تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ


نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

در دنیای کنونی بعد از یک مهمانی خسته کننده با استفاده از دستگاه ماشین ظرفشویی می تواند مشکل خستگی را برطرف کند ولی خراب شدن نا به هنگام دستگاه ماشین ظرفشویی می تواند فاجعه ایی بزرگ باشد ولی با وجود تعمیر کاران ماهر ما اصلاً جای نگرانی نیست.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با دکترآچار

تعمیرکاران ما در کمترین زمان ممکن مشکل دستگاه را برطرف می نمایند و اگر نیازمند تعمیرات باشد تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ شما را انجام می دهند ولی در صورت احتیاج به تعویض قطعه ایی ملزم انجام این کار هستند تا عیب دستگاه را برطرف کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ
تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در تهران

موسسه دکتر آچار تعمیرگاه لوازم خانگی معتبر در تهران است که به ارائه خدمات نصب، تعمیر، عیب یابی و سرویس ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق 22 گانه تهران در غرب، شرق، شمال و جنوب تهران می پردازد، تمامی خدمات این مجموعه با استفاده از پیشرفته ترین ابزار و متد های جدید تعمیراتی انجام می شود.

تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ در محل

ماشین ظرفشویی هم مانند دیگر لوازم مهم و ضروری آشپزخانه نیازمند سرویس های دوره ایی و نگهداری مناسب برای سرویس دهی خوب می باشد و همانطور که می دانید مجموعه خدماتی مانند نصب، سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را انجام میدهد، در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با موضوع تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران بیشتر بدانید.

در دنیای امروزی ماشین ظرفشویی هم یکی از پر کاربردترین لوازم آشپزخانه است و خرابی در این دستگاه می تواند برای خانواده ها مشکل ایجاد کند.

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

برای رفع عیب دستگاه ماشین ظرفشویی آاگ خود بهتر است در محل عیب یابی بشود و مشکل برطرف شود تا در هزینه ی پرداختی آن صرفه جویی صورت گیرد.

در بعضی مواقع در ماشین های ظرفشویی آاگ جدید در پایان کار ماشین مقداری آب در داخل ماشین ظرفشویی باقی می ماند که دستگاه به شما یک کد خطا را نشان داده، که نشانه ی مشکلی در کار سیستم ماشین ظرفشویی آاگ می باشد، دلیل این نقص فنی در دستگاه ماشین ظرفشویی احتمالاً به خاطر خراب شدن و یا گرفتگی در قسمت قطعه ی پمپ دستگاه خواهد شد.

در این زمان شما می توانید با تماس با متخصصین ماهر ما مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید و متخصص با حضور در محل ابتدا باید مخزن، چاهک و مسیر خروج آب را در دستگاه ماشین ظرفشویی شما چک کند و دستگاه را عیب یابی کند و با مطمئن شدن خرابی قطعه ی دستگاه یعنی آسیب دیدن پمپ و یا سیستم گردش آب ماشین ظرفشویی آاگ را اقدام به تعویض آن می نماید و در صورتی که نیاز به تعویض نبود تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ شما را به سرعت انجام می دهند.

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ
تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

نحوه استفاده از ماشین ظرفشویی آاگ

در زمانی که می خواهید از مواد شوینده برای ظروف داخل ماشین ظرفشویی استفاده کنید باید توجه داشته باشید برای جلوگیری از خرابی های احتمالی دستگاه ماشین ظرفشویی خود از پودر و مایع های استاندارد استفاده کنید و محفظه ی جای پودری را بیش از حد مجاز پر نکنید و داخل دستگاه را تا حد اندازه از ظروف کثیف را در آن قرار دهید.

اگر دستگاه ماشین ظرفشویی شما مشکل پر کردن آب برایش پیش آمده است باید بازوان آبپاش را بررسی کنید ممکن است سوراخ های خروجی آب بسته شده باشد و شما می توانید بازوان را از داخل دستگاه بیرون آورده و آن را تمیز کنید و راه بسته شده را باز نمایید.

در صورتی که لکه های آب بر روی ظروف شما باقی می ماند احتمالاً اشکال در انتخاب برنامه ی نادرست نسبت به کثیفی ظروف می باشد و یا اینکه از نمک ظرفشویی استفاده نشده و در زمان شست و شوی همزمان دستگاه مایع جلا دهنده تمت شده و همچنین دلیل آخر استفاده از مواد شوینده ایی که دارای کیفیت عالی نبوده است.

اگر در ماشین ظرفشویی آاگ شما در قسمت قفسه ها چرخش ایجاد نمی شود عیب و ایراد در قسمت غلتک های قفسه و یا زنگ زدن غلتک ها و در پایان اینکه ممکن است در قسمتی از قفسه ها بسته شده و گیر کرده باشد که باید رفع عیب کرد و اگر نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ شما بود نمایندگی آاگ در تهران آماده تعمیرات خواهد بود.

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ
تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

ایرادات ماشین ظرفشویی آاگ

آیا می دانید دلیل بوی بد دستگاه ماشین ظرفشویی آاگ شما به چه دلیلی می تواند باشد؟ این علت می تواند علت های متفاوتی داشته باشد: باقی ماندن مواد غذایی موجود در داخل دستگاه و شیلنگ تخلیه و یا باقی ماندن مواد غذایی در داخل آبپاش ها و یا در داخل پمپ تخلیه باقی می ماند که می تواند بوی بدی را در داخل دستگاه ایجاد کند که می توان این قسمت ها را بررسی کرد و دستگاه را عیب یابی نمود.

در صورت استفاده ی مکرر از دستگاه ماشین ظرفشویی می تواند مخزن نمک دستگاه را خالی کند و یا مشکلی برای سنسور نمک دستگاه پیش آمده و این ایراد ممکن است دلیلش سوختگی سنسور نمک و یا فعال نبودن این گزینه باشد.

این مشکلات می تواند آلارم تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را روشن کرده و اخطار بدهد و همچنین استفاده از نمک هایی که استاندارد نیست و یا اگر نشتی در قسمت مخزن نمک باشد باز هم این مشکل رویت می شود و باید برای رفع مشکل با کارشناسان متخصص تعمیرات ما تماس بگیرید تا تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را برایتان انجام دهند.

گاهی ممکن است در زمان استفاده از دستگاه ماشین ظرفشویی آاگ دستگاه شما عمل آبگیری را انجام ندهد که باید اتصالات ورودی دستگاه را بررسی کنید و علت را جویا شوید ولی گاهی اتفاق افتاده که وجود رسوبات و املاح در مسیر ورودی آب به دستگاه راه آب را بسته است و اگر با چک کردن این موارد مشکل برطرف نشد باید با متخصصین ماشین ظرفشویی آاگ تماس بگیرید.

سرویس ماشین ظرفشویی آاگ

شما مشتریان عزیز باید سرویس های دوره ایی برای دستگاه ماشین ظرفشویی خود را جدی بگیرید و به آن اهمیت بدهید تا بتوانید بر طول عمر دستگاه خود بیفزایید، این سرویس ها را باید هر 6 ماه یکبار انجام دهید تا راندمان دستگاه را بالا ببرید و از پرداخت هزینه های بی مورد در باره ی خرابی دستگاه جلوگیری کنید.

با تراز بودن دستگاه ماشین ظرفشویی، باز گذاشتن درب دستگاه در پایان کار شستشو و خشک شدن آن، استفاده از مقدار مناسب مواد شوینده در دستگاه، چون کم و یا زیاد بودن این مواد شوینده در امر تمیزی ظروف موثر است، پاک کردن مواد باقی مانده غذاها از روی ظروف کثیف و نریختن مواد سفید کننده در داخل دستگاه ماشین ظرفشویی می توانید از ماشین ظرفشویی خود محافظت کرده تا مشکلی برایش پیش نیاید.

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ
تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

نصب ماشین ظرفشویی آاگ

گروه خدماتی دکتر آچار تخصص بالایی در زمینه نصب ماشین ظرفشویی آاگ دارد که می تواند در کمترین زمان جهت نصب ماشین ظرفشویی آاگ شما به منزل شما مراجعه کند و با تجربه بالایی که در این زمینه دارد به صورت 24 ساعته خدمات رسانی کند.

ماشین ظرفشویی آاگ یک تکنولوژی به روز می باشد که مزیت آن سریع و هوشمند بودن در شستشو است، همچنین فضای کمی از آشپز خانه را اشغال می کند این محصول دارای تکنولوژی QuickDrive است که در کمترین زمان ظروف شما را شسته و همچنین صرفه جویی می کند.

مرکز تعمیرگاه مجاز دکتر آچار با کاهش زمان و هزینه در نصب ماشین ظرفشویی آاگ سعی در جلب رضایت مشتریان خود است شما جهت دریافت خدمات می توانید به شماره  02188444021 تماس بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ
تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در تمامی مناطق تهران در محل

اگر در زمان کار کردن از دستگاه ماشین ظرفشویی صدایی شنیده بشود باید آن را بررسی کنید تا ببینید که بخاطر وجود نامرتب گذاشتن ظروف و یا گیرکردن آنها به بازوان آبپاش می باشد و یا اینکه بخاطر ایجاد مشکل در پمپ دستگاه است و اگر مشکل در زمان شست و شو بروز می کند احتمالاً ایراد در موتور دستگاه می باشد.

ما به شما عزیران توصیه می کنیم که در زمان شنیدن صدا از دستگاه بسیار با دقت توجه کنید که در چه موقع از کار شست و شو این صداها شنیده می شود تا به کارشناسان کمک کنید زودتر به تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ شما بپردازند.

در هر کجای تهران که هستید و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ دارید، در اولین فرصت با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ دکتر آچار تماس گرفته تا تعمیرکاران ما در کمترین زمان ممکن مشکل ماشین ظرفشویی شما را حل کرده و آن را تعمیر کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ
تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند نوع مشکل و ایراد دستگاه، دستمزد تعمیرکار و قیمت قطعه ای که نیاز به تعویض دارد، نرخ تعمیر در مجموعه دکتر آچار بر اساس نرخ مصوب شده است.

شما می توانید برای اطلاع نهایی از تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ دستگاه را مورد بررسی قرار دهید و با تماس به مرکز دکتر آچار از میزان هزینه حدودی آگاه شوید.

 هزینه قطعات ماشین ظرفشویی آاگ میزان مشخصی است، شما می توانید برای اطمینان به سایت رسمی قطعات برند مراجعه کنید و قیمت قطعات را با قیمت ارائه شده توسط تعمیرگاه مجاز دکتر آچار مطابقت دهید.

این مرکز بدون واسطه قطعات را تهیه می کند بنابراین قیمت مناسبی دارند، همچنین تمام این قطعات اصلی بوده و دارای گارانتی است.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 12
 1. AREZOU 2 سال قبل

  سلام از دیشب بعد از شستن ظرفام روی ماشین ظرفشوییم مدام ارور سی 3 میومد، میشه لطفا معنی ارور سی 3 در ماشین ظرفشویی آاگ را توضیح بدهید؟

  1. drachar 2 سال قبل

   عرض ادب و احترام، در صورتی که ماشین ظرفشویی نشتی داشته باشد ارور C3 بر روی نمایشگر ماشین ظرفشویی آاگ ظاهر میشود، برای رفع ارور شیر وروردی آب را ببندید، دستگاه رو بررسی کنید تا قسمتی که نشتی دارد را پیدا کنید، برای رفع این ارور میتوانید از دکتر آچار از طریق شماره 02188444021 تماس بگیرید و درخواست تکنسین بدهید

 2. اشتیاقی 2 سال قبل

  چند وقت پیش ماشین ظرفشویی مون توی اسباب کشی سوراخ شد همسایون تعمیرکارن اومدن منزلمون جوش دادن دستگاه درست شد، چند روز پیش که خواستم زیر ظرفشویی رو تمیز کنم متوجه شدم زیرش کلی آب جمع شده کامل که خشک کردم دستگاه رو به پریز زدم تا روشن شد ارور I30 افتاده بود روی دستگاه منظورش چیه؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 2 سال قبل

   سلام و عرض ادب خدمت شما این ارور به دلیل نشتی دستگاه ماشین ظرفشویی تون روی صفحه نمایش داده شده، برای بررسی و عیب یابی از تکنسین کمک بگیرید

 3. حنتمنا 2 سال قبل

  تعمیرات را به خوبی انجام دادند و کارشون عالی بود دم تکنسین عزیز گرم

 4. اسکلی 2 سال قبل

  واقعا ارزش وقت گذاشتن داشت

 5. اصغر عبدالهی 2 سال قبل

  خیلی سایت خوبی دارین ??

 6. احسان شریف 1 سال قبل

  دفتر مرکزیتون کجا قرار داره

 7. سیدعلی نعمتی 1 سال قبل

  خدا پدر و مادرتونو بیامرزه پیرمون در اومده بود تکنسین تو نیم ساعت درستش کرد

 8. علی آزادی 1 سال قبل

  حرفتون خیلی عالیه

 9. پریا تهامی 3 ماه قبل

  معنی C1 روی صفحه نمایش ماشین ظرفشویی آاگ چیست؟

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   عرض ادب و احترام اشکال در ورود آب به محفظه ماشین ظرفشویی علت بروز این ارور در دستگاه می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید