تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی


تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

ماشین ظرفشویی از لوازم کاربردی برای بانوان به خصوص بانوان شاغل در منازل محسوب می شود، ماشین ظرفشویی ال جی از با کیفیت ترین انواع ماشین ظرفشویی هاست، این دستگاه به صورت همزمان با آب و برق کار می کند و از این جهت امکان خرابی آن وجود دارد، تعمیر ظرفشویی در تهران ال جی خود را به تعمیرگاهی مجاز و معتبر و تکنسین های حرفه ای و متخصص بسپارید.

سرویس ماشین ظرفشویی ال جی

ماشین ظرفشویی ال جی دستگاهی است که تعمیر آن نیاز به تخصص و تجربه دارد، این وسیله از قطعات متفاوتی تشکیل شده است که تعمیر آن ها توسط افراد مبتدی و غیر حرفه ای امکان پذیر نیست، عده ای از افراد نگران هزینه و قیمت تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی هستند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

از آن جا که قیمت ماشین ظرفشویی روز به روز افزایش پیدا می کند و بسیار بالاست، ممکن است هزینه تعمیر و تعویض برخی از قطعات هم برای افراد سنگین باشد، از این جهت توصیه میکنیم برای جلوگیری از مشکلات عمده در ماشین ظرفشویی ال جی خود حداقل سالی یک تا دو بار دستگاهتان را سرویس کنید، این کار موجب بهبود عملکرد و افزایش طول عمر دستگاهتان نیز خواهد شد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

نمایندگی ال جی در تهران در تمامی نقاط شهر تهران از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب شعبه دارد، از این جهت امکان دسترسی تمامی ساکنین تهران به تعمیرگاه دکتر آچار وجود دارد و تکنسین ها در کوتاه ترین طمان ممکن برای ارائه خدمات اعزام می شوند.

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی
تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در محل

برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تعمیرگاه دکتر آچار نیازی به حمل و نقل دستگاه به تعمیرگاه ندارید، چرا که در صورت درخواست تکنسین برای سرویس، عیب یابی و تعمیر دستگاه، تکنسین ها به منزلتان اعزام شده و تعمیر ظرفشویی ال جی شما را در محل انجام میدهند.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی با گارانتی

یکی از بهترین مزایای تعمیرگاه دکتر آچار داشتن گارانتی 1 ساله میباشد، تمامی خدمات تعمیر لباسشویی ال جی که توسط تکنسین های این مرکز انجام میشوند گارانتی 12 ماهه داشته که به صورت کتبی به مشتریان گرامی تقدیم میشوند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

بسیاری از افراد نگران هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود هستند، با توجه به افزایش قیمت این دستگاه ممکن است هزینه تعمیر آن بالا باشد اما جهت آسایش مشتریان گرامی تمامی هزینه های مرکز دکتر آچار طبق نرخ اتحادیه مصوب محاسبه می شوند.

تعمیر قطعات معیوب لباسشویی اولویت تکنسین های مجموعه دکتر آچار است نه تعویض آن ها، با تعمیر لباسشویی الجی هزینه ها کاهش میابند، در صورت نیاز به تعویض قطعات تکنسین ها از قطعات اصل و اورجینال استفاده می کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ال جی

در مرکز دکتر آچار تکنسین ها با شناخت و بررسی نیاز های مشتریان به حل مشکلات آن ها پرداخته و رضایت مشتریان را جلب می کنند، این خدمات هم برای تولید کنندگان و هم مصرف کنندگان ماشین ظرفشویی ال جی مهم و کاربردی و سودآور هستند.

در صورت نیاز دستگاهتان به تعمیر با شماره های درج شده بر روی گارانتی دستگاه تان تماس بگیرید، در صورت مفقودی آن میتوانید با مرکز دکتر آچار که دارای خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی است نیز تماس بگیرید.

عیب یابی ماشین ظرفشویی ال جی

عیب یابی در ماشین ظرفشویی ال جی امری تخصصی است، در صورتی که عیب یابی ماشین البایشویی ال جی را به فردی بدون دانش بسپارید امکان بروز مشکلات جدی در ماشین ظرفشویی وجود دارد، در صورتی که افراد بدون تخصص عیب یابی این دستگاه را انجام دهند ممکن است مشکل اصلی را متوجه نشده و مشکلات دیگری به وجود بیاید که باعث خرابی های بیشتر و افزایش هزینه های ماشین ظرفشویی خواهد شد.

تعمیر درب ماشین ظرفشویی ال جی

درب ماشین ظرفشویی باید بسته و قفل شود تا برنامه های شستشو بتوانند کار خود را آغاز کنند، در صورتی که درب ماشین ظرفشویی ال جی شما با مشکل مواجه شد در ابتدا قسمت پلاستیکی درب را بررسی کنید تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید و بعد هم مسیر قفل را بررسی کنید تا توسط چیزی مسدود نشده باشد.

از آن جایی که قفل درب به وسیله مواد غذایی ممکن است دچار انسداد شود، لازم است واشر و قفل را با اسکاچ یا اسفنجی تمیز کنید، همچنین لولا ها را نیز چک کنید تا کج نباشند و درب به صورت هم سطح با لولاها متصل باشد.

تراز کردن ماشین ظرفشویی ال جی اقدام لازم دیگر است که باید آن را انجام دهید، در صورتی که مشکل برطرف نشد، برای انجام تخصصی تعمیرات درب ماشین ظرفشویی ال جی از طریق تماس با یک تکنسین ماهر اقدام نمایید.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران
تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهران

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی ال جی

خرابی برد الکتریکی ماشین ظرفشویی ال جی

خرابی و ایراد در برد الکتریکی ماشین ظرفشویی یکی از علت های روشن نشدن این دستگاه است، برد ماشین ظرفشویی قطعه ای مهم در این دستگاه به شمار می رود.

تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده این دستگاه باید توسط فردی ماهر متخصص و ماهر تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی انجام شود.

اختلال در عملکرد هر یک از بخش های تشکیل دهنده برد ظرفشویی، کاربر را برای استفاده از این دستگاه با مشکل روبه رو می کند.

خرابی پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی

در صورتی که پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی دچار ایراد و خرابی شود ممکن است ظرفشویی در هنگام شست و شو متوقف شده و دیگر دستگاه روشن نشود.

پمپ تخلیه آب کثیف دستگاه را خارج می کند، اختلال در عملکرد پمپ تخلیه نیاز به بررسی و عیب یابی توسط تکنسین دارد، در صورت امکان پمپ تعمیر شده و در غیر این صورت تعویض خواهد شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

خرابی المنت ظرفشویی ال جی

گرم شدن آب ماشین ظرفشویی توسط قطعه المنت انجام می شود، خرابی این قطعه باعث اختلال در عملکرد ماشین ظرفشویی می شود، تعمیر این قطعه نیاز به دانش تعمیرکار داشته، عیب بابی و بررسی المنت باید با استفاده از اهم متر سنجیده شود تا تعمیر و در صورت عدم تعمیر تعویض شود.

خرابی شیر برقی ظرفشویی ال جی

در صورتی که شیر برقی ماشین ظرفشویی دچار اختلال و خرابی شود، احتمالا دستگاه دچار نشتی میشود، شیر برقی آب را داخل دستگاه عبور میدهد و ورود آن را به دستگاه قطع میکند.

در صورتی که ظرفشویی تان ظرف ها را به خوبی نمیشوید و یا نشتی دارد با تکنسین های تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی مجموعه دکتر آچار تماس بگیرید.

تکنسین شیر برقی را در صورت امکان تعمیر و در غیر این صورت تعویض می کند، در صورتی که خودتان شیر برقی را تعویض می کنید در بستن شیر دقت کنید، عدم نصب صحیح این قطعه موجب اختلال در عملکرد ماشین ظرفشویی می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

چرا ظرفشویی ال جی سر و صدای زیادی ایجاد می کند؟

شنیده شدن صدای زیاد از ماشین ظرفشویی ال جی نشانگر وجود مشکل فنی درون دستگاه می باشد، تراز نبودن پایه های ماشین ظرفشویی هم البته یکی از عوامل سر و صدای زیاد دستگاه می باشد، دیگر عوامل سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی عبارت اند از:

 • خرابی و شکستگی فن تخلیه
 • معیوب بودن پروانه آبپاش
 • خرابی قطعات پمپ

چرا ماشین ظرفشویی ال جی ظروف را خشک نمی کند؟

در صورت مشاهده مشکل بالا ابتدا همه احتمالات را در نظر بگیرید، به عنوان مثال قرار داشتن در حالت برنامه شستشوی سریع و یا پیش شستشو موجب می شود که ظروف خشک نشوند، عوامل ذیل برخی از موارد بروز این مشکل می باشند:

 • خراب شدن ترموستات
 • اشتباه قرار دادن ظروف در دستگاه
 • عدم استفاده یا استفاده به مقدار کم از جلا دهنده
 • انتخاب نکردن حالت Heated Dry

رفع ارور های ماشین ظرفشویی ال جی

ماشین ظرفشویی ال جی مانند سایر لوازم خانگی پیشرفته دارای نمایشگر میباشد که در صورت اختلال در هر بخشی از این دستگاه کدهای خطا بر روی نمایشگر دیجیتال این دستگاه ظاهر میشوند.

تکنسین های مجموعه دکتر آچار با بررسی کد های خطا به عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی شما می پردازند.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

ارورهای رایج ماشین ظرفشویی ال جی

ارور BE

این کد خطا در صورت استفاده از مواد شوینده نا مناسب در ماشین ظرفشویی نمایش داده می شود.

ارور LE یا CE

این ارور در صورت اختلال در سیم کشی یا موتور ماشین ظرفشویی ال جی بر روی نمایشگر دستگاه نشان داده می شود، برطرف کردن این ارور را به تکنسین های متخصص و حرفه ای بسپارید ، دستکاری موتور و سیم کشی توسط افراد بدون تخصص ممکن است منجر به مشکلات جبران ناپذیری برای دستگاه شود.

ارور IE

در صورتی که ماشین ظرفشویی تا 10 دقیقه روشن شدن، آبگیری نکند این ارور بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر می شود، این ارور به دلیل کاهش فشار آب و عدم نصب صحیح شیر تغذیه و شلنگ تخلیه به وجود می آید.

ارور OE

هنگامی که ماشین ظرفشویی ال جی در تخلیه آب کثیف دچار اختلال شود ارور OE بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر میشود،برای رفع ارور پمپ تخلیه را بررسی کرده، مطمئن باشید که توسط ته مانده های مواد غذایی مسدود نشده باشد، مسیر شلنگ تخلیه و فیلتر را بررسی کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

ارور HE

این ارور به دلیل اختلال در عملکرد هیتر ماشین ظرفشویی در نمایشکر دستگاه نمایش داده میشود،

معمولا در این زمان یا آب گرم نمیشود و یا بیش از حد داغ میشود، برای رفع این ارور ماشی ظرفشویی را خاموش و 10 ثانیه برق آن را قطع کنید و سپس مجددا برق را وصل کرده و دستگاه را روشن کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود را به دکتر آچار بسپاریم؟

 1. دارا بودن شعب متعدد در سطح شهر تهران 
 2. اعزام تکنسین در مدت زمان کوتاه
 3. همکاری با تکنسین های متخصص و ماهر
 4. استفاده از ابزار آلات و تجهیزات پیشرفته
 5. تعمیر لوازم خانگی در محل و منزل
 6. اعزام تکنسین در ساعات در خواستی مشتریان
 7. گارانتی 12 ماهه و ارائه ضمانت نامه کتبی
 8. استفاده از قطعات اصل و اورجینال در صورت نیاز به تعویض قطعات
 9. دریافت هزینه منصفانه و مطابق با نرخ اتحادیه

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در شمال تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در زعفرانیه، تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در ولنجک، تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در الهیه، تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تجریش، تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در شریعتی، تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در فرمانیه، تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در نیاوران، تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در دربند، تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در دزاشیب، تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در ملاصدرا

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در غرب تهران

تعمیر ظرفشویی الجی در سردار جنگل، تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در پونک، تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در آریا شهر، تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در بلوار فردوس، تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در صادقیه، تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در سعادت آباد، تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در اکباتان، تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در شهر زیبا، تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در شهرآرا، تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در مرزداران

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در جنوب تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در افسریه، تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در پیروزی، تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در نازی آباد، تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در راه آهن، تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در مولوی، تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در شوش، تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در میدان قزوین، تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در خاوران

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در شرق تهران

تمام نقاط شرق تهران تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی شما را انجام می دهیم : تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در تهرانپارس، تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در رسالت، تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در مجیدیه، تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در نظام آباد، تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در سیدخندان، تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در دماوند، تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در امام حسین، تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در نارمک

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 9
 1. حمیدرضا اشکان 2 سال قبل

  میخوایم برای جهیزیه لوازم خانگی بخریم بین برندهای جی پلاس و اسنوا و پاکشوما موندیم

 2. حبیب مختاری 2 سال قبل

  چقد خوبین شما

 3. داوود کلانتری 1 سال قبل

  خیلی خوشحالم که هستین

 4. رمضان شهبازی 1 سال قبل

  بسیار گویا و شفاف بیان کردید

 5. حسین سرمد 1 سال قبل

  مطالب بیشتری بنویسین لطفا

 6. احسان خوئینی ها 1 سال قبل

  درود برشما و سپاس به دليل پاسخگويي و وظيفه شناسيتون

 7. محمدجواد باقری 1 سال قبل

  دستخوش

 8. هانیه صمدی 3 ماه قبل

  داخل ماشین ظرفشوییم جدیدا خیلی رسوب میگیره دلیل خاصی داره یا طبیعی هست؟

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   سلام و عرض ادب، عدم استفاده صحیح از مواد شوینده، خالی بودن ظرف نمک یا باز ماندن درب بخش نمک از مهم ترین دلایل رسوب گیری ماشین ظرفشویی محسوب می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید