تعمیر مایکروفر مجیک

تعمیر مایکروفر مجیک


تعمیر مایکروفر مجیک با گارانتی

دستگاه مایکروفر یک نوع دستگاه پیشرفته تر از اجاق گاز می باشد که از طریق یک نوع اشعه مخصوص الکترومغناطیسی و با حرکت آب و بقیه ی مواد باعث پخت غذا می شود با این تفاوت که این دستگاه در مدت زمان کوتاه تری این کار را انجام می دهد.

فرکانس امواج در داخل این دستگاه استفاده شده است از امواج مرئی بسیار پایین تر است که باعث آلودگی کمتری  در محیط زیست می شود و مصرف انرژی را هم کاهش داده است.

این دستگاه طبخ غذا با دارا بودن المنت گرمایی باعث پخت غذاها می شود، این دستگاه هم مانند دیگر دستگاه ها در اثر گذشت زمان و استفاده های مکرر از آن ممکن است دچار مشکلاتی بشود و شما برای تعمیر مایکروفر مجیک خود در هر زمان می توانید از ما کمک بخواهید، در هر زمان و مکان ما آماده ی خدمت رسانی و تعمیر مایکروفر مجیک شما عزیزان هستیم.

این دستگاه مایکروفر مجیک بسیار حساس بوده  و در صورت خراب شدن هر یک از قطعاتش  باید به دست افراد با تجربه و حرفه ایی بسپارید تا با دقت و تخصص خود به راحتی بتواند مشکل دستگاه را برطرف کنند و تعمیر مایکروفر مجیک را انجام دهند.

تعمیر مایکروفر مجیک
تعمیر مایکروفر مجیک

گرم نکردن غذاها توسط دستگاه مایکروفر مجیک

در زمانی که متوجه این مشکل در دستگاه مایکروفر مجیک شدید بهتر است بدانید که اشکال در قسمت معیوب شدن لامپ مگنترون و یا برد الکترونیکی می باشد  و در این صورت برای برطرف کردن این مشکل میتوانید با مرکز خدماتی دکتر آچار برای تعمیر مایکروفر مجیک تماس بگیرید تا رفع عیب کنند.

برطرف کردن بوی بد درون دستگاه مایکروفر مجیک

گاهی ممکن است که از داخل دستگاه مایکروفر مجیک بوی بدی را متوجه بشوید که به خاطر وجود غذاهایی که سوخته و یا غذاهای دریایی میباشد، برای اینکه این مشکل را حل کنید می توانید یک لیوان را از آب نصفه کرده به همراه مقدار کمی آبلیمو و سرکه درون مایکروفر قرار دهید و در بعضی از دستگاه به این مورد بو زدایی مجهز هستند و می توان آن را انتخاب کرد و یک تایمی را به این برنامه اختصاص دهید تا بوی بد  دستگاه را برطرف کنید.

چند توصیه ی مهم در زمان استفاده از دستگاه مایکروفر مجیک

در مواقعی که از دستگاه مایکروفر استفاد می کنید بهتر است از بستن بودن درب دستگاه مطمئن بشوید، هیچ گاه ظروف فلزی را در داخل دستگاه برای طبخ و یا گرم کردن مواد غذایی قرار ندهید، به دلیل وجود نوسانات برق در زمان اوج مصرف برق بهتراست از دستگاه مایکروفر استفاده نکنید، همیشه از ظروف مختص دستگاه  مایکروفر برای غذاها استفاده بشود، اگر می خواهید که از آسیب دیدن قطعات داخلی دستگاه مایکروفر جلوگیری کنید هیچ گاه وقتی مایکروفر خالی است روشن نکنید، همیشه دستگاه مایکروفر را خیلی خوب تمیز کنید تا باعث کاهش مصرف انرژی بشوید و همچنین بر طول عمر دستگاه افزوده شود.

تعمیر مایکروفر مجیک
تعمیر مایکروفر مجیک

مشکل نچرخیدن ظروف در داخل مایکروفر مجیک

از مشکلات دیگری که ممکن است برای دستگاه مایکروفر مجیک پیش بیاید نچرخیدن ظروف در داخل دستگاه است، احتمال دارد به خاطر معیوب شدن موتور گردان این مشکل پیش آمده باشد و در مرحله ی بعد عیب یابی می توان غلطک های زیر سینی داخل دستگاه را بررسی کرد  و این قطعه باید به خوبی حرکت داشته باشد و در اثر خراب شدن دچار مشکل شده و باید برای تعمیر مایکروفر مجیک اقدام کرد.

روشن نشدن دستگاه مایکروفر مجیک

در مواقع روبرو شدن با این مشکل باید  دستگاه را از برق بکشید و سیم برق را بررسی کرده تا آسیب  ندیده باشد و بعد باید فیوز دستگاه را چک کرد  و در صورت سوختن فیوز باید آن را تعمیر و یا تعویض نمود.

گاهی هم این مشکل می تواند به خاطر وجود میکروسوئیچ های درب دستگاه باشد که در صورت داشتن مشکل و نرساندن برق به دستگاه  مایکروفر خراب می شود و باید تعمیر مایکروفر مجیک انجام بشود، اگر قلاب های درب دستگاه شکسته بشود و سویئچ ها به خوبی قرار نگیرد مایکروفر روشن نخواهد شد.

در صورت نیازمند شدن تعمیر مایکروفر مجیک با ما تماس بگیرید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 12
 1. کانکی 2 سال قبل

  خدا بگم چکارتون کته انقدر کارتون خوب بود به هر کی میرسم میگم تعمیرات داشتید بدید به دکتر آچار خخخخ

 2. بهروز تقی زاده 2 سال قبل

  خیلی خوشحالم که هستین

 3. علیرضا صابری 2 سال قبل

  عرض ادب و احترام تکنسین مربوطه با 15 دقیقه تاخیر اومد خواستم اطلاع بدم

 4. عزیز علوی 2 سال قبل

  خیلی عالی بود

 5. یعقوب رحمانی 2 سال قبل

  از نمایندگی اصلی کارتون درست تره به خدا هر موقع زنگ زدیم کمتر از یک ساعت تعمیرکارتون اومده نمایندگی 4 روز الاف میکنن آدمو

 6. مسعود عزیزی 1 سال قبل

  مثل همیشه عالی و کاربردی

 7. علی حسین زاده 1 سال قبل

  هزینه مشاورتون چنده؟

 8. ایمان خمسه 1 سال قبل

  مطلب جامع و خوبی بود

 9. محسن عبادی 1 سال قبل

  شادکام و سلامت باشید

 10. امیرحسین علیزاده 1 سال قبل

  واقعا گارانتی 1 ساله میدید تو ایران گارانتی 1 ساله میدونی یعنی چی من تو شک هستم

 11. ماندانا رهنما 3 ماه قبل

  تعمیر ماکروفر مجیک توی تعمیرگاه تون گارانتی دارد؟

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   عرض ادب و احترام کلیه خدماتی که توسط تکنسین های مجموعه دکتر آچار انجام می شود دارای گارانتی 12 ماهه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید