نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس


نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس در محل

اگر نیاز به نکاتی درباره نگهداری از ماشین لباسشویی وایت هاوس یا به دنبال نمایندگی معتبر برای تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس خود هستید، این مطلب را تا انتها بخوانید.

از آنجایی که برند وایت هاوس یک برند آمریکایی است و کیفیت بالایی دارد و جزء محصولات عالی این کمپانی ماشین لباسشویی وایت هاوس است، اما با توجه به کارکرد زیاد دستگاه و یا استفاده نامناسب باعث می شود دستگاه دچار خرابی شود و به تعمیر نیاز داشته باشد.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس

نکات نگهداری از ماشین لباسشویی وایت هاوس

همان طور که می دانید استفاده از ماشین لباسشویی وایت هاوس در وقت شما و انرژی صرفه جویی میکند ولی اگر نتوانیم به خوبی از آن مراقبت و نگهداری کنیم دچار مشکل می شود و ما را متحمل هزینه های زیادی می کند.

در این بخش شما را با چند نکته اساسی در مراقبت از ماشین لباسشویی وایت هاوس آشنا می کنیم:

 • از نشستن به روی ماشین لباسشویی و یا قرار دادن وسایل سنگین روی آن جدا خودداری کنید.
 • با درب ماشین لباسشویی وایت هاوس به آرامی برخورد کنید زیرا ممکن است دچار آسیب شود و یا لولای آن بشکند.
 • بعد از اتمام کار ماشین لباسشویی وایت هاوس درب آن را حداقل تا نیم ساعت باز نگهدارید تا داخل ماشین لباسشویی و لاستیک دور درب آن خشک شود.
 • تا جایی که ممکن است لاستیک درب ماشین لباسشویی را خشک کنید زیرا محیط مرطوب و نمناک باعث می شود باکتری ها و قارچ ها در ماشین لباسشویی وایت هاوس رشد کنند و باعث پوسیدگی و بو گرفتن لباسشویی شود.
 • به صورت دوره ای و منظم فیلتر لباسشویی را تمیز کنید زیرا ممکن است کرک و یا جسم خارجی در آن گیر کرده باشد و در عملکرد ماشین لباسشویی اختلال ایجاد کند.
 • جا پودری را گاهی بیرون بیاورید و تمیز کنید تا رسوب نگیرد.
 • جای ماشین لباسشویی وایت هاوس خود را حتماً تراز کنید تا از ایجاد سر و صدا و لرزش زیاد جلوگیری کنید و به موتور فشار اضافی وارد نشود.
 • حدالامکان به صورت سالانه ماشین لباسشویی وایت هاوس خود را تمیز کنید و جرمگیری کنید و یا با استفاده از سرکه با داغ ترین دما لباسشویی را تمیز کنید.
 • ولوم انتخاب برنامه را در جهت خلاف عقربه های ساعت نچرخانید زیرا باعث خرابی می شود.
 • اگر لباسی زیپ دارد آن را ببندید و پشت و رو کنید تا به دیگ ماشین آسیب نزند.
 • از پودر های غیراستاندارد استفاده نکنید و از مواد سفیدکننده و نرم کننده کمتر استفاده کنید تا باعث آسیب به قطعات نشوند.
 • جوراب ها و یا لباس های زیر و دستمال های کوچک را حتما داخل کیسه مخصوص شست و شو قرار دهید زیرا ممکن است هنگام آبکشی از خروجی تخلیه ماشین لباسشویی وایت هاوس عبور کند و دچار خرابی شوند.
 • اگر لباس هایتان کثیف هستند مواد شوینده زیادی نریزید و گمان کنید تمیزتر می شوند خیر، به هیچ وجه به این شکل نیست و همچنین باعث آسیب رساندن هم به لباس و هم به لباسشویی می شود.
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس

مشکلات احتمالی در ماشین لباسشویی وایت هاوس

ممکن است ماشین لباسشویی وایت هاوس شما دچار خرابی هایی شود که ما در اینجا چند مورد را به اختصار توضیح می دهیم.

 • درب ماشین لباسشویی باز و بسته نمی شود: این مورد احتمالا خرابی در قفل درب و یا میکروییچ درب، تراز نبودن دستگاه و معیوب شدن برد دستگاه باشد.
 • از ماشین لباسشویی وایت هاوس کف به بیرون نشت پیدا کرده است: در این حالت ممکن است ایراد از لاستیک دور درب باشد و یا پودر دستی داخل دستگاه ریخته اید و باعث ایجاد کف بیش از حد شده است و یا لباس زیادی داخل ماشین لباسشویی گذاشته اید.
 • عمل آبگیری بخوبی انجام نمی شود: این امر ممکن است به دلیل خارج شدن شلنگ تخلیه از جای خودش و یا گرفتگی و مسدودی در آن باشد، و یا ممکن است شلنگ تخلیه سوراخ شده باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس توسط دکتر آچار

از آنجایی که این برند یک شرکت آمریکایی است پس برای تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس خود نیاز به یک تعمیرکار ماهر و حرفه ای دارید که بتواند با بازدید اولیه دستگاه، ایراد را متوجه شده و در جهت تعمیر آن برآید، تیم تعمیراتی دکتر آچار با داشتن تکنسین های مجرب و توانمند می تواند ماشین لباسشویی وایت هاوس شما را به خوبی تعمیر کند و در تمام مناطق تهران پاسخگوی نیاز شما باشد.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس

تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس در شمال تهران

خرابی ماشین لباسشویی وایت هاوس مثل هر برند دیگری ممکن است برای ماشین لباسشویی وایت هاوس شما نیز پیش بیاید و اگر شما در شمال تهران هستید می توانید تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس در شمال تهران را به متخصصان دکتر آچار بسپارید و متخصصان ما در اسرع وقت برای تعمیر به محل شما اعزام می شوند.

در هر کجای شمال تهران که هستید می توانید جهت تعمیرات با ما تماس بگیرید :

تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس در زعفرانیه، تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس در ولنجک، سرویس ماشین لباسشویی وایت هاوس در الهیه، نصب ماشین لباسشویی وایت هاوس در تجریش، تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس در شریعتی، تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس در فرمانیه، سرویس ماشین لباسشویی وایت هاوس در نیاوران، نصب ماشین لباسشویی وایت هاوس در لواسانات، تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس در دربند، تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس در دزاشیب، سرویس ماشین لباسشویی وایت هاوس در سعادت آباد، نصب ماشین لباسشویی وایت هاوس در ملاصدرا

تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس در غرب تهران

ماشین لباسشویی وایت هاوس از بهترین و با کیفیت ترین برند هایی می باشد که برای خرید بسیار مناسب می باشد و تعمیر آن هم آسان می باشد، زیرا با توجه به برندی که دارد قطعاتش به راحتی پیدا می شود و تعمیر به درستی انجام می شود.

در تمام محله های شمال تهران خدمات تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس می دهیم و اگر در این محله ها هستید با ما در تماس باشید:

تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس در سردار جنگل، تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس در پونک، سرویس ماشین لباسشویی وایت هاوس باغ فیض، نصب ماشین لباسشویی وایت هاوس در آیت الله کاشانی، تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس در آریا شهر، تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس در بلوار فردوس، سرویس ماشین لباسشویی وایت هاوس در صادقیه، نصب ماشین لباسشویی وایت هاوس در سعادت آباد، تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس در اکباتان

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس

تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس در جنوب تهران

اگر در جنوب تهران سکونت دارید نگران تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس خود نباشید تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی شما در محل اقدام خواهند کرد.

در تمام نقاط جنوب تهران تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس شما را انجام میدهیم: تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس در افسریه، تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس در پیروزی، سرویس ماشین لباسشویی وایت هاوس در نازی آباد، نصب ماشین لباسشویی وایت هاوس در مسعودیه، تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس در راه آهن، تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس در مولوی، سرویس ماشین لباسشویی وایت هاوس در شوش، نصب ماشین لباسشویی وایت هاوس در میدان قزوین، تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس در حسن آباد، تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس در بعثت، سرویس ماشین لباسشویی وایت هاوس در منیریه

تعمیر ماشین لباسشویی وایت هاوس در شرق تهران

تکنسین های تعمیر ماشین لباسشویی در شرق تهران ماشین لباسشویی وایت هاوس شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

تمام نقاط شرق تهران تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس شما را انجام می دهیم: تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس در تهرانپارس، تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس در رسالت، سرویس ماشین لباسشویی وایت هاوس در سهروردی، نصب ماشین لباسشویی وایت هاوس در مجیدیه، تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس در نظام آباد، تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس در سیدخندان، سرویس ماشین لباسشویی وایت هاوس در نیرو هوایی، نصب ماشین لباسشویی وایت هاوس در دماوند، تعمیرات ماشین لباسشویی وایت هاوس در امام حسین، سرویس ماشین لباسشویی وایت هاوس در نارمک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *