تعمیر قهوه ساز گوسونیک

تعمیر قهوه ساز گوسونیک


تعمیر قهوه ساز گوسونیک در محل

هر زمان که از دستگاه قهوه ساز گوسونیک برای تهیه ی قهوه استفاده می کنید و متوجه طعم و مزه ی قهوه می شوید که مانند همیشه نیست بهتر است این مورد را یک هشدار جدی و مهم تلقی کنید و بدان توجه بدهید.

دستگاه قهوه ساز برند گوسونیک هم یکی دیگر از برندهای معتبر قهوه ساز میباشد، البته از هر برندی که باشد باز هم ممکن است در طول سالیان سال و استفاده های مکرر دچار مشکلاتی بشوند که نیازمند تعمیرات قهوه ساز بشود و از سرویس کاران با تجربه در خواست کمک کنید.

بهتر است که همیشه قهوه ی خوب و تازه در دسترس داشته باشید و به مقدار کم کم قهوه خریداری کنید زیرا قهوه خیلی زود تازگی خود را از دست می دهد.

برای اینکه قهوه را برای مدت طولانی و بیش از دو هفته مصرف کنید بهتر است که در یخچال نگه داشته بشود، همیشه برای اینکه بتوانید دستگاه قهوه ساز تان را تمیز کنید از آب تازه که از اکسیژن بیشتری برخوردار می باشد استفاده کنید و از هیچ گونه مواد شوینده ایی استفاده نفرمایید.

بیشتر افراد تولید کننده ی دستگاه های قهوه ساز  تاکید می کنند که برای از بین بردن حباب هوا بهتر است با آب داغ پر فشار دستگاه را شستشو دهید و بعد از این که از دستگاه قهوه ساز استفاده کردید دستگاه را از تفاله و روغن تلخ قهوه کاملاً تمیز کنید تا بر روی طعم نوشیدنی های بعدی که قرار است با دستگاه قهوه ساز تان درست کنید تاثیری نداشته باشد.

بهتر است برای آماده کردن قهوه  از آب های سخت برای قهوه و اسپرسو استفاده نکنید زیرا املاح موجود در آن ممکن است که به دستگاه قهوه گوسونیک شما صدمه وارد کرده و کارایی آن را کم بکند.

تعمیر قهوه ساز گوسونیک در تهران
تعمیر قهوه ساز گوسونیک در تهران

تعمیر قهوه ساز گوسونیک در تهران

مرکز تعمیرات لوازم خانگی دکتر آچار در تمام مناطق تهران دارای شعب متعددی می باشد و در طول شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان است و با تماس شما که ساکن هر یک از مناطق تهران باشید، تکنسینی مجرب را از نزدیکترین شعبه به محل اعزام خواهد کرد.

تعمیر قهوه ساز گوسونیک با گارانتی

امور تعمیرات قهوه ساز گوسونیک در محل و در منزل همگی با ارائه ضمانت نامه کتبی 365 روزه ارائه می گردند.

ویژگی های مجموعه دکتر آچار در ارائه خدمات تعمیرات قهوه ساز گوسونیک

 • همکاری با تکنسین های ماهر و با تجربه دارای مدارک معتبر از مراکز فنی و حرفه ای که با کل ساختار اسپرسوساز و قهوه ساز گاسونیک آشنا اند و در تعمیر آن ماهر
 • محاسبه کردن هزینه ها مطابق نرخ اتحادیه
 • شعبه های فراوان در سطح تهران
 • ارائه خدمات تعمیرات قهوه ساز گاسونیک با سرعت بالا
 • ارائه خدمات تعمیرات قهوه ساز گوسونیک در محل
 • تلاش برای تعمیر و نه تعویض
 • استفاده کردن از قطعات اصل در تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز گوسونیک
 • گارانتی 12 ماهه
تعمیر قهوه ساز گوسونیک
تعمیر قهوه ساز گوسونیک

برای انجام تعمیرات قهوه ساز گاسونیک در چه ساعاتی و با چه شماره ای تماس بگیریم؟

در زمان بروز مشکل در قهوه سازتان می توانید در هر ساعت از شبانه روز با یکی از شماره های درج شده در سایت همانند شماره تلفن 02188444021 تماس بگیرید و مشکل خود را به کارشناسان ما اعلام نمایید تا آن ها در صورتی که مشکل توسط خودتان قابل حل بود، شما را راهنمایی کنند و در صورتی که مسئله نیاز به بررسی تخصصی داشت، تکنسینی مجرب را به محل اعزام نمایند.

مشکل جوشیدن قهوه در دستگاه قهوه ساز گوسونیک چیست؟

گاهی ممکن است که در زمان درست کردن قهوه در دستگاه قهوه ساز گوسونیک با جوشیدن قهوه روبرو بشوید، در برخی از موارد که این مشکل را مشاهده می کنید احتمال دارد قطعه ی ترموستات دستگاه قهوه ساز گوسونیک شما با مشکل روبرو شده باشد و نیاز به تعمیرات و یا تعویض این قطعه باشد.

در این موقع باید با سرویس کاران تماس حاصل کنید تا برای رفع ایراد دستگاه قهوه ساز شما اقدامات لازم را انجام بدهند و علت اصلی را جویا بشوند.

تعمیرات قهوه ساز گاسونیک
تعمیرات قهوه ساز گاسونیک

علت صداهای ناهنجار در دستگاه قهوه ساز گوسونیک

اگر در دستگاه قهوه ساز با مشکل صداهای ناهنجار روبرو شدید احتمال دارد که علت های متعددی وجود داشته باشد که باعث بروز این مشکل شده است.

عواملی مانند کمبود آب در مخزن آب دستگاه قهوه ساز گوسونیک شما  باعث ایجاد و تولید این صداهای ناهنجار شده است.

در مواقعی که دستگاه قهوه ساز شما خاموش است بهتر است که از مقدار آبی که قرار است در داخل دستگاه قهوه ساز تان باشد مطمئن باشید.

البته معیوب شدن قطعه ی پمپ در دستگاه قهوه ساز می تواند باعث ایجاد صداهای ناهنجار بشود.

بهتر است با سرویس کاران متخصص تعمیر قهوه ساز گوسونیک تماس بگیرید تا با جویا شدن علت و اطمینان از خراب شدن قطعه ی پمپ اقدام به تعویض این قطعه بکنند.

تعمیر قهوه ساز گوسونیک
تعمیر قهوه ساز گوسونیک

مشکل کثیفی زیر قهوه ساز گوسونیک

اگر دستگاه قهوه ساز شما با مشکل کثیفی روبرو است بهتر است دستگاه را عیب یابی کنید.

در صورتی که شاهد نشتی آب از قسمت زیرین دستگاه قهوه ساز خود شده اید نگران نباشید برای اینکه بتوانید این ایراد را برطرف کنید بهتر است درابتدای امر شیلنگ های دستگاه قهوه ساز تان را مورد بررسی قرار بدهید احتمال مسدود شدن و یا اینکه سوراخ شدن شیلنگ دستگاه قهوه ساز شما وجود دارد.

با بررسی کردن این موارد اگر در این قسمت های بیان شده ایرادی وجود نداشت باید بررسی دقیق تری صورت بگیرد در این زمان با تعمیرات قهوه ساز گوسونیک تماس برقرار کنید.

دلیل تلخی قهوه در قهوه ساز گوسونیک

در بعضی از مواقع هنگام درست کردن قهوه متوجه این می شوید که قهوه ی شما تلخ می باشد و طعم قهوه ی تان مانند قبل نیست که باید دستگاه قهوه ساز تان را عیب یابی کنید.

بهتر است برای عیب یابی اقدام به تمیز نمودن تمامی قطعات دستگاه قهوه ساز بکنید زیرا در بیشتر اوقات علت پیدایش این ایراد می تواند به خاطر کثیف بودن دستگاه قهوه ساز باشد که با انجام تمیز کرددن دستگاه می توانید این ایراد را به راحتی رفع نمایید.

در صورتی که با انجام این کار نتوانستید ایراد را رفع کنید بهتر است از سرویس کاران مجرب کمک بگیرید.

تعمیر قهوه ساز گوسونیک
تعمیر قهوه ساز گوسونیک

 علت روشن نشدن دستگاه قهوه ساز گوسونیک

یکی از موارد بسیار مهمی که بسیار زیاد از افراد مصرف کننده با آن روبرو می شوند روشن نشدن دستگاه قهوه ساز می باشد، از عمده ترین مشکلات است.

مشاهده ی این مشکل احتمال دارد که به خاطر خراب شدن قطعات داخلی دستگاه قهوه ساز گوسونیک شما باشد و این قطعه ی صدمه دیده نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد.

ولی گاهی هم ممکن است که به خاطر قطع شدن جریانات برق و یا معیوب بودن قطعه ی پریز برق این مشکل رویت شده باشد که با بررسی کردن این موارد می توانید مشکل ایجاد شده را رفع نمایید.

علت نداشتن کف قهوه در دستگاه قهوه ساز گوسونیک

در زمان درست کردن قهوه در درجه اول وجود کیفیت قهوه بسیار مهم است که در نداشتن کف قهوه موثر است، تمیز نبودن خروجی اسپرسو ساز هم می تواند در پیدایش این ایراد نقش داشته باشد.

متعادل نبودن دمای آب هم بی تاثیر در این امر نیست و همچنین بهتر است که دمای آب و مقدار آب و مقدار قهوه ی مصرفی با هم تداخل نداشته باشد ولی در برخی از موارد نبود فشار دستگاه هم درایجاد کف قهوه تاثیر دارد.

با مشاهده ی هر گونه ایراد در عملکرد دستگاه قهوه ساز می توانید با متخصصین تعمیر قهوه ساز در تعمیرگاه دکتر آچار تماس حاصل کنید.

هزینه تعمیرات قهوه ساز گوسونیک

قیمت تعمیر قهوه ساز گوسونیک در مجموعه دکتر آچار مطابق تعرفه اتحادیه محاسبه می شود، بنابراین تمامی خدمات این مرکز منصفانه و منطقی محاسبه خواهند شد، با این وجود عواملی همچون جدید و یا قدیمی بودن قهوه ساز، نوع مشکل رخ داده در قهوه ساز، نیاز به تعمیرات و یا تعویض قطعات قهوه ساز گوسونیک و خدمات ارائه شده توسط تکنسین عواملی اثر گذار باشد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 7
 1. عبدالله طهماسبی 2 سال قبل

  مطلبتون بسیار مفید بود

 2. عباس رضوی 1 سال قبل

  بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی بدون شک شمایید

 3. میثم تقی زاده 1 سال قبل

  مطالب بی نظیر بود

 4. محمدحسن زمانی 1 سال قبل

  شماره تماستون برای خرید تلفنی چنده

 5. روح الله طهماسبی 1 سال قبل

  تعمیرکارتون فوق العاده حرفه ای بود خواستم ازتون تشکر کنم

 6. عزیز رضوی 1 سال قبل

  برد الکترونیکی دستگاه مشکل پیدا کرد نمیدونم تعمیر میشه یا نه

 7. سعید مهرابی 1 سال قبل

  میخوایم برای جهیزیه لوازم خانگی بخریم بین برندهای جی پلاس و اسنوا و پاکشوما موندیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید