تعمیر ماشین ظرفشویی در شمال تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی در شمال تهران


دستگاه ماشین ظرفشویی در مدل های متفاوت و قابلیت های مختلفی وجود دارد و هم چنین ساختار ظاهری این دستگاه ها با هم فرق دارد و تنوع زیادی را شامل می شود دستگاه ماشین ظرفشویی در دو مدل ایستاده و رومیزی تولید شده و هر روز با تکنولوژی و پیشرفت هایی که وجود دارد کارایی و کیفیت بالاتری هم در آن شکل می گیرد. در مقاله تعمیر ماشین ظرفشویی در شمال تهران شما را با محدود تعمیرات آن آشنا می کنیم.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

اگر در محدوده محله های شمالی تهران ساکن هستید و دستگاه ماشین ظرفشویی شما با اختلالی در عملکردش روبرو می شوید بهترین گزینه ی انتخابی شما دکتر آچار می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی در شمال تهران
تعمیر ماشین ظرفشویی در شمال تهران

این کادر نمونه در تعمیر ماشین ظرفشویی در شمال تهران می تواند کمک بسیار زیادی به شما بکند و در اسرع وقت دستگاه را عیب یابی نموده و مشکلش را برطرف نماید.

تعمیر ماشین ظرفشویی در شمال تهران

گاهی احتمال دارد که شما صدمه دیدن قطعه ی پمپ ماشین ظرفشویی را شاهد باشید و این قطعه معیوب شده باشد.

با خارج شدن محلول شستشو باعث فعال شدن پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی می شود، یکی از مهم ترین و موثرترین قسمت های کارایی و بهره وری ماشین ظرفشویی، همان قطعه ی پمپ تخلیه دستگاه ماشین ظرفشویی است.

موتور پمپ تخلیه از نوع رینگ بوده و برای عملکرد درست و کامل آن باید آب بر روی آن احاطه داشته باشد، ساختار و جایگاه قطعه ی پمپ تخلیه در ماشین های ظرفشویی مستقیما به کاسه شستشو ارتباط دارد.

هر موقع که شما اختلال در عملکرد قطعه ی پمپ تخلیه ی ماشین ظرفشویی را مشاهده کردید بهتر است که با دکتر آچار تماس بگیرید و تعمیرات ظرفشویی را انجام دهید.

قطعه ی هیدروستات در دستگاه ماشین ظرفشویی موظف به چه کاری است؟

عملکرد قطعه ی هیدروستات کنترل سطح آب ورودی به درون دیگ ماشین ظرفشویی و محافظت از ماشین ظرفشویی در برابر مصرف آب اضافی می باشد.

این قطعه مدل های متفاوتی دارد که شکل ساده ی این قطعه هیدرواستات دارای سه شاخه اتصال برق است که درست مانند کلید تبدیل در سیم ساختمان کار می کند و به طور معمول ماشین ظرفشویی دو عدد از این نوع را در کنار هم که در واقع مثل دو قلوها در کنار هم قرار داده شده است.

در واقع قطعه ی هیدروستات کلیدی است که به دلیل فشار وارد شده از طریق آب در دیگ کار می کند، هیدروستات به مسئولیت کنترل سطح آب در طول برنامه های ماشین ظرفشویی موظف شده است.

هم چنین یک وظیفه یکدیگری هم دارد که می تواند محافظت در برابر سرریز آب در ماشین ظرفشویی را بر عهده داشته باشد.

کارایی این قطعه ی هیدروستات ماشین ظرفشویی این گونه است که در سه زمان کارایی دارد:

وقتی دیگ ماشین ظرفشویی خالی است، وقتی ماشین ظرفشویی پر شد، در این دو موقعیت خود را نشان خواهد داد.

تعمیر ماشین ظرفشویی در شمال تهران
تعمیر ماشین ظرفشویی در شمال تهران

عملکرد و خراب شدن قطعه ی فیلتر دستگاه ماشین ظرفشویی در شمال تهران

محلول شستشویی که در داخل دستگاه ماشین ظرفشویی قرار گرفته می شود، که از آب تمیزکننده و ناخالصی های محلول تشکیل شده است، همیشه بین ظروف و پمپ شستشو به گردش در می آید.

در این چرخه مقداری از مواد افزودنی غذا را از ظروف شسته و آن ها را پاک کرده است را به پمپ شستشو می رساند.

که بین مسیر و تقاطع محل شستشو جایگاه این قطعه ی فیلتر خواهد بود، نقش فیلتر تمیز کردن محلول شستشو است که به پمپ شستشو می رود.

فیلتر از دو قسمت تشکیل شده است، فیلتر کف: جایگاه این فیلتر در قسمت کف دیگ قرار می گیرد و قابل مشاهده است، دریچه و سوراخ های فیلتر کف به قدری بزرگ است که قابلیت گرفتن موادی مانند دانه ی برنج را از داخل فیلتر دارد.

نوع دیگر فیلتر لوله ای می باشد که این نوع مدل از این فیلترها جایگاهش در مرکز فیلتر کف قرار دارد و در داخل فیلتر کف بسته می شود.

عیب یابی ماشین ظرفشویی در شمال تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی در شمال تهران توسط دکتر آچار به غیر از اعزام کردن افراد تعمیرکارش به موقع در محل به خاطر  داشتن مهارت بسیار بالایی که این افراد دارند خیلی فوری می توانند عیب را مشخص کرده به دلیل داشتن مهارت کافی و شناسایی و برطرف کردن آلارم های هشدار در کوتاه ترین زمان ممکن عیوب را رفع می نمایند و برای برطرف کردن آن سریع اقدام خواهند کرد.

دلایلی ماشین ظرفشویی نیاز به تعمیرات دارد؟

رایج ترین مشکلات و عیوب ماشین ظرفشویی که باعث می شود مشتریان عزیز تماس بگیرند و درخواست برای انجام تعمیرات داشته باشند، عبارتند از:

 • در مواقعی که دستگاه  ماشین ظرفشویی نمی تواند ظروف را به خوبی تمیز کند
 • وقتی که دستگاه ماشین ظرفشویی در هنگام تخلیه آب مشکل دارد یا برعکس
 • دستگاه ماشین ظرفشویی روشن نمی شود
 • وجود لکه هایی بر روی ظروف داخل دستگاه ماشین ظرفشویی
 • قرص های ماشین ظرفشویی در ماشین به درستی و خوبی قادر به حل شدن نمی شوند
 • زمانی که شاهد روشن شدن چراغ نمک دستگاه ماشین ظرفشویی هستید
 • دستگاه با اتمام برنامه ی شستشو ظروف را خشک نمی کند
 • وقتی که کدهای خطاها بر روی صفحه ی نمایش  دستگاه قابل مشاهده است

انجام دادن سرویس ماشین ظرفشویی در شمال تهران

اگر ماشین ظرفشویی به صورت سالیانه و منظم سرویس شود و از مواد شوینده و نمک استاندارد نیز به درستی استفاده گردد.

دستگاه ماشین ظرفشویی از خراب شدن و پرداخت هزینه های گزاف اجتناب خواهد کرد و در واقع عمر مفید دستگاه ماشین ظرفشویی شما بالا خواهد رفت.

با حضور متخصصین در حین انجام سرویس ماشین ظرفشویی، کلیه تسمه ها و اتصالات موتور مانند بلبرینگ، چرخ دنده و سه ست توسط سرویس کاران بررسی و روغن کاری می شود و کاسه های نمدی آنها تعویض می شود.

لوله ها و دیگ ها به دلیل داشتن و مشاهده ی پوسیدگی تعویض می شوند و اتصالات نشتی نیز تعمیر می شوند.

البته قابل توجه می باشد که سطح صدا و ارتعاشات موتور در مراحل شستشو و آبکشی بررسی و عیب یابی می شود و عیوب موجود اصلاح می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی در شمال تهران
تعمیر ماشین ظرفشویی در شمال تهران

هزینه ی تعمیر ماشین ظرفشویی در شمال تهران

هزینه ایی که شما باید به همراه هزینه ی ایاب و ذهاب افراد تعمیر کار که در محل حضور پیدا کرده اند را پرداخت نمایید بستگی به موارد متفاوتی دارد.

مواردی مانند مدل دستگاه ماشین ظرفشویی، مشکلی که برای هر یک از قطعات ماشین ظرفشویی به وجود بیاید و پس از بررسی کردن دستگاه ماشین ظرفشویی شما توسط کارشناسان معتبر تازه مشخص شده که کدام قطعه با ایراد روبرو هست و احتمال تعمیرات وجود دارد یا خیر؟

هزینه ی تعمیرات و هزینه تعویض قطعات صدمه دیده با هم متفاوت خواهد بود و با وجود تکنسین های حرفه ایی دکتر آچار فقط قطعات آسیب دیده بررسی شده و تعمیر و یا تعویض صورت می گیرد و از هزینه های اضافی پیشگیری خواهند نمود.

کلام آخر

در مواقعی که با اختلال در دستگاه ماشین ظرفشویی خود روبرو می شوید و در محدوده ی شمال تهران ساکن هستید بدون هیچ گونه نگرانی با دکتر آچار تماس حاصل فرمایید تا به راحتی حلال مشکلات شما باشند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 8
 1. مسعود منصوری 1 سال قبل

  هزینه تعویض قطعه ماشین ظرفشویی شرکت دکتر آچار نصف شرکت های دیگه بود و کیفیتشم عالیه

 2. غلام تابش 1 سال قبل

  من یکی از کاربران دائمی سایت شما هستم

 3. مجید براتی 8 ماه قبل

  درجه یک بود این مقاله، خدمات تعمیر شرق تهران هم دارید؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   ممنون از شما بله تعمیر ظرفشویی در شرق تهران را نیز انجام میدهیم.

 4. مهسا تیموری 2 ماه قبل

  سلام
  یه مدت که ظرفام رو که توی ماشین ظرفشوییم میشورم خیلی خوب مثل قبل خشک نمیشه، دلیلش چیه؟ماشین ظرفشوییم بوش هست خارجیه

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   درود، ایراد و خرابی در المنت گرمایی یا ترموستات از مهم ترین دلایل خوب خشک نشدن ظروف شناخته می شود

 5. سحر عباسی 2 ماه قبل

  سلام برای تعمیرات ظرفشویی جنرال الکتریک در نیاوران هم گارانتی دارید؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   با سلام و عرض ادب
   بله کلیه تعمیرات ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک در نیاوران و کلیه مناطق تهران در دکتر آچار با ضمانت نامه 12 ماهه ارائه می شن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید