تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ

ماشین ظرفشویی هم مانند دیگر لوازم مهم و ضروری آشپزخانه نیازمند سرویس های دوره ایی و نگهداری مناسب برای سرویس دهی خوب می باشد و همانطور که می دانید مجموعه خدماتی مانند نصب،سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را انجام میدهد، در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با موضوع تعمیر ماشین ظرفشویی بیشتر بدانید.

در دنیای امروزی ماشین ظرفشویی هم یکی از پر کاربردترین لوازم آشپزخانه است و خرابی در این دستگاه می تواند برای خانواده ها مشکل ایجاد کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

ماشین ظرفشویی آاگ

در دنیای کنونی بعد از یک مهمانی خسته کننده با استفاده از دستگاه ماشین ظرفشویی می تواند مشکل خستگی را برطرف کند ولی خراب شدن نا به هنگام دستگاه ماشین ظرفشویی می تواند فاجعه ایی بزرگ باشد ولی با وجود تعمیر کاران ماهر ما اصلاً جای نگرانی نیست.

تعمیرکاران ما در کمترین زمان ممکن مشکل دستگاه را برطرف می نمایند و اگر نیازمند تعمیرات باشد تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ شما را انجام می دهند ولی در صورت احتیاج به تعویض قطعه ایی ملزم انجام این کار هستند تا عیب دستگاه را برطرف کنند.

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

برای رفع عیب دستگاه ماشین ظرفشویی آاگ خود بهتر است در محل عیب یابی بشود و مشکل برطرف شود تا در هزینه ی پرداختی آن صرفه جویی صورت گیرد.

در بعضی مواقع در ماشین های ظرفشویی آاگ جدید در پایان کار ماشین مقداری آب در داخل ماشین ظرفشویی باقی می ماند که دستگاه به شما یک کد خطا را نشان داده، که نشانه ی مشکلی در کار سیستم ماشین ظرفشویی آاگ می باشد، دلیل این نقص فنی در دستگاه ماشین ظرفشویی احتمالاً به خاطر خراب شدن و یا گرفتگی در قسمت قطعه ی پمپ دستگاه خواهد شد.

در این زمان شما می توانید با تماس با متخصصین ماهر ما مشکل دستگاه خود را بر طرف کنید و متخصص با حضور در محل ابتدا باید مخزن، چاهک و مسیر خروج آب را در دستگاه ماشین ظرفشویی شما چک کند و دستگاه را عیب یابی کند و با مطمئن شدن خرابی قطعه ی دستگاه یعنی آسیب دیدن پمپ و یا سیستم گردش آب ماشین ظرفشویی آاگ را اقدام به تعویض آن می نماید و در صورتی که نیاز به تعویض نبود تعمیر ماشین ظرفشویی شما را به سرعت انجام می دهند.

نحوه استفاده از ماشین ظرفشویی آاگ

در زمانی که می خواهید از مواد شوینده برای ظروف داخل ماشین ظرفشویی استفاده کنید باید توجه داشته باشید برای جلوگیری از خرابی های احتمالی دستگاه ماشین ظرفشویی خود از پودر و مایع های استاندارد استفاده کنید و محفظه ی جای پودری را بیش از حد مجاز پر نکنید و داخل دستگاه را تا حد اندازه از ظروف کثیف را در آن قرار دهید.

اگر دستگاه ماشین ظرفشویی شما مشکل پر کردن آب برایش پیش آمده است باید بازوان آبپاش را بررسی کنید ممکن است سوراخ های خروجی آب بسته شده باشد و شما می توانید بازوان را از داخل دستگاه بیرون آورده و آن را تمیز کنید و راه بسته شده را باز نمایید.

در صورتی که لکه های آب بر روی ظروف شما باقی می ماند احتمالاً اشکال در انتخاب برنامه ی نادرست نسبت به کثیفی ظروف می باشد و یا اینکه از نمک ظرفشویی استفاده نشده و در زمان شست و شوی همزمان دستگاه مایع جلا دهنده تمت شده و همچنین دلیل آخر استفاده از مواد شوینده ایی که دارای کیفیت عالی نبوده است.

اگر در ماشین ظرفشویی آاگ شما در قسمت قفسه ها چرخش ایجاد نمی شود عیب و ایراد در قسمت غلتک های قفسه و یا زنگ زدن غلتک ها و در پایان اینکه ممکن است در قسمتی از قفسه ها بسته شده و گیر کرده باشد که باید رفع عیب کرد و اگر نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ شما بود تعمیرات را انجام داد.

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

ایرادات ماشین ظرفشویی آاگ

آیا می دانید دلیل بوی بد دستگاه ماشین ظرفشویی آاگ شما به چه دلیلی می تواند باشد؟ این علت می تواند علت های متفاوتی داشته باشد: باقی ماندن مواد غذایی موجود در داخل دستگاه و شیلنگ تخلیه و یا باقی ماندن مواد غذایی در داخل آبپاش ها و یا در داخل پمپ تخلیه باقی می ماند که می تواند بوی بدی را در داخل دستگاه ایجاد کند که می توان این قسمت ها را بررسی کرد و دستگاه را عیب یابی نمود.

در صورت استفاده ی مکرر از دستگاه ماشین ظرفشویی می تواند مخزن نمک دستگاه را خالی کند و یا مشکلی برای سنسور نمک دستگاه پیش آمده و این ایراد ممکن است دلیلش سوختگی سنسور نمک و یا فعال نبودن این گزینه باشد.

این مشکلات می تواند آلارم دستگاه را روشن کرده و اخطار بدهد و همچنین استفاده از نمک هایی که استاندارد نیست و یا اگر نشتی در قسمت مخزن نمک باشد باز هم این مشکل رویت می شود و باید برای رفع مشکل با کارشناسان متخصص تعمیرات ما تماس بگیرید تا تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را برایتان انجام دهند.

گاهی ممکن است در زمان استفاده از دستگاه ماشین ظرفشویی آاگ دستگاه شما عمل آبگیری را انجام ندهد که باید اتصالات ورودی دستگاه را بررسی کنید و علت را جویا شوید ولی گاهی اتفاق افتاده که وجود رسوبات و املاح در مسیر ورودی آب به دستگاه راه آب را بسته است و اگر با چک کردن این موارد مشکل برطرف نشد باید با متخصصین ماشین ظرفشویی آاگ تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در محل

شما مشتریان عزیز باید سرویس های دوره ایی برای دستگاه ماشین ظرفشویی خود را جدی بگیرید و به آن اهمیت بدهید تا بتوانید بر طول عمر دستگاه خود بیفزایید، این سرویس ها را باید هر 6 ماه یکبار انجام دهید تا راندمان دستگاه را بالا ببرید و از پرداخت هزینه های بی مورد در باره ی خرابی دستگاه جلوگیری کنید.

با تراز بودن دستگاه ماشین ظرفشویی، باز گذاشتن درب دستگاه در پایان کار شستشو و خشک شدن آن، استفاده از مقدار مناسب مواد شوینده در دستگاه، چون کم و یا زیاد بودن این مواد شوینده در امر تمیزی ظروف موثر است، پاک کردن مواد باقی مانده غذاها از روی ظروف کثیف و نریختن مواد سفید کننده در داخل دستگاه ماشین ظرفشویی می توانید از ماشین ظرفشویی خود محافظت کرده تا مشکلی برایش پیش نیاید.

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ در تمامی مناطق تهران در محل

اگر در زمان کار کردن از دستگاه ماشین ظرفشویی صدایی شنیده بشود باید آن را بررسی کنید تا ببینید که بخاطر وجود نامرتب گذاشتن ظروف و یا گیرکردن آنها به بازوان آبپاش می باشد و یا اینکه بخاطر ایجاد مشکل در پمپ دستگاه است و اگر مشکل در زمان شست و شو بروز می کند احتمالاً ایراد در موتور دستگاه می باشد.

ما به شما عزیران توصیه می کنیم که در زمان شنیدن صدا از دستگاه بسیار با دقت توجه کنید که در چه موقع از کار شست و شو این صداها شنیده می شود تا به کارشناسان کمک کنید زودتر به تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ شما بپردازند.

در هر کجای تهران که هستید و نیاز بi تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ دارید، در اولین فرصت با دکتر آچار تماس گرفته تا تعمیرکاران ما در کمترین زمان ممکن مشکل ماشین ظرفشویی شما را حل کرده و آن را تعمیر کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *