تعمیر پکیج آماتیس

تعمیر پکیج آماتیس


در متن تعمیر پکیج آماتیس در مورد قطعه برد دستگاه پکیج اطلاعلاتی را به شما داده تا در صورت مشاهده کردن اولین اختلال در عملکرد این دستگاه بتوانید اقدامات مهم را انجام داده و فرصت صدمه زدن به قطعات دیگر را نداشته باشد و با هزینه یکمتری این ایراد برطرف گردد.

دستگاه های پکیج دارای قطعاتی متفاوتی است که هر یک دارای عملکردهای گوناگونی می باشند که با مختل شدن هر یک از این قطعات دیگر دستگاه پکیج نمی تواند کارایی لازم را داشته باشد که دستگاه پکیج آماتیس باید توسط کارشناسان تعمیرات پکیج مجرب دکتر آچار مورد عیب یابی قرار بگیرد و با ارائه دادن تعمیرات با گارانتی و کیفیت برتر جلب رضایت شما مشتریان را بکنند.

تعمیر پکیج آماتیس
تعمیر پکیج آماتیس

تعمیر پکیج آماتیس

هنگامی که با خراب شدن قطعه برد روبرو می شوید قبل ازاقدام به یافتن تعمیرکار باید به علائم توجه داشته باشید که ایراد در قسمت برد می باشد یا خیر، بنابراین در اینجا یک سری از علائم خراب برد را برای شما شرح می دهیم تا با رویت این موارد مطلع بشوید که برد دستگاه پکیج آماتیس سوخته است.

تشخیص دادن و عیب یابی برای تعمیر برد دستگاه پکیج معمولاً پکیج دیواری با علائمی همراه است که این علائم عبارتند از:

 1. رادیاتورها گرم نمی شوند.
 2. زمانی که دستگاه پکیج تان قادر به روشن شدن نمی باشد.
 3. خرابی خازن پمپ که کارایی لازم را ندارد.
 4. داشتن کد خطا روی برد پکیج مادر که نمایان می شود.

 در مواقعی که این موارد را شاهد هر یک از این علائم شدید، بهتر است برای رفع مشکل با یک تکنسین و متخصص تماس بگیرید.

با در اثر سپری شدن زمان، دستگاه پکیج ممکن است با مشکل مواجه شود و عملکرد اصلی خود را از دست داده و کارایی نداشته باشد.

در مواقعی که این ایرادات جزیی باشد و اقدامات اصلاحی صورت نگیردسبب شده آسیب به کل دستگاه که یکی از این قسمت های برد دستگاه است می شود، صدمه رسیدن به قطعه برد دستگاه پکیج تان برای شما هزینه گزافی در بر خواهد داشت.

همان گونه که روش تعمیر برد پکیج به طور کلی بسیار تخصصی می باشد، در زمان انجام شدن تعمیرات این قطعه باید با نمایندگی تعمیرات برد دکتر آچار تماس حاصل فرمایید.

گاهی اوقات، احتمال دارد که برد دستگاه پکیج آماتیس نیاز به تعویض داشته باشد، ولی برخی از مواقع این امکان وجود دارد ایرادی در اتصالات برد وجود داشته باشد که علت بروز ایراد در دستگاه است که با تعمیر به راحتی رفع می شود.

معیوب شدن رله برد دستگاه پکیج آماتیس

در صورت آسیب دیدن برد همهٔ قطعاتی که از برد فرمان دریافت می کنند نیز با مشکل مواجه می شوند و عملکرد آن ها مختل می شود، بیشترین قسمتی که در برد پکیج آماتیس ممکن است معیوب بشود رله ها هستند.

 • وظیفه برد قطع و وصل برق به سایر قطعات الکتریکی است.
 • تعمیر رله برد پکیج رله های معیوب را می توان با استفاده از اهم متر شناسایی کرد.
 • اگر ایراد از رله پکیج باشد، به خاطر پیشگیری از صدمه دیدن قطعهٔ برد باید همه رله ها را تعویض کنید زیرا هر رله معیوب شده می تواند به رله های دیگر آسیب برساند.
 • دقت داشته باشید که رله با ولتاژ صحیح باید جایگزین رله خراب شدهٔ قبل شود.
 • همهٔ خدمات مرتبط به انجام دادن مراحل تعویض رله و تعمیر برد پکیج در محل توسط دکتر آچار با بالاترین سطح کیفیت صورت می گیرد.
 • به خاطر داشته باشید که تکنسین های دکتر آچار هیچ مشکل پکیج را با برد در ارتباط نمی دانند.
 • ابتدا وارد مرحلهٔ تست دستگاه و یافتن مشکل در برد دستگاه پکیج به طور قاطع وارد عمل خواهند شد.

دلایل کمبود دمای آب در دستگاه پکیج چیست؟

در برخی از موارد شما امکان دارد که شاهد ایراد و مشکل در کم بودن دمای آب گرم تولید شده از دستگاه پکیح تان باشید که باید علت را جویا بشوید و اقدام به برطرف کردن این ایراد کنید.

گام اول این است که فرض می کنیم پکیج روشن است، فشار آب داخل پکیج در حد نصاب خود به این معنا که بالای نیم بار است و انجام شدن تمامی مراحل تایید و ایمنی و تشخیص توسط پکیج اجرا شده است و شعله به وجود آمده است و ثابت شده است.

اما مصرف کننده یا آبگرم گرمای مورد نیاز را تامین نکرده یا به سرد و گرم شدن ادامه می دهد، در این مرحله قبل ازاقدام به تعمیر پکیج باید در جریان باشید این احتمال وجود دارد به دلیل خرابی یک یا چند قطعه و همچنین خرابی تنظیمات و یا مسدود شدن دستگاه پکیج از کار افتاده است.

بهتر است که علت را بررسی کنید، قطعاتی که ممکن است آسیب ببینند عبارتند از:

 • قطعه فلوسوئیچ یا فلوآگلاتور یا فلومتر هر یک از این قطعات وظیفه گزارش باز شدن مسیر آب گرم را به قطعهٔ برد به صورت منحصر به فرد دارند.
 • قطعه سنسور تشخیص دمای آبگرم در دستگاه های پکیج با توجه به نامش این قسمت مشخص است دستگاه پکیج دمای فعلی آبگرم را در هنگام کار به برد انتقال داده که در صورت صدمه دیدن این قطعه به هر دلیلی می تواند درجه حرارت را اشتباه بفرستد کند، و از عملکرد صحیح دستگاه پکیج ممانعت خواهد کرد.
 • حجم گاز کافی در هنگام احتراق و ایجاد گرمای مورد نظر وجود ندارد در این صورت ابتدا دمای انتخاب شده برای آبگرم را بررسی کنید، اصولا این مقدار بین 35 تا 60 درجه سانتیگراد قابل تغییر خواهد بود، بنابراین با انتخاب دمای بالاتر آب گرمتریدر دسترس خواهد بود، ولیکن در مواقعی که دمای آب را بالا ببریم و شعله کم، فیلتر گاز و تنظیمات شیر گاز را چک کردفشار گاز در شهر داخل لوله گاز پس از تنظیم حدود 25 میلی بار است و سهم پکیج از این فشار گاز در شرایط حداقل شعله حدود 2 میلی بار و در شرایط حداکثر شعله حدود 9 یا 10 میلی بار است.
 • مسدود شدن قطعهٔ مبدل مورد بعدی خواهد بود، این موضوع در پکیج های یک مبدل و دو مبدل به صورت مجزا به طور کامل چک می شود، اما در کل هرگونه انسداد و رسوب در داخل مبدل و همچنین مسیر گردش مایعات سبب ممانعت می شود، انتقال صحیح انرژی حرارتی که در فرآیند به مایع تعریف شده بود، گرم می شود.
تعمیر پکیج آماتیس
تعمیر پکیج آماتیس

 تعمیر پکیج آماتیس در محل

امروزه با حضور متخصصین در محل دیگر نیاز به نقل و انتقال دادن دستگاه های پکیج معیوب نمی باشد و در اولین فرصت با یک تماس شما افراد سرویس کار در محل حضور بهم رسانیده و آماده خدمت رسانی و برطرف نمودن معایب دستگاه خواهند بود.

تعمیر پکیج آماتیس در منزل

برای بهره بردن از خدمات تعمیر دستگاه پکیج در منزل می توانید با یکی از کارشناسان این گروه تماس حاصل کرده تا در کوتاه ترین زمان ممکن در منزل خدمات لازم را مهیا کنند و دستگاه را مورد عیب یابی قرار بدهند و تعمیرات با کیفیت و گارانتی به شما ارائه بدهند.

هزینه تعمیر پکیج آماتیس

در هنگام خراب شدن قطعات دستگاه پکیج ابتدا باید قطعهٔ صدمه دیده شناسایی کرد تا هزینه ها مشخص بشود با این اوضاع متغییر قیمت ها و نوسان داشتن آن ها قیمت مصوبی برای این امر وجود ندارد و با توجه به هر یک از قطعات می تواند قیمت ها متفاوت باشد و این که قطعه تعمیر بشود و یا این که تعویض گردد با توجه به این موارد و خدماتی که سرویس کاران ارائه می دهند مورد محاسبه قرار می گیرد.

 در مواقعی که برد دستگاه پکیج آماتیس سوخته باشد باید هزینهٔ بیشتری را متحمل بشوید.

کلام نهایی

از قطعات مهم در دستگاه های پکیج درهر برندی از جمله دستگاه پکیج آماتیس قطعهٔ برد را می توان نام برد که کارایی لازم در این دستگاه را خواهد داشت که مانند قلب دستگاه به حساب می آید.

که با مشاهدهٔ کوچکترین نقص در این دستگاه باید فوراً با تکنسین های دکتر آچار تماس حاصل کرده و با در جریان گذاشتن آنان و با حضورشان بتوانند دستگاه را موردعیب یابی قرار داده و به درستی عیب را شناسایی کرده، این که به درستی عیب معلوم بشود از اوامر بسیار مهم تلقی می شود زیرا با تشخیص درست زودتر کار تعمیرات را شروع خواهند کرد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. قاسم سهرابی 2 هفته قبل

  پکیج مون امسال خراب شد با هزینه خیلی منصفانه اومدید برطرف کردید مشکل رو خدا برکت بده بهتون

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   خوشحالیم که از خدمات ما راضی بوده اید موفق باشید دوست عزیز

 2. حبیب تهرانی 2 هفته قبل

  من از اینکه لوازم خانگیمو برای تعمیر دست شما دادم راضیم به بقیه دوستان هم پیشنهاد می کنم

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   خوشحالیم که از خدمات ما راضی بودید، موفق و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید