معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما

معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما


معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما و بررسی مزایای آن

دستگاه های ماشین ظرفشویی در آشپزخانه های امروزی بسیار جایگزین خوبی برای ظروف شستشوی ظروف می باشد که با صرف آب و انرژی کمتری و همچنین صرفه جویی در وقت افراد، وسیله ی بسیار مناسبی برای گند زدایی و تمیز و شفاف شدن ظروف که در مدل های متنوع و البته در برندهای متفاوت با کیفیت های مختلف موجود می باشد.

مدل ماشین های ظرفشویی ایستاده از نوع پر طرفدار و محبوب در بین مصرف کننده ها و البته افرادی که دارای جمعیت بیشتری هستند مورد استقبال قرار گرفته است.

معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما
معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما

در زمان خرید دستگاه ماشین ظرفشویی بهتر است به نکاتی توجه داشت و بسته به مقدار احتیاجات و موارد مورد مصرف و نیاز خود خریداری بکنید نه اینکه به آپشن های دستگاه ماشین ظرفشویی توجه داشته باشید تا بعدا به تعمیرکار تعمیر ماشین ظرفشویی نیازمند نشوید.

وسیله ایی برای شما متناسب است که شما بهترین و بیشتری کاربردش را مشاهده کنید و کارایی لازم را داشته باشد و نباید فقط به ظاهر دستگاه ماشین ظرفشویی توجه داشت.

دستگاه ماشین ظرفشویی پاکشوما یکی از برند های دیگر این دستگاه است که این محصول مدل های متفاوتی دارد و مجهز به سیستم ضد نشت آب است و دارای قفل کودک و… می باشد.

دستگاه ماشین ظرفشویی هم در هر برندی که باشد و با هر کیفیتی که باشد احتمال دارد که در زمان استفاده کردن از آن با مشکلاتی روبرو بشوید و قطعاتش معیوب بشود که در این صورت نیازمند تعمیرات خواهید بود که توصیه می کنیم با گروه با تجربه و ماهر دکتر آچار مشاوره کنید و از خدمات و راهنمایی های متخصصین این گروه استفاده های لازم را ببرید.

معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما
معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما

معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما

این دستگاه ماشین ظرفشویی ممکن است که علاوه بر مزایایی که دارد، معایبی را هم شامل بشود که شامل:

دستگاه ماشین ظرفشویی پاکشوما از داشتن صفحه ی کنترل لمسی ساقط می باشد، در بین برنامه های دستگاه ماشین ظرفشویی پاکشوما برنامه ی جرم گیری دستگاه موجود نمی باشد، قطعه ی مبدل حرارتی و لامپ داخلی در آن وجود ندارد و از امکانات سبد مخصوص قاشق و چنگال فاقد است.

البته در مدل های جدید و متنوعی که در بازار تولید شده امکانات بیشتر را ارائه داده اند ولی باز هم در کنار این مزایای باز هم نقاط ضعفی وجود دارد از جمله وجود بدنه ی به نسبت ضعیف  و بهره بردن از موتور های چینی را می توان بیان کرد.

اگر بخواهید دستگاه ماشین ظرفشویی پاکشوما را با دیگر برندها مورد مقایسه قرار دهید شاید بتوان گفت که دارای معایبی است ولی در مقایسه با برندهای دیگر شاید جزء معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما به شمار نیاید.

یکی دیگر از معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما نداشتن سیستم باز شوی اتومات درب دستگاه ماشین ظرفشویی  پس از پایان یافتن کار شستشوی ظروف می باشد.

معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما
معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما

از دیگر ممعایب ماشین ظرفشویی پاکشوما نداشتن خشک کن زئولیت که در برند دیگری مانند دستگاه ماشین ظرفشویی بوش قابل مشهود است.

دیگر اینکه بدنه ی دستگاه ماشین ظرفشویی به اندازه ی کافی توانایی و مقاومت در برابر خرودگی نخواهد داشت و همچنین عمر مفیدی که قطعه ی موتور می تواند داشته باشد بسیار کم است.

اگر از نظر بررسی کیفیت دستگاه ماشین ظرفشویی به نتیجه ی خوبی نرسیدید بهتر است که بیشتر تحقیق کنید و از کارشانسان دکتر آچار مشاوره و راهنمایی بخواهید تا شما را در این امر یاری بکنند.

برخی از افراد بر این تصور می باشند که دستگاه ماشین ظرفشویی پاکشوما نسبت به مدل ها و برندهای خارجی دیگر دارای بدنه ی ضعیف تری هستند، در سنسور نمک هم ضعف دارند، یا اینکه در برخی از مدل های این دستگاه ماشین ظرفشویی پاکشوما  امکان دارد که شاهده صداهای بلندی از دستگاه باشید.

ولی شما باید در نظر داشته باشید که بیشتر محصولات دارای مزایای و معایبی هستند ولی در مورد برند دستگاه ماشین ظرفشویی پاکشوما قابل بیان است که معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما در مقابل مزایای آن بسیار کمتر می باشد، بهتر است برای به دست آوردن تجربیات لازم و اطلاعات کافی تر با مشاورین با تجربه ی کادر دکتر آچار ارتباط برقرار کنید و از تجربیات آن ها استفاده و بهره ی کافی ببرید.

بهتر است بدانید که دستگاه ماشین ظرفشویی پاکشوما یک برند ایرانی است و ساخت کشور ایران می باشد، که لوازم دیگری چون دستگاه ماشین لباسشویی را تولید خواهد کرد و در این زمینه هم فعالیت دارد.

همیشه افراد خریدار به دنبال برندی هستند که دارای کیفیت و مرغوبیت کافی باشد و می خواهند بهترین گزینه را انتخاب بکنند و به معایب و رضایت داشتن افراد خریدار های قبلی هم اهمیت می دهند تا به یک نتیجه ی مطلوب برسند و کالای خوبی را خریداری کنند.

معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما
معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما

شنیده شدن صداهای اضافی از دستگاه ماشین ظرفشویی پاکشوما

گاهی در زمان استفاده کردن از دستگاه ماشین ظرفشویی پاکشوما احتمال دارد که صداهایی شنیده بشود که بهتر است علت را جویا شدن و اقدام به رفع این ایراد کرد.

امکان دارد این صداها به خاطر  نادرست چیدن ظروف در دستگاه ماشین ظرفشویی که علت ایجاد سر و صداها در دستگاه ماشین ظرفشویی پاکشوما شده است.

بهتر است که نحوه ی درست چیدن ظروف را در داخل  دستگاه را به خوبی یاد بگیرید، ممکن است که به خاطر قطعه ی پمپ اصلی و یا قطعه ی پمپ تخلیه باشد که صداهای غیر عادی شنیده می شود.

تراز بودن ظروف در داخل دستگاه ماشین ظرفشویی هم می تواند از پیدایش این صداهای نا هنجار جلوگیری های لازم را انجام بدهد.

هرگاه ظروف را داخل دستگاه ماشین ظرفشویی قرار می دهید بهتر است که بازوان آب فشان را بررسی کرده تا به ظروف گیر نکند.

هر زمان که اختلالی در عملکرد دستگاه ماشین ظرفشویی خود مشاهده کردید می توانید با مرکز ما تماس بگیرید، تعمیر ماشین ظرفشویی در محل را به تکنسین های ما بسپارید.

معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما
معایب ماشین ظرفشویی پاکشوما

علت خشک نکردن ظروف در دستگاه ماشین ظرفشویی پاکشوما

با پیدایش این ایراد باید مواردی چون مایع جلا دهنده را چک کرده احتمال دارد که این مایع تمام شده باشد و یا اینکه تنظیمات درست نباشد.

در برخی اوقات به دلیل زود خارج کردن ظروف از داخل دستگاه می باشد، باید از کافی بودن  درجه ی نمک دستگاه ماشین ظرفشویی اطمینان پیدا کنید، البته گاهی اوقات ممکن است که قطعه ی شیر برقی مرتبط با مخزن نمک معیوب شده و خراب است.

 در هر صورت هر زمان که مشکلات دستگاه ماشین ظرفشویی پاکشوما را مشاهده کردید توصیه می کنیم با افراد با تجربه و کاردان ارتباط برقرار کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

در صورتی که ماشین ظرفشویی پاکشومایتان دچار ایراد و خرابی شده است، تعمیرات آن را به تکنسین های دکتر آچار بسپارید، تکنسین های مجموعه دکتر آچار افراد متخصص و آموزش دیده ای هستند که تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما را با استفاده از جدید ترین متدهای تعمیراتی روز دنیا و ابزار تخصصی انجام می دهند.

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد و نتیجه گیری کرده باشید که ماشین ظرفشویی پاکشوما خوبه؟ یا خیر

برای تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما با شماره 02188444021 و سایر شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 13
 1. اسدالله هاشمی 2 سال قبل

  تعمیرکارتون فوق العاده حرفه ای بود خواستم ازتون تشکر کنم

 2. پرویز عسکری 2 سال قبل

  مطالب بیشتری بنویسین لطفا

 3. علی اصغر شمس 2 سال قبل

  سرچ کردم تعمیر لوازم خانگی و به سایت شما رسیدم با چند تا شرکت دیگه تماس گرفتم فقط میخواستن پول بگیرن اما شما منصفانه حساب کردید

 4. شهرام توسلی 2 سال قبل

  عرض سلام و خسته نباشید به دلیل خدمات خوب و بی نظیرتون

 5. عزیز بهمنی 2 سال قبل

  من زندگیمو مدیون شمام

 6. بهمن جعفری 2 سال قبل

  بعد از 7 ماه مجدد برای دستگاهم مشکل پیش اومد و با گارانتی که دریافت کرده بودم رایگان مشکلم را حل کردن واقعا ممنونم باورم نمیشد شرکتی واقعا گارانتی تعمیرات بده

 7. ابراهیم توفیق 1 سال قبل

  به دلیل نوسان برق لوازم خانگیمون سوخته بود همکارتون تعمیرات انجام داد خواستم تشکر کنم

 8. جواد میری 1 سال قبل

  خدمات خوب و عالی دارند و من راضی هستم

 9. ایمان جوادی 1 سال قبل

  ما آخر نفهمیدیم تعمیرات لوازم خانگی را چطور گارانتی میکنید؟

 10. عباسعلی مرادخانی 1 سال قبل

  اگر براتون مقدوره به من کد تخفیف بدید

 11. محمد رضا امیری 6 ماه قبل

  من ده سال ظرفشوئی LG داشتم و واقعا راضی بودم ، حالا ظرفشوئی پکشوما خریدم کت تولید وطن باشه ، واقعا ناراضی هستم و از خریدم پشیمان ، چون ظرفها را تمیز نمی‌شوید و ومرتب سوراخهای بازو های چرخان میگیره ، با ماشین قبلی هرگز پیش نیامد

 12. عالیه جابری 4 ماه قبل

  دلیل این که چراغ نمک ماشین ظرفشویی خاموش پاکشوما نمیشه چیه؟

  1. دکتر آچار 4 ماه قبل

   عرض ادب و احترام، زمانی که نمک داخل ماشین ظرفشویی پاکشوما تمام می شود چراغ نمک ماشین ظرفشویی روشن می شود، در صورتی که چراغ نمک با ریختن نمک در مخزن خاموش نشود ضروری است که سنسور نمک ماشین ظرفشویی تعویض شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید