تعمیر قهوه ساز دلونگی

تعمیر قهوه ساز دلونگی

قهوه ساز هم یکی دیگر از دستگاه هایی است که در بازارهای امروزی موجود می باشد که برای درست کردن قهوه از آن استفاده می شود.

این دستگاه هم مانند دیگر وسایل برقی نیازمند مراقبت و سرویس ها می باشد در صورت بی توجهی و عدم اهمیت می تواند مشکل ساز باشد و برای انجام کار و درست کردن قهوه به تعمیرکاران تعمیر قهوه ساز دلونگی نیازمند باشد.

موارد رایج در قهوه ساز دلونگی عدم روشن شدن دستگاه قهوه ساز، عدم خروج بخار، ار کار افتادن المنت، از کار افتادن کلیدها، روشن نشدن چراغ نمایشگر می تواند از خرابی های این دستگاه باشد.

که برای رفع آنها باید از تعمیرکاران تعمیر قهوه ساز دکتر آچار دلونگی کمک گرفت انجام عمل سرویس کردن دستگاه و تعمیر قهوه ساز در منزل را به افراد متخصص بسپارید.

قهوه ساز برند دلونگی (Delonghi) معمولاً در دو مدل اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در بازارهای کنونی موجود می باشد و از پیچیده ترین تعمیرات لوازم خانگی می باشد.

مهمترین اقدامی که یک تعمیر کار متخصص در مرحله ی اول باید انجام بدهد این است که عیب یابی را به طور دقیقی انجام بدهد.

زیرا با تشخیص دادن درست عیب می تواند قطعه ی معیوب را به درستی تعمیر و یا تعویض نماید و از تعمیرات اضافه و هزینه های زیادی جلوگیری بکند و کار را در زمان کوتاه تری انجام بدهد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تعمیر قهوه ساز دلونگی

تعمیر قهوه ساز دلونگی در تهران

دکتر آچار تعمیرگاهی مجاز و معتبر در تهران است که در تمامی مناطق 22 گانه تهران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب تهران دارای شعبه می باشد.

تعمیر قهوه ساز دلونگی در محل

حمل و نقل قهوه ساز از منزل به تعمیرگاه کار سختی است و نیاز به پرداخت هزینه جداگانه حمل و نقل دارد، دکتر آچار از طریق تعمیر قهوه ساز در محل اقدام به تعمیرات لوازم خانگی از جمله قهوه ساز دلونگی در منزل می کند.

با این امکان می توانید بر عملکرد تکنسین هم نظارت داشته باشید و نگران آسیب به دستگاه تان در تعمیرگاه نخواهید بود.

سرویس قهوه ساز دلونگی

یکی از اقدامات مراقبتی و تخصصی که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار انجام می شود سرویس قهوه ساز دلونگی است، با سرویس عملکرد دستگاه قهوه ساز بهبود پیدا کرده و طول عمر آن افزایش پیدا می کند.

هوا گیری قهوه ساز دلونگی

در صورتی که تصمیم دارید پس از مدت ها از قهوه ساز دلونگی تان استفاده کنید توصیه می شود دستگاه را هواگیری کنید، برای هواگیری دستگاه قهوه ساز مخزن را پر از آب کنید، پمپ آب باعث می شود که آب با فشار به دم کن قهوه رسیده و هوا کاملا تخلیه شود.

تعمیر قهوه ساز دلونگی

علت اینکه قهوه ی شما مزه ی ترش دارد چیست؟

گاهی در زمان استفاده کردن از دستگاه قهوه ساز دلونگی ممکن است که قهوه ی شما مزه اش ترش باشد که می تواند به علت تانیک اسیدی که به صورت طبیعی در دانه های قهوه موجود است.

گاهی به علت ماندن مواد قهوه برای مدتی در داخل دستگاه در ترش شدنش تاثیر گذار باشد و شایدم لازم به این کار هست که دمای دم کردن قهوه را به خوبی تنظیم کنید که مقدار دمای مناسب حدود 93 درجه خواهد بود.

تمیز کردن به موقع نازل بخار دستگاه قهوه ساز دلونگی

بهتر است که شما پس از هر بار استفاده کردن از دستگاه قهوه ساز آن را به خوبی تمیز کنید اگر قطعه ی استیم واند آن را تمیز نکنید دیگر به درستی کار نخواهد کرد.

شما می توانید با جدا کردن این قطعه و ریختن کمی آب در داخلش و با کمک یک پارچه ی مرطوب به راحتی تمیز کنید و با انجام این کار شما از گرفتگی جلوگیری خواهید کرد.

تعمیر قهوه ساز دلونگی

چرا دستگاه قهوه ساز دلونگی روشن نمی شود؟

ممکن است برای شما پیش آمده باشد در زمانی که می خواهید از دستگاه قهوه ساز استفاده کنید با مشکل روشن نشدنش روبرو بشوید که بهتر است در ابتدای امر به پریز برق مراجعه کنید و ببینید برق دارد یا خیر.

باید قطعی برق را بررسی کنید در غیر این صورت می تواند مشکل در خراب شدن برد اصلی دستگاه و سیم کشی و سوکت های دستگاه باشد که باید با تکنسین های متخصص تعمیر قهوه ساز دلونگی ارتباط برقرار کرده تا عیب یابی دستگاه را انجام داده و ایرادش را رفع نمایند.

ایراد کند خالی شدن قهوه یا آرام خالی شدنش از دستگاه قهوه ساز دلونگی چیست؟

در دستگاه قهوه ساز احتمال دارد که در بعضی مواقع زمانی که قهوه از دستگاه خارج می شود بسیار سریع این اتفاق می افتد که موثر در آبکی بودن قهوه می باشد که دلیلش شاید به خاطر آسیاب قهوه باشد که بسیار درشت است.

که در بین قهوه فاصله ی زیادی ایجاد کرده است، برعکس اگر این خروج به آرامی صورت بگیرد قهوه ی شما تلخ خواهد بود و دلیل این جریان کند در دستگاه می تواند به خاطر پمپ دستگاه باشد که دچار مشکل شده است و همچنین فیلتر دستگاه که نیازمند به تمیز کردن می باشد.

تعمیر قهوه ساز دلونگی

مشکلات قهوه سازدلونگی

اگر آب داخل دستگاه به جوش بیاید ولی از آن خارج نشود که این ایراد می تواند به خاطر خمیدگی سوپاپ قهوه ساز می باشد، که نیازمند تعویض این قطعه است.

اگر در زمان استفاده کردن از دستگاه قهوه ساز تفاله ی قهوه هم خارج بشود، به وجود آمدن این مشکل می تواند به خاطر سوراخ هایی در سبد قهوه ساز باشد که دستگاه نیاز به تعویض این قطعه را تا ایرادش برطرف بشود.

به چه علت دستگاه قهوه ساز دلونگی چکه می کند؟

ممکن است که در زمان استفاده کردن از دستگاه قهوه ساز دلونگی متوجه چکه ی آب شده باشید که با یک تعمیرات کوچک می توان این عیب را برطرف نمود.

ولی عدم بی توجهی به آن ممکن است که به  قسمت های دیگر آسیب جدی تری برساند و باید منشاء اصلی این ایراد را جویا بشوید و از تعمیرکاران متخصص تعمیر قهوه ساز دلونگی کمک بگیرید.

یکی از این علتها می تواند به خاطر ترک خوردن المنت باشد زیرا این قطعه تنها برای ذخیره کردن و گرم شدن آب می باشد و در اثر مرور زمان رسوب بگیرد.

جمع شدن رسوب در ترک موثر است و برای جلوگیری کردن از این صدمه بهتر است دستگاه خود را هر چند مدت یکبار آن را تمیز کنید.

دلیل دیگر فرسوده شدن واشر دستگاه خواهد بود که در اثر استفاده های مکرر از دستگاه قهوه ساز احتمال پوسیدگی وجود دارد و اگر با پر کردن مخزن دستگاه از آب و شاهد نشتی آب می تواند حکم پوسیدگی واشر را صادر کند که باید اقدام به تعویض نمود.

تعمیر قهوه ساز دلونگی

وجود پمپ آب در دستگاه قهوه ساز دلونگی

این قطعه در دستگاه قهوه ساز دلونگی موظف به مکش آب از مخزن دستگاه و فرستادنش به هیتر و بقیه ی قطعات است و در زمانی که نتواند این عملیات را انجام بدهد در عملکرد دستگاه قهوه ساز اختلال ایجاد می شود.

میکروسویئچ دستگاه قهوه ساز دلونگی چه کاری انجام می دهد؟

وجود این قطعه دردستگاه که نامش میکروسوئیچ می باشد، قطعه ایی است الکترو مکانیکی که در عملکردش مکانیکی است که به برداصلی دستگاه پالس الکترونیکی می دهد.

که این قطعه در انواع دستگاه های قهوه ساز متنوع است که با پیدایش ایراد و آسیب دیدن این قطعه باید از تعمیرکاران بخواهید تا این را تعمیر و یا عمل تعویض انجام بدهند.

تعمیر قهوه ساز دلونگی

تعمیر قطعات معیوب قهوه ساز دلونگی یا تعویض آن ها ؟

ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که تعمیر قطعات معیوب قهوه ساز دلونگی بهتر است یا تعویض قطعات آسیب دیده آن، با توجه به افزایش قیمت قهوه ساز و قطعات این دستگاه اولویت تکنسین های دکتر آچار تعمیر قهوه ساز دلونگی در منزل است.

در صورتی که تکنسین ها تشخیص دهند که تعویض قطعات بهتر از تعمیرات آن ها است تکنسین ها با رضایت مشتریان اقدام به تعویض قطعات می کنند، کلیه قطعاتی که توسط تکنسین ها استفاده می شود دارای گارانتی 1 ساله هستند.

گارانتی تعمیر قهوه ساز دلونگی

کلیه خدماتی که توسط تکنسین ها انجام می شود گارانتی 12 ماه دارند، ضمانت نامه کتبی پس از اتمام تعمیرات تقدیم مشتریان گرامی می شود.

هزینه تعمیر قهوه ساز دلونگی

هزینه تعمیرات قهوه ساز دلونگی با توجه به نوع خدماتی که تکنسین ارائه می دهد و قطعاتی که دستگاه نیاز دارد بستگی دارد با این حال به هیپ عنوان نگران هزینه تعمیرات نباشید چرا که کلیه هزینه ها در این مجموعه مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه می شود.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 16
 1. ببهتن 2 سال قبل

  هزینه مشاوره آنلاین و حضوری باهم متفاوته

 2. حبیب عابدی 2 سال قبل

  با اجازتون بازنشر شد

 3. محمدحسن فتاحی 2 سال قبل

  سلام عالی بود ?

 4. ابوالقاسم بیات 2 سال قبل

  دستخوش

 5. مرتضی ایزدی 2 سال قبل

  بعضی ها جانماز آب میکشن اما بدون تعریف و تمجید از خودتون کارو انجام داد وتعمیرات شما حرف نداشت

 6. جمشید منصوری 1 سال قبل

  مطلبتون بسیار مفید بود

 7. محمدتقی براتی 1 سال قبل

  مشاورینتون قابل اعتمادن؟

 8. محمدحسن شکیبا 1 سال قبل

  عرض ادب و احترام تکنسین مربوطه با 15 دقیقه تاخیر اومد خواستم اطلاع بدم

 9. سیدعلی مهدوی 1 سال قبل

  چرا اینقد کم؟

 10. ایمان افتخاری 1 سال قبل

  بی نظیر فوق العاده

 11. مهرداد کریمی 1 سال قبل

  دمتون گرم تماس گرفتیم مشاوره رایگان دادن تنظیم قهوه ساز رو تغییر دادیم مشکل حل شد ممنون از شما

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   سلام ممنون از نظرتون خوشحالیم تونستیم بهتون کمک کنیم

 12. مهدی مخبری 12 ماه قبل

  سلام و ادب
  دستگاه دلونگی مدل ۶۸۵ اسپرسو ساز دارم و با نارنجی شدن چراغ بخار دستگاه، مراحل رسوب زدایی رو کامل را با مایع استاندارد دونگی انجام دادم مشکل حل نشد. احتمال بالا بودن سختی آب دادم، آب را عوض کردم باز هم مشکل حل نشد و هنوز چراغ قسمت بخار چشمک زن و نارنجی هست.
  لطفا راهنمایی بفرمایید.
  سپاس از شما

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 11 ماه قبل

   سلام کاربر گرامی لطفا سوال خود را در قسمت پرسش و پاسخ مطرح نمایید یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید

 13. مهدی پیرهادی 2 ماه قبل

  سلام من برای تعمیر قهوه ساز دلونگی زنگ زدم فردا قراره تعمیر کار بیاد
  امیدوارم که بتونه تعمیر خوب تعمیر کنه

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر، اصلا نگران نباشید تعمیرکاران ما به بهترین شکل ممکن خدمات رسانی می کنند و مشکل دستگاه شما را بر طرف می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید