تعمیر یخچال ایکس ویژن

تعمیر یخچال ایکس ویژن


در صورتی که از دستگاه‌های ایکس ویژن برای منزل استفاده می‌کنید و یکی از آنها نیاز به انجام دادن عملیات سرویس، نصب یا تعمیرات دارد، در صورت لزوم حتی در صورت اتمام گارانتی، از خدمات در محل و فوری دکتر آچار در تعمیر یخچال ایکس ویژن در تهران بهرهٔ کافی را ببرید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

 تیم فنی دکتر آچار متشکل از تعمیرکاران و تکنسین‌های مجرب است که آخرین متد دوره‌های آموزشی تعمیر لوازم برقی خانگی را دیده‌اند تمامی خدمات دکتر آچاردر محل قابل ارائه می‌باشد و نیازی به ارسال دستگاه برای تعمیر نیست، در صورتی که لزومی به انجام دادن هر گونه تعمیرات یخچال و تعویض قطعه باشد، دکتر آچار مناسب‌ترین قطعات یدکی را به شما توصیه می‌کند.

تعمیر یخچال ایکس ویژن
تعمیر یخچال ایکس ویژن

تعمیر یخچال ایکس ویژن

موردی که احتمال دارد برای یخچال شما به وجود بیاید این است که موتور یخچال شما ممکن است با خرابی روبرو بشود، قطعهٔ موتور یخچال یکی از مهم‌ترین قسمت‌های یخچال است، این قطعهٔ موتور یخچال ایکس ویژن موظف بوده که سرمای لازم برای خنک کردن محیط درونی یخچال را بتواند فراهم بکند.

این کار را به طریقی صورت می‌دهد که سنسور دما با تشخیص بالا بودن دمای یخچال به موتور یخچال فرمان روشن شدن می‌دهد، در این لحظه موتور شروع به کار می‌کند و خنک کننده یخچال را تا موقعی که به دمای تنظیم شده برسد تأمین می‌کند و زمانی که دمای یخچال شما به دمای صحیح رسید سنسور دما به موتور می‌گوید که کار را متوقف کند.

احتمال می‌رود که موتور یخچال شما معیوب شده و با اختلالی در عملکردش مواجه گشته است به طوری که قبل از شروع به کار زودتر از زمان لازم خاموش شود و سرمای کافی را نتواند تأمین کند، از جهت دیگر احتمال دارد که یخچال کندتر از همیشه خنک کند.

برای برطرف نمودن این ایراد باید در مرحلهٔ ابتدایی کار قطعه سنسور دما را بررسی نموده و پس از چک نمودن مطمئن شوید که غذای خیلی داغ را داخل یخچال گذاشته‌اید یا خیر، دلیل دیگر این که می‌تواند به خاطر قرار دادن در کنار لوازم گرما زا سبب بروز این ایراد شده باشد.

پس از بررسی همهٔ موارد فوق موتور را چک کرده و اگر موتور معیوب شده باشد باید اقدام به تعمیرات نمود.

تعمیر یخچال ایکس ویژن
تعمیر یخچال ایکس ویژن

چرا یخچال ایکس ویژن روشن نمی‌شود؟

 یخچال شما احتمال داردکه در برخی از موارد روشن نشود و ممکن است کاملاً خراب شود و سرما ندهد، از بارزترین مواردی که شما احتمال دارد با آن روبرو بشوید و باید هر چه زودتر اقدام به رفع این ایراد نمایید تا با مشکلات بزرگ‌تر روبرو نشوید.

در گام اول باید چک شود که آیا یخچال شما برق دارد یا خیر، سپس بررسی کنید پریز برق وهمچنین بررسی کنید که سیم دوشاخه یخچال شما صدمه ندیده، بعد از این مراحل باید سیم پیچ‌های داخلی یخچال را مشاهده کرد.

در این مواقع باید قطعه رله اورلود را هم چک نمود و در برخی اوقات ایراد در قسمت قطعه برد خواهد بود که در این زمان حضور متخصصینی چون دکتر آچار الزامی می‌باشد تا تعمیر یخچال ایکس ویژن را انجام بدهند.

به چند نکته در مورد نگهداری و طریق استفاده از این دستگاه یخچال ایکس ویژن توجه داشته باشید،

به خاطر بالا رفتن کارایی یخچال ایکس ویژن و افزایش طول عمر یخچال، فریزر و ساید بای ساید توصیه می‌شود در هنگام استفاده از دستگاه نکات زیر را توجه داشته باشید:

  • قرار دادن دستگاه یخچال را در حد فاصل حداقل 20 سانتی متری از دیوار قرار دهید تا سبب تبادل هوا بشود و به راحتی هوا در گردش باشد.
  • بیشترین تایمی که بهتر است دستگاه یخچال ایکس ویژن را در قسمت برفک زدایی تمیز نمایید می‌تواند هر 6 ماه یکبار باشد و کناره‌های قالب را تمیز کنید.
  • بهتر است که توجه داشته باشید دستگاه یخچال ایکس ویژن را از منابع حرارتی مثل دستگاه‌های اجاق گاز یا آبگرمکن دور نگه دارید و در هنگام نصب در نزدیکی این وسایل قرار ندهید.
  • توجه داشته باشید که درب یخچال را در مدت طولانی باز نگه ندارید.
  •  برای اینکه جریان بهتری برای هوا در دستگاه یخچال شما وجود داشته باشد، بهتر است که حداقل دو بار در سال کندانسور یخچال را تمیز کنید.
  • به این امر توجه داشته باشید که از پر کردن بیش از حد یخچال بپرهیزید، چون که این کار مانع از جریان آزاد هوا در بین غذا می‌شود.
تعمیر یخچال ایکس ویژن
تعمیر یخچال ایکس ویژن

تعمیر یخچال ایکس ویژن در محل

برای این که بتوانید از خدمات تعمیرات یخچال ایکس ویژن در محل بهرهٔ لازم را ببرید می‌توانید با یکی از شماره‌های تلفن‌های کارشناسان دکتر آچار تماس حاصل کنید تا پاسخگوی نیازهای شما باشند و هر گونه تعمیرات را در محل برای شما ارائه بدهند.

تعمیر یخچال ایکس ویژن در منزل

در هنگام خرابی دستگاه یخچال ایکس ویژن خود اصلاً نگران خرابی این دستگاه نباشید زیرا دکتر آچار در این زمینه حامی شما می‌باشد و به راحتی می‌تواند هر گونه خدمات تعمیر و یا نصب یخچال ایکس ویژن را در منزل قابل ارائه بکند و به راحتی در دسترس شما عزیزان خواهند بود و تمامی مشکلات مرتبط با این دستگاه را برای شما در منزل برای شما انجام خواهند داد.

سرویس یخچال ایکس ویژن

یکی از مهم ترین اقدامات که برای افزایش دوام و طول عمر یخچال ایکس ویژن و همچنین بهبود عملکرد آن می توان انجام داد سرویس یخچال می باشد، در طی سرویس کلیه قطعات بررسی خواهند شد و در صورت نیاز تعمیرات و یا تعویض قطعات انجام می شود، در صورت تمایل برای سرویس یخچال ایکس ویژن می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

شارژ گاز یخچال ایکس ویژن

گاز یخچال نقش قابل توجهی در سیکل سرمایش یخچال ایفا می کند، این گاز ممکن است به دلایل متفاوت تخلیه شود، در این شرایط باید هر چه زودتر برای شارژ گاز اقدام کرد، در صورت تماس با دکتر آچار تکنسین های مجرب به صورت فوری با تجهیات لازم در محل حاضر شده و در ابتدا نشتی یابی را انجام می دهند و پس از رفع نشتی، شارژ گاز یخچال را انجام می دهند.

تعمیر یخچال ایکس ویژن
تعمیر یخچال ایکس ویژن

نمایندگی تعمیرات یخچال ایکس ویژن در تهران

در صورتی که ساکن هر یک از مناطق تهران می باشید، جهت استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال ایکس ویژن کافی است از طریق یکی از شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید، از آن جایی که دکتر آچار در سرتاسر تهران از شعبات فراوان برخوردار می باشد، خدمات دهی به صورت فوری انجام خواهد شد.

هزینه تعمیر یخچال ایکس ویژن

همان طور که می دانید برای انجام هر گونه خدمات اعم از تعمیرات و نصب لوازم منازل باید هزینه ایی را پرداخت نمود که بهتر است بدانید دکتر آچار در این مورد بسیار منصف عمل خواهد کرد و تا جایی که امکان دارد سعی بر این دارد که بتواند آن قطعه خراب شدن را تا جایی که امکان دارد تعمیر بکند و در صورتی که قابلیت تعمیر را نداشته باشد تصمیم بر تعویض این قطعه معیوب خواهد گرفت و خدمات برتر را به شما ارائه خواهد کرد.

هزینه‌های پرداختی شما می‌تواند برآورد تمامی خدماتی که برای شما ارائه خواهد شد را در بر می‌گیرد.

سخن نهایی

هر زمان که شما با ایرادی در عملکرد دستگاه یخچال ایکس ویژن روبرو شدید و نیاز به انجام تعمیرات بودید می‌توانید بدون هیچ گونه نگرانی با یکی از کارشناسان دکتر آچار ارتباط برقرار کرده و در این زمینه کمک بخواهید.

یخچال شما درهر برند و با هر نوع کیفیتی که باشد به هر حال احتمال دارد که شما با دریافت این گونه خدمات نیازمند تکنسین‌های با تجربه دکتر آچار باشید که فقط با یک تماس می‌توانید این کادر فعال را آگاه کنید و اطلاع رسانی لازم را انجام بدهید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 1
  1. شهرام قهرمانی 8 ماه قبل

    خسته نباشید میگم به تیم خوب دکتر آچار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید