تعمیر قهوه ساز فیلیپس

تعمیر قهوه ساز فیلیپس


تعمیر قهوه ساز فیلیپس

دستگاه های قهوه ساز در برندهای متفاوتی در بازارها موجود می باشد برند قهوه ساز فیلیپس است، برند فیلیپس هم یکی از برندهای معتبر در جهان امروز می باشد.

در دنیای امروزی با توجه به فن آوری های جدید و پیشرفت هایی که وجود دارد وسایل آشپزخانه های بسیار جدید و مدرن و صد البته تعمیر قهوه ساز فیلیپس هم بسیار حساس و دقیق تر شده است و باید از افراد متخصص و حرفه ایی برای امر تعمیر قهوه ساز فیلیپس و یا تعویض قطعات کمک گرفت.

زیرا اگر افراد تعمیرکار تعمیر قهوه ساز فیلیپس تسلط کافی در این امر نداشته باشند احتمال دارد که خسارت و صدمه های زیادی به دستگاه تعمیراتی شما وارد بکنند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

مشکلات رایج در دستگاه قهوه ساز فیلیپس

در زمان استفاده کردن از دستگاه قهوه ساز احتمال دارد که با مشکلاتی نظیر روشن نشدن دستگاه قهوه ساز، به کندی دم کشیدن قهوه، نشتی آب در دستگاه قهوه ساز که ممکن است به دلیل وجود ترک و یا شکستگی در واشر ها ی دستگاه قهوه ساز باشد.

انجام دادن سرویس و نگه داری اصولی از این دستگاه ها و توجه داشتن به آن ها و نحوه ی استفاده از آن می توانید نیاز داشتن به تعمیر کار را به حداقل برسانید.

تعمیر قهوه ساز فیلیپس
تعمیر قهوه ساز فیلیپس

تمیز کردن دستگاه قهوه ساز فیلیپس

اگر شما سعی بر این داشته باشید که بعد از هر بار استفاده از دستگاه قهوه ساز خود به طور مرتب روزانه آن را تمیز و مرتب کنید می توانید از خراب شدن های دستگاه پیشگیری کنید و کیفیت دستگاه قهوه ساز خود را بالا ببرید.

برای تمیز کردن سبد فیلتر می توانید از آب گرم و در صورت نیاز و دوست داشتن از مواد شوینده استفاده کنید و هر روز بعد از مصرف سبد فیلتر را تمیز کنید.

در مواقعی که افراد مصرف کننده دستگاه قهوه ساز در منطقه ایی با آب رسوب دار زندگی می کنند بهتر است که از یک فیلترهای مخصوص آب برای سلامت دستگاه قهوه ساز خود استفاده بکنند.

بعد از انجام درست کردن قهوه و آماده شدن کف شیر با کمک بخار آب در دستگاه قهوه ساز بهتر است شیر را کاملاً تمیز نموده تا با مشکل در آینده روبرو نشوید.

انجام شستشو و تمیز نمودن دستگاه قهوه ساز از مهم ترین مواردی است که باید بدان توجه داشت.

اگر قهوه در زمان آماده شدن بجوشد چه کار باید کرد؟

در دستگاه قهوه ساز فیلیپس احتمال دارد که در زمان درست کردن قهوه و آماده شدن آن شاهد جوشیدن قهوه بودید، این نشانه ی خراب شدن قطعه ی ترموستات در دستگاه قهوه ساز فیلیپس شما شده است.

که جوش خوردن قهوه از علائم خرابی ترموستات خواهد بود و دستگاه قهوه ساز شما نیاز به تعمیرات تخصصی قهوه ساز دارد و باید با کمک متخصصین این قطعه تعمیر و یا تعویض گردد.

تعمیر قهوه ساز فیلیپس
تعمیر قهوه ساز فیلیپس

دلیل وجود صداهای ناهنجار در دستگاه قهوه ساز فیلیپس

گاهی ممکن است که در زمان استفاده کردن از دستگاه قهوه ساز شما متوجه صداهای زیاد و ناهنجاری از دستگاه بشوید که با مشاهده ی این صداها باید علت را جویا بشوید.

احتمال دارد که این مشکلات به خاطر وجود آب کم در مخزن دستگاه باشد و این صداها را تولید کرده که بهتر است قبل از روشن کردن دستگاه قهوه ساز باید آن را چک کرده و از میزان آب آن مطمئن شوید.

علت دیگر این صداها می تواند به خاطر ایراد پیدا کردن قطعه ی پمپ دستگاه قهوه ساز باشد و باید این قطعه را مورد چکاپ قرار دهید و برای رفع عیوب پیش آمده از تعمیرکاران با تجربه تعمیر قهوه ساز فیلیپس کمک گرفت.

اختلاف دو دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز در چیست؟

اسپرسو یک نوع روش دم کردن قهوه می باشد که وجود این دستگاه های اسپرسوساز می تواند مدت زمان دم کردن و آماده شدن قهوه زودتر بشود ولی باید از قهوه ی ریزتر استفاده بشود که برای دست کردن اسپرسو آب جوش با فشار زیاد از پودر قهوه ها می گذرد.

ولی در قهوه ساز های معمولی آب داغ بر روی پودر قهوه ریخته شده و قهوه از فیلتر رد شده و آماده ی نوشیدن خواهد شد که کار با دستگاه قهوه ساز چندان سخت نیست ولی در عوض کار کردن با دستگاه قهوه ساز اسپرسو ساز نیاز به تجربه دارد و تخصص بیشتری لازم است.

دلیل خارج نشدن قهوه از دستگاه قهوه ساز چی می تواند باشد؟

در برخی از موارد ممکن است شاهد این باشید که پمپ دستگاه قهوه ساز روشن شده و آماده است ولی قهوه از دستگاه خارج نمی شود که برای عیب یابی باید موارد زیادی را بررسی کرد.

که احتمال دارد به دلیل جرم گرفتن دستگاه و یا کار نکردن پمپ دستگاه قهوه ساز باشد که باعث بروز این مشکلات شده است که با انجام عمل جرم گیری و تمیز کردن دستگاه قهوه ساز می توان ایراد پیش آمده را برطرف نمود.

تعمیر قهوه ساز فیلیپس
تعمیر قهوه ساز فیلیپس

دلیل کف نکردن قوه در دستگاه قهوه ساز چیست؟

بهتر است که از قهوه های با کیفیت و متناسب در دستگاه قهوه ساز استفاده کنید تا خروجی مناسبی داشته باشید ولی پیدایش این ایراد می تواند به دلیل وجود جرم در میله ی خروجی دستگاه باشد و یا اینکه اگر آب دستگاه خیلی داغ باشد و یا برعکس سرد باشددر تولید کف قهوه نقش دارد و البته میزان خروجی قهوه هم در ایجاد کف موثر خواهد بود که باید دستگاه را تنظیم نمود.

چند نکته ی ضروری در زمان استفاده کردن از دستگاه قهوه ساز فیلیپس

همیشه به این موضوع توجه داشته باشید که مقدار پودری که برای دم کردن قهوه می خواهید استفاده کنید به میزان آبی که در درون دستگاه ریخته اید مغایرت نداشته باشد و به ازای هر 2 قاشق پودر قهوه که می ریزید باید 175 میلی لیتر آب درون دستگاه بریزید.

اگر دستگاه قهوه ساز شما مجهز به دکمه ی PAUSE می باشد ، قبل از اینکه دستگاه قهوه ساز شما پر بشود، قوری دستگاه را با این دکمه از جایگاه اصلی خود خارج نموده که این کار باعث شده حتی قطره ایی از قهوه بر روی دستگاه قهوه ساز شما نریزد.

در صورت نیاز به تعمیرگاه مجاز برای سرویس و تعمیر قهوه ساز فلیپس با تعمیرگاه دکتر آچار تماس بگیرید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 7
 1. علی اکبر فرجی 1 سال قبل

  کالایی که دو روز بود خریده بودم سوخت گارانتی نداشت بعد همکار شما تعمیرات انجام داد 365 روز گارانتی داد عالیه

 2. رامین علیپور 1 سال قبل

  کاش زودتر با دکتر آچار آشنا شده بودم یکی اومد دستگاهمون را داغون کرد و دیگه هم تلفنشو جواب نمیده

 3. جعفر کیانی 1 سال قبل

  Awli bood

 4. حسین میرزایی 1 سال قبل

  مرسی

 5. امیرحسین شریفی 1 سال قبل

  یک کلام بی نظیره

 6. مهلا خالقی 2 ماه قبل

  سلام من قبلا از خدمات شما برای تعمیر لباسشویی ال جی استفاده کردم راضی بودم
  الانم می خوام برای تعمیر قهوه ساز از شما کمک بگیرم امیدوارم تو تعمیر قهوه سازم مثل لباسشویی حرفه ای باشید.

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر ممنون از حسن نیت شما خیلی خوشحالیم که مجدد ما را انتخاب کردید، نگران نباشید تعمیرکاران ما در زمینه تعمیر قهوه ساز نیز تخصص و مهارت بالایی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید