تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال

تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال


با رویت صدمه دیدن قطعات ماشین ظرفشویی آبسال می توانید از خدمات تعمیر ظرفشویی دکتر آچار در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال بهره ببرید.

احتمال دارد که قطعهٔ برد الکتریکی ماشین ظرفشویی آبسال به خاطر عوامل متعددی تا حدی سوخته یا سوخته باشد البته سوختن برد می تواند علائم زیادی داشته باشد هر زمان که با سوختن برد دستگاه مواجه شوید به هیچ وجه دستگاه روشن نمی شود.

ولی در زمان نیمه سوختن برد که در اصل با سوختن خازن های برد و یا صدمات وارده به فیوزهای برد این امکان وجود دارد که دستگاه روشن شود، ولیکن کارکرد دستگاه با ایراد روبرو خواهد شد چناچه با کارکرد نامناسب برد روبرو باشید موجب آسیب به سایر قسمت های دیگر خواهد شد.

تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال

از وظایف بارز قطعهٔ برد در ماشین ظرفشویی آبسال دستورات خاصی را به قسمت های مختلف ماشین می فرستد و از ابتدا تا انتهای ماشین فعالیت دارد هنگامی که برد آسیب دیده باشد، مشکلات بسیاری در ماشین ظرفشویی آبسال ایجاد می شود و عملکرد دستگاه مختل می گردد.

برای نمونه مکان دارد که ماشین بلافاصله فوراً روشن یا خاموش بشود و یا در برنامهٔ شستشو با نواقصی روبرو بشود در این مواقع با تعویض خازن های سوخته یا مونتاژ یک سری قطعات خرابی برد را تعمیر کرد ولیکن در مواقعی که مواجه با سوختن کامل برد می شوید باید آن را تعویض کرد بهتر است اطلاع داشته باشید که اگر از قطعات غیر اورجینال برای تعمیر برد استفاده بشود برد کاملا سوخته و دیگر قابل تعمیر نیست و احتمال دارد که سایر قطعات آن آسیب ببینند.

تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال
تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال

چه عواملی در سوختن برد ماشین ظرفشویی آبسال نقش دارد؟

 مواردی که موجب سوختن برد شده می توان نوسانات برق و حضور آب و مایع در درون ماشین ظرفشویی آبسال را نام برد البته موارد دیگری مانند افزایش جریانات به خاطر معیوب شدن قطعات دستگاه که زمان می گذرد و کمک گرفتن از برد نامتناسب همگی موثر در سوختن برد خواهند بود.

 • نوسانات برق از مهم ترین علل سوختن برد ماشین ظرفشویی است از قطعات حساس ماشین ظرفشویی می توان برد را نام برد و مسلماً در مواقعی که جریان بسیاری به برد یهویی وارد شود، خازن ها و فیوزهای برد خیلی زیاد صدمه می بینند و احتمال سوختن برد وجود داردبنابراین برای جلوگیری از نمایان شدن این ایراد و حفظ کردن از دستگاه در مقابل نوسانات الکتریکی، تاکید شده است دستگاه را با یک محافظ بیمه کنید.
 • حضور آب و مایع به درون ماشین ظرفشویی که با ورود آب یا نم به دستگاه ممکن است موجب ایجاد اتصال کوتاه در سیم پیچ دستگاه و در پایان سبب خرابی برد به طور کامل شود در دو وضعیت امکان دارد اتفاق بیفتد، مرحلهٔ اول این که آب به طور مستقیم وارد برد بشود به عنوان نمونه به خاطر ریختن آب شود و برد خراب شود یا به دلیل جایگاه دستگاه در محیط های گرم و مرطوب باشد.پیشنهاد شده حد امکان از نفوذ آب به داخل برد اجتناب بشود توصیه شده که جایگاه دستگاه در مکان هایی باشد که احتمال پاشیدن آب روی دستگاه زیاد نباشد.
 • وجود جریانات بیش از حد به دلیل آسیب دیدن قطعات ماشین ظرفشویی است یکی از مواردی برجسته در بروز سوختن برد است وجود این جریان بیش از حد ممکن است سیم ها را آب کند.بهتر است چک شود ماشین ظرفشویی شما چه دچار چه ایرادی شده که مسبب جریان بیش از حد شده مفهوم این است که قطعات پمپ تخلیه، موتور، شیر برقی ورودی آب و المنت باید چک شود و اگر هر یک از این موارد آسیب دید، آن قسمت جریان زیادی می کشد و می تواند سبب ذوب شدن سیم و سوختن برد شود و در پایان قطعه معیوب باید تعمیر یا تعویض شود.
 • سپری شدن زمان از علل دیگر است که بسیاری از قطعات احتمال دارد در طول زمان معیوب شوند.برد یکی از این قطعات است و به دلیل گذشت زمان احتمال دارد آسیب ببیند و نیازمند تعمیر یا تعویض باشد متوجه شدید که یکی از دلایل سوختن برد گذشت زمان است که در آن نقش دارد و استفاده بیش از حد از قطعه است.
 • به کار گرفتن از برد نامتناسب وبی کیفیت یکیل دیگر از علل هاست بهتر است که به مدل وبرند ماشین ظرفشویی توجه داشته و مطابق با آن خریداری بشود وگرنه هنگام استفاده از برد با نواقص روبرو شده که در نهایت زمان تعویض برد بسیار مهم است و باید برد توسط تکنسین متخصص در تعمیر ماشین ظرفشویی تعویض شود تا با معایب و نمایان شدن سوختن برد روبرو نشوید.
تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال
تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال

تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال در محل

اگر قصد دارید که ماشین ظرفشویی آبسال خود را در محل تعمیر کنید توصیه می شود از تکنسین های با تجربهٔ دکتر آچار کمک بگیرید تا دستگاه شما به دلیل تعمیر در محل از خطرات و ضربات وارده در حین جا به جایی در امان باشد.

شما در این مواقع می توانید با مراجعه به این کادر فعال به راحتی خدمات مربوطه را با کیفیت منحصر به فردی در یافت کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال در منزل

اگر می خواهید از هزینهٔ نقل و انتقال به تعمیر گاه و هم چنین در وقت و زمان انتقال دادن در بین ترافیک شهری صرفه جویی بشود بهتر است که بی درنگ به کارشناسان دکتر آچار مراجعه کرده تا با حضور به موقع خود در منزل خدماتشان را در اسرع وقت ارائه داده و معایب را برطرف کنند.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال

بعد از یافتن یک تعمیر کار خوب مبلغ هزینهٔ تعمیرات ماشین ظرفشویی آبسال برای شما اهمیت دارد که در مرحله ابتدایی بعد از عیب یابی مشخص می گردد و با مشاوره و انجام دادن مشورت با شما تصمیم گرفته می شود که قطعات خراب تعمیر گردد.

افراد دکتر آچار تا جایی که امکان دارد سعی بر این دارند که مشکلات را به هزینهٔ کمتری برای شما رفع نمایند هزینه ها بستگی به قطعات معیوب شده دارد.

نتیجه گیری

ماشین های ظرفشویی آبسال دارای کیفیت بسیار بالا و بهترین عملکرد را دارا بوده گاهی در اثر سالهای متمادی و کارکرد مداوم فرسودگی قطعات را در پیش رو دارید که نیاز به افراد تعمیر کار خواهد بود بنابراین می توانید از نمایندگی آبسال دکتر آچار کمک بخواهید زیرا با داشتن سالیان بسیار از تجارب فراوان و مهارت کافی در اجرای تعمیرات و هم چنین با ضمانت تعمیرات را برای شما انجام خواهند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. روح الله جمشیدی 2 هفته قبل

  سایت تون همه چی تمومه کلی چیز میشه یاد گرفت ازش

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   ممنون از لطف شما

 2. علی آدینه 2 هفته قبل

  خواستم از تعمیرکار خوبتون آقای شایسته تشکر کنم، کارشون عالی بود واقعا

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   تشکر از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید