تعمیر قهوه ساز جیمیلای

تعمیر قهوه ساز جیمیلای


تعمیر قهوه ساز جیمیلای

دستگاه قهوه ساز در بازارهای امروز ی بسیار پر رونق می باشد و در بین خریداران بسیار طرف دار دارد و مورد استفاده ی افراد قرار می گیرد.

دستگاه قهوه ساز در برندهای متفاوتی موجود می باشد که هر کدام از آن ها دارای خصوصیات خاص خود می باشند و هر چند که تمامی برندهای قهوه ساز از کیفیت های بالایی بر خوردار می باشد ولی باز هم در بین آن ها باز هم احتمال خراب شدن وجود دارد که نیاز مند تعمیرکاران تعمیر قهوه ساز جیمیلای بشود.

دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز جمیلای یکی از آین برندهایی است که در بازار موجود می باشد.

هر زمان که دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز جیمیلای شما با مشکل روبرو می شود بهتراست که از تکنسین های حرفه ایی کمک بگیرید.

اگر در زمان درست کردن قهوه متوجه شدید که قهوه ی شما طعم همیشگی را نمی دهد باید به این موضوع توجه داشته باشید و علت را جویا بشوید.

احتمال دارد در این مواقع دستگاه اسپرسو ساز جیمیلای شما یکی از قطعات مهم آن خراب شده باشد، بهتر است دلیلش را کشف کنید.

تعمیر اسپرسوساز جیمیلای
تعمیر اسپرسوساز جیمیلای

تعمیر اسپرسو ساز جیمیلای در محل

در صورتی که در قهوه ساز شما هر گونه مشکلی رخ بدهد، کافی است از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید تا تعمیرکار قهوه ساز جیمیلای که در امر تعمیرات ماهر و مجرب است در محل و یا منزل شما حاضر شود، به این ترتیب دیگر نیازی نیست تا در صورت ایراد در قهوه ساز آن را به نزد تعمیرکار ببرید و در زمان و هزینه خود نیز صرفه جویی خواهید کرد.

هزینه تعمیرات قهوه ساز جیمیلای

قیمت و هزینه تعمیر قهوه ساز و اسپرسو ساز به عواملی مثل علت خرابی، نیاز آن به تعویض قطعات و یا عدم آن و خدمات ارائه شده توسط تکنسین بستگی دارد، در مجموع هم کلیه دستمزدهای تعمیرات قهوه ساز جیمیلای در مجموعه دکتر آچار مطابق با تعرفه اتحادیه و کاملا منصفانه محاسبه می شوند.

تعمیر قهوه ساز جیمیلای
تعمیر قهوه ساز جیمیلای

روشن نشدن دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز جیمیلای

هر گاه در زمان استفاده کردن از دستگاه قهوه ساز خود متوجه شدید که دستگاه روشن نمی شود در مرحله ی ابتدایی می توانید اتصالات دستگاه را مورد بررسی قرار دهید و از وجود برق مطمئن بشوید، پریز برق را چک کرده و بعد رابط سیم برق را بررسی کرده.

زیرا ممکن است که در سیم برق خرابی و یا پارگی ایجاد شده باشد و برق قطع شده است و نیاز به تعمیر و یا تعویض سیم می باشد.

اگر با بررسی این موارد علت چیز دیگری باشد بهتر است با تعمیر کاران تعمیر قهوه ساز جیمیلای ارتباط برقرار کنید.

چرا دستگاه قهوه ساز آب را گرم نمی کند؟

در زمان درست کردن قهوه احتمال دارد که دستگاه قهوه ساز شما روشن بشود ولی آب را داغ نکند که با بررسی کردن پریز برق و نبود اشکال در قسمت پریز باید علت را در قسمت های دیگر پیدا کرد.

اگر دستگاه را به پریز برق دیگری وصل کردید و مشکل رفع بشود نشانه ی این است که ایراد در دستگاه نمی باشد، باید به سراغ المنت دستگاه رفت.

قطعه ی المنت در دم کردن قهوه  و تولید حرارت نقش دارد و در صورتی که عمل داغ شدن انجام نشود باید این قطعه را مورد بررسی قرار داد که باید توسط تعمیرکاران مجرب تعمیر قهوه ساز تعمیرگاه مجاز و معتبر لوازم خانگی دکتر آچار انجام بگیرد.

تعمیر قهوه ساز جیمیلای
تعمیر قهوه ساز جیمیلای

چرا در قهوه ساز جیمیلای قهوه ی شما مزه ی تلخی دارد؟

هر زمان که از دستگاه قهوه ساز جیمیلای خود استفاده کردید و متوجه مزه ی تلخی قهوه در آن شدید، باید به سراغ تمیز کردن دستگاه بروید که وقتش رسیده است.

در این مواقع بهتر است که دستگاه قهوه ساز خود را با مواد شوینده کاملاً تمیز کنید تا این مزه ی تلخی قهوه در آن از بین برود، برای انجام دادن این کار و تمیز کردن قوه ساز باید قطعات داخلی قهوه ساز و فیلتر آن را بردارید.

همه ی این قطعات را به تنهایی تمیز کرده و از دفترچه و مقاله های تمیز کننده و رسوب زدایی قطعات قوه ساز اطلاعات کسب کنید و کار را به درستی انجام بدهید هر چه دستگاه قهوه ساز خود را به خوبی تمیز کنید در مزه ی قهوه ی خود نقش بسزایی خواهید داشت.

قابل ذکر می باشد که در برخی از موارد مقدار  قهوه ی دم کرده هم می تواند در ایجاد مزه ی تلخ آن نقش داشته باشد.

چند توصیه ی مهم در نگه داری دستگاه قهوه ساز

هر چه قدر از این دستگاه قهوه ساز بیشتر استفاده بکنید احتمال خراب شدنش بیشتر خواهد بود و در اثر بیش از حد داغ شدن المنت حرارتی قوه ساز ممکن است در خراب شدنش نقش داشته باشد و باعث از کار افتادنش بشود.

هر چند وقت بعد از استفاده های مکرر از دستگاه قهوه ساز خود اقدام به تمیز نمودنش نمایید و قطعات فیلتر و سوپاپ و بدنه ی دستگاه را به طور کامل تمیز کنید و اگر تمایلی به استفاده کردن از مواد شوینده ندارید می توانید برای امر تمیز کردن دستگاه قهوه ساز  از آب لیمو و سرکه برای تمیز کردن دستگاه استفاده نمایید.

در زمان استفاده کردن از دستگاه قهوه ساز از پریز و سیم اتصالی آن به درستی استفاده کنید تا به این قطعات آسیبی وارد نشود و در صورت مشاهده ی صدمات باید اقدام به تعمیر قهوه ساز جیمیلای و تعویض آن نمایید.

تعمیر قهوه ساز جیمیلای
تعمیر قهوه ساز جیمیلای

خراب شدن قطعه ی ترموستات در دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز جیمیلای

ترموستات یکی از قطعات مهم و ضروری در دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز جیمیلای می باشد که در بعضی از مواقع با مشکل روبرو می شود که نیاز به تعویض دارد.

قطعه ی ترموستات در دستگاه قهوه ساز با چند پیچ در داخل دستگاه قرار گرفته است، برای مواقعی که قرار است این قطعه تعویض بشود افراد تعمیرکار تعمیر قهوه ساز جیمیلای باید در ابتدای امر جای این قطعه را پیدا کرده و با باز کردن مهره های آن ، ترموستات را از جای خود بیرون آورده و بعد اقدام به جایگزین کردن ترموستات جدید بکنند.

علت رقیق بودن قهوه در دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز جیمیلای

گاهی ممکن است که در زمان استفاده کرن از قهوه متوجه رقیق بودن قهوه بشوید که این می تواند پیدایش یک مشکل و ایراد باشد.

هر زمان که در دستگاه قهوه ساز آب گرم را وارد مخزن آب دستگاه بکنید، احتمال دارد که مقدار آب وارد شده با مقدار پودر قهوه ی داخل دستگاه هم خوانی نداشته باشد و شما در این زمان می توانید درون مخزن دستگاه را با آب سرد پر کرده و مقدار قهوه را اضافه کنید تا بتوانید مشکل رقیق بودن قهوه را رفع نمایید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 7
 1. اسماعیل سبحانی 2 سال قبل

  مهندس جان عالی بود

 2. فرهاد دهقانی 1 سال قبل

  کانال تلگرامی هم دارید ؟

 3. عبدالله افتخاری 1 سال قبل

  یعنی هر چی بگم کم گفتم دست مریزاد

 4. عزیز ایرانی 1 سال قبل

  حرف نداشت??

 5. رمضان زنگنه 1 سال قبل

  آدرس دفترتون کجاست

 6. علی اکبر مرادخانی 1 سال قبل

  متن جامع و کاملی بود کلی از مشکلات را متوجه شدم

 7. محمدحسین قربانی 1 سال قبل

  چه سایت قشنگی دارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید