تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک


انجام دادن تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک یک امر تخصصی است که به خاطر حفظ عمر مفید دستگاه ماشین ظرفشویی مجیک بهتر است که از قطعات اورجینال استفاده بشود با در نظر گرفتن کارشناسان دکتر آچار که بسیار با تجربه و سابقهٔ طولانی مدت در زمینه تعمیرات ظرفشویی دارند تاکید شده که حتماً از این افراد کمک گرفته بشود.

 ماشین های ظرفشویی احتمالاً با مشکلات متعددی رو خواهند بود که نمی توانند عملکرد خود را به درستی اجرا بکنند بنا براین باید با آسیب هایی که ممکن است برای قطعات این دستگاه رخ داده شود آشنا باشید و راه کار برطرف نمودن این عیب را بدانید.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

 همان طور که مطلع هستید بهتر است بدانید که قطعهٔ موتور ماشین ظرفشویی از قطعات پرکاربرد است که در راه اندازی ماشین ظرفشویی مجیک نقش اساسی دارد. صدمه دیدن قطعهٔ موتور ماشین ظرفشویی مجیک از مواردی است که باعث خرابی ماشین ظرفشویی می شود هر لحظه که موتور ماشین ظرفشویی بنا به دلایلی آسیب دید باید تعمیر شود.

عملکرد موتور ماشین ظرفشویی مجیک چگونه است؟ از از مهم ترین قطعات در ماشین ظرفشویی مجیک می توان موتور را نام برد در اصل موتور ماشین ظرفشویی موظف بوده که آب را از شیر برقی ورودی دریافت کرده و این آب را توسط بازوهای اسپری روی ظروف می پاشد.

 شستشو آب مورد نیاز برای شستشوی ظروف را تامین می کند و رابطی بین آب ورودی از شیر برقی و بازوهای آبپاش است. معیوب شدن قطعهٔ موتور ماشین ظرفشویی مجیک این طور نخواهد بود که ماشین خود را به طور کامل تعویض کنید، چنانچه با تعمیر موتور یا تعویض موتور به طور مجدد ماشین ظرفشویی شما کارایی قبل را خواهد داشت.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک
تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

چه زمانی موتور ماشین ظرفشویی مجیک شما صدمه دیده است؟

هر زمان که قصد دارید ماشین ظرفشویی مجیک خود را روشن و از آن استفاده کنید و مشاهده خواهید کرد که اختلالی در عملکردش رویت شده، اولین علامتی که نشان می دهد ممکن است با موتور ماشین ظرفشویی ایرادی داشته باشید این گونه می باشد که هنگام روشن شدن ماشین، آب داخل دستگاه نمی چرخد یا فشار آب خروجی از پروانه ها خارج می شود بسیار کم خواهد بود.

نشانه های سوختن موتور ماشین ظرفشویی مجیک چه می تواند باشد؟

 • با از کار افتادن عملکرد موتور ماشین ظرفشویی مجیک برنامهٔ شستشو به پایان می رسد.
 •  احتمال شنیده شدن صدایی شبیه صدای وزوز را بشنوید.
 •  همچنین بازوهای آبپاش دستگاه آب پاش نمی کنند در همین راستا یکی از برجسته ترین نشانه های سوخته شدن موتور ماشین ظرفشویی مجیک وجود صدای بلند و غیرعادی، عدم پاشیدن آب توسط بازوهای آبپاش و وجود بوی سوختگی از دستگاه است.

برخی از نشانه های سوختن موتور ماشین ظرفشویی مجیک شامل مواردی چون:

 • صدای غیر عادی و ناهنجار در دستگاه شما و هم چنین بوی سوختن موتور از موارد دیگر است.
 • برخی موارد دیگر این که آب توسط بازوهای آبپاش پاشیده نشد.
 • از شایع ترین علامت های سوختن موتور وجود صدایی غیرعادی مانند صدای جیر جیر، زمزمه، ناله و صداهایی از این قبیل از ماشین ظرفشویی است.
 •  که وجود تمامی این صداها نشان دهنده آسیب رسیدن به موتور است.
 • نمایان شدن این ایراد می تواند ناشی از فرسودگی زیاد موتور باشد.
 • مورد بعدی پاشیده نشدن آب توسط بازوهای آبپاش است اطلاع داشته باشید که موتور موظف به پاشیدن آب و مواد پاک کننده به داخل ظروف است.
 • در نهایت اجرای این عملیات سبب شده که ظروف شسته و تمیز می شوند.
 •  هر زمان که موتور دستگاه معیوب می شود، آب به واسطهٔ بازوهای آبپاش پاشیده نمی شود چون که آب وارد بازوهای آبپاش نمی شود.
 •  احتمال دارد که موجب توقف چرخه شستشو شود.
 •  با توجه به این حالت بهتر است شیر برقی ورودی آب و نشتی لوله آب را بررسی کنید و در صورت آسیب دیدن آنها را تعویض کنید.
 •  یکی دیگر از موارد معیوب شدن موتور وجود بوی سوختن موتور است.
 • بوی سوختگی در اثر رطوبت و وجود نشتی در ماشین ظرفشویی می تواند نشانه خطرباشد و باید به آن رسیدگی شود.
 •  در صورتی که مراقب آن نباشید می تواند منجر به آتش سوزی شود.
 •  بنابراین یکی از مهم ترین علائم و نشانه های آتش سوزی موتور ماشین ظرفشویی می تواند وجود بوی سوختگی و دود باشد.

 اگر متوجه بوی سوختگی از دستگاه شدید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که دستگاه را از برق جدا کنید ولیکن زمان جدا کردن دستگاه از خیس نبودن دست‌هایتان مطمئن شوید وگرنه خطر برق گرفتگی شما را تهدید خواهد کرد بروز این بو نتیجه عمل گرمایش در طول چرخه خشک شدن ظروف ایجاد می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک
تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

 تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در منزل

 بهترین روش برای انجام دادن تعمیرات بدون این که این دستگاه را به محل تعمیر گاه انتقال دهید به آسانی در منزل با حضور خودتان در کنار افراد متخصص انجام برسانید بنابراین دکتر آچار دارای خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در منزل هستند تنها راهکار برطرف نمودن ایرادهای این دستگاه را می توانید با مراجعه به این افراد حل کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در محل

 زمانی که شما بخواهید از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در محل فیض ببرید می توانید به سراغ تکنسین های با تجربه و آموزش دیده دکتر آچار بروید:

با فرستادن متخصصین ماشین ظرفشویی مجیک به محل از نیاز به جابجایی دستگاه جلوگیری می کند در نهایت در پول و زمان شما صرفه جویی خواهد شد شما ملزم نخواهید بود که هزینه نیروی کار برای حمل و نقل را پرداخت کنید با حضور افراد در محل می توانید عملکرد تعمیرکار ماشین ظرفشویی مجیک را رویت کنید.

حضور افراد تعمیر کار در محل تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در بسیاری از مناطق و محله ها سبب می شود تا در شعب متفاوت دکتر آچار در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در مناطق مختلف تهران مستقر هستند، شما می توانید به نزدیک ترین شعبه به محل کار یا منزل خود ارتباط برقرار کنید تا کارشناسان آن در مدت زمان کوتاهی در محل کار یا منزل شما آمادهٔ ارائه خدمات هستند و ماشین ظرفشویی شما را تعمیر خواهند کرد.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

اگر ماشین ظرفشویی مجیک شما دچار مشکل می شود باید توسط متخصصان مورد بررسی قرار بگیرد تا معایب آن مشخص بشود بر اساس مشکل به وجود آمده می توانند مبلغ پرداختی شما را هزینه های تعمیرات ماشین ظرفشویی معلوم می کند.

سخن آخر

با خراب شدن ماشین ظرفشویی مجیک باید کار را به دست افراد حرفه ایی مانند دکتر آچار بسپارید در ضمن اگر خودتان توانایی انجام هر گونه تعمیرات را ندارید بهتر است اصلاً دستگاه رابررسی نکنید.

گاهی ممکن است به خاطر استفاده های مکرر و مداوم از این دستگاه در سال های متمادی قطعاتش بر اثر فرسودگی و کهنه شدن با خراب شدن روبرو بشود که در این صورت اختلال در عملکرد ایجاد شده و کارایی لازم را نخواهد داشت.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 1
 1. مهدی نظری 2 هفته قبل

  من یکی از کاربران دائمی سایت شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید