معایب ماشین لباسشویی پاکشوما

معایب ماشین لباسشویی پاکشوما


معایب ماشین لباسشویی پاکشوما و بررسی تخصصی آن

افراد مصرف کننده ی ماشین لباسشویی پاکشوما بسیار زیاد هستند و تعداد قابل توجهی از این دستگاه رضایت دارند.

دستگاه ماشین لباسشویی پاکشوما یکی از برندهایی است که در تولید لوازم خانگی بسیار اکتیو است.

همان طور که می دانید دستگاه ماشین لباسشویی یکی از لوازم مهم و ضروری از لوازم خانگی است، زیرا حجم بالای لباس ها  بسیار وقت گیر خواهد بود و به پوست شما هم می تواند آسیب بزند و تعمیر ماشین لباسشویی در منزل باید در کمترین زمان انجام بشود.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

چند نکته ی مهم در زمان خرید دستگاه ماشین لباسشویی

به یک سری موارد باید دقت و توجه داشت که در هنگام خرید بدان باید اهمیت داد، برخوردار بودن کالای شما از بر چسب انرژی تایید شده، توجه داشتن به ظرفیت دستگاه ماشین لباسشویی به اندازه ی تعداد نفران خانواده، داشتن سرعت متناسب برای خشک کردن لباس ها زیرا این دور در مدل ماشین های ایرانی و خارجی با هم اختلاف دارد که در مدل ماشین های لباسشویی ایرانی این دور خشک کن لباس پایین تر از مدل های ماشین لباسشویی خارجی است.

معایب ماشین لباسشویی پاکشوماهر زمان که دستگاه ماشین لباسشویی پاکشومای شما با اختلالاتی در عملکردش روبرو شد می توانید با کادر مجرب دکتر آچار تماس بگیرید و از راهنمایی و مشاوره و همچنین انجام خدمات این گروه بهره ببرید.

دستگاه ماشین لباسشویی یک دستگاه الکتریکی مکانیکی است که باید در زمان استفاده از آن مراقبت های لازم را رعایت کرد زیرا در اثر گذشت زمان احتمال خراب شدن و از کار افتادن قطعاتش خواهد شد و احتمال دارد خطاها و ایراداتی را مشاهده کنید که به خاطر استفاده های نادرست از دستگاه ماشین لباسشویی پاکشوما بوده است که با تعویق انداختن تعمیرات می توانید در عمر دستگاه و معیوب شدنش نقش داشته باشید.

معایب ماشین لباسشویی پاکشوما در برخی از مدل ها

دستگاه ماشین های لباسشویی پاکشوما در دو مدل تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید شده است که بازارها موجود می باشد که هر کدام از یک سری معایب برخوردار هستند.

در مقاله معایب ماشین لباسشویی پاکشوما میخواهیم بررسی کنیم آیا لباسشویی پاکشوما خوبه یا خیر؟

در نوع مدل دستگاه ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک معایبش این است که در مرحله ی ابتدایی از لحاظ قیمتی متفاوت می باشند و نسبت به دستگاه های ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک قیمتش بالاتر است.

دستگاه های ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک در مصرف آب هم تفاوت دارند و از مصرف بیشتری برخودار هستند و در ضمن این دسته از دستگاه های ماشین لباسشویی  مدت زمان بیشتری را صرف شستن و خشک کردن لباس ها می کند.

معایب ماشین لباسشویی پاکشوما
معایب ماشین لباسشویی پاکشوما

مشکل تمیز نشدن لباس ها در مواقعی که عمل شستشو صورت گرفته است؟

هر زمان که دستگاه لباسشویی شما با این مورد روبرو بشود علتش می تواند یا به دلیل ناکافی بودن مواد شوینده باشد یا به دلیل استفاده نادرست از آن باشد و در برخی از موارد اگر لباس ها با دمای پایین تری  عمل شستشوی آن ها صورت بگیرید.

احتمال دارد که در انسداد شیلنگ هم تاثیر گذار باشد، البته گاهی هم ممکن است که تنظیم دمای دستگاه ماشین لباسشویی  ایراد پیدا کرده باشد و یا اینکه درست تنظیم نشده باشد.

برای رفع معایب ماشین لباسشویی پاکشوما می توانید با دکتر آچار تماس حاصل نمایید.

اگر وزنه های بالانس در دستگاه ماشین لباسشویی پاکشوما جدا شده باشد چه اتفاقی می افتد؟

وجود این قطعات وزنه های بالانس می تواند در بالانس بودن دستگاه ماشین لباسشویی شما موثر باشد، که در پیدایش لرزش در دستگاه ماشین لباسشویی نقش دارد و برای اینکه بتوان این ایراد نمایان شده را حل کرد باید وزنه ها ی جدا شده را با اصول مشخص شده ایی در جایگاه متناسب خود قرار داد.

معایب ماشین لباسشویی پاکشوما
معایب ماشین لباسشویی پاکشوما

نمایان شدن خرابی قطعه ی تعبیه شده در مخزن دستگاه ماشین لباسشویی پاکشوما

اگر شما به لرزش های دستگاه ماشین لباسشویی و نداشتن تراز کامل داشتن بی توجه باشید این لرزش ها می تواند این قطعات تعبیه را تحت تاثیر قرار بدهد و مثلاً دلیل پیدایش این لرزش ها از کار افتادن قطعه ی بلبرینگ در دستگاه ماشین لباسشویی پاکشوما باشد.

ایجاد لرزش ها باعث خرابی قطعه ی دیگری مانند کمک فنر دستگاه ماشین لباسشویی پاکشوما

اگر قطعه ی کمک فنر دستگاه ماشین لباسشویی پاکشوما دچار آسیب بشود،  این ایراد می تواند در مدل های دستگاه ماشین لباسشویی پاکشوما که مدل درب دستگاه از جلو می باشد و لرزش در آن ایجاد شده است.

وجود این کمک فنر در دستگاه ماشین لباسشویی مانع از تکان خوردن بی ربط دستگاه ماشین لباسشویی خواهد شد و بیشترین لرزش را کم خواهد کرد و دیگ دستگاه ماشین لباسشویی با کمک این قطعه نگه داشته شده است، که در زمان بروز این مشکل باید اقدام به تعویض و یا تعمیر این قطعه نمود.

معایب ماشین لباسشویی پاکشوما
معایب ماشین لباسشویی پاکشوما

انسداد قطعه ی فیلتر پمپ دستگاه ماشین لباسشویی پاکشوما

در دستگاه ماشین لباسشویی پاکشوما یک قطعه به نام پمپ تخلیه وجود دارد که در مواقعی که دستگاه ماشین لباسشویی با برنامه ی شستشویی تنظیم شده است در چند مرحله  آب دستگاه را تخلیه می کند.

برای اینکه بتوانید از صدمه رسیدن به این قطعه و انجام نظافت کامل لباس های کثیف یک فیلتر را در قبل از پمپ تخلیه توسط کارشناسان نصب کنید تا از ورود هر گونه رسوبات و آسیب رسیدن به این قطعه بتوانید جلوگیری های لازم را به عمل بیاورید و در صورتی که این قطعه ی فیلتر به توسط اشیاء خارجی مسدود بشود دیگر دستگاه ماشین لباسشویی پاکشومای شما قادر به انجام عمل تخلیه نخواهد بود و بهتر است در این شرایط قطعه ی فیلتر را باز کرده و تمیز نمایید.

در برخی از موارد رفع مشکلات جزیی مانند تعمیر و یا انجام عمل تعویض تسمه ی دستگاه ماشین لباسشویی شما و مواردی دیگر نظیر این مورد می تواند از مشکلات بزرگ تر و همچنین از پرداخت هزینه های بالاتر جلوگیری لازم را به عمل بیاورد.

معایب ماشین لباسشویی پاکشوما
معایب ماشین لباسشویی پاکشوما

در زمان پیدایش ایراد دستگاه ماشین لباسشویی پاکشوما تشخیص فوری و رفع آن از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد و باید معایب لباسشویی پاکشوما را بدانید.

موارد رایج خرابی های دستگاه ماشین لباسشویی پاکشوما می تواند گیر کردن برنامه ی دستگاه ماشین لباسشویی در یک مرحله، خراب شدن تایمر دستگاه ماشین لباسشویی پاکشوما، بیش از حد تکان خوردن دیگ دستگاه ماشین لباسشویی و نشتی آب از دستگاه و… باشد.

که در هر صورت نیازمند به تعمیرکاران ماهری چون دکتر آچار خواهد داشت که در کوتاه ترین زمان ممکن در محل حضور پیدا کرده و پس از عیب یابی اقدامات لازم را در جهت رفع این موارد انجام خواهند داد.

امیدواریم که مقاله معایب ماشین لباسشویی پاکشوما برایتان مفید بوده باشد و نکات اصلی آنرا دریافت کرده باشید و از شما درخواست داریم میزان رضایت خود را از این دستگاه در کامنت ها اعلام کنید که میزان رضایت مردم از ماشین لباسشویی پاکشوما را متوجه شویم.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

برای تعمیر ماشین لباسشویی در تمام برندها روی لینک روبرو کلیک کنید : https://drachar.com/washing-machine-repair

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 12
 1. مهران وکیلی 2 سال قبل

  باورتون میشه 600 هزار تومان دادم یه شرکت دیگه فقط نگاه کرد و رفت اما تکنسین شما با 400 تومان مشکل را حل کرد

 2. ایمان روحانی 2 سال قبل

  واقعا عالیه قیمتشم از همه جا بهتره

  1. فرشید 11 ماه قبل

   در هنگام خشک کردن خیلی صدا داره خیلی

 3. یعقوب نجفی 1 سال قبل

  چه سایت قشنگی دارین

 4. میلاد بخشی 1 سال قبل

  هزینه مشاوره آنلاین و حضوری باهم متفاوته

 5. محمود جلالی 1 سال قبل

  دمتون گرم یه دونه اید

 6. بهنام مدنی 1 سال قبل

  یخچالی که 13 سال ازش استفاده شده و الان خراب شده در صورت تعمیر عملکرد خوبی دارد یا باید تعویض شود؟

 7. کریم عبدی 1 سال قبل

  چه چیزی باعث لغزش ماشین ظرفشویی می شود؟

 8. مهدیه 12 ماه قبل

  سلام ماشین لباسشویی دوو ۸ کیلویی دارم یه زیر سفره ۹ متری انداختم داخلش طول می کشه تا بالانس بشه میشه بگید مشکلش چیه؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 12 ماه قبل

   عرض ادب و احترام بهتره که لباسشویی تون توسط تکنسین بررسی شود تا مشکل برطرف شود

 9. الهام 10 ماه قبل

  ماشین لباسشویی پاک شوما گرفتم هنگامی که لباس ها رو بعد شستشو شو بیرون میارم لکه های آبی روی لباس ها ایجاد میشه دلیلش چی هست

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 10 ماه قبل

   سلام کاربر گرامی سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ بپرسید همکاران ما جواب سوال شما را خواهند داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید