تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور


خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور

گاهی پیش می آید که دستگاه پکیج ایران رادیاتور شما دچار مشکل می شود و مشکلاتی نظیر خاموش شدن، نشتی داشتن و یا گرم نکردن آب باید در اسرع وقت نسبت به تعمیر پکیج تهران اقدام کنید و با تعمیرکاران حرفه ایی تماس بگیرید تا مشکل را به راحتی برطرف کنند، در ادامه در رابطه با مشکلات پکیج ایران رادیاتور و تعمیر پکیج ایران رادیاتور بخوانید:

تعمیر تمام مدل های پکیج و کولر گازی ایران رادیاتور

 1. تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 2. تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل L
 3. تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل K
 4. تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل Eco
 5. تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل E
 6. تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل M
 7. تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل BM
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور تهران

پکیج ایران رادیاتور از پر فروش ترین پکیج های دیواری است، به دلیل دارا بودن هیدرولیک ست های پکیج ایران رادیاتور از جنسی به نام برنج باعث شده که این دستگاه دارای عمر مفید بالایی باشد.

برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور و بر طرف کردن مشکل آن باید در ابتدا دستگاه را عیب یابی کرد و آن قطعه ایی که دارای مشکل است را پیدا کرد، اگر در مراحل اولیه کار به درستی انجام نشود و عیب یابی به خوبی انجام نشود، مشکل در دستگاه پکیج شما باقی خواهد ماند.

از رایج ترین مشکلات پکیج هوا گیری کردن و نشتی داشتن دستگاه است، که اگر عیب یابی دستگاه سریع انجام شود می توان مشکل و ایراد دستگاه را پیدا کرد.

قسمت اصلی و کاربردی پکیج، برد دستگاه است که نقش بسیاری در عملکرد پکیج دارد و وجود این قطعه از دستگاه فرمان را به قسمت های دیگر انتقال داده و اگر مشکلی در این قسمت از دستگاه باشد بنا به دلایلی، در قسمت های دیگر دستگاه باعث اختلال در عملکردشان خواهد شد، باید دستگاه را بررسی کرد و قطعه ی مشکل دار را بررسی کرد و اگر قابل تعمیر نیست آن را تعویض نمود.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل

یکی دیگر از مهم ترین خدماتی که تعمیرگاه دکتر آچار ارائه می دهد، تعمیر پکیج ایران رادیاتور است، تمامی خدماتی که در رابطه با پکیج ایران رادیاتور توسط تکنسین های دکتر آچار انجام می شوند در محل و زیر نظر مشتریان گرامی است.

آیا تعمیر پکیج ایران رادیاتور را میتوانیم خودمان انجام دهیم؟ تعمیر پکیج ایران رادیاتور نیاز به تخصص و تجربه دارد، میتوانید از کارشناسان مجموعه به صورت رایگان راهنمایی گرفته و تعمیرات را خودتان انجام دهید، در صورت عدم امکان تعمیر توسط خودتان میتوانید از تکنسین ها کمک بگیرید. ✔️
تعمیر پکیج ایران رادیاتور بهتر است یا تعویض قطعات ایران رادیاتور؟ اولویت اصلی تکنسین های دکتر آچار تعمیر قطعات معیوب است، در صورتی که قطعه ای غیرقابل تعمیر باشد تکنسین با رضایت مشتری اقدام به تعویض قطعه می کند. ✔️
آیا خودمان میتوانیم قطعات پکیج ایران رادیاتور را تهیه کنیم؟ بله امکان تهیه قطعه توسط خودتان وجود دارد، توجه کنید قطعاتی که مشتریان تهیه میکنند گارانتی ندارند. ✔️

ارائه خدمات و تعمیر پکیج در محل از صرف هزینه های اضافی پیشگیری کرده و وقت کمتری نیز از مشتریان می گیرد.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور با گارانتی

تمامی خدماتی که توسط تکنسین های مجموعه دکتر آچار انجام می شود دارای گارانتی 12 ماهه بوده که در پایان کار به صورت کتبی تقدیم مشتریان گرامی می شود.

شماره تماس تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

جهت ارتباط با مجموعه دکتر آچار و استخدام تکنسین از تعمیرگاه دکتر آچار می توانید با شماره 02122631427 و سایر شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

دکتر آچار نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران است که تکنسین های مجرب و ماهر آن در تمامی نقاط تهران از جمله شرق تا غرب و شمال تا جنوب به ارائه خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور می پردازند، دکتر آچار به عنوان نمایندگی تعمیرات ایران رادیاتور ضمانت نامه یکساله ارائه می دهد.

خدماتی که دکتر آچار در زمینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور ارائه میدهد

 • چکاب کلی پکیج ایران رادیاتور
 • عیب یابی پکیج ایران رادیاتور
 • شستشوی پکیج ایران رادیاتور
 • هواگیری پکیج ایران رادیاتور
 • رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور
 • تعویض قطعات معیوب با قطعات اصلی (در صورت لزوم)

سرویس پکیج ایران رادیاتور

شما می توانید با سرویس های به موقع دستگاه پکیج ایران رادیاتور توسط تعمیرگاه ایران رادیاتور بر عمر دستگاه خود بیفرایید، ولی به هر حال هر دستگاه با توجه به رسیدگی بازهم در اثر گذشت زمان با مشکلاتی روبرو می شود.

در ابتدا برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور باید با واسطه ی تعمیر کار رسوب زدایی بشود و بعد سرویس کردن پلوت و هواگیری دستگاه پکیج و چکاپ کردن دستگاه و در اخر شعله ی دستگاه را چک کردن و شست و شوی کامل و تنظیمات و در انتها عیب یابی کردن دستگاه پکیج است.

اگر مشاهده کردید که آب دستگاه پکیج شما سرد استایرادی در دستگاه است که بخاطر افت فشار و رسوب گرفتن و یا خرابی سنسورهای گرمایی که برای راه اندازی دستگاه باید قطعات خراب را تعمیر یا تعویض کرد.

از دلایل مهم در نشتی دستگاه پکیج سوراخ شدن دیافراگم و یا شکسته شدن پمپ است که نیاز تعمیر کاران الزامی است.

تعمیرگاه پکیج ایران رادیاتور

در صورت بروز و مشاهده ی هر کدام از مشکلات در پکیج ایران رادیاتور خود باید سریعاً برای تعمیر آن اقدام کنید چون قطعات مشکل دار به دیگر قطعات نیز آسیب وارد می کند و موجب خرابی های بیشتر میشود.

اگر برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور به دنبال تعمیرگاهی مناسب با تکنسین هایی مجرب می گردید، میتوانید با ما تماس بگیرید، مجموعه ما از سال 1383 فعالیت خود را در این زمینه شروع کرده است و از همان ابتدا مجموعه را از تکنیسین های مجرب و مورد اعتماد تشکیل داده است.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج ایران رادیاتور

برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور با دکتر آچار تماس بگیرید تا همکاران ما در اولین و کوتاه ترین زمان خدممتون برسند و در کمترین زمان مشکلات پکیج شما را حل کنند.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور و مشکلات آن

هر دستگاهی در زمان کار کردن ممکن است دچار مشکلاتی بشود، در دستگاه ایران رادیاتور مشکلی مانند قرمز شدن چراغ است که در این زمان پکیج را روی شماره یک قرار داده تا چراغ سبز شود، در این صورت عیب بر طرف شده ولی در غیر این صورت احتمال دارد مشکل از قطع پریز، فیوز و یا از برد الکترونیکی باشد.

گاهی باید ترموستات دستگاه تعویض شود تا مشکل برطرف بشود، اگر مشاهده کردید که سطح گرما بیش از حد است مشکل در ترموستات است و باید با تعمیرکاران حرفه ایی و مجرب تماس بگیرید.

اگر در افت فشار مشکلی باشد باید شیر پر کن و مسیر آب را بررسی کرد، شاید با رسوب گرفتن این مشکل ایجاد شده باشد و باید مسیر را باز کرد.

بعضی از عوامل در روشن نشدن پکیج دخالت دارد مثل: در داخل پکیج برق نباشد، در شیر کنترل گاز گرفتگی باشد، خراب شدن برد دستگاه، خراب شدن جرقه از عوامل موثر در این عیب است.

مشکلات رایج در پکیج ایران رادیاتور

 خاموش شدن پکیج چیست؟

در هنگام روشن نشدن در دستگاه پکیج عوامل زیادی وجود دارد، مانند: خراب شدن مشعل دستگاه، خوب کار نکردن شمعک و تنظیم نبودن فشار دستگاه و گرفتن لوله ها، با تماس گرفتن با افراد ماهر تعمیرکار می تواند با رسوب گیری دستگاه مشکل را برطرف کرد، برای رسوب گیری و تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود با تکنسین های ما تماس بگیرید.

داغ بودن آب پکیج از مشکلات ترموستات است که به خوبی عمل نکرده، که با تعویض این قطعه می تواند عیب دستگاه را برطرف کرد.

هواگیری دستگاه پکیج به منظور خروج هوای اضافی است که از مشکلات رایج و شایعی است، برای بر طرف کردن این عیب در ابتدا باید دستگاه را خاموش کرده و شیر هواگیری را باز کرده و برای چند دقیقه باز نگه دارید که هوای آن خارج بشود و در اخر و تمام شدن هواگیری فشار دستگاه را کنترل کرده که پایین آمده و به راحتی می توانید کار هواگیری را خودتان انجام بدهید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج ایران رادیاتور

علت نوسانات آبگرم مصرفی چیست؟

زمانی که فشار آبگرم مصرفی بیش از حد زیاد یا کم می شود ممکن است پکیج دارای مشکلات مختلفی باشد، ایراد و خرابی در شیر سه راه دو مبدله، زیاد شدن ارتفاع شعله، کاهش فشار آب ساختمان، پمپ نامناسب ساختمان، کاهش دقت قطعه ntc از مهم ترین دلایل نوسانات آبگرم مصرفی پکیج هستند.

برای بر طرف کردن این مسئله ارتفاع شعله پکیج را به وسیله مانومتر دیجیتالی تنظیم کنید، پمپ آب ساختمان را تعمیر کنید، مغزی شیر سه راهه را تعمیر کنید و از پمپ آبرسانی استفاده کنید.

علت کاهش فشار آب در مدار گرمایشی چیست؟

زمانی که در مدار گرمایش نشتی یا هوا وجود داشته باشد، فشار آب نیز کاهش پیدا می کند، برای بر طرف کردن افت فشار آب در مدار گرمایش سیستم گرمایش و مدارها را هوا گیری کرده و نشتی آن ها را بر طرف کنید.

علت کار نکردن پمپ پکیج ایران رادیاتور چیست؟

زمانی که پمپ پکیج ایران رادیاتور گیرپاژ است یا برق به آن نرسد پمپ پکیج از کار می افتد، خرابی برد الکترونیکی از دیگر دلایل کار نکردن پکیج محسوب می شود.

برای بر طرف کردن این مشکل پمپ پکیج را تعویض کرده، مدار برقی را بررسی کنید و از سلامت آن مطمئن شوید، در صورتی که برد الکترونیکی دچار ایراد و خرابی باشد لازم است توسط تکنسین بررسی، تعمیر و در صورت نیاز تعویض شود.

علت کار نکردن سیستم گرمایشی مدار پکیج ایران رادیاتور چیست؟

خراب شدن یا گیر کردن فلوسوئیچ، باز ماندن سوپاپ بای پس تک مبدل، ایراد و خرابی در پمپ تک مبدل و ایراد در شیر سه راهی دو مبدله از مهم ترین دلایل کار نکردن سیستم گرمایشی پکیج محسوب می شود.

برای بر طرف کردن این مشکل باید فلوسوئیچ خراب را تعویض کرده، پمپ تک مبدله را تعمیر و در صورت نیاز عوض کنید و مغزی شیر سه راهی را نیز بررسی کرده و تعویض کنید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج ایران رادیاتور

علت خاموش شدن مشعل با باز کردن شیر آبگرم چیست؟

ایراد و خرابی فلوسوئیچ آب مصرفی و وجود هوا در مبدل ثانویه از مهم ترین دلایل خاموش شدن مشعل هستند، برای برطرف کردن این مشکل پیشنهاد می کنیم که مبدل را هواگیری کرده و فلوسوئیچ آب مصرفی را تعویض کنید.

علت وصل نشدن پرشر دود با روشن بودن فن چیست؟

عدم اتصال لوله های پرشر دود و خرابی پرشر سوئیچ دود از دلایل بروز این مشکل در پکیج ایران رادیاتور هستند، لوله های پرشر دود را به درستی وصل کرده و پرشر سوئیچ دود را تعویض کنید.

علت انفجاری روشن شدن پکیج ایران رادیاتور چیست؟

عدم تنظیم فاصله الکترود جرقه زن و مشعل، استفاده از قطعات گاز شهری بجای گاز مایع، انسداد سوراخ های مشعل در اطراف جرقه زن، عدم تنظیم فشار گاز، ضعف جرقه و خرابی دودکش از مهم ترین دلایل انفجاری روشن شدن پکیج محسوب می شود.

برای برطرف کردن این مشکل فاصله الکترود جرقه زن و مشعل را تنظیم کنید، از دودکش دو جداره استفاده کنید، سوراخ های مشعل اطراف جرقه زن را باز کنید، ترانس جرقه را تعویض کنید.

ارور های پکیج ایران رادیاتور L, K

 1. دلیل بروز ارور E1 بر روی پکیج ایران رادیاتور ایراد و خرابی قطعه پرشر سوئیچ می‌باشد، معمولاً زمانی که فشار آب خیلی کم باشد این ارور نمایش داده می شود که باید رفع آن را به تکنسینی بسپارید تا آن را تعمیر و در صورت نیاز تعویض کند.
 2. علت ارور E2 در پکیج ایران رادیاتور عدم ایجاد شعله پکیج می باشد.
 3. نشت دود از دودکش است موجب نمایش ارور E10 می شود، هنگام مشاهده این ارور روی پکیج ایران رادیاتورتان دود کش را بررسی کرده و از سلامت آن مطمئن باشید.
 4. ایراد و خرابی در برد پکیج ایران رادیاتور موجب نمایش ارورهای E12, E39، E99 می شود.
 5. زمانی که پرشر کار کند ولی فن از کار افتاده باشد ارور E50 روی صفحه نمایش پکیج ایران رادیاتور نمایان می شود، تعمیر فن را به تکنسین های دکتر آچار سپرده و در صورت نیاز تعویض کنید.
 6. زمانی که فن کار کند ولی پرشر از کار افتاده باشد ارور E51 روی صفحه نمایش، نشان داده می شود.
 7. هنگامی که شعله پکیج خراب باشد و دمای پکیج به 105 درجه سانتی گراد رسیده باشد و هنگامی که پمپ پکیج ایران رادیاتور دچار ایراد و خرابی شده باشد، ارور E81 روی پکیج نمایان می شود.
 8. این ارور پکیج ایران رادیاتور از طریق رسوب گیری پکیج بر طرف خواهد شد.
 9. زمانی که پکیج بیشتر از حد مجاز گرم شود ارور E88 روی پکیج نمایان می شود.
تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج ایران رادیاتور

ارور های پکیج ایران رادیاتور مدل M, E, MB, Eco

 1. زمانی که پرشر سوئیچ روشن است و فن کار نمی کند، ارور 70،60،40 روی صفحه نمایش پکیج ایران رادیاتور نمایش داده می شود، برای بر طرف کردن این ارورها لازم است که تکنسین فن را بررسی و تعمیر کرده و در صورت نیاز تعویض کند.
 2. زمانی که فن روشن است ولی پرشر خراب شده و کار نمی کند چراغ های 80، 60 40 با هم روشن می شوند.
 3. هنگامی که سیم های مرتبط با برد اصلی پکیج قطع شوند چراغ 30 روشن می شود، که باید توسط تعمیرکار بررسی شده و در صورت نیاز آن را تعویض یا تعمیر کنید.
 4. در صورتی که دود کش پکیج ایران رادیاتور مشکل داشته باشد ارور 40 80 روی صفحه نمایشگر پکیج ظاهر میشود، پس از مشاهده این ارور دودکش را بررسی کنید که مسدود نشده باشد.
 5. هنگامی که سنسور ) NTC ان تی سی) پکیج ایران رادیاتور دچار ایراد و خرابی شود، ارور 50 60 70 روی صفحه نمایان می شود که باید این سنسور توسط تکنسین تعویض شود.
 6. ایراد و خرابی پرشر سوئیچ و کم بودن فشار آب باعث نمایش ارور 40 70 می شود.
 7. زمانی که شعله تشکیل نمی شود، جرقه زن پکیج خراب است یا گاز قطع می شود ارور 70 80 روی پکیج ایران رادیاتور نمایش داده می شود که با تعمیر رفع خواهد شد.
 8. در صورتی که دمای مدار گرمایش افزایش پیدا کند، بیشتر از 89 درجه سانتی گراد و کمتر از 105 درجه سانتی گراد باشد ارور 70 روی پکیج نمایش داده می شود.
 9. زمانی که پمپ پکیج ایران رادیاتور خراب شده و یا شعله مشکل دارد و دمای پکیج به 105 درجه سانتیگراد رسیده است ارور 80 روی پکیج نمایش داده می شود.

نصب پکیج ایران رادیاتور

یکی از مهم ترین خدمات مرکز دکتر آچار نصب دستگاه گرمایشی و پکیج می باشد، یکی از مراکز و نمایندگی های ایران رادیاتور دکتر آچار است، برای نصب پکیج ایران رادیاتور می توانید با مرکز دکتر آچار تماس بگیرید.

برای نصب پکیج ابتدا باید محل نصب به صورت دقیق مشخص شود، با توجه به اینکه امروزه پکیج یکی از اصلی تر و پر کاربردی ترین سیستم های گرمایشی است بنابراین نصب این دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار است.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور
تعمیر پکیج ایران رادیاتور

مزیت های دکتر آچار جهت ارائه خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور

صرفه جویی در هزینه ها

جهت تعمیر پکیج شما از قطعات اصلی استفاده می شود و دارای ضمانت نامه رسمی است، همچنین مجموعه دکتر آچار سعی دارد از تعویص قطعات جلوگیری کند تا در هزینه های صرفه جویی شود.

مشاوره تلفنی

شما می توانید با تماس به این شرکت ایراد پکیج خودتان را مطرح کنید تا متخصصین ما در صورت امکان تلفنی شما را راهنماییی کنند و در صورت نیاز به بازدید در هر زمانی که شما انتخاب کنید تعمیرکاران حرفه ای و متخصص به منزل شما مراجعه می کنند.

تعمیر در محل

در صورت خرابی پکیج تعمیرکار برای بازدید پکیج شما به منزلتان مراجعه می کند، و عیب یابی می کن، و مشکلات را به شما به صورت تخصصی مطرح می کند و هزینه لازم را برآورد می کند، در صورت موافقت شما تعمیرات را شروع می کند.

پاسخگویی شبانه روزی

شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با مجموعه دکترآچار تماس بگیرید و از خدمات تعمیراتی این مجموعه بهره مند شوید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

برای تعمیر پکیج روی این لینک کلیک کنید : https://drachar.com/boiler-repairs-in-tehran

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. siavash 2 سال قبل

  عالی و پیشنهاد میشه

 2. اسدالله موسوی 2 سال قبل

  پیشنهاد میدم تبلیغات تلوزیونی بدید وقتی انقدر کارتون درسته

 3. کریم براتی 2 سال قبل

  متن خوبی بود

 4. سعید بزرگ نیا 2 سال قبل

  خدا پدر و مادرتونو بیامرزه پیرمون در اومده بود تکنسین تو نیم ساعت درستش کرد

 5. عباسعلی راستاد 2 سال قبل

  خیلی دنبال این موضوع بودم

 6. بهنام محمد 1 سال قبل

  کاش زودتر با دکتر آچار آشنا شده بودم یکی اومد دستگاهمون را داغون کرد و دیگه هم تلفنشو جواب نمیده

 7. عباسعلی بهبهانی 1 سال قبل

  آیا براتون راه داره قبل از تعمیر هزینه را اعلام کنید؟

 8. علی رضا مومنی 1 سال قبل

  شیر مادر حلالتون تکنسین اومد تو نیم ساعت تعمیرات را انجام داد با قیمت کم رقیبتون 6 برابر قیمت داده بود

 9. ناصر بوستانی 1 سال قبل

  سلام ما پکیج ابران رادیاتور مدل K داریم، از صبح آب اصلا گرم نمیشد الان همش یه علامت E41 میده معنیش چیه؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   سلام و عرض ادب و احترام علت این ارور در پکیج ایران رادیاتور نقص و خرابی ترمیستور آب گرم مصرفی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید