ماشین ظرفشویی جی پلاس بهتره یا دوو

ماشین ظرفشویی جی پلاس بهتره یا دوو


مقایسه ماشین ظرفشویی جی پلاس بهتره یا دوو ؟

ماشین ظرفشویی از آن مواردی بود که احتمال داشت در سال های قبل خیلی کاربرد برای افراد نداشت ولی در دنیای امروزی بسیار پر طرفدار شده است و استفاده از این دستگاه برای شستشوی ظروف ضرورت پیدا کرده است و استفاده از این دستگاه بسیار رایج شده است.

در مطلب ماشین ظرفشویی جی پلاس بهتره یا دوو میخواهیم شما را با ویژگی های این دو برند آشنا کنیم.

ماشین ظرفشویی جی پلاس بهتره یا دوو
ماشین ظرفشویی جی پلاس بهتره یا دوو

بررسی موتور دستگاه ماشین ظرفشویی جی پلاس

نکته ی بسیار مهمی که در کیفیت دستگاه ماشین ظرفشویی ها حائز اهمیت می باشد وجود قدرت موتور این دستگاه است.

موتور دستگاه های ماشین ظرفشویی 14 نفره ی جی پلاس از نوع اینورتراست که از مزایای مهم در این دستگاه مدیریت مصرف انرژی می باشد.

که در کنترل عملکرد و ایجاد برنامه های مختلف شستشو می تواند بسیار هوشمندانه عمل بکند و با وجود این موتور دستگاه ماشین ظرفشویی شما دارای بازدهی بالاتری است.

وجود موتور اینورتر با تولید صدای بسیار کم و نداشتن آلودگی  باز هم در رده ی دوست داران محیط زیست قرار دارد.

عمر موتور اینورتر به نسبت با موتور های دیگر بالاتر است و همان طور که گفتیم راندمان کار را بالاتر ببرد و همچنین از برنامه های متفاوت شستشو برخوردار باشد و همچنین دارای برنامه ی self clean  است که با وجوداین برنامه دیگر نگران تمیزی داخلی دستگاه نخواهید بود.

زیرا خود دستگاه می تواند اقدام به تمیز نمودن بکند که بهتر است در مواقع مشخصی از این برنامه استفاده بشود که در طول عمر دستگاه نقش مهمی دارد و از تعمیر ظرفشویی جلوگیری می کنند.

یکی دیگر از مواردی که در دستگاه های برقی مهم می باشد میانگین مصرف انرژی  در آن ها می باشد، اگر دستگاهی بتواند  کمترین میزان مصرف انرژی را داشته باشد و بهترین کیفیت را ارائه بدهد بسیار عالی است که در ماشین های ظرفشویی جی پلاس با توجه به داشتن برجسب انرژی می توانید با استفاده از این دستگاه ظرفشویی به پول برق شما هزینه ی زیادی اضافه نشود.

 از لحاظ مصرف آب هم می تواند بسیار بهینه باشد و بسیار آب کمی را مصرف بکند که از نظر زیست محیطی بسیار مهم می باشد.

ماشین ظرفشویی جی پلاس بهتره یا دوو
ماشین ظرفشویی جی پلاس بهتره یا دوو

دستگاه های ماشین ظرفشویی در برندهای بسیار موجود می باشد که یکی از این برندها ماشین ظرفشویی جی پلاس می باشد که دارای مشخصاتی خاص مختص به خودش می باشد.

ماشین ظرفشویی 14 نفره ی جی پلاس می تواند برای افرادی که مصرف بالاتری دارند بسیار جایگزین مناسبی باشد.

 در ماشین ظرفشویی جی پلاس با توجه به فن آوری  pre-rinse /intensive که در ساختار  و برنامه های آن موجود می باشد قدرت این را دارد که ظروفی که بسیار چرب هستند را به راحتی تمیز کند.

اگر این دستگاه ماشین ظرفشویی را با توجه به قیمتش در بازارها و قابلیت هایش و کیفیت آن مورد بررسی قرار داد می توان بیان کرد که از نوع خوب دستگاه های ماشین ظرفشویی خواهد بود.

دستگاه ماشین ظرفشویی جی پلاس با داشتن 3 سبد و 14 نفره بودنش و داشتن صدای بسیار کم  و مجهز بودن به 8 برنامه ی شستشو و قفل کودک از یک دستگاه ماشین ظرفشویی بسیار عالی نام برده می شود.

این دستگاه ماشین ظرفشویی با برند جی پلاس هم می تواند دیگر بقیه ی وسایل از یک سری مزایا و معایبی بر خوردار باشد.

این دستگاه به لحاظ مصرف بهینه ی انرژی و داشتن کیفیت بسیار عالی در شستشو و مجهز بودن به یک برنامه ی مختص به شستشوی ظروف کریستالی بسیار عالی باشد.

در مقابل این مزایایی که این دستگاه ماشین ظرفشویی جی پلاس دارد معایبی چون داشتن برنامه های شستشوی بسیار طولانی، نداشتن برنامه ی شستشوی میوه و سبزی و پایین بودن کیفیت قطعات این دستگاه را می توان نام برد.

ماشین ظرفشویی جی پلاس بهتره یا دوو
ماشین ظرفشویی جی پلاس بهتره یا دوو

دستگاه ماشین ظرفشویی در برندهای متفاوتی در بازارها موجود می باشد که یکی از این برندها دستگاه ماشین ظرفشویی دوو  می باشد.

برند دوو یکی از مطرح ترین برندهاست، این دستگاه ماشین ظرفشویی دارای کیفیت بسیار بالایی است.

معایب ماشین ظرفشویی جی پلاس

ماشین ظرفشویی جی پلاس محصولی با کیفیت با مزایای متنوع است که دارای معایبی نیز می باشد، برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی جی پلاس طولانی هستند و این دستگاه هیچ برنامه ای برای شستن میوه و سیزیجات ندارد، ضمن این که کیفیت برخی از قطعات ماشین ظرفشویی جی پلاس پایین است.

موتور دستگاه ماشین ظرفشویی دوو

این دستگاه ظرفشویی کیفیت قطعاتش بسیار عالی است، که تمامی قطعاتش را خودش تولید نموده و مختص به کشور کره  جنوبی است.

دستگاه ماشین ظرفشویی دوو یکی از برندهای کره ایی می باشد، بیشتر افراد معتقد به این موضوع می باشند که این مدل از دستگاه ماشین ظرفشویی دارای قدرت بسیارخوبی در زمینه ی شستشوی دارد و از لحاظ استحکام بدنه و قطعات بسیار عالی است.

دستگاه ماشین ظرفشویی دوو  در مدل 15 نفره ی آن دارای 3 سبد و قابلیت شستشوی میوه و سبزیجات و قفل کودک است.

 از مزیت های این دستگاه ماشین ظرفشویی در برند دوو می توان بیان کرد که در مصرف انرژی بسیار بهینه می باشد، دارای دو بازوی آب فشان است و قابلیت تنظیم ارتفاع  سبد وجود دارد و  از سیستم عیب یاب هوشمند برخوردار می باشد.

ماشین ظرفشویی جی پلاس بهتره یا دوو
ماشین ظرفشویی جی پلاس بهتره یا دوو

البته قابل ذکر می باشد که این دستگاه هم مانند دیگر لوازم های مورد استفاده امکان دارد همان طور که مزایایی دارد از معایبی هم برخوردار باشد.

مانند این که دستگاه ماشین ظرفشویی دوو از معایبی چون با انتخاب برنامه هایی که دارای تایم کمتر از یک ساعت دارد و برای شستشو انتخاب بشود دیگر از برنامه ی خشک کن استفاده نمیشود و این قابلیت را ندارد و همچنین این دستگاه می توانست  صدای بسیار کمتری داشته باشد.

 از نظر افراد مصرف کننده  دستگاه ماشین ظرفشویی دوو توانایی بسیار کمی در مقابل لکه های سخت دارد، تنوع کمی در قفسه ها، از آب گرم کم استفاده می کند و مانند دیگر وسایل نیازمند به سرویس سالانه خواهد بود.

البته این برند توانسته با داشتن کیفیت بالا نظر مصرف کنندگان را به خود جلب کند، این دستگاه  در زمینه ی شستشو و خشک کن  توانسته گرید A را به خودش اختصاص بدهد و با توجه به  مشخصه ی نیم شور بودنش می توان در مواقعی که ظرف زیادی ندارید از این دستگاه برای شستشو استفاده بکنید و از قدرت شستشوی بالایی بر خوردار می باشد.

تا افراد مصرف کننده و مشتریان راضی باشند و احتمال خراب شدن این دستگاه بسیار کم می باشد و دارای طول عمر بیشتری است و هزینه های تعمیراتش قابل هضم خواهد بود، تعمیرگاه لوازم خانگی دکتر آچار در خدمت شما همراهان عزیز و گرامی میباشد.

شما مصرف کنندگان عزیز می توانید با بررسی همی موارد و همچنین قیمت دستگاه های ظرفشویی موجود در بازار و بررسی مزایا و معایب آن هر برندی که در توان و علاقه ی شماست خریداری کنید.

ماشین ظرفشویی جی پلاس بهتره یا دوو
ماشین ظرفشویی جی پلاس بهتره یا دوو

معایب ماشین ظرفشویی دوو

ماشین ظرفشویی دوو نیز از لوازم پرکاربردی است که دارای مزایای بسیاری است، این دستگاه دارای معایبی نیز می باشد که یکی از مهم ترین آن ها این است که زمانی که از برنامه ی شستشو با تایم کوتاه در این دستگاه استفاده کنید نمی توانید از خشک کن استفاده کنید، صدای این ماشین ظرفشویی زیاد است، تنوع قفسه های ماشین ظرفشویی کم بوده و لکه های سخت ظروف در این دستگاه به راحتی پاک نمی شوند.

امیدواریم که از مقاله ماشین ظرفشویی جی پلاس بهتره یا دوو استفاده کرده باشید و بتوانید بهترین انتخاب را بکنید و برای ما کامنت بزارید و نظرات در مورد ماشین ظرفشویی جی پلاس باعث می شود دیگر عزیزان انتخاب بهتری داشته باشند.

.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. محمود امین 1 سال قبل

  کانال تلگرامی هم دارید ؟

 2. میثم یوسفی 1 سال قبل

  مشاورینتون قابل اعتمادن؟

 3. مهدی طالب زاده 1 سال قبل

  خیلی خوب بود

 4. عبدالرضا آشوری 1 سال قبل

  مهندس جان عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید