تعمیر موتور ماشین لباسشویی در تهران

تعمیر موتور ماشین لباسشویی در تهران


یکی از پر کاربرد ترین و مهم ترین دستگاه ها در منزل ماشین لباسشویی است، که امروزه کاربرد زیادی دارد که کار اصلی این دستگاه شستشو لباس ها می باشد، با توجه به اینکه از این دستگاه به صورت مداوم استفاده می شود ممکن است خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد، به خصوص موتور لباسشویی چرا که به مرور زمان موتور دچار فرسایش می شود.

در واقع موتور لباسشویی قلب دستگاه است که با خراب شدن آن کارکرد دستگاه متوقف می شود، پس تعمیر موتور ماشین لباسشویی در تهران جزو اقدامات مهم این دستگاه به حساب می آید، در این مقاله تعمیر موتور ماشین لباسشویی در تهران توسط دکتر آچار می پردازیم.

تعمیر موتور ماشین لباسشویی در تهران

تعمیر موتور ماشین لباسشویی در منزل توسط دکتر آچار در سراسر تهران انجام می شود، کلیه خدماتی که توسط این مرکز ارائه داده می شود در کمترین زمان و به بهترین شکل انجام می شود، برای درخواست تعمیر تنها کافی است با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

تعمیر موتور ماشین لباسشویی در تهران
تعمیر موتور ماشین لباسشویی در تهران

خرابی و سوختن موتور ماشین لباسشویی

برای چرخید دیگ ماشین لباسشویی و شستن لباس ها نیاز به موتور است، ماشین لباسشویی هایی که مدل بالایی دارند، معمولاً دارای موتور های چرخش معکوس هستند، زمانی که ماشین لباسشویی شما کار نمی کند و صدا های ناهنجاری از موتور به گوش می رسد در موتور ایرادی به وجود آمده که باید توسط فردی متخصص این ایراد بر طرف شود.

زمانی که از موتور ماشین لباسشویی زیاد کار کشیده می شود موتور بیش از حد گرم می شود و سنسور های دما فرمان خاموشی لباسشویی را می دهند، و تا زمانی که موتور به دمای مطلوب برسد و خنک شود ماشین لباسشویی روشن نخواهد شد، بنابراین برای اینکه طول عمر ماشین لباسشویی مفید باشد باید از کار کرد بیش از حد ماشین لباسشویی خودداری کنید.

تعمیر موتور ماشین لباسشویی در محل

همان طور که گفته شد ماشین لباسشویی یکی از ضروری ترین لوازم خانگی است، پس با توجه به اهمیت این دستگاه در صورت خرابی آن سریعاً باید نسبت به تعمیر آن اقدام کنید، یکی از مزیت های خدمات تعمیر موتور ماشین لباسشویی دکتر آچار خدمات در منزل است، که در ادامه فواید آن را مطرح می کنیم:

  • با توجه به اینکه امروزه آپارتمان نشینی افزایش پیدا کرده است جا به جایی دستگاه بسیار دشوار است بنابراین در این مواقع استفاده از خدمات تعمیرات موتور ماشین لباسشویی در محل بسیار مفید است، قابل ذکر است که این امر از آسیب به دستگاه و موتور آن جلوگیری می کند.
  • برای تعمیر موتور ماشین لباسشویی نیاز به پرداخت هزینه بالایی نیست، با استفاده از خدمات در محل هزینه اضافی حذف می شود و در میزان هزینه های صرفه جویی می شود.
  • با حضور تعمیرکار در منزل شما روی تعمیر موتور ماشین لباسشویی نظارت دارید.
تعمیر موتور ماشین لباسشویی در تهران
تعمیر موتور ماشین لباسشویی در تهران

تعمیر موتور ماشین لباسشویی

یکی از مهم ترین قطعات ماشین لباسشویی موتور آن است، در صورت خرابی باید یک فرد متخصص تعمیر آن را انجام دهد، خرابی این قطعه منجر به بروز مشکل در چرخش لباسشویی و آبکشی لباس ها می شود، صدای بندی ایجاد می شود بسیار آزار دهنده است، لباسشویی دچار لرزش می شود که در نهایت به تسمه ها نیز آسیب وارد می کند.

زمانی موتور لباسشویی خرابی می شود دیگر از دستگاه استفاده نکنید و سریعاً ماشین لباسشویی را خاموش کنید و اتصال آن از برق را قطع کنید و از خدمات مرکز دکتر آچار استفاده کنید و به شماره 02188444021 تماس بگیرد تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

تعمیر موتور انواع برند های ماشین لباسشویی

تعمیرکاران متخصص مرکز دکتر آچار خدمات تعمیر موتور ماشین لباسشویی را به صورت تخصصی در همه برند های موجود در بازار ارائه می دهند، که این تعمیرات شامل تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی، لباسشویی جدید، لباسشویی دو قلو، لباسشویی در از جلو، لباسشویی سطحی و … می باشد.

برند های ماشین لباسشویی که تعمیر موتورشان انجامی شوند عبارت اند از: اسنوا، پارس، جنرال، دوو، ال جی، بوش، آزمایش، پاکشوما، ارج، سامسونگ، پاناسونیک و آبسال

 همچنین برند هایی دیگر مانند کنوود، آاگ، زیمنس، تکنوکیت، رایکو، وستگهاوس، حایر و تکنوکیت نیز تعمیر می شوند.

گارانتی تعمیر موتور ماشین لباسشویی در تهران

کلیه خدمات مرکز دکتر آچار از جمله تعمیر موتور ماشین لباسشویی در تهران دارای گارانتی یک ساله است، که توسط افرادی متخصص و با استفاده از بهترین تجهیزات و به کارگیری قطعات اصلی انجام می شود که این امر از خرابی مجدد دستگاه شما جلوگیری می کنند و با ارائه گارانتی به شما این اطمینان را می دهند که موتور دستگاه مجدد دچار خرابی نمی شود و در صورت خرابی موتور خدمات رایگان به مدت یک سال انجام  می شوند.

تعمیر موتور ماشین لباسشویی در تهران
تعمیر موتور ماشین لباسشویی در تهران

علائم خرابی موتور ماشین لباسشویی

علائمی وجود دارد که نشان دهنده خرابی موتور لباسشویی هستند که در ادامه این علائم را نام می بریم:

  • عدم خشکی لباس ها
  • بروز مشکل در تسمه های دستگاه
  • بوی سوختگی از دستگاه
  • عدم چرخش لباس در زمان روشن بودن ماشین لباسشویی
  • لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی حین کار
  • عدم چرخش آبکش دستگاه
  • ایجاد صدا بلند و عجیب از دستگاه

در صورتی که هر کدام از این علائم ها را دیدید بهتر است به از متخصصین مرکز دکتر آچار کمک بگیرید.

هزینه تعمیر موتور ماشین لباسشویی در تهران

هزینه تعمیر موتور لباسشویی در مرکز دکتر آچار طبق نرخ مصوب اتحادیه است و شما با خیال راحت می توانید از خدمات این مرکز استفاده کنید و نگرانی از بابت هزینه آن نداشته باشد.

سخن پایانی

مرکز دکتر آچار یکی از معتبر ترین مراکز تعمیراتی در تهران است که با به کارگیری بهترین متخصص و تعمیرکارن در تهران و با استفاده از قطعات اصلی به بهترین شکل ممکن خدمات رسانی می کنند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید