تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس

تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس


تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس

تکنسین های مجموعه دکتر آچار افراد متخصص و مجربی هستند که تعمیرات لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی جی پلاس را با استفاده از جدید ترین متدهای تعمیراتی و ابزار تخصصی و حرفه ای انجام می دهند.

عنوان ها - تلفن تماس: 88444021

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با دکترآچار

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس در تهران

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس دکتر آچار در تمامی مناطق تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد، در صورت نیاز شما عزیزان به این تعمیرکاران مجرب و متخصص کافیست با ما تماس بگیرید تا به سرعت در محل حاضر گردند.

تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس در محل

ما جهت رفاه بیشتر حال مشتریان عزیز به دلیل اینکه مسیرها بسیار طولانیست و جابجا کردن ماشین لباسشویی از خانه بسیار کار دشوار و هزینه بری است، در صورت نیاز شما عزیزان به تعمیرکاران ماشین لباسشویی جی پلاس آنها به سرعت در محل حاضر می شوند.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس

متخصصین دکتر آچار در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس

از آنجایی که تعمیرات ماشین لباسشویی بسیار تخصصی است و نیاز به دانش در این زمینه دارد بهتر است که آن را به تکنسین های متخصص و مجربی که اموزش دیده اند بسپارید، در گذشته این وسیله خیلی ساده بود اما با پیشرفت تکنولوژی در این دستگاه نیز تغییرات بسیاری رخ داد، مواردی همچون هوشمند شدن این دستگاه، پیچیده تر شدن ساختار دستگاه لباسشویی و دارا بودن چند برنامه شستشو تغییراتی هستند که در لباسشویی های امروزی مشاهده می شوند.

تعمیرکاران نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس دکتر آچار با سابقه درخشانی که در تعمیر وسایل خانگی دارند در کمترین زمان ممکن مشکل دستگاه شما را حل می کنند.

شما عزیزان میتوانید برای خرید ماشین لباسشویی با کیفیت از سایت هایی مثل دیجی کالا دیدن کنید.

مشکلاتی که برای ماشین لباسشویی جی پلاس پیش می آید

 1. روشن نشدن ماشین لباسشویی جی پلاس
 2. روشن نشدن صفحه نمایشگر لباسشویی جی پلاس
 3. گیر کردن مراحل برنامه ماشین لباسشویی
 4. سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی چی پلاس
 5. عدم تخلیه آب لباسشویی بعد از شستشو
 6. نمایش اررو بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی
 7. عدم عملکرد صحیحی تایمر ماشین لباسشویی
 8. لرزش و تکان خوردن بیش از حد ماشین لباسشویی
 9. باز ماندن درب ماشین لباسشویی و بسته نشدن آن
 10. باز نشدن و قفل شدن درب ماشین لباسشویی
 11. نشتی آب از ماشین لباسشویی جی پلاس

در صورتی که هر یک از موارد ذکر شده را در ماشین لباسشویی جی پلاس خود مشاهده کردید برای برطرف کردن مشکل از تکنسین های تعمیرگاه دکتر آچار  کمک بگیرید، تعمیرکاران این مرکز افراد مجربی هستند که در کوتاه ترین زمان ممکن به رفع مشکل ماشین لباسشویی جی چلاس شما خواهند پرداخت.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس

گارانتی تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس

دکتر آچار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس برای کلیه خدمات انجام شده توسط تکنسین های این مرکز گارانتی 12 ماهه کتبی تقدیم به مشتریان گرامی می کند، ضمانت نامه یک ساله به این معنی است که اگر پس از ارائه خدمات توسط تکنسین های این مرکز تا یکسال مشکلی برای لباسشویی جی پلاس پیش بیاید تکنسین های مرکز موظف به رفع مشکل بدون دریافت هزینه مجدد هستند.

راههای ارتباط با دکتر آچار

برای درخواست تکنسین جهت تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس و استفاده از سایر خدمات مرکز دکتر آچار با شماره تلفن 02188444021 تماس حاصل فرمایید، امکان درخواست تکنسین از طریق پر کردن فرم آنلاین موجود در سایت نیز وجود دارد.

عیب یابی ماشین لباسشویی جی پلاس

تعمیرکاران نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس دکتر آچار  افراد ماهر و با تجربه ای هستند که با استفاده از دانش تجربی خود و تجهیزات دقیق و پیشرفته به بررسی و عیب یابی ماشین لباسشویی می پردازند.

برنامه ی شستشو ماشین لباسشویی جی پلاس

 • برنامه مناسب شستن لباس‌ های نخی (Cotton)
 • برنامه مناسب شستن لباس ها با الیاف مصنوعی (Synthetics)
 • برنامه مناسب شستن لباس‌ های پشمی
 • برنامه مناسب شستن لباس های شبیه به دستی (Wool / Hand Wash)
 • برنامه مناسب شستن لباس های تیره
 • برنامه مناسب شستن لباس های جین (Dark Wash / Jeans)
 • برنامه مناسب شستن لباس های ورزشی (Outdoor / Sport)
 • برنامه مناسب شستن لباس‌ های ظریف و حساس (Delicates)
 • شستشوی سریع در 14 دقیقه (Go Quick / Fast+ 14)
 • شستشن لباس های لکه دار (Stain)
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس

دکتر آچار در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس چه خدماتی را ارائه می دهد؟

 1. نصب ماشین لباسشویی جی پلاس
 2. عیب یابی ماشین لبلاسشویی جی پلاس
 3. بررسی و رفع ارورهای جی چلاس
 4. سرویس ماشین لباسشویی جی پلاس
 5. جرم گیری ماشین لباسشویی جی پلاس
 6. تعمیر قطعات معیوب لباسشویی جی پلاس
 7. تعویض قطعات معیوب

نصب ماشین لباسشویی جی پلاس

یکی از مهم ترین اقداماتی که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار انجام می شود نصب ماشین لباسشویی است، برای جلوگیری از بروز مشکلات ماشین لباسشویی نصب آن را از ابتدا به افراد متخصص بسپارید، در صورت عدم نصب صحیح لباسشویی امکان بروز مشکلات جدی ماشین لباسشویی جی پلاس وجود دارد.

سرویس ماشین لباسشویی جی پلاس

از دیگر خدمات تخصصی که در مرکز تعمیرات لوازم خانگی دکتر آچار انجام می شود، سرویس ماشین لباسشویی جی پلاس است، سرویس ماشین لباسشویی از مهم ترین خدماتی است که باید توسط سرویس کاران مجرب انجام شود.

سرویس ماشین لباسشویی از جمله اقداماتی است که علاوه بر جلوگیری از بروز مشکلات جدی در لباسشویی و بهبود عملکرد لباسشویی ال جی موجب افزایش طول عمر ماشین لباسشویی می شود.

با سرویس منظم این دستگاه نیاز کمتری به تعمیرات خواهید داشت و در نتیجه هزینه های تان کاهش پیدا می کند.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس

خودمان می توانیم قطعات ماشین لباسشویی را خریداری کنیم؟

بله امکان تهیه قطعات توسط خودتان وجود دارد، با این حال قطعاتی که توسط تکنسین های دکتر آچار خریداری شوند، قطعات اصل و اورجینالی هستند که دارای گارانتی 12 ماهه هستند، اما قطعات خریداری شده توسط مشتری هیچ گونه ضمانتی نخواهند داشت.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی چقدر است؟

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی به مشکلی که در لباسشویی جی پلاس وجود دارد و نوع خدماتی که تکنسین ارائه می دهد بستگی دارد، با این حال نگران هزینه تعمیرات توسط تکنسین های این مجموعه نشوید، چرا که کلیه هزینه ها در این مجموعه مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملا منصفانه هستند.

زمان مراجعه تعمیرکار به منزل ما در چه ساعاتی از روز است؟

از آن جایی که نمایندگی های مجاز تعطیلی ندارند شما می توانید در تمامی روزهای هفته و در تمامی ساعات با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا تکنسین ها در کوتاه ترین زمان ممکن به محل اعزام شده و تعمیرات ماشین لباسشویی جی پلاس در محل را انجام دهند.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس

ارورهای ماشین لباسشویی جی پلاس

ارورها کدهای خطایی هستند که به شکل اعداد و حروف انگلیسی بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی جی پلاس نمایش داده می شوند، هر ارور به معنی یک نوع خطا است که می توانید نوع و روش رفع آن را از طریق دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی بیابید.

در صورتی که رفع ارور ماشین لباسشویی توسط خودتان امکان پذیر نباشد می توانید با مرکز دکتر آچار تماس بگیرید تا تکنسین ها در کوتاه ترین زمان ممکن به منزل تان اعزام شده و خدمات تخصصی رفع ارور ماشین لباسشویی جی پلاس در منزل تان را انجام دهند.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی جی پلاس

در این بخش به معرفی رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی جی پلاس می پردازیم.

چرا لباس ها در ماشین لباسشویی جی پلاس تمیز شسته نمی شوند؟

در صورتی که لباس های تان به خوبی شسته نمی شوند، به موارد زیر توجه کنید، شیرهای آب دستگاه را بررسی کرده و از باز بودن آن ها مطمئن شوید، شیر برقی ماشین لباسشویی را بررسی کرده و از سلامت آن مطمئن شوید، ایراد و اختلال در عملکرد هیدرواستات می تواند تنظیمات آب دستگاه را دچار مشکل کرده و باعث تمیز شسته نشدن لباس ها شود.

توجه کنید لباس هایی که در ماشین لباسشویی جی پلاس برای شستشو می ریزید، بیش از حد مجاز نباشند و برای شستشوی آن ها از مواد شوینده به مقدار کافی استفاده شود، توجه کنید که آب در دیگ دستگاه باقی نمانده باشد، ضمن این که در صورت مواجه با این مشکل از عملکرد صحیح قطعاتی همچین المنت، پمپ تخلیه، فیلتر کف لباسشویی و شیلنگ تخلیه مطمئن شوید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس

چرا آب در لباسشویی جی پلاس گرم نمی شود؟

قطعاتی همچون ترموستات و المنت وظیفه تامین گرمای آب را بر عهده دارند، سنسور ماشین لباسشویی در حرارت آب نیز تاثیر گذار است، در صورت مواجه با این مشکل قطعاتی که ذکر شدند را تعمیر و در صورت نیاز تعویض کنید.

چرا آب ماشین لباسشویی جی پلاس تخلیه نمی شود؟

در صورتی که پمپ تخلیه دچار ایراد و خرابی باشد تخلیه آب دچار مشکل می شود، مسدود شدن شیلنگ تخلیه، انسداد فیلتر کف ماشین لباسشویی و انسداد پروانه قطعه پمپ از دیگر دلایل عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی هستند، توجه داشته باشید استفاده بیش از حد از پودر ماشین لباسشویی می تواند تخلیه آب را دچار مشکل کند.

چرا ماشین لباسشویی جی پلاس دچار نشتی و آب ریزی می شود؟

در صورتی که لباسشویی جی پلاس تان دچار نشتی و آبریزی شده است، محل نشتی را پیدا کنید، پوسیدگی و پارگی شیلنگ،  شل بودن درپوش و ایراد در واشر شیلنگ ورودی از اصلی ترین دلایل نشتی و آبریزش ماشین لباسشویی می باشد.

در صورتی که دیگ لباسشویی دچار اشکال باشد، نشتی از پایین دستگاه اتفاق می افتد، خروج لاستیک دور درب ماشین لباسشویی از دلایل نشتی آب از قسمت جلویی ماشین لباسشویی است، استفاده از مواد شوینده غیر استاندارد موجب نشتی و آبریزش لباسشویی ال جی می شود.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 12
 1. هستی ج 2 سال قبل

  از همه نظر عالیه

 2. دلشکسته 2 سال قبل

  دکتر آچار همه چی تمام

 3. احمد عابدی 2 سال قبل

  من یکی از کاربران دائمی سایت شما هستم

 4. علی محمد اکبری 2 سال قبل

  باورتون میشه 600 هزار تومان دادم یه شرکت دیگه فقط نگاه کرد و رفت اما تکنسین شما با 400 تومان مشکل را حل کرد

 5. رحیم راد 2 سال قبل

  از تعمیرات راضی بودم ممنونم

 6. خلیل حاجی 1 سال قبل

  مطلب جامع و خوبی بود

 7. عباس فتحی 1 سال قبل

  به من گارانتی 1 ساله داده شد و بسیار راضی هستم

 8. ایمان لطفی 1 سال قبل

  سلام، بسیار ممنون و متشکر

 9. یعقوب واعظی 1 سال قبل

  مطالب بی نظیر بود

 10. ابوالفضل حاجی 1 سال قبل

  سایتتون محشرههههه

 11. فریبا گوهری 3 ماه قبل

  من مشتری ثابتتون هستم واقعا تعمیرکاران حرفه ای دارید که سرعت بالایی دارن هزینه ها هم خیلی مناسبه ممنون ازتون

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   سلام عرض ادب، خیلی خوشحالیم از رضایت شما مشتری عزیز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید