تعمیر یخچال دوو تهران

تعمیر یخچال دوو تهران


نمایندگی تعمیر یخچال دوو

از دیگر وسایل ضروری دیگر در آشپزخانه وجود یخچال می باشد که در صورت بروز هر گونه مشکل برای این دستگاه زندگی برای افراد بسیار سخت خواهد شد، در ادامه درباره تعمیر یخچال با گارانتی دوو مقاله ای برایتان آماده کرده ایم که بهتان کمک می کند.

همه ی افراد می خواهند در کمترین زمان ممکن کار تعمیرات این دستگاه را انجام دهند، یخچال های جدید دوو علاوه برای این که دارای زیبایی ظاهری هستند و آشپزخانه را شیک تر می کند نسبت به یخچال های معمولی و قدیمی یک سری قابلیت هایی بیشتر دارند و بسیار پیشرفته تر است.

تکنسین های دکتر آچار چه مدرکی دارند؟ تکنسین های دکتر آچار افراد متخصص و آموزش دیده ای هستند که به صورت مداوم دانش خود را به روز می کنند.                    
قطعات یدکی ساید دوو را میتوانیم خودمان خریداری کنیم؟ بله امکان تهبه قطعات یدکی توسط خودتان وجود دارد اما در صورتی که قطعات را خودتان تهیه کنید هیچ گونه گارانتی ندارند.
آیا خودمان هم میتوانیم تعمیرات ساید دوو را انجام دهیم؟ کارشناسان مجموعه شما را برای تعمیرات راهنمایی خواهند اما توصیه می کنیم تعمیرات ساید دوو را به تکنسین های دکتر آچار بسپاید.
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تعمیر یخچال دوو

تعمیر ساید دوو

تعمیر ساید دوو را می توانید به تکنسین های مجرب و آموزش دیده دکتر آچار بسپارید، تکنسین های دکتر آچار افراد متخصص و آموزش دیده ای هستند که می توانید تعمیرات ساید دوو را با خیالی آسوده انجام دهید، تکنسین ها با استفاده از جدیدترین متدهای تعمیراتی و ابزار باکیفیت به تعمیرات یخچال دوو در منزل می پردازند.

عیب یابی ساید دوو

عیب یابی از مهم ترین مراحل تعمیر ساید دوو است، در صورتی که افراد بدون تخصص عیب یابی یخچال دوو را انجام دهند، احتمال بروز اختلالات جدی در دستگاه وجود دارد، در نتیجه توصیه می شود که عیب یابی ساید دوو را به تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

سرویس ساید دوو

سرویس ساید دوو را می توان از خدمات اصلی سرویس کاران این مجموعه معرفی کرد، در سرویس یخچال دوو مشکلات توسط سرویس کار بازیابی شده و برطرف می شوند، سرویس ساید بای ساید نیاز های شما را جهت مراجعه به تعمیرگاه کاهش داده، عملکرد دستگاه را بهبود بخشیده و طول عمر ساید را افزایش می دهد.

تماس با دکتر آچار

جهت دریافت خدمات تعمیر ساید و یخچال دوو در محل می توانید به صورت شبانه روزی و در تمامی روزهای هفته با شماره 02188444021 و سایر شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید،  کارشناسان مجموعه در خدمت شما هستند تا شما را برای رفع مشکلات یخچال و ساید به صورت رایگان راهنمایی کنند.

تعمیر یخچال دوو تهران

نگهداری از یخچال دوو

از نکات مهم برای نگهداری یخچال خود باید این را بدانید که به دفعات مکرر درب یخچال را باز و بسته نکنید که شاید بسیاری از افراد این را ندانند که این کار آنها در سالم ماندن یخچال تاثیر دارد، باز ماندن درب یخچال برای مدت کوتاه شاید مشکل ساز نباشد ولی برای زمان طولانی به شدت می تواند برای دستگاه شما ضرر داشته باشد و همین توجه های کوتاه به دستگاه داشتن می تواند از هزینه های اضافی در مورد تعمیرات را کاهش دهد و در غیر اینصورت نیاز به تعمیر یخچال دوو خواهید داشت.

اگر با گرم شدن بدنه ی یخچال روبرو شدید چیز نگران کننده ایی نیست، این به دلیل وجود لوله های گاز است که وظیفه ی انتقال آن به همه ی یخچال می باشد و برای گردش تولید گرما کرده و بدنه را گرم می کند جای نگرانی نیست.

 

نظر مشتریان تعمیر ساید دوو

مشکلات متعدد یخچال دوو

به دلایلی احتمال برفک در یخچال ها وجود دارد: از دلایلی اصلی و مهم آن این است که یخچال را در محیط های گرم قرار می دهید، گاهی هم به دلیل خرابی نوار دور درب یخچال است که هوا وارد دستگاه شده است و همچنین باز و بسته کردن درب یخچال هم در این امر موثر است.

خراب شدن ترموستات هم از به وجود آورنده های این مشکل است که وقتی خراب شود برفک در یخچال نمایان می شود و دلیل دیگر عدم رعایت نکردن فاصله ی پشت یخچال تا دیوار که گرما در این قسمت زیاد می شود، قرار دادن غذای داغ در داخل یخچال هم می تواند باعث بروز برفک بشود.

دلیل جمع شدن آب در یخچال می تواند بخاطر گرفتگی راه آب در یخچال که عمل انتقال برفک های آب شده را دارد باشد که گاهی با وجود آشغال و یا مواد غذایی گرفتگی ایجاد شده و یا اینکه با سوخته شدن المنت های اوپراتور که مخصوص ذوب کردن است این مشکل افزوده شده باشد که باید برای برطرف کردن این مشکل اقدامات لازم را انجام داد.

تعمیر یخچال دوو

مشکل در لوله های کندانسور به این دلیل است که اگر یخچال شما به طور دائم کار کند و در قسمت کندانسور گرد و خاک بگیرد ممکن است باعث ایجاد ناهماهنگی تنظیمات دستگاه یخچال شود و دمای فریزر را پایین بیاورد و اگر فن کندانسور هم از کار بیفتد مشکل برای یخچال و موتورش ایجاد می شود، در ضمن صدای ناهنجار و داغ شدن کنار درب یخچال از نشانه های خراب شدن کندانسور می باشد.

اگر مواد داخل یخچال دچار یخ زدگی شود ایراد در قسمت دمپر هوای یخچال و فریزر می باشد و کانال هوایی که در قسمت زیرین فریزر قرار دارد به خاطر گرفتگی لوله ی دیفراست یخ می زند و سرمای زیادی را از فریزر به قسمت یخچال هدایت می کند و وقتی این هوای سرد انتقال داده می شود باعث ایجاد یخ زدگی در قسمت یخچال شده که مواد داخل یخچال شما یخ می زند.

اگر مشکل در قسمت نشتی گاز یخچال شما پیش بیاد باعث شده که گاز تمام شود و سرمای درون سیستم یخچال دوو شما از بین برود ودستگاه شما به طور یکسره کار می کند و دلیل دیگر پایین اومدن سرمای یخچال می تواند از خرابی ترموستات، دیودها و سویئچ ها باشد.

تعمیر یخچال دوو

دلایل خالی شدن گاز یخچال و سرویس یخچال دوو

داشتن نشتی از طریق لوله های یخچال:

احتمال دارد در اثر ضربه خوردن و یا فرسوده شدن دستگاه یخچال شما لوله ها دچار پوسیدگی بشود به همین دلیل بهتر است که جنس این لوله ها از مس باشد تا آهن، زیرا دارای مقاومت بالاتری نسبت به آهن دارد.

در آمدن لوله ها از جای اصلی و یا سوراخ شدن لوله های اوپراتور:

همان طور که قبلاً توضیح دادیم بهترین نوع جنس لوله باید از مس باشد ولی اغلب جنس لوله های اوپراتور یخچال از آلومینیوم می باشد که اگر عملیات جوشکاری درست انجام نشده باشد در اثر گذشت زمان باعث سوراخ شدن لوله خواهد شد و دلیل از جا در اومدن لوله های دستگاه بخاطر بی دقتی در عمل جا به جایی یخچال است.

قطر لوله ی مویی:

که این قطر و ضخامت لوله اگر تغییر در آن باشد باعث ایجاد فشار موتور بر لوله هاست و دلیلی برای سوراخ شدن می باشد.

باز گذاشتن درب یخچال در هنگام کار کرن و تمیز نمودن دستگاه:

در طول روز و استفاده از وسایل داخل یخچال شما نباید درب یخچال را به طور مکرر باز و بسته کرد و یا در زمان تمیز کردن داخل یخچال درب آن را به مدت زمان طولانی تری باز گذاشت.

در صورت انجام کار باید یخچال دوو را از پریز دو شاخه ی برق آن را بیرون کشید، این دستگاه هم مانند دیگر لوازم ضروری آشپزخانه باید سرویس های دوره ای آن را انجام دهید و فن یخچال را سالی یکبار توسط کارشناسان فنی در غرب تهران بررسی کنید و دستگاه را سرویس کند و مشکلات جزیی را برطرف نموده و از پیش آمدن مشکلات حاد و بزرگ جلوگیری کرد.

تعمیر یخچال دوو تهران

تعمیر ساید دوو با گارانتی

یکی از تخصصی ترین و حساس ترین تعمیرات مربوط به تعمیر ساید دوو می باشد و باید این کار توسط افراد با تجربه انجام بشود، تعمیرات مجموعه ما شامل گارانتی 180 روزه نیز می شود و می توانید به خیالی آسوده کاره تعمیر یخچال دوو خود را به ما در نمایندگی دوو در تهران بسپارید.

یخچال از پر کاربردترین وسایل منزل به حساب می آید و از مهمترین دلایل سر و صدای یخچال دوو این است که گاهی اتفاق می افتد که یخچال بدون داشتن مشکل و ایرادی به سر و صدا می افتاد و بعد از مدتی این صدا قطع می شود، اما رایج ترین صداها ممکن است بخاطر صدای موتور و فن یخچال شما باشد که در صورت خرابی و فرسوده شدن و شکستن باید عمل تعویض صورت بگیرد و گاهی هم با روغن کاری می شود این مشکل صدا را برطرف کرد.

تعمیر یخچال دوو در محل و در تهران

در زمان کار کردن دستگاه یخچال باید به موتور دستگاه خیلی حواستان باشد زیرا این قطعه از قسمت های مهم سیستم یخچال هست و در صورت داغ شدن موتور یخچال دوو شما باید با تعمیرکاران ما در تهران تماس حاصل کنید و آن ها دلیلش را بررسی کرده و برای تعمیر یخچال دوو شما اقدام کنند و مشکل دستگاه را در کمترین زمان ممکن و با کیفیت عالی برطرف نمایند.

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو

دکتر آچار مرکزی مجاز و معتبر و نمایندگی تعمیرات یخچال دوو است که میتوانید با خیالی آسوده، نصب، سرویس، عیب یابی و تعمیر یخچال تان را به آن بسپارید، این مجموعه به عنوان نمایندگی ساید دوو دارای گارانتی 12 ماهه است که به صورت کتبی تقدیم مشتریان گرامی می شود.

هزینه تعمیر یخچال دوو

هزینه تعمیر ساید دوو به عواملی نظیر خدماتی که تکنسین ارائه میدهد، قطعاتی که تعمیر یا تعویض می شوند بستگی دارد با این حال توصیه می شود نگران هزینه های تعمیر ساید دوو نباشید، چرا که کلیه هزینه های تعمیر یخچال ساید در مجموعه دکتر آچار مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملا مناسب است.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو

ارورها و رفع خطاهای یخچال ساید بای ساید دوو

زمانی که یخچال دچار مشکل و خرابی می شود بصورت ارور در صفحه نمایشگر نمایان می شود و باید هر چه سریعتر برای رفع آن اقدام کنید.

بعضی موارد با اقداماتی کوچک مشکل برطرف می شود و خودتان می توانید ایراد را برطرف نمایید و ارور را خاموش کنید.

حال در این مقاله میخواهیم به بررسی برخی ارور های ساید دوو بپردازیم:

کد ارور F1 یخچال ساید بای ساید دوو

این ارور مربوط به سنسور فریزر است زمانی که این خطا رخ می دهد یعنی اتصال کوتاه در مدار قطع شده است. این سنسور فن فریزر و کمپرسور را کنترل می کند که بصورت منظم 25 دقیقه خاموش و 25 دقیقه روشن است که اگر این قطعه بدون ایراد باشد ارور بصورت خودکار رفع می شود.

کد ارور R1 یخچال ساید بای ساید دوو

این کد خطا هم مانند ارور قبلی است فقط مربوط به سنسور یخچال است که مشکل از اتصالات مدار است.

کد ارور RT یخچال ساید بای ساید دوو

این خطا مربوط به سنسور دمایی یخچال است وظیفه این قطعه کنترل عملکرد عادی دستگاه است که در صورت نیاز حتما به یک متخصص تعمیر یخچال ساید دوو بسپارید.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو

کد ارور D1 یخچال ساید بای ساید دوو

زمانی که این ارور نمایش داده می شود مشکل از سنسور دیفراست است زمانی که در سیم ها و اتصالات خراب باشد این خطا را میدهد و این سنسور در بازه زمانی 30 دقیقه ای دیفراست را کنترل می کند.

کد ارور DR یخچال ساید بای ساید دوو

این ارور مربوط به باز بودن درب یخچال است که ارور هایی مانند DH، DF، DR هم برای باز ماندن درب های فریزر، یخچال و هوم بار است زمانی که درب بیشتر از یک دقیقه باز باشد ارور می دهد.

کد ارور c1 یخچال ساید بای ساید دوو

این خطا یعنی یک برنامه ای غیر عادی در سیستم یخچال بوجود آمده است و ممکن است کمپرسور بیشتر از 3 ساعت کار کرده باشد و سنسور دیفراست بیشتر از -5 درجه را نشان بدهد تا زمانیکه به زیر -5 بیاید ارور ار بین می رود.

کد ارور F3 یخچال ساید بای ساید دوو

زمانیکه دستگاه از حالت دیفراست به حالت عادی برمی گردد این ارور نمایش داده می شود و زمانی که درب بیشتر از یک دقیقه باز باشد احتمالا میکروسوئیچ مشکل دارد و باید تعویض شود.

کد ارور D2 یخچال ساید بای ساید دوو

این حالت زمانی که بصورت اجباری دیفراست برای A/C است که باید اول قفل را باز کنید بعد دکمه تنظیم یخچال را پنج بار فشار بدهید و همزمان دکمه تنظیم فریزر فشار دهید و زمانیکه سنسور دیفراست از 10 درجه بالاتر برود حالت دیفراست اجباری تمام میشود.

کد ارور E1 یخچال ساید بای ساید دوو

این ارور مربوط به مشکل و سنسور یخساز است که باید بررسی شود و در صورت نیاز تعویض و یا تعمیر شود.

کد ارور EF یخچال ساید بای ساید دوو

این کد خطا هنگامی که مدتی از طرف یخچال واکنشی دریافت نشود و یا شیر آب باز باشد ارور می دهد.

تعمیر یخچال دوو در تهران

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. عاطفه محمدخانی 2 سال قبل

  سلام به شما، میشه لطفا جواب بدید دلیل کدخطای E7 روی ساید بای ساید دوو چی هست؟ از اواسط تعطیلات عید احساس میکردم مثل سابق گرم نیست دیشب دیدم این کد خطا اومده روی صفحه نمایشگر یخچالم، قبلا مشکل دیگه داشتم رایگان راهنمایی کردید بر طرف شد این سوالم رو هم پاسخ بدید ممنون میشم

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 2 سال قبل

   عرض ادب و ارادت، ممکنه کمپرسور یخچالتون دچار ایراد و خرابی شده باشد، نشتی و ایراد در گاز یخچال هم در این اتفاق موثر هست لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و برای بررسی و عیب یابی دقیق تر از تکنسین کمک بگیرید

 2. فیروزی 2 سال قبل

  آیا براتون راه داره قبل از تعمیر هزینه را اعلام کنید؟

 3. سعید بهمنی 2 سال قبل

  خدا بگم چکارتون کته انقدر کارتون خوب بود به هر کی میرسم میگم تعمیرات داشتید بدید به دکتر آچار خخخخ

 4. رمضان عسکری 2 سال قبل

  خیلی سایت خوبی دارین ??

 5. مجید رحمتی 2 سال قبل

  سایتتون محشرههههه

 6. عبدالله آقایی 1 سال قبل

  عرض سلام و خسته نباشید به دلیل خدمات خوب و بی نظیرتون

 7. نادر آشوری 1 سال قبل

  ما آخر نفهمیدیم تعمیرات لوازم خانگی را چطور گارانتی میکنید؟

 8. رسول حبیبی 1 سال قبل

  فکر نمیکردم نات اکتیو باشه که بود

 9. فراهانی 1 سال قبل

  بسیارعالی وکاربردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید