تعمیر ماشین لباسشویی آبسال قدیمی

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال قدیمی


دستگاه ماشین لباسشویی در برندهای متفاوت موجود می باشد که برند آبسال یکی از برندهای معتبر ایرانی است که دارای کیفیت و ساختاری زیبا است که در طول زمان و استفاده های مکرر احتمال خراب شدن و صدمه دیدن قطعاتش وجود دارد. در این مقاله میخواهیم شما را با تعمیر ماشین لباسشویی آبسال قدیمی آشنا کنیم.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال قدیمی

گاهی احتمال دارد که شما با خراب شدن پمپ تخلیه ی ماشین لباسشویی آبسال قدیمی خود روبرو بشوید و اختلالاتی را در عملکردش مشاهده بکنید.

در این مواقع با مشاهده ی چه مواردی می توان متوجه شوید که دلیل خرابی دستگاه ماشین لباسشویی در قسمت پمپ تخلیه است.

ساختار دستگاه ماشین لباسشویی های آبسال به این طریق است که اگر در یک قسمت از قطعات مشکلی به وجود بیاید با نشان دادن کدهای خطا بر روی صفحه ی نمایش ایراد به وجود آمده را نشان خواهد داد و کار راحت تر می شود.

با نمایش این کدها می توان هر چه زودتر تشخیص داد که ایراد در کدام قسمت دستگاه ماشین لباسشویی آبسال به وجود آمده است.

در دستگاه ماشین لباسشویی آبسال قدیمی بر اثر کارکرد طولانی مدت و گذشت زمان ممکن است که بر اثر فرسودگی برخی از قطعاتش با مشکلاتی روبرو بشود.

این آلارم ها از راه صفحه ی نمایش دستگاه ماشین لباسشویی به کاربر داده می شود و به وجود آمدن ایراد را به او اطلاع رسانی می کند.

ولیکن قابل ذکر می باشد که معیوب شدن هر قطعه هشدار ویژه ی خود را دارد که در هر ماشین لباسشویی و برندهای مختلفی با هم فرق دارد.

این اختلاف در امر نیاز به تکنسین های تعمیر لباسشویی ماهر همچون دکتر آچار دارد تا مشکلات مرتبط به قطعه ی پمپ تخلیه را بتواند به راحتی برطرف نماید.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال قدیمی
تعمیر ماشین لباسشویی آبسال قدیمی

ماشین لباسشویی آبسال یکی از برندهای معتبر ایرانی است به همین دلیل برای پیشگیری از معایب بعدی دستگاه خود، عیب یابی دستگاه ماشین لباسشویی مرتبط به صدمه دیدن و انجام دادن تعمیر قطعه ی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی آبسال قدیمی را به تکنسین های مجرب تعمیر ماشین لباسشویی آبسال قدیمی مانند دکتر آچار که در خدماتش بسیار متبحر می باشد.

 چگونگی مشخص شدن پیدایش ایراد در قطعه ی پمپ تخلیه به این گونه می باشد:

 زمانی که روند شستشو در دستگاه ماشین لباسشویی آبسال قدیمی خود به درستی قابل اجرا باشد، اما آب حاصل از شستشوی لباس ها تخلیه نشود.

به طور حتم این ایراد می تواند در قطعه ی  پمپ آب باشد، در این شرایط  بهتر ین راه کار این است که سیم هایی که به قطعه ی پمپ اتصال دارد را جدا کرده و سپس ولتاژ 220 ولت را مستقیماً با دو سیم اضافی از پریز برق به پمپ وصل کنید.

با مشاهده ی بلافاصله تخلیه شدن آب، ایراد می تواند در سیستم انتقال برق پمپ تخلیه باشد، نمایان شدن این ایراد هم چنین می تواند در قسمت قطعه ی تایمر یا از سیم های اتصال بین تایمر و پمپ باشد.

ولیکن بنا به دلایلی هنگام وصل شدن برق به پمپ عکس العملی را مشاهده نکردید یا این که صدای زمزمه را از دستگاه ماشین لباسشویی آبسال متوجه شدید ولی در صورتی که قطعه ی پمپ نتوانست آب را تخلیه کند، در این موقع نشانه ی ایراد در قسمت قطعه ی پمپ تخلیه می باشد.

 گاهی هم احتمال دارد اشکال در خود سیم پیچ باشد که به طور کامل سوخته و یا نیم سوز شده است.

در زمان انجام تعمیرات قطعه ی پمپ تخلیه ی باید قطعاتش را به درستی چک کرده زیرا این قطعه به گونه ایی است که احتمال دارد در برخی از موارد یک قسمت از آن معیوب شده باشد و با انجام عمل تعویض قطعه ی آسیب دیده می توان ایراد را بطرف کرد.

معیوب شدن قطعه ی برد الکترونیکی دستگاه ماشین لباسشویی آبسال

ماشین لباسشویی آبسال قطعه ی برد الکترونیکی آن عموماً دارای یک سری قطعات ریز و درشت که می تواند شامل خازن، فیوز و … باشد که از این قطعات تشکیل شده است.

در مواقعی که نوسان اضافی در برق وجود داشته باشد و وارد دستگاه ماشین لباسشویی آبسال بشود، باعث آسیب و سوختن قطعات به کار رفته به خصوص در قسمت برد الکترونیکی دستگاه ماشین لباسشویی آبسال می شود و در نهایت امر اگر مقدار  این نوسان بیش از حد باشد منجر به سوختن کامل برد الکترونیکی ماشین لباسشویی آبسال خواهد شد.

 هم چنین در صورت خرابی دستگاه و نفوذ آب به برد الکترونیکی دستگاه ماشین لباسشویی آبسال، اتصالی در این قسمت ایجاد می شود و سیم پیچ داخلی دچار سوختگی شده و در نتیجه برد لباسشویی آبسال می سوزد و معیوب می شود، به همین منظور احتمال دارد که در برخی از موارد خطر برق گرفتگی وجود دارد.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال قدیمی
تعمیر ماشین لباسشویی آبسال قدیمی

 از جمله موارد دیگری که ممکن است باعث آسیب و سوختن  قطعه ی برد الکترونیکی  دستگاه ماشین لباسشویی شود، آتش سوزی در دستگاه  ماشین لباسشویی آبسال است که در این زمان قطعه ی  برد الکترونیکی به طور کامل و حتم  از بین رفته و قابل استفاده و تعمیر نخواهد بود.

 البته اگر مشکل از قطعات به کار رفته در داخل قطعه ی برد الکترونیکی دستگاه ماشین لباسشویی آبسال باشد، مانند نمونه، خازن یا فیوزهای استفاده شده در قطعه ی برد الکترونیکی دستگاه باید تعویض و تعمیر شود.

در این مواقع قطعه ی برد قابل تعمیر است، دوباره استفاده کنید و اگر کل قطعه ی برد سوخته است دیگر فکر تعمیر آن را از سر خود بیرون کنید و باید برد جدیدی تهیه کنید و روی دستگاه ماشین لباسشویی خود قرار دهید تا دستگاه ماشین لباسشویی دوباره کار کند و شروع به شستن لباس ها بکند و فعالیت خود را باز سر بگیرد.

بهتر است اگر قصد داریم برای ماشین لباسشویی خود برد بگیریم حتما برد الکترونیکی اصلی و مناسب ماشین لباسشویی تهیه کنیم.

زیرا اگر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی کیفیت و برند اصلی را نداشته باشد، برای خرید در آینده باید  هزینه زیادی متحمل بشوید.

هزینه انجام تعمیر ماشین لباسشویی آبسال قدیمی

بستگی به نوع و مدلی قطعه ایی که خراب شده، دارد که با بررسی دستگاه ماشین لباسشویی آبسال توسط کارشناسانی چون دکتر آچار در مدت زمان کوتاهی می توان معایب پیش آمده را رفع کرد و هزینه ی تعمیرات بستگی به انجام تعمیرات قطعه ی صدمه دیده و یا تعویض قطعه ی آسیب دیده دارد.

جمع بندی

دستگاه ماشین لباسشویی شما از هر برندی که باشد و با هر کیفیت و ساختار ظاهر احتمال دارد که در اثر فرسودگی و یا موارد دیگر با مشکلاتی روبرو بشود که شما در خواست کمک از طرف تعمیر کاران باشید که به شما تعمیر کاران با تجربه ی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال قدیمی دکتر آچار توصیه می کنیم که می توانند بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان  ممکن به شما کاربران عزیز ارائه بدهند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 5
 1. علی اکبر سعادت 1 سال قبل

  شما تعویض فیلتر آبسرد کن هم انجام می دید؟ خودمون هم می تونیم این کار رو انجام بدیم؟

 2. عباسعلی عبدی 11 ماه قبل

  با خوندن این مقاله مشکل دستگاهمو برطرف کردم، واقعا کاربردی بود

 3. رشیدی 8 ماه قبل

  همیشه تشویق میکنم شمارو

 4. فریبا پرور 4 هفته قبل

  سلام میخواستم بدونم تعمیر لباسشویی آبسال قدیمی هم انجام میدید؟

  1. دکتر آچار 4 هفته قبل

   سلام و عرض ادب بله تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال قدیمی در محل و منزل انجام می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید