تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی


امروزه ماشین های ظرفشویی ال جی دارای موتور گیربکسی یا DD Series هستند، که تفاوت این موتور با موتور های قدیم این است که استهلاک کمتری دارد، که باعث می شود با گذر زمان از هزینه ها نگهداری کاسته شود، قابل ذکر است که این موتور ها سر صدای کمتری دارند، زمانی که با مشکل خرابی موتور ظرفشویی ال جی مواجه می شوید علائم ای را مشاهده می کنید آزار دهنده هستند مانند سر و صدای بیش از حد دستگاه، در ادامه می خواهیم در زمینه تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی شمار را راهنمایی کنیم.

تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی و برند های دیگر ظرفشویی زمانی انجام می شود که علت خرابی از قطعات دیگر ظرفشویی نباشد، موتور ماشین ظرفشویی کی از مهم ترین قطعات این دستگاه است، که روی عملکرد دستگاه کنترل دارد، بنابراین خرابی موتور روی روند کار کرد ماشین ظرفشویی تأثیر بسزایی دارد، و عملکرد دستگاه را متوقف می کند، برای مثال ممکن است خرابی این قطعه باعث شود دستگاه روشن نشود.

تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی
تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی

دلایلی که باعث خرابی موتور ماشین ظرفشویی می‌شوند

دلایل مختلفی وجود دارد که باعث خرابی موتور ماشین ظرفشویی ال جی می شود، که مهم ترین دلیل این مشکل استفاده غیر اصولی از این دستگاه است، زمانی که از دستگاه به درستی استفاده نکنید، به مرور زمان استهلاک قطعات ظرفشویی بالا می رود و دستگاه دچار خرابی های متعدد می شود.

زمانی که ظرف ها زیادی را داخل ماشین ظرفشویی قرار می دهید و به صورت غیر اصولی این ظرف ها را داخل دستگاه قرار می دهید همچنین به صورت مداوم و پر فشار از ماشین استفاده می کنید به مرور زمان موتور ماشین ظرفشویی آسیب می بیند و خراب می شود.

یکی از دلایل خرابی موتور استهلاک طبیعی قطعات است، با این حال که موتور ماشین ظرفشویی ال جی کیفیت بالایی دارد اما یک قطعه مصرفی است که بر اثر گذر زمان نیاز به تعویض و تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی پیدا می کنید.

هزینه تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی

همان طور که گفته شد موتور یک قطعه اصلی در ماشین ظرفشویی ال جی است، که در صورت خرابی هزینه زیادی را به همراه خود دارد، توجه داشته باشد که تعویض موتور نیاز به پرداخت هزینه زیادی دارد، تعمیرکاران مرکز دکتر آچار با هزینه کم تعمیر این قطعه را بر عهده می گیرند، همچنین این را در نظر داشته باشد که تعمیر این قطعه نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد، که تعمیرکاران مرکز دکتر آچار از آن بر خوردار هستند.

تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی
تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی

علائم خرابی موتور ماشین ظرفشویی

با توجه به اینکه موتور ماشین ظرفشویی واسطه ورود آب به بازوان دستگاه و آب پاش ها هست، در صورتی که موتور بنابراین هر دلیلی دچار خرابی شود و از کار بیفتد، شستشو متوقف می شود، پس متوجه می شویم که خرابی ظرفشویی نشان دهنده خرابی موتور است، یکی از نشانه های خرابی موتور ظرفشویی ایجاد صدای وزوز است همچنین زمانی که دستگاه آب را اسپری نکند به احتمال زیاد موتور نیم سوز شده است، در این صورت بهتر است از یک تعمیر کار متخصص کمک بگیرید.

چه موقع نیاز به تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی است؟

زمانی که به موتور ظرفشویی آسیب وارد می شود، نشانه های از خودش ایجاد می کند، در صورتی مه این نشانه ها را در دستگاهتان مشاهده کردید باید نسبت به تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی اقدام کنید.

ایجاد صدا غیر عادی از ماشین ظرفشویی ال جی

زمانی که دستگاه در حال کار است صدای غیر عادی به گوش میرسد باید ابتدا بازو های آبپاش را بررسی کنید، تا وقتی که قطعات دستگاه با ظروف برخورد نداشته باشند مشکل جدی به وجود نمی آید، اما زمانی که صدای وزوز و ناله باشد موتور نیاز به تعمیر دارد و مشکل حادی است.

قطع شدن فعالیت ماشین ظرفشویی

زمانی که یک برنامه جدید انتخاب می کنید اما بعد از گذشت زمان هیچ اتفاقی نمی افتد به احتمال زیاد موتور دستگاه گیرپاژ کرده است، یعنی موتور و گرداننده های آن قفل شده اند و نمی توانند حرکتی کنند بنابراین بعد از استارت ماشین ظرفشویی شروع به کار نمی کند.

پخش نشدن آب داخل محفظه

وظیفه مهم موتور این است که در زمان مناسب به اندازه کافی آب داخل محفظه داخلی پخش کند، بعد از اینکه شستشو ظرف ها تموم شد ولی ظرف ها تمیز نشدند، هنوز کثیفی و لک وجود دارد، به احتمال زیاد در موتور دستگاه مشکلی به وجود آمده است، موتور یا نیم سوز شده و یا اتفاقی افتاده که به درستی کار نمی کند و نیاز به تعمیر دارد.

ایجاد بوی سوختگی از موتور ماشین ظرفشویی ال جی

یکی از دلایلی که نیاز به تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی پیدا خواهید کرد ایجاد بوی سوختگی از دستگاه است، زمانی که موتور دستگاه می سوزد بوی سوختگی ایجاد می شود، زمانی که این بو را استشمام می کنید، دوشاخه دستگاه را از برق جدا کنید، و سریعاً به مرکز تعمیراتی تماس بگیرید.

تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی
تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی با گارانتی

کلیه خدمات مرکز دکتر آچار از جمله خدمات تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی دارای گارانتی یک ساله است، به این صورت که این مرکز به شما اطمینان می دهد که موتور دستگاه طی این مدت دچار خرابی نمی شود و نیاز به تعمیر نخواهد داشت در صورت نیاز نیز تعمیرات به صورت رایگان ارائه داده می شود.

سخن پایانی

مرکز دکتر آچار یکی از معتبر ترین مراکز تعمیراتی لوازم خانگی است که کلیه خدمات مربوط تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی و تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ال جی را ارائه می دهند، تعمیرکاران ازن مرکز دارای تخصص و تجربه کاری درخشان در این زمینه هستند که در اسرع وقت به منزل شما مراجعه می کنند، برای دریافت خدمات می توانید با شماره 02188444021 تماس بگیرید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید