تعمیر پکیج پلار

تعمیر پکیج پلار


تعمیرات پکیج پلار

تعمیر پکیج پلار جزو یکی از خدمات دکتر آچار می باشد و همانطور که می دانید مجموعه ما تعمیر پکیج در تهران را به صورت تخصصی توسط تعمیرکارانی دوره دیده و حرفه ای انجام می دهد.

این برند یکی از بهترین برند های پکیج در ایران است و در سال های اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است، اگر از پکیج پلار استفاده می کنید این مطلب را تا انتها دنبال کنید تا درباره تعمیر پکیج پلار، مشکلات و خرابی آن اطلاعاتی کسب کنید.

تعمیر پکیج پلار در منزل

تمامی خدمات مجموعه ما در محل انجام می شوند، بنابراین اگر پکیج پلار شما دچار ایرادی شد، برای مثال اگر پکیج شما دچار چکه چکه کردن آب شد و یا اینکه آب گرم نمی شود و یا اینکه سرد و گرم می شود و نوسان دارد، می توانید با یکی از شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا تکنسین ماهر و آموزش دیده در حوزه تعمیرات و سرویس پکیج پلار به منزل شما اعزام شود.

تعمیرات پکیج پلار در تهران

از آن جایی که مجموعه دکتر آچار در سرتاسر تهران شعبه های فراوانی دارد، آماده است تا به محض تماس شما تکنسین های دارای تخصص به محل شما به صورت فوری اعزام شوند.

تعمیرات پکیج پلار به صورت تخصصی
تعمیرات پکیج پلار به صورت تخصصی

تعمیرات تخصصی پکیج پلار

مرکز تعمیرات پکیج پلار، از معتبرترین مراکز ارائه دهنده این خدمت می باشد، شما دوستان می توانید برای رفع انواع مشکلات در پکیج پلار خود با آن ها تماس بگیرید. رفع کلیه مشکلات، تعمیر و یا تعویض فلوسوئیچ، ترموستات، ویستور، سنسورها، مبدل و… توسط تکنسین های مجرب این مجموعه انجام می شوند.

تعمیر پکیج پلار با گارانتی

لازم به ذکر است کلیه خدمات تعمیرات این مجموعه در حوزه پکیج پلار با ضمانت نامه یک ساله انجام می شوند و تا پایان این مدت زمان در صورت خرابی مجدد در قطعه تعمیر شده، مجموعه موظف است بدون هزینه تعمیرات را انجام دهد.

نصب پکیج پلار

نصب پکیج پلار کاری نیست که هر شخصی قادر به انجام آن باشد، اگر این کار را به یک شخص نابلد و غیر متخصص بسپاریم ممکن است قطعات پکیج دچار خرابی شود و یا اینکه عملکرد پکیج پلار در آینده دچار اختلالاتی شود، توصیه ما به شما این است که نصب پکیح را به شخصی ماهر بسپارید، اگر به شخصی با تجربه و حرفه ای برای نصب پکیج نیاز داشتید، می توانید از شماره های درج شده در سایت برای این کار اقدام کنید.

سرویس پکیج پلار

سرویس پکیج پلار مانند جان دهی و یا جان بخشی به دستگاه است که اگر می خواهید در هنگام استفاده از آن نیاز به تعمیر پکیج پلار پیدا نکنید و یا عمر دستگاهتان افزایش پیدا کند که نیاز به تعویض دستگاه نداشته باشید، سرویس دوره ای دستگاه را جدی و ضروری بگیرید.

تعمیر پکیج پلار
تعمیر پکیج پلار

از کجا بفهمیم پکیج پلار به رسوب زدایی نیاز دارد؟

در صورت مواجهه با هر یک از مشکلات زیر باید سریعاً برای سرویس و رسوب زدایی پکیج پلار اقدام کرد:

 • روشن شدن پکیج و در عین حال عدم توانایی در گرم کردن آب
 • کم بودن فشار آب در شیر آشپزخانه و دوش حمام
 • نمایش داده شدن ارور 70
 • عدم گرمایش رادیاتورها و شوفاژ ها
 • زیادی زمان بردن گرم شدن آب
 • به گوش رسیدن صدای تق تق در زمان روشن شدن پکیج پلار

برای انجام دادن عیب یابی پکیج پلار، سرویس و تعمیر پکیج پلار به ارور های آن نیاز داریم، با خواندن این ارور هایی که مربوط به دو نوع مختلف پکیج پلار می باشد، می توانید با مشکلات آشنا شوید و آن ها را بررسی کنید و بعد از آن در صورت تمایل با تعمیرکاران ما تماس حاصل فرمایید.

تعمیر پکیج پلار
تعمیر پکیج پلار

مدل: اوشن استار

 1. کد خطا : E0

شرح خطا: خطای سنسور آب سرد ورودی

 1. کد خطا : E1

شرح خطا: کمبود فشار آب در مدار گرمایش، گیرپاژ پمپ، خرابی دیافراگم یا میکروسوئیچ

 1. کد خطا : E2

شرح خطا: عدم تشکیل یا تشخیص شعله

 1. کد خطا : E3

شرح خطا: اشکال در NTC گرمایش

 1. کد خطا : E4

شرح خطا: اشکال در NTC مصرفی

 1. کد خطا : E6

شرح خطا: اخطار دودکش

 1. کد خطا : E7

شرح خطا: دمای بیش از حد مدار گرمایش

 1. کد خطا : EE

شرح خطا: انتخاب غلط میکروسوئیچ های برد

تعمیر پکیج پلار
تعمیر پکیج پلار

مدل: لاکی استار

 1. کد خطا : E0

شرح خطا: خطای سنسور آب سرد ورودی

 1. کد خطا : E1

شرح خطا: کمبود فشار آب در مدار گرمایش، گیرپاژ پمپ، خرابی دیافراگم یا میکروسوئیچ

 1. کد خطا : E2

شرح خطا: عدم تشکیل یا تشخیص شعله

 1. کد خطا : E3

شرح خطا: اشکال در NTC گرمایش

 1. کد خطا : E4

شرح خطا: اشکال در NTC مصرفی

 1. کد خطا : E6

شرح خطا: اخطار دودکش

 1. کد خطا : E7

شرح خطا: دمای بیش از حد مدار گرمایش

 1. کد خطا : EE

شرح خطا: انتخاب غلط میکروسوئیچ های برد

چرا باید تعمیر پکیج پلار را به تعمیرکار مجرب سپرد؟

پکیج پلار دستگاهی است که ساختاری پیچیده و حساسی دارد، بررسی یا به عبارت دیگر دست کاری کردن این دستگاه نه تنها چیزی را درست نمی کند، بلکه به دستگاه فشار وارد می کند و احتمال دارد که موجب ایراد در دیگر قسمت های دیگر و یا از کار افتادنش شود.

از این رو ما به شما توصیه می کنیم هنگامی که نیاز به تعمیر پکیج پلار داشتید، به دنبال تعمیرگاهی مطمئن و یا تعمیرکاری متجرب بگردید که هنگام به پایان رسیدن تعمیرات از آن راضی باشید و نیازی نباشد هزینه های اضافی پرداخت کنید.

تعمیر پکیج پلار
تعمیر پکیج پلار

هزینه تعمیر پکیج پلار در محل

اگر تعمیر پکیج پلار خود را به ما میسپارید نگران هزینه های آن نباشید، باید به شما بگوییم که هزینه تعمیر پکیج هزینه ی ثابتی نیست که آن را دقیق عرض کنیم، اگر می خواهید هزینه تعمیر پکیج پلار را بدانید باید ابتدا با تعمیرکاران ما تماس بگیرید تا برای دیدن پکیج شما خدمتتان برسند، تعمیرکار یا متخصص بعد از بررسی به شما اعلام می کند که هزینه تقریباً چقدر می شود، لازم است اشاره کنیم که قیمت ارائه کلیه خدمات این مجموعه مطابق تعرفه اتحادیه می باشد.

بررسی دستگاه به این علت است که تعمیر هر قطعه خراب شده هزینه جدایی دارد و گاهی ممکن است که قطعه ای قابل تعمیر نباشد و نیاز باشد که آن را تعویض کنید، به همین علت بدون بررسی پکیج نمی توان هزینه ای ثابت را اعلام کرد، به هیچ عنوان هم نگران هزینه ها نباشید، ما برای مشتریان عزیزمان هزینه های کاملاً منصفانه ای در نظر گرفته ایم.

تعمیر پکیج پلار در محل و در تمامی مناطق تهران

تعمیر پکیج پلار شما در محل بدون هزینه حمل و نقل و سختی جا به جایی صورت می گیرد، هنگامی که پکیج پلار شمار ایرادی پیدا کرد، در هر ساعتی از شبانه روز حتی روز های تعطیل می توانید با ما در تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان تکنیسینی برای شما به محلتان اعزام شود.

خدمات ما در سراسر تهران می باشد، پس اگر ساکن شمال، غرب، شرق و شمال تهران هستید و نیازمند تعمیر پکیج پلار می باشید، با دکتر آچار تماس گرفته تا همکاران ما با هماهنگی شما تعمیر پکیج پلار شما را در کوتاه ترین زمان، بیشترین بازدهی و منصفانه ترین هزینه برایتان انجام دهند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 7
 1. علی رضا محمودی 2 سال قبل

  دمتون گرم یه دونه اید

 2. رحیم رجبی 2 سال قبل

  گروه واتساپی هم دارید؟

 3. حسن مقدم 1 سال قبل

  چرا اینقد کم؟

 4. محسن اسماعیلی 1 سال قبل

  یه سوال داشتم خرید حضوری هم دارید

 5. عباس حیدری 1 سال قبل

  بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی بدون شک شمایید

 6. مسعود عابدی 1 سال قبل

  شادکام و سلامت باشید

 7. خادمی 1 سال قبل

  مطلب عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید