ماشین لباسشویی دوو بهتره یا اسنوا

ماشین لباسشویی دوو بهتره یا اسنوا


ماشین لباسشویی در برندهای متفاوت در بازارها موجود است ولی در متن ماشین لباسشویی دوو بهتره یا اسنوا ؟ در مورد این دو برند ماشین لباسشویی دوو و اسنوا صحبت می کنیم، هر زمان که هر یک از این مدل ها با مشکلاتی مواجه بشوند و نتوانند فرایند شستشو را به درستی انجام بدهند، می توانید از خدمات تعمیرات لباسشویی دکتر آچار و مشاورهٔ افراد متخصص این کادر فعال و با تجربه استفادهٔ لازم را ببرید.

هر دو برند اسنوا و دوو از برندهای معتبر می باشند که یکی خارجی و یکی ایرانی است، در این مقاله کیفیت های هر یک را مورد بررسی قرار داده تا شما باخواندن این مطالب و با توجه به شرایط خود تصمیم برای خرید هر یک از این دو ماشین لباسشویی بگیرید.

ماشین لباسشویی دوو بهتره یا اسنوا
ماشین لباسشویی دوو بهتره یا اسنوا

ماشین لباسشویی دوو بهتره یا اسنوا ؟

ماشین لباسشویی دوو هم معایبی را می تواند داشته باشد که دلیلی برای ضعف این دستگاه می باشد، در صورتی که ماشین لباسشویی اسنوا و دوو از مزایای کثیری بر خوردارند، اما هنوز هم معایبی دارند، بنابراین در انتخاب ماشین لباسشویی بسیار توجه داشته باشید.

در این متن به معایب ماشین لباسشویی دوو اشاره می کنیم تا بتوانید هنگام مقایسه ماشین لباسشویی دوو و اسنوا بهترین انتخاب را بکنید، به طور کلی معایب این ماشین لباسشویی عبارتند از:

وجود لرزش و صدای بلندیش را می توان مطرح کرد، این ممکن است برای بسیاری از افراد خوشایند نباشد و طاقت صدای شستشو را نداشته باشند.

البته احتمال دارد که آب وارد ماشین لباسشویی نشود، این مشکل برای مدل های خاصی از این برند وجود دارد و ممکن است عملکرد شستشو را مختل کند، گاهی ممکن است آب تخلیه نشود.

همه این موارد احتمالش این است که با تعمیر حل شود، اما هزینه زیادی را برای خریدار به وجود آورد، بنابراین باید از خرید مدل هایی که این معایب را دارا هستند اجتناب کنید، برای هر یک از خرابی ها، گاهی اوقات یک راه حل عیب یابی خانه وجود دارد که می توان ایراد را برطرف نمود.

در سالهای کنونی با توجه به تکنولوژی روز ماشین لباسشویی اسنوا پیشرفت هایی داشته و توانسته رقیب سامسونگ و ال جی باشد، از مزیت های جدید این دستگاه، شستشوی تند و سریع، موتور ش بدون تسمه، قادر به ایجاد حباب و هوشمند بودنش و سیستم ضد گشتاور را می توان بیان کرد.

بعضی از افراد تمایل ندارند که چرت قیمت این ماشین لباسشویی بالا می باشد و می گویند نباید در ردهٔ ماشین لباسشویی های ال جی و یا سامسونگ قرار بگیرد و از جهت دیگری وجود لرزش و صدای لباسشویی در زمان اجرای عملیات خشک کردن از موارد دیگری است که افراد تمایل ندارند.

برترین ویژگی ماشین لباسشویی دوو چیست؟

از مشخصه های بارز ماشین لباسشویی دوو وجود برنامه ضدعفونی لباس، قفل کودک، شستشوی سریع، پاک کننده اتوماتیک، سیستم شستشوی سیکلون، شستشوی چرخشی و … را بیان کرد.

بهترین مدل ماشین لباسشویی سری 8 کیلوگرم و دور موتور 1400 دور در دقیقه و سری کاریزما است.

 به این گونه است که درب آن به سمت جلو باز می شود و دارای نمایشگر دیجیتال است.

حال در این قسمت دو مدل ماشین لباسشویی دوو و اسنوا بدون تسمه یا با تسمه را بررسی کرده که کدامیک بهتره؟

مدلی از ماشین لباسشویی های بدون تسمه اتصال تسمه یا زنجیر وجود ندارد و موتور و فلایویل مخصوص با سیستم پیچ بزرگ برق را مستقیماً به محور ماشین لباسشویی اعمال می کند که سبب کاهش قابل توجه لرزش ماشین می شود.

یکی از معایب ماشین لباسشویی که دارای تسمه است، از دست دادن مقداری انرژی به دلیل اصطکاک بین موتور، تسمه و سفتی حرکت است.

از مزیت های برتر ماشین لباسشویی های بدون تسمه، فناوری Direct Drive است که قسمت زیادی از صدای موتور را در حین کار حذف می کند.

این ویژگی برای بسیاری از خریداران مهم است، که معایب ماشین لباسشویی بدون تسمه قیمت بالای خرید و تعمیر آن است و هر زمانی که با نقص فنی روبرو بشود باید کل چرخ تعویض شود.

در مقابل در مدل تسمه ای فقط با هزینه اندک نیاز به نصب تسمه جدید دارید.

در اکثر ماشین لباسشویی های دوو بعد از چندین سال کار کرد با مشکل خراب شدن و صدمه دیدن قطعات بلبرینگ مواجه خواهد شد، بعضی دیگر در قسمت تخلیه نکردن و معیوب شدن قطعهٔ پمپ تخلیه با مشکل روبرو شده، ولی در مقابل این معایب، دارای مزیتی چون موتور دایرکت درایو، کمک مصرف بودنش، با آب کم کار کردنش، داشتن بقیهٔ آپشن ها و برنامهٔ متنوع دیگرش را مطرح نمود.

 البته قابل ذکر می باشد که از لحاظ مصرف انرژی هر دو در یک رده خواهند بود والی از نظر ارتفاع دوو یک مقدار بیشتر خواهد بود که همین امر هم می تواند بسیار موثر در امر خرید این دستگاه باشد.

ماشین لباسشویی دوو دارای برنامه ایی مختص برای شستشوی لباس کودکان است که به آنها آسیبی وارد نشود ولیکن ماشین لباسشویی اسنوا این قابلیت را دارا نیست، ماشین لباسشویی دوو با داشتن ظاهری آراسته تر بیشتر با لوازم منزل ست می شود در حالیکه ماشین لباسشویی اسنوا این طور نیست و محدود تر است.

بررسی ماشین لباسشویی اسنوا

ماشین لباسشویی اسنوا دارای خدمات پس از فروش می باشد و قطعاتش خیلی راحت تر در دسترس بوده و در هنگام تعمیرات کمتر با مشکل روبرو خواهید شد.

از مشخصه های ماشین لباسشویی اسنوا استفادهٔ راحت تر از دفترچهٔ راهنمای در هنگام مقابل مشکل قرار گرفتن، قیمت متناسب، صدای کم و شستشوی تمیز و صرفه جوییدر مصرف آب و برق و هم چنین خدمات پس از فروش بسیار خوب برای شما عزیزان مصرف کننده می باشد.

چند نکته در مورد خرید ماشین لباسشویی که قبل از خرید باید توجه داشته باشید، اینکه چه هزینه ایی را برای این کار در نظر گرفته اید، تعداد خانواده مهم است که با چه ظرفیتی را خریدارای نمایید و در آخر تکنولوژی چقدر برای شما اهمیت دارد.

در ضمن آیا برای شما خدمات پس از فروش دارای اهمیت می باشد یا خیر؟

ماشین لباسشویی دوو بهتره یا اسنوا
ماشین لباسشویی دوو بهتره یا اسنوا

مقایسهٔ قیمت ماشین لباسشویی دوو و اسنوا

اگر قیمت برای شما مد نظر می باشد بهتر است بدانید که ماشین لباسشویی اسنوا از لحاظ قیمتی متناسب تر می باشد و هم چنین مقرون به صرفه است، اگر بخواهید تفاوت قیمت را در این دو دستگاه ماشین لباسشویی مقایسه کرد مشخصاً ماشین لباسشویی دوو گران تر خواهد بود، این تفاوت هم به خاطر تولید خارجی و ایرانی می باشد.

 نتیجه گیری

با داشتن اطلاعات لازم شما می توانید بهتر تصمیم بگیرید و با توجه به شرایط و قیمت خرید هر یک از این دو دستگاه را به راحتی خریداری کرد، هر زمان که هر یک از این دو با اختلالی در عملکردشان مواجه شدند فوراً با یکی از کارشناسان دکتر آچار ارتباط برقرار کرده و در خواست کمک برای رفع معایب به وجود داشته باشید.

کارشناسان این کادر بسیار وظیفه شناس و متعهد بوده و سر وقت حضور پیدا کرده و اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 1
  1. هادی محمد 1 هفته قبل

    برای تعمیر ماشین لباسشویی چه ساعتی و چه روزهایی می تونم تماس بگیرم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید