تعمیر دستگاه ماشین لباسشویی در جنت آباد

تعمیر دستگاه ماشین لباسشویی در جنت آباد


انجام هر گونه خدمات اعم از تعمیر دستگاه ماشین لباسشویی، نصب کردن دستگاه ماشین لباسشویی و عیب یابی و تعمیر انواع ایرادات دستگاه ماشین لباسشویی با اطلاع رسانی شما به کارشناسان تعمیر دستگاه ماشین لباسشویی در جنت آباد دکتر آچار در محل شما ارائه می شود.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

احتمال دارد که شما در هنگام استفاده کردن از دستگاه ماشین لباسشویی خود با مشکلاتی روبرو بشوید مثلاً هنگامی که دستگاه ماشین لباسشویی روشن نمی شود، شنیده شدن صداهای ناهنجار از دستگاه ماشین لباسشویی، وجود لرزش در دستگاه ماشین لباسشویی، نداشتن چرخش دستگاه ماشین لباسشویی، در مواقعی که درب دستگاه ماشین لباسشویی باز نمی شود یا ماشین لباسشویی شما مشکل دیگری روبرو می شود فقط کافی است که شما با یکی از متخصصین دکتر آچار تماس بگیرید و از آن ها تقاضای کمک بکنید.

تعمیر دستگاه ماشین لباسشویی در جنت آباد
تعمیر دستگاه ماشین لباسشویی در جنت آباد

تعمیر دستگاه ماشین لباسشویی در جنت آباد

احتمال دارد که برای شما این مشکل در دستگاه ماشین لباسشویی تان بروز کزده باشد، در مواقعی که قطعهٔ کاسه نمدی بلبرینگ ها آسیب ببیند و آب وارد یاتاقان ها شود به مرور زمان سبب زنگ زدگی شده و این امر توانسته باعث ایجاد چرخش مخزن با صدای زیادی بشود. در این مواقع قطعهٔ بلبرینگ دستگاه ماشین لباسشویی بهتر است که تعویض شود، با انجام این کار باید افراد متخصص حواسشان باشد که در هنگام اجرای عملیات قطعهٔ شفت تخلیه دستگاه ماشین لباسشوییمورد بررسی قرار بگیرد و در صورت لزوم آن را تعویض کند.

گاهی شما صداهای زیادی را در حین عملکرد دستگاه ماشین لباسشویی می شنوید که این ایراد یکی از شایع ترین موارد در خواست است.

بروز این ایراد در ماشین لباسشویی می تواند به علل متفاوتی صداهای غیرعادی تولید بکند که می تواند شامل مواردی چون:

در زمانی که دستگاه ماشین لباسشویی تعمیر نشود، این کار سبب صدمه زدن به ماشین لباسشویی می شود.

ساختار قطعات بلبرینگ به این گونه می باشد که از تعداد زیادی دایره کوچک به شکل توپ متشکل شده که روی یک مسیر قرار می گیرند و در زمان چرخش دیگ دستگاه ماشین لباسشویی این قطعات حرکت کرده و در صورت استفاده مستمر، ریختن مواد پاک کننده بی کیفیت، باعث آسیب رساندن به بلبرینگ می شود و اجازه نمی دهد این توپ ها به درستی حرکت داشته باشند، با شنیده شدن صدای تق تق یا صدای جیر جیر از ماشین لباسشویی علائمی از معیوب شدن قطعات بلبرینگ است.

 از جهت دیگر وجود بار زیاد در دستگاه ماشین لباسشویی احتمال دارد در موارد دیگر منجر به صدای بلند ماشین لباسشویی باشید که باید دستگاه مورد عیب یابی قرار بگیرد و اگر لازم شد عملیات تعویض قطعات بلبرینگ ها به اجرا در بیاید.

 قطعات کمک فنرهای دستگاه ماشین لباسشویی احتمال دارد که بسیار ضعیف شده باشند که با معاینه فنی قابل تشخیص است.

در برخی از موارد دیگر ممکن است که شما شاهد وجود اشیاء داخل لباس باشید که توانسته موانعی را به وجود بیاورد، نمایان شدن این ایراد به خاطر وجود اشیایی در داخل لباس هست که در زمان چرخش دیگ صداهای را تولید خواهد کرد، برای رفع این ایراد بهتر است در ابتدای امر از خالی بودن جیب ها و اجسام فلزی و غیره لباس اطمینان حاصل کنید.

با تراز نبودن جایگاه دستگاه ماشین لباسشویی احتمال دارد که موانع دیگری را به وجود بیاورد و در حین کار کرد دستگاه، ماشین لباسشویی شما جا به جا بشود و نتواند عملیات را به خوبی اجرا بکند و دچار صدمات مهم به قطعات دیگر دستگاه بشود.

تعمیر دستگاه ماشین لباسشویی در جنت آباد
تعمیر دستگاه ماشین لباسشویی در جنت آباد

تعمیر دستگاه ماشین لباسشویی در جنت آباد در منزل

انجام شدن هر گونه تعمیرات دستگاه ماشین لباسشویی در منزل یکی از شایع ترین خدمات دکتر آچار در شعبهٔ جنت آباد است.

دستگاه ماشین لباسشویی وسیله ای است که ممکن است به دلیل استفاده مکرر از آن در مقایسه با بقیهٔ لوازم منزل نیاز به تعویض قطعات معیوب یا انجام سرویس بیشتری باشد.

حجم دستگاه به قدری زیاد است که به راحتی نمی توان آن را جابجا کرد و به تعمیرگاه حمل کرد، از طرف دیگر، ممکن است تعمیرکاران زیادی دراطراف منطقهٔ شما وجود داشته باشد.

اما یافتن تعمیرکار ماشین لباسشویی که مهارت و دانش لازم برای شناسایی معایب دستگاه ماشین لباسشویی را نداشته باشد، در این موقع کار دشوار خواهد شد ولی نگران نباشید اگر در منطقهٔ جنت آباد سکونت دارید افراد متخصص دکتر آچار با حضور به موقع خود در منزل نگرانی شما را از بین خواهند برد.

تعمیر دستگاه ماشین لباسشویی در جنت آباد در محل

افراد کارشناس ماهر و متبحر دکتر آچار در شعبهٔ جنت آباد در کوتاه ترین زمان ممکن در محل حضور پیدا کرده و پس از عیب یابی دستگاه ماشین لباسشویی، این دستگاه را مانند روز اول و با همان کیفیت در اختیار شما قرار می دهند و بهترین ویژگی این گروه این است که در جنت آباد شعبه دارند و با سکونت داشتن شما در این منطقه به راحتی در اولین فرصت با اطلاع رسانی و تماس شما در محل حضور پیدا کرده و آمادهٔ ارائهٔ هر گونه خدمات به شما کاربران محترم می باشند.

هزینهٔ تعمیر دستگاه ماشین لباسشویی در جنت آباد

ترفند پرداختی هزینه های تعمیرات می تواند به این صورت باشد که افراد متخصص دستگاه ماشین لباسشویی شما را چک می کند و بر پایهٔ ایرادهای به وجود آمده تصمیم گیری می شود که دستگاه ماشین لباسشویی را سرویس یا تعمیر کند.

در صورتی که دستگاه نیاز مند انجام عملیات تعویض هر قطعه ای داشته باشد یا اینکه در مواقعی نیازی به تعویض قطعه ایی نیست و همان قطعهٔ معیوب شده قابل درمان و تعمیر می باشد، افراد متخصص تعمیرات وظیفه دارند که قبل از تعمیر در مورد ایراد و میزان کار و هزینه تعمیر لباسشویی با مشتری صحبت کند، با مشورت و همراهی این کار را انجام داده و هزینه های با توجه به خدماتی که ارائه می گردد قابل محاسبه می باشد.

کلام آخر

کارشناسان دکتر آچار جواب گوی هر گونه تقاضای شما عزیزان در امر خراب شدن دستگاه ماشین لباسشویی و نصب و تعمیرات هر یک از قطعات این دستگاه در خدمت شما کاربران خواهند بود و با افراد ماهر و با تجربه ایی که در دسترس دارند با خیالی آسوده دستگاه ماشین لباسشویی خود را به دست کارشناسان تعمیر این گروه بسپارید.

برای تعمیر ماشین لباسشویی در تمام برندها روی لینک روبرو کلیک کنید : https://drachar.com/washing-machine-repair

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. حبیب هاشمیان 11 ماه قبل

  درجه یکید خیلی خوبید

 2. کاظم فتحی 11 ماه قبل

  سرویس کولر آبی امسالمونو سپردیم به شما، مشتری همیشگی شدیم با تعمیرکار مشتی تون

 3. راضیه طیبی 2 ماه قبل

  سلام علت باقی موندن پودر ماشین لباسشویی روی لباس ها چیه؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   از پودر لباسشویی مخصوص و به میزان کافی استفاده کنید، جاپودری و فیلتر لباسشویی را تمیز کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید