شارژ گاز کولر گازی هایسنس

شارژ گاز کولر گازی هایسنس


کولر گازی یکی از پر استفاده ترین لوازم خانگی در فصول گرم سال از جمله بهار و تابستان است، این دستگاه با برق کار کرده و برای عملکرد بهتر به گاز نیاز دارد، زمانی که گاز کولر تمام شود برای عملکرد صحیح لازم است که شارژ گاز انجام شود در این مطلب به شرح شارژ گاز کولر گازی هایسنس می پردازیم.

کمبود گاز یا تخلیه آن یکی از رایج ترین مشکلاتی است که در کولر گازی به وجود می آید، در صورت مواجهه با این مشکل ضروری است که شارژ گاز کولر گازی هایسنس انجام شود، همان طور که در جریان هستید گاز یکی از تأثیرگذارترین موارد در سرمایش و گرمایش فضا است، در صورتی که گاز کولر گازی تخلیه شود به کمپرسور دستگاه فشار وارد شده و منجر به سوختن این قطعه می شود.

شارژ گاز کولر گازی هایسنس
شارژ گاز کولر گازی هایسنس

شارژ گاز کولر گازی هایسنس

در صورت مشاهده کمبود یا تخلیه شارژ گاز کولر گازی هایسنس در سریع ترین زمان ممکن برای شارژ گاز کولر گازی اقدام کنید، از طریق تماس با شماره های درج شده در سایت می توانید از تکنسین های مجرب و آموزش دیده دکتر آچار درخواست کنید که شارژ گاز کولر گازی را انجام دهند.

شارژ گاز کولر گازی هایسنس در تهران

همراهان گرامی در صورتی که برای شارژ گاز کولر گازی هایسنس در تهران به دنبال شرکت مجاز و معتبر هستید تعمیرگاه دکتر آچار را به شما پیشنهاد می دهیم.

شارژ گاز کولر گازی هایسنس در دکتر آچار

دکتر آچار تعمیرگاه مجاز و معتبر لوازم خانگی در تهران است که دارای مجوزهای رسمی از اتحادیه تعمیرکاران است

این مجموعه در تمامی مناطق 22 گانه تهران دارای شعبه بوده و از طریق همکاری با تکنسین ها و سرویس کاران متخصص و کارآزموده به ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای همچون شارژ گاز کولر گازی هایسنس می پردازد.

شارژ گاز کولر گازی هایسنس
شارژ گاز کولر گازی هایسنس

استفاده از خدمات شارژ گاز کولر گازی هایسنس در تهران

برای استفاده از خدمات شارژ گاز کولر گازی در مجموعه دکتر آچار هم می توانید با شماره 02188444021 تماس گرفته و هم می توانید درخواست تان را به صورت آنلاین ثبت کنید.

تکنسین های مرکز دکتر آچار پس از درخواست شما در کوتاه ترین زمان ممکن به منزل یا محل کارتان اعزام شده و به تعمیرات کولر گازی در محل می پردازند، پس از ارائه خدمات توسط تکنسین ها ضمانت نامه کتبی 12 ماهه و فاکتور رسمی تقدیم تان می شود.

از چه نشانه هایی متوجه شویم که کولر گازی هایسنس به شارژ گاز نیاز دارد؟

کولر گازی از پر استفاده ترین لوازم خانگی برقی در تابستان است، در صورتی که فضا با روشن شدن کولر خنک نمی شود، هزینه قبض برق تان بیشتر از دفعات قبلی است، لوله کندانسور یا فن اواپراتور کولر تان یخ زده است ضروری است که شارژ کولر گازی هایسنس را انجام دهید.

دلیل نشت گاز کولر گازی هایسنس

برای رفع مشکل نشتی گاز کولر گازی ابتدا باید دلیل به وجود آمدن آن مشکل را بدانیم، پرا که با دلنستن دلیل نشتی راحت تر بهتر می توان مشکل را برطرف کرد، دلایل بسیاری وجود دارد که منجر به نشتی گار کولر گازی می شود.

زمانی که کولر گازی به درستی نصب نشده باشد ممکن است با مشکل نشتی گاز مواجه شوید، بنابراین نصب کولر گاز ی باید توسط افراد متخصص انجام شود تا با مشکل روبه رو نشوید، یکی از دلایل نشتی گاز می تواند فرسودگی کولر گازی شما باشد چرا که کولر گازی هم به عمر مشخصی دارد و بعد از آن مدت ممکن است با مشکلات متعددی روبه رو شوید.

مراحل شارژ گاز کولر گازی هایسنس

شارژ کولر گازی یکی از اقدامات مهمی است که دارای مراحل مهمی می باشد، نشت یابی کولر گازی، تعمیر نشت موجود روی کولر، وکیوم کردن کولر گازی و شارژ گاز از مهم ترین مراحل شارژ گاز کولر گازی هایسنس هستند.

شارژ گاز کولر گازی هایسنس
شارژ گاز کولر گازی هایسنس

برای نشت یابی کولر گازی هایسنس باید چه کاری انجام دهیم؟

شیرهای کولر گازی را که گیج به آن ها وصل شده است را بررسی کنید و مطمئن شوید که شل نباشند، در صورتی که شیرهای کولر گازی شل باشند و محکم نباشد نشتی گاز اتفاق می افتد، لوله های مسی را بررسی کنید و مطمئن شوید که اتصالات آن ها چربی نداشته باشد، در صورت چربی داشتن لوله مسی احتمال نشت گاز وجود دارد.

نشت یابی کولر گازی هایسنس

نشت یابی کولر گازی اولین مرحله در شارژ کولر گازی معرفی می شود، نشت یابی از طریق روش های مختلفی انجام می شود، در صورتی که این کار از طریق روش های صحیح انجام نشود احتمال بروز خرابی در کولر گازی افزایش پیدا می کند.

نشت یابی به روش های مختلفی از جمله استفاده از محلول کف و صابون، مشعل هالید، نشت یابی الکترونیکی، نشت یابی با استفاده از اشعه ماورا بنفش انجام می شود.

نشت یابی گاز کولر گازی هایسنس از طریق استفاده از محلول کف صابون

استفاده از محلول کف صابون یکی از رایج ترین روش های نشت یابی است، در این روش کافی است از مقداری محلول کف صابون را در محل هایی که احتمال نشتی می دهید استفاده کنید، در صورتی که هیچ حبابی تولید نشود، نشتی ندارد، در صورت ایجاد حباب احتمال نشتی وجود دارد.

نشت یابی گاز کولر گازی هایسنس با استفاده از مشعل هالید

مشعل هالید نوعی مشعل ساده است که دارای گاز پروپان می باشد، برای نشت یابی گاز کولر گازی هایسنس مشعل هالید روشن شده و سر آزاد لوله را نقاطی که مشکوک به نشت هستند نزدیک می کنیم، در صورتی که این نقاط دچار نشت باشند شعله مشعل هالید تغییر رنگ داده و محل نشت پیدا می شود.

نشت یابی کولرگازی هایسنس با استفاده از نشت یاب الکترونیکی

نشت یاب الکترونیکی یکی از ابزار های دقیق و حساس نشت یابی گاز کولر گازی هایسنس می باشد، کار با این دستگاه نشت یاب کاملاً ساده است، لازم است که نشت یاب الکترونیکی را روشن کرده و آن را در مجاورت ماده فریونی قرار دهید، در صورتی که گاز دستگاه نشتی داشته باشد بوق نشت یاب به صورت آژیر در آمده و از این طریق محل نشت پیدا می شود.

شارژ گاز کولر گازی هایسنس
شارژ گاز کولر گازی هایسنس

از کجا متوجه نشتی کولر گازی هایسنس شویم؟

زمانی که کولر گازی دچار نشتی گاز شود محل نشت گاز چرب می شود چرا که علاوه بر خروج گاز مبرد از کولر روغن نیز خارج می شود، پوسیدگی لوله ها یا آسیب در مسیر مبرد از مهم ترین دلایل نشتی گاز هستند.

چند مدل شارژ گاز برای کولر گازی هایسنس وجود دارد؟

 • شارژ گاز کولر گازی هایسنسی که به تازگی نصب شده است.
 • شارژ گاز کولر گازی هایسنسی که اصلاً گاز ندارد.
 • شارژ گاز کولر گازی هایسنسی که به تزریق نیاز دارد.

سخن پایانی

شارژ گاز کولر گازی هایسنس را با خیالی آسوده به تکنسین های متخصص دکتر آچار بسپارید، قیمت شارژ گاز کولر گازی به نوع گاز و حجم آن بستگی دارد، با این حال نگران هزینه شارژ گاز کولر نباشید چرا که کلیه هزینه ها در مجموعه دکتر آچار مطابق با نرخ اتحادیه بوده و کاملاً منصفانه می باشد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. یوسف کمالی 3 هفته قبل

  برای تعویض قطعات نیازه که خودمون قطعه رو تهیه کنیم یا تکنسین تهیه می کند؟

 2. رسول زمانی 3 هفته قبل

  چند تا تکنسین اومدن خونمون ولی نتونستن مشکل خاموش شدن کولرگازی رو برطرف کنن، تکنسین شما خیلی سریع اومد و مشکل رو حل کرد

  1. دکتر آچار 3 هفته قبل

   خوشحالیم که از خدمات ما راضی بوده اید موفق باشید دوست عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید