تعمیر یخچال هاردستون

تعمیر یخچال هاردستون


در صورتی که از یخچال هاردستون در منزل یا محیط کارتان استفاده می کنید و عملکرد یخچال تان دچار اختلال شده است همراه ما باشید، تعمیر یخچال هاردستون را به مراکز تعمیراتی معتبر بسپارید تا مشکلات یخچال تان در کوتاه ترین زمان ممکن بر طرف شود.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیرگاه یخچال هاردستون

دکتر آچار تعمیرگاه مجاز و معتبر لوازم خانگی از جمله یخچال هاردستون است که دارای مجوزهای رسمی از اتحادیه تعمیرکاران بوده و از طریق همکاری با تکنسین های متخصص به تعمیرات یخچال هاردستون می پردازد.

تعمیر یخچال هاردستون
تعمیر یخچال هاردستون

چرا تعمیر یخچال هاردستون را به تعمیرگاه دکتر آچار بسپاریم؟

 1. امکان مشاوره رایگان در تمامی روزهای هفته به صورت 24 ساعته از طریق کارشناسان موسسه دکتر آچار وجود دارد.
 2. تکنسین تنها با یک تماس و در کوتاه ترین زمان اعزام می شود.
 3. تعمیرات یخچال هاردستون در محل و منزل انجام می شود.
 4. تکنسین ها به ارائه خدمات تخصصی مطابق با جدید ترین متدهای تعمیراتی و ابزارآلات پیشرفته می پردازند.
 5. کلیه خدماتی که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار انجام می شود، دارای ضمانت 12 ماهه می باشد.
 6. هزینه تعمیرات در این مرکز مطابق با نرخ اتحادیه و کاملا منصفانه می باشد.

تماس با موسسه دکتر آچار جهت تعمیرات یخچال هاردستون

جهت مشاوره با کارشناسان و درخواست تکنسین از مجموعه برای تعمیر یخچال هاردستون با شماره 22631427 و سایر شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

دکتر آچار چه خدماتی را در زمینه تعمیرات یخچال هاردستون انجام می دهد؟

 1. عیب یابی و تعمیر یخچال هاردستون
 2. سرویس و رفع ارورهای یخچال هاردستون
 3. شارژ گاز یخچال هاردستون
 4. تعویض لاستیک دور درب یخچال
 5. تعمیر برد الکترونیکی یخچال هاردستون
 6. تنظیم یا تعویض ترموستات یخچال
 7. تعمیر یا تعویض شیر برقی یخچال
 8. استفاده از قطعات اصل و اورجینال یخچال هاردستون

تعمیر یخچال هاردستون در تهران

مرکز دکتر آچار از شمال تا جنوب، از شرق تا غرب دارای شعبه بوده و در تمامی مناطق 22 گانه به ارائه خدمات تخصصی تعمیرات می پردازد.

چه زمانی برای تعمیر یخچال هاردستون با دکتر آچار تماس بگیریم؟

در صورتی که یخچال تان کار نمی کند و یا خنک نمی کند، یخچال تان سر و صدای زیادی دارد و کمپرسور یخچال اتومات نمی کند ممکن ست دچار ایراد و خرابی شده باشد.

در صورت شنیدن صداهای عجیب و غریب، مشاهدهٔ آب در جا میوه ای، احساس برق گرفتگی با لمس بدنه یخچال و… از دیگر مواردی هستند که باید در صورت مواجه با آن ها سریعا با دکتر آچار تماس گرفته و از تکنسین ها در خواست کمک کنید.

تعمیر یخچال هاردستون در منزل

امروزه نیاز نیست که یخچال تان را برای تعمیرات به مراکز تعمیراتی بفرستید، چرا که این کار به هزینه و زمان زیادی نیاز دارد، دکتر آچار جهت افزایش رفاه و رضایت مشتریان اقدام به تعمیر یخچال هاردستون در محل می کند.

تکنسین های متخصص و آموزش دیدهٔ دکتر آچار تنها با یک تماس در کوتاه ترین زمان ممکن به محل تان اعزام شده و به ارائه خدمات می پردازند، با این امکان می توانید به صورت مستقیم بر فرایند تکنسین نظارت داشته باشید.

عیب یابی یخچال هاردستون

عیب یابی را می توان یکی از مهم ترین مراحل در تعمیرات معرفی کرد، در صورتی که تکنسین فردی آموزش دیده و با تجربه باشد ایرادات و اشکالات یخچال را در کوتاه ترین زمان شناسایی و برطرف می کند.

در صورتی که با قطعات یخچال، عملکردشان و نوقصشان آنشنایی کامل ندارید برای جلوگیری از خسارات جانی و مالی از دستکاری یخچال جددا خودداری کرده و از سپردن یخچال به افراد بدون تخصص و تجربه خودداری کنید.

تعمیر یخچال هاردستون
تعمیر یخچال هاردستون

سرویس یخچال هاردستون

سرویس لوازم خانگی به خصوص یخچال را می توان حداقل سالی یک بار انجام داد، سرویس از اقدامات مهمی است که به افزایش طول عمر یخچال و بهبود عملکرد آن کمک خواهد کرد.

تعمیر یخچال هاردستون با قطعات اصلی

تعمیر قطعات معیوب یخچال اصلی ترین هدف تعمیرکاران مرکز دکتر آچار می باشد، در صورتی که قطعه ای غیرقابل تعمیر باشد، یا تکنسین تشخیص دهد که تعویض قطعه بهتر از تعمیر آن است، از قطعات اصل و اورجینال استفاده می کند.

کلیه قطعاتی که توسط تکنسین های دکتر آچار تعویض می شود دارای گارانتی 12 ماهه کتبی می باشد که پس از تعمیرات به صورت کتبی تقدیم مشتریان گرامی خواهد شد.

تعمیر یخچال هاردستون با گارانتی 12 ماهه

کلیه خدماتی که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار در زمینه تعمیر یخچال هاردستون در محل و منزل انجام می شود دارای گارانتی 365 روزه می باشد که به صورت کتبی تقدیم مشریان گرامی شود.

هزینه تعمیر یخچال هاردستون

هزینه تعمیر یخچال هاردستون در محل به عوامل مختلفی نظیر نوع خدماتی که تکنسین ارائه می دهد، نصب، سرویس، عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات و… بستگی دارد.

با این حال به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات یخچال هاردستون نباشید، چرا که این مرکز مجموعه ای تحت نظر اتحادیه تعمیرکاران بوده و هزینه تعمیرات در این مجموعه بر اساس نرخ مصوب تعیین می شود.

مشکلات رایج یخچال هاردستون که نیاز به تعمیرات دارد.

اگرچه یخچال هاردستون یکی از با کیفیت ترین انواع یخچال ها محسوب می شود و در تولید آن از جدید ترین تکنولوژی ها استفاده شده اما مواردی نظیر استفاده نادرست از یخچال، عدم توجه به سرویس و ارورهای یخچال و… می توانند منجر به بروز مشکلاتی در یخچال هاردستون شوند.

در این بخش به معرفی تعدادی از مشکلات رایج در یخچال هاردستون می پردازیم.

تعمیر یخچال هاردستون
تعمیر یخچال هاردستون

چرا یخچال هاردستون روشن نمی شود؟

در صورت ایراد و خرابی در قطعه کمپرسور و یا وجود مشکل در بخش الکتریکی یخچال احتمال توقف عملکرد دستگاه و روشن نشدن آن وجود دارد، تکنسین تمامی جزییات بخش الکتریکی و کمپرسور دستگاه را بررسی کرده و مشکل را برطرف می کند.

چرا یخچال هاردستون یکسره کار می کند؟

در صورتی که یخچال هاردستون به صورت یکسره کار کند و اتومات نکند به معنی مشکل در کمپرسور یا ترموستات یخچال است که لازم است تکنسین آن را بررسی و برطرف کند.

چرا یخچال هاردستون خنک نمی کند؟

اگر یخچال هاردستون تان خنک نمی کند اول از همه از بسته بودن درب یخچال فریزر مطمئن شوید، پارگی و خرابی لاستیک دور درب یخچال اصلی ترین علت خارج شدن سرما از دستگاه و خنک نماندن یخچال محسوب می شود که از طریق تعویض لاستیک مشکل برطرف می شود.

مشکل در قطعاتی همچون کمپرسور و رله یخچال ازدیگر دلایل خنک نشدن یخچال هاردستون می باشد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. حبیب الله فراهانی 8 ماه قبل

  لازمه کولر آبی سرویس شه حالا که استفاده نمیکنیم ازش؟

 2. محمود دانشی 2 ماه قبل

  سلام اسباب کشی داشتیم پشت بدنه یخچال محکم ضربه خورد امکان داره آسیب دیده باشد گاز خارج شده باشد؟ تکنسین هاتون میان سمت رسالت نگاه کنن یخچال رو؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   عرض ادب و احترام بله ممکنه لوله های پشت یخچال دچار آسیب شده باشند، برای عیب یابی و بررسی دستگاه تون با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید