تعمیر مایکروفر مجیک

تعمیر مایکروفر مجیک


تعمیر مایکروفر مجیک با گارانتی

دستگاه مایکروفر یک نوع دستگاه پیشرفته تر از اجاق گاز می باشد که از طریق یک نوع اشعه مخصوص الکترومغناطیسی و با حرکت آب و بقیه ی مواد باعث پخت غذا می شود با این تفاوت که این دستگاه در مدت زمان کوتاه تری این کار را انجام می دهد.

فرکانس امواج در داخل این دستگاه استفاده شده است از امواج مرئی بسیار پایین تر است که باعث آلودگی کمتری  در محیط زیست می شود و مصرف انرژی را هم کاهش داده است.

این دستگاه طبخ غذا با دارا بودن المنت گرمایی باعث پخت غذاها می شود، این دستگاه هم مانند دیگر دستگاه ها در اثر گذشت زمان و استفاده های مکرر از آن ممکن است دچار مشکلاتی بشود و شما برای تعمیر مایکروفر مجیک خود در هر زمان می توانید از ما کمک بخواهید، در هر زمان و مکان ما آماده ی خدمت رسانی و تعمیر مایکروفر مجیک شما عزیزان هستیم.

این دستگاه مایکروفر مجیک بسیار حساس بوده  و در صورت خراب شدن هر یک از قطعاتش  باید به دست افراد با تجربه و حرفه ایی بسپارید تا با دقت و تخصص خود به راحتی بتواند مشکل دستگاه را برطرف کنند و تعمیر مایکروفر مجیک را انجام دهند.

تعمیر مایکروفر مجیک

گرم نکردن غذاها توسط دستگاه مایکروفر مجیک

در زمانی که متوجه این مشکل در دستگاه مایکروفر مجیک شدید بهتر است بدانید که اشکال در قسمت معیوب شدن لامپ مگنترون و یا برد الکترونیکی می باشد  و در این صورت برای برطرف کردن این مشکل با مراکز خدماتی برای تعمیر مایکروفر مجیک تماس بگیرید تا رفع عیب کنند.

برطرف کردن بوی بد درون دستگاه مایکروفر مجیک

گاهی ممکن است که از داخل دستگاه مایکروفر مجیک بوی بدی را متوجه بشوید که به خاطر وجود غذاهایی که سوخته و یا غذاهای دریایی میباشد، برای اینکه این مشکل را حل کنید می توانید یک لیوان را از آب نصفه کرده به همراه مقدار کمی آبلیمو و سرکه درون مایکروفر قرار دهید و در بعضی از دستگاه به این مورد بو زدایی مجهز هستند و می توان آن را انتخاب کرد و یک تایمی را به این برنامه اختصاص دهید تا بوی بد  دستگاه را برطرف کنید.

چند توصیه ی مهم در زمان استفاده از دستگاه مایکروفر مجیک

در مواقعی که از دستگاه مایکروفر استفاد می کنید بهتر است از بستن بودن درب دستگاه مطمئن بشوید، هیچ گاه ظروف فلزی را در داخل دستگاه برای طبخ و یا گرم کردن مواد غذایی قرار ندهید، به دلیل وجود نوسانات برق در زمان اوج مصرف برق بهتراست از دستگاه مایکروفر استفاده نکنید، همیشه از ظروف مختص دستگاه  مایکروفر برای غذاها استفاده بشود، اگر می خواهید که از آسیب دیدن قطعات داخلی دستگاه مایکروفر جلوگیری کنید هیچ گاه وقتی مایکروفر خالی است روشن نکنید، همیشه دستگاه مایکروفر را خیلی خوب تمیز کنید تا باعث کاهش مصرف انرژی بشوید و همچنین بر طول عمر دستگاه افزوده شود.

تعمیر مایکروفر مجیک

مشکل نچرخیدن ظروف در داخل مایکروفر مجیک

از مشکلات دیگری که ممکن است برای دستگاه مایکروفر مجیک پیش بیاید نچرخیدن ظروف در داخل دستگاه است، احتمال دارد به خاطر معیوب شدن موتور گردان این مشکل پیش آمده باشد و در مرحله ی بعد عیب یابی می توان غلطک های زیر سینی داخل دستگاه را بررسی کرد  و این قطعه باید به خوبی حرکت داشته باشد و در اثر خراب شدن دچار مشکل شده و باید برای تعمیر مایکروفر مجیک اقدام کرد.

روشن نشدن دستگاه مایکروفر مجیک

در مواقع روبرو شدن با این مشکل باید  دستگاه را از برق بکشید و سیم برق را بررسی کرده تا آسیب  ندیده باشد و بعد باید فیوز دستگاه را چک کرد  و در صورت سوختن فیوز باید آن را تعمیر و یا تعویض نمود.

گاهی هم این مشکل می تواند به خاطر وجود میکروسوئیچ های درب دستگاه باشد که در صورت داشتن مشکل و نرساندن برق به دستگاه  مایکروفر خراب می شود و باید تعمیر مایکروفر مجیک انجام بشود، اگر قلاب های درب دستگاه شکسته بشود و سویئچ ها به خوبی قرار نگیرد مایکروفر روشن نخواهد شد.

در صورت نیازمند شدن تعمیر مایکروفر مجیک با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *