تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا⭐✔⭐نمایندگی تعمیر گاز لاجرمانیا

تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا

تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا


تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا

اجاق گاز از لوازم مهم در انجام امور آشپزی خانه هاست و باید در نگهداری این دستگاه به نکاتی که حائز اهمیت هست توجه کافی داشته باشید.

این دستگاه هم مانند دیگر لوازم منزل به دلیل پیشرفتها دارای برندهای مختلف و تنوع در مدل ظاهرش می باشد و دارای دو مدل ایستاده و رومیزی کاربرد دارد  و بسته به نوع سلیقه ی افراد و چیدمان در آشپزخانه ها از این دو مدل استفاده می شود.

اجاق گاز لاجرمانیا دارای کیفیت بالایی است ولی باز هم در اثر استفاده از این این دستگاه در طول زمان ممکن است مشکلاتی برای عملکردش پیش بیاید و آشپزی برای شما سخت بشود.

نیازمند تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا و یا تعویض قطعات توسط افراد با تجربه و تکنسین های ماهر در تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا بشوید.

گاهی هم مشکلاتی که برای دستگاه اجاق گاز لاجرمانیا پیش می آید سطحی است و افراد خودشان از پس حل این مشکل بر می آیند و نیازی به تعمیرات افراد متخصص نیست.

در زمان خرید این دستگاه به این نکته توجه داشته باشید که اجاق گاز خریداری شده حتماً مجهز به ترموکوپل و فندک باشد.

از اجاق گاز هایی که دارای این خلاقیت باشد اگر استفاده کنید از امنیت بالایی بر خوردار است.

ترفند دیگر داشتن پیلوت در اجاق گاز است که با وجود این قطعه در زمان سر ریز شدن مواد غذایی به روی شعله ی اجاق گاز، سیستم به طور اتومات گاز را قطع کرده و از پخش شدن گاز در محیط جلوگیری کرده و این خود باعث امنیت بیشتر خواهد بود.

توجه به نکاتی در زمان نصب اجاق گاز لاجرمانیا

در زمانی که می خواهید این دستگاه را در آشپزخانه ی خود نصب کنید باید توجه داشته باشید، که در محیط کوچک اجاق گاز را نصب نکنید.

زیرا امکان خروج گاز در این مکان ها وجود ندارد، هرگز اجاق گاز را در مسیر ورود باد قرار ندهید، حتماً در قسمت اتصالات اجاق گاز از بست های مناسب استفاده بشود و بعد از انجام نصب با کف و صابون در قسمت بست ها از نشتی گاز اطمینان حاصل کنید.

تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا

دلیل خاموش شدن اجاق گاز لاجرمانیا بعد از رها کردن ولوم اجاق گاز

علت این ایراد در دستگاه اجاق گاز لاجرمانیا می تواند به خاطر خراب شدن ترموکوپل، از کار افتادن مگنت، خراب شدن شیر اجاق گاز، در قسمت نوک ترموکوپل  وجود کثیفی باعث بروز این مشکل شده باشد.

قرار نگرفتن سر شعله های اجاق گاز در محل مناسب، همه ی این موارد گفته شده می تواند در بروز این مشکل شراکت داشته باشند که باید اجاق گاز را عیب یابی کرد و تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا را انجام داد و مشکل را برطرف کرد.

مشکل پخش نشدن شعله به یک اندازه در اجاق گاز لاجرمانیا

اگر در زمان استفاده از دستگاه شاهد این مشکل بودید بدانید که اشکال در قطعه ی ژیگلور دستگاه است زیرا این قطعه وظیفه ی تنظیم هوا و یا سوراخ های شعله پخش کن  را دارد که در غیر این صورت با مشکل روبرو خواهد بود.

تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا

دود کردن شعله های اجاق گاز لاجرمانیا

 با وجود داشتن اطلاعات می دانید که وجود گاز نیازمند اکسیژن است، اشکال در ترکیب هوا و گاز و بیش از حد بودن مقدار گاز است و باید برای اینکه این مشکل را برطرف .

مقدار گاز موجود را کم کنید و گاهی هم  گشاد شدن نازل ها  باعث بروز این مشکل خواهد بود  که باید عمل تعویض صورت بگیرد.

دلیل روشن نشدن مشعل های سطح اجاق گاز لاجرمانیا

اگر با این مشکل روبرو شدید حتماً پیلوت خاموش است و باید آن را چک کنید و از تمیز بودن این قطعه اطمینان حاصل کنید.

چون احتمال دارد به دلیل کثیفی انسداد ایجاد شده باشد و با یک سوزن ریز می توانید سوراخ های پیلوت را به خوبی تمیز کنید و راه بسته شده را باز کنید تا مشکل برطرف بشود.

مرکز خدمات ما آماده ی ارائه کردن  هر گونه خدمات برای تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا و یا تعویض قطعاتش می باشد و کمترین زمان ممکن این مشکل را برطرف می کنند و تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا شما را در کوتاهترین زمان انجام می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *