تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما


تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران

شرکت دکتر آچار به عنوان تعمیرگاه لوازم خانگی از جمله تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما یکی از مراکز مجاز و معتبر در زمینه سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران است که دارای تجربه و سابقه کافی در زمینه تعمیرات این وسیله می باشد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در محل

حمل و نقل لوازم خانگی از منزل به تعمیرگاه در ترافیک تهران کار سختی است از این جهت تکنسین های شرکت دکتر آچار برای تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران به محل اعزام می شوند، با این امکان تکنسین در کوتاه ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در محل خاضر می شود، با اعزام تکنسین به منزل از اتلاف هزینه و وقت مشتریان گرامی جلوگیری خواهد شد.

تعمیرات ظرفشویی پاکشوما در محل
تعمیرات ظرفشویی پاکشوما در محل

نصب ماشین ظرفشویی پاکشوما

نصب ظرفشویی پاکشوما کاری است که باید توسط شخص آگاه و با تجربه انجام شود چرا که نصب نادرست می تواند در عملکرد ظرفشویی اختلال ایجاد کند، اگر تمایل دارید که نصب ماشین ظرفشویی پاکشوما شما توسط تکنسینی مجرب و ماهر انجام شود، می توانید با یکی از شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

سرویس ماشین ظرفشویی پاکشوما

سرویس ماشین ظرفشویی پاکشوما موضوعی است که باید به آن توجه کرد و برای آن اهمیت قائل شد، با سرویس لوازم خانگی من جمله ماشین ظرفشویی می توان عمر دستگاه را بالا برد و از ایجاد مشکلات و خرابی های عمیق جلوگیری کرد.

گارانتی برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

رضایت مشتریان از مهم ترین اهداف مرکز دکتر آچار است، تمامی خدماتی که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار انجام می شوند دارای گارانتی 12 ماهه هستند، این به معنی است که تکنسین های این مرکز موظف اند تا 12 ماه بعد از تعمیر دستگاه در صورت خرابی مجدد دستگاه شما را بدون دریافت هزینه دوباره تعمیر کنند، با این امکان می توانید دستگاه خود را با خیالی آسوده به تکنسین های مرکز دکتر آچار بسپارید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما با گارانتی
تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما با گارانتی

برای انجام تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در چه ساعتی و با چه شماره ای تماس بگیریم؟

در صورت وجود هر گونه مشکلی نظیر نشتی آب ماشین ظرفشویی پاکشوما، روشن نشدن آن، لرزش دستگاه، عدم خشک کردن ظروف و… می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با یکی از شماره های درج شده در سایت مثل شماره تلفن 02188444021 تماس بگیرید.

کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود و با عالام مشکل، تکنسینی ماهر را از نزدیکترین شعبه به شما، به محل اعزام می کنند.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی با توجه به نوع مشکلی که وجود دارد متفاوت است و به مقدار خرابی دستگاه بستگی دارد، هزینه تعمیرات در شرکت دکتر آچار مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملا منصفانه است.

تکنسین های مرکز دکتر آچار با صب و با استفاده از جدید ترین متدهای تعمیراتی و ابزار به تعمیر ماشین ظرفشویی می پردازند، در صورتی که قطعه ای غیر قابل تعمیر باشد تکنسین با رضایت مشتری اقدام به تعویض آن قطعه میکند، تمامی قطعاتی که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار استفاده می شوند اصل  و اورجینال همان برند و محصول هستند.

عیب یابی ماشین ظرفشویی پاکشوما

یکی از مهم ترین مراحل در تعمیر لوازم خانگی عیب یابی لوازم خانگی است، در صورتی که از فرد متخصص برای برطرف کردن مشکل ظرفشویی تان کمک نگیرید احتمال تشخیص اشتباه و خرابی در سایر قطعات وجود دارد، عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما را به تکنسین های متخصص و حرفه ای دکتر آچار بسپارید تا مشکل تان در کوتاه ترین زمان ممکن با قیمت مناسب بر طرف شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما
تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

برخی از مهمترین خرابی های ماشین ظرفشویی پاکشوما

 • ماشین ظرفشویی پاکشوما روشن نمی شود

آسیب دیدگی سیم کشی دستگاه ظرفشویی یا بخش الکترونیک دستگاه و ایراد و خرابی پریز و دو شاخه ماشین ظرفشویی از دلایل اصلی روشن نشدن ماشین ظرفشویی محسوب می شوند.

 • ماشین ظرفشویی پاکشوما صدای غیرطبیعی می دهد

 در صورتی که ظزوف به صورت نامرتب و نادرست در دستگاه چیده شوند امکان برخورد ظروف با پره های آب فشان وجود دارد که موجب سر و صدای غیر طبیعی ماشین ظرفشویی پاکشوما می شود، خرابی موتور شستشوی ماشین ظرفشویی از دیگر دلایل سر و صدای این دستگاه است که نیاز به بررسی توسط تعمیرکار دارد.

 • ماشین ظرفشویی پاکشوما ظروف را خشک نمی کند

 در صورتی که ماشین ظرفشویی تان ظرف ها را به خوبی خشک نمی کند احتمال اختلال در عملکرد فن خشک کن، خرابی المنت، خرابی جا پودری و اتمام مایع جلادهنده وجود دارد.

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما
تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما
 • آب داخل ماشین ظرفشویی پاکشوما گرم نمی شود

عدم گرم شدن آب ماشین ظرفشویی به دلایلی همچون خرابی المنت، اختلال در ترمیستور، خرابی سوییچ اطمینان هیتر و مشکل در برد الکترونیکی دستگاه اتفاق می افتد.

 • چراغ نمک ماشین ظرفشویی روشن شده

در صورتی که نمک داخل مخزن نمک ماشین ظزفشویی تمام شود این چراغ روشن می شود، برای رفع این مشکل مقداری نمک مخصوص ماشین ظرفشویی را در مخرن دستگاه خود ریخته و تا حدی که سرریز کند روی آن آب بریزید، نمک و آب را کاملا مخلوط کنید و دستگاه را یک ساعت بدون ظرف روشن کنید، در صورتی که چراغ خاموش نشد اختمالا لازم است که سنسور مخزن نمک تعویض شود.

 • آب وارد ماشین ظرفشویی پاکشوما نمی شود

در صورت عدم امکان ورود آب به ماشین ظرفشویی احتمال بسته بودن شیر آب ورودی، خرابی شیر برقی، انسداد فیلتر شیر برقی و تا خوردن شیلنگ وجود دارد که در صورت رفع آن ها مشکل بر طرف می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما
تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما
 • ماشین ظرفشویی پاکشوما آب را تخلیه نمی کند

گیر کردن مواد غذایی باقی مانده در پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی یکی از مهم ترین دلایل عدم تخلیه آب دستگاه ماشین ظرفشویی است، برای برطرف کردن این مشکل پمپ تخلیع و فیلترهای کف دستگاه را به خوبی بررسی و تمیز کنید، ایراد در سیم کشی دستگاه و قطعی اتصالات از دیگر دلایل عدم تخلیه آب دستگاه ظرفشویی می باشد.

 • ماشین ظرفشویی ظروف را تمیز نمی شوید

دقت کنید قرص ماشین ظرفشویی که خریداری میکنید استاندارد باشد و تاریخ انقضا نیز داشته باشد، انسداد و گرفتگی آبفشان های ماشین ظرفشویی، اختلال در المنت و گرم نشدن آب، تمام شدن نمک و مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی، کثیف بودن فیلترهایی که در کف دستگاه تعبیه شده اند از مهم ترین علل تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی هستند.

 • ماشین ظرفشویی پاکشوما نشتی آب دارد

در صورتی که اتصالات داخلی ماشین ظرفشویی از حمله کابین، لگن چه، جت پمپ و… نشتی داشته باشند و یا شیلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی پاره باشد احتمال نشتی از دستگاه وجود دارد.

 • درب ماشین ظرفشویی هنگام باز شدن رها می شود

پاره شدن بند ها و و خرابی لولای درب ماشین ظرفشویی از مهم ترین دلایل رها شدن درب دستگاه هستند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. علی اصغر واعظی 1 سال قبل

  بی نظیره پیشنهاد می کنم

 2. یدالله مهرابی 1 سال قبل

  مثل همیشه عالی و کاربردی

 3. غلام آذری 1 سال قبل

  چرا اینقد کم؟

 4. یوسف مختاری 1 سال قبل

  آدرستون رو برای بنده ارسال میکنین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید