تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا

تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا


اجاق گاز از لوازم مهم در انجام امور آشپزی خانه هاست و باید در نگهداری این دستگاه به نکاتی که حائز اهمیت هست توجه کافی داشته باشید.

این دستگاه هم مانند دیگر لوازم منزل به دلیل پیشرفتها دارای برندهای مختلف و تنوع در مدل ظاهرش می باشد و دارای دو مدل ایستاده و رومیزی کاربرد دارد  و بسته به نوع سلیقه ی افراد و چیدمان در آشپزخانه ها از این دو مدل استفاده می شود.

تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا

اجاق گاز لاجرمانیا دارای کیفیت بالایی است ولی باز هم در اثر استفاده از این این دستگاه در طول زمان ممکن است مشکلاتی برای عملکردش پیش بیاید و آشپزی برای شما سخت بشود.

نیازمند تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا و یا تعویض قطعات توسط افراد با تجربه و تکنسین های ماهر در تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا بشوید.

گاهی هم مشکلاتی که برای دستگاه اجاق گاز لاجرمانیا پیش می آید سطحی است و افراد خودشان از پس حل این مشکل بر می آیند و نیازی به تعمیرات افراد متخصص نیست.

در زمان خرید این دستگاه به این نکته توجه داشته باشید که اجاق گاز خریداری شده حتماً مجهز به ترموکوپل و فندک باشد.

از اجاق گاز هایی که دارای این خلاقیت باشد اگر استفاده کنید از امنیت بالایی بر خوردار است.

ترفند دیگر داشتن پیلوت در اجاق گاز است که با وجود این قطعه در زمان سر ریز شدن مواد غذایی به روی شعله ی اجاق گاز، سیستم به طور اتومات گاز را قطع کرده و از پخش شدن گاز در محیط جلوگیری کرده و این خود باعث امنیت بیشتر خواهد بود.

تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا

تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا در تهران

تعمیرگاه دکتر آچار تعمیرگاه مجاز و رسمی و تحت نظر اتحادیه تعمیرکاران تهران است که از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب در تمامی مناطق 22 گانه تهران به ارائه خدمات تعمیرات تخصص اجاق گاز لاجرمانیا می پردازد.

تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا در محل و منزل

یکی از مهم ترین خدماتی که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار انجام می شود، تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا در محل است، انتقال اجاق گاز از منزل به تعمیرگاه کار سختی است و نیاز به پرداخت هزینه های جداگانه تعمیرات دارد.

تکنسین های مجرب دکتر آچار برای صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه های حمل و نقل به ارائه خدمات تخصصی تعمیر اجاق گاز در محل می پردازند، با این امکان در زمان و هزینه تان صرفه جویی شده و می توانید بر فعالیت تکنسین نظارت کافی داشته باشید.

سرویس اجاق گاز لاجرمانیا

سرویس اجاق گاز از دیگر اقدامات تخصصی است که باید توسط سرویس کاران و به صورت دوره ای انجام شود، سرویس مجموعه خدماتی است که از بروز مشکلات جدی در اجاق گاز جلوگیری کرده و علاوه بر بهبود عملکرد دستگاه موجب افزایش طول عمر اجاق گاز لاجرمانیا می شود.

تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا

تماس با دکتر آچار

جهت درخواست تکنسین از مجموعه دکتر آچار برای تعمیرات اجاق گاز لاجرمانیا در تهران می توانید با شماره 02188444021 و سایر شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نصب اجاق گاز لاجرمانیا

از آن جایی که اجاق گاز مستقیما به گاز شهری متصل می شود توصیه می شود که نصب آن را تکنسین های متخصص دکتر آچار بسپارید تا دستگاه با مطابق با جدید تریم متدها نصب شود و دچار ایراد و خرابی نشود.

توجه به نکاتی در زمان نصب اجاق گاز لاجرمانیا

در زمانی که می خواهید این دستگاه را در آشپزخانه ی خود نصب کنید باید توجه داشته باشید، که در محیط کوچک اجاق گاز را نصب نکنید.

زیرا امکان خروج گاز در این مکان ها وجود ندارد، هرگز اجاق گاز را در مسیر ورود باد قرار ندهید، حتماً در قسمت اتصالات اجاق گاز از بست های مناسب استفاده بشود و بعد از انجام نصب با کف و صابون در قسمت بست ها از نشتی گاز اطمینان حاصل کنید.

تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا

دلیل خاموش شدن اجاق گاز لاجرمانیا بعد از رها کردن ولوم اجاق گاز

علت این ایراد در دستگاه اجاق گاز لاجرمانیا می تواند به خاطر خراب شدن ترموکوپل، از کار افتادن مگنت، خراب شدن شیر اجاق گاز، در قسمت نوک ترموکوپل  وجود کثیفی باعث بروز این مشکل شده باشد.

قرار نگرفتن سر شعله های اجاق گاز در محل مناسب، همه ی این موارد گفته شده می تواند در بروز این مشکل شراکت داشته باشند که باید اجاق گاز را عیب یابی کرد و تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا را انجام داد و مشکل را برطرف کرد، در صورت نیاز به تکنسین با شماره های درج شده در سایت دکتر آچار تماس بگیرید.

مشکل پخش نشدن شعله به یک اندازه در اجاق گاز لاجرمانیا

اگر در زمان استفاده از دستگاه شاهد این مشکل بودید بدانید که اشکال در قطعه ی ژیگلور دستگاه است زیرا این قطعه وظیفه ی تنظیم هوا و یا سوراخ های شعله پخش کن را دارد که در غیر این صورت با مشکل روبرو خواهد بود.

تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا

دود کردن شعله های اجاق گاز لاجرمانیا

 با وجود داشتن اطلاعات می دانید که وجود گاز نیازمند اکسیژن است، اشکال در ترکیب هوا و گاز و بیش از حد بودن مقدار گاز است و باید برای اینکه این مشکل را برطرف میکنند.

مقدار گاز موجود را کم کنید و گاهی هم گشاد شدن نازل ها باعث بروز این مشکل خواهد بود که باید عمل تعویض صورت بگیرد.

دلیل روشن نشدن مشعل های سطح اجاق گاز لاجرمانیا

اگر با این مشکل روبرو شدید حتماً پیلوت خاموش است و باید آن را چک کنید و از تمیز بودن این قطعه اطمینان حاصل کنید.

چون احتمال دارد به دلیل کثیفی انسداد ایجاد شده باشد و با یک سوزن ریز می توانید سوراخ های پیلوت را به خوبی تمیز کنید و راه بسته شده را باز کنید تا مشکل برطرف بشود.

مرکز خدمات ما آماده ی ارائه کردن  هر گونه خدمات برای تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا و یا تعویض قطعاتش می باشد و کمترین زمان ممکن این مشکل را برطرف می کنند و تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا شما را در کوتاهترین زمان انجام می دهد.

تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا

عیب یابی اجاق گاز لاجرمانیا

از دیگر خدمات تخصصی که ضروری است توسط تکنسین ها انجام شود عیب یابی اجاق گاز است، در صورتی که عیب یابی توسط افراد بدون تخصص انجام شود احتمال بروز ایرادات جدی در دستگاه وجود دارد، از این جهت توصیه می شود که عیب یابی اجاق گاز را به تکنسین های آموزش دیده بسپارید تا مشکلات دستگاه در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف شود.

گارانتی تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا

گارانتی 12 ماهه تعمیرات اجاق گاز لاجرمانیا از دیگر مزایای تعمیرگاه دکتر آچار است که پس از تعمیرات به صورت کتبی تقدیم مشتریان گرامی می شود.

هزینه تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا

هزینه تعمیر اجاق گاز لاجرمانیا به مواردی از جمله خدماتی که تکنسین ارائه می دهد، قطعاتی که توسط تکنسین تعویض می شود و… بستگی دارد، با این حال نگران هزینه تعمیرات نباشید چرا که کلیه هزینه ها در این مجموعه مطابق با نرخ اتحادیه انجام می شود کاملا منصفانه است.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 12
 1. رضا رستمی 2 سال قبل

  خدا خیرتون بده تعمیرات عالی انجام شد

 2. رسول نیشابوری 2 سال قبل

  آیا براتون راه داره قبل از تعمیر هزینه را اعلام کنید؟

 3. رمضان سعادت 1 سال قبل

  خیلی‌ خیلی خیلی خیلی خیلی خوب و عالیه

 4. احسان باهنر 1 سال قبل

  اکانت اینستا هم دارید؟

 5. علی محمد رحیمی 1 سال قبل

  از همه نظر عالیه

 6. عبدالله رضایی 1 سال قبل

  شما همیشه امیدوارم کننده صحبت می کنید و این خیلی خوبه

 7. علی وکیلی 1 سال قبل

  این مطلب حرف نداشت ?

 8. سیدمحمد داوودی 1 سال قبل

  تعمیرکار تو خونمونه و کارا داره خوب پیش میره گفتم تا تموم نشده تشکر کنم

 9. کریم بهرامی 1 سال قبل

  دمتون گرم یه دونه اید

 10. اسماعیل جلالی 1 سال قبل

  با سلام شما بهترینید والسلام

 11. سجاد مهدوی 3 ماه قبل

  سلام مطلب مفیدی بود ممنون از تیم گرد آورده

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر ممنون از حسن نیت شما دوست عزیز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید