تعمیر ماشین لباسشویی آبسال مدل الگانس

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال مدل الگانس


دستگاه ماشین لباسشویی در برندهای متفاوتی در بازارها موجود می باشد که در برندهای ایرانی دستگاه ماشین لباسشویی آبسال یکی از این برندها می باشد. یکی از مدل های های دستگاه ماشین لباسشویی آبسال مدل الگانس می باشد که در واقع از لحاظ عملکرد با بقیه ی دستگاه ماشین لباسشویی ها متفاوت نمی باشد در بیشتر موارد در طرح و ساختار با هم اختلاف دارند. در این مقاله شما را با تعمیر ماشین لباسشویی آبسال مدل الگانس آشنا میکنیم.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال مدل الگانس

گاهی ممکن است که شما با انسداد قطعه ی فیلتر پمپ دستگاه ماشین لباسشویی روبرو بشوید، برای این که عمل تخلیه آب دستگاه ماشین لباسشویی آبسال مدل الگانس انجام بشود یک پمپ تخلیه وجود دارد که در طی چند بار این تخلیه ی آب را انجام می دهد.

به دلیل این که این قطعه ی پمپ تخلیه در امان باشد و کمتر آسیب ببیند در طراحی آن یک فیلتر قبل از پمپ نصب شده است که قادر تا روبات و جرم ها قبل از این که وارد پمپ تخلیه بشود.

در این قسمت جمع می شود تا این قطعه ی پمپ تخلیه آسیبی نرساند و ممکن است که این در این قسمت با وجود اشیاء خارجی بسته بشود و دیگر پمپ تخلیه  قادر به تخلیه ی آب نباشد که برای رفع این ایراد به وجود آمده می توانید فیلتر دستگاه ماشین لباسشویی آبسال را باز کرده و پس از تمیز کردن مشکل را رفع کرده اید.

ایراد در قسمت کمک فنر دستگاه ماشین لباسشویی آبسال

در مدل های دستگاه ماشین لباسشویی که درب آن ها در قسمت جلوی دستگاه قرار دارد بروز علائم لرزش در دستگاه می تواند به علت کمک فنرها باشد.

در شرایط عادی کمک فنرها مانع از حرکت و تکان بی رویه ی دیگ شستشوی دستگاه ماشین لباسشویی  می شود، وجود این لرزش ها را تا حد بسیار زیادی می تواند کم کند.

با وجود فنرهای نگه دارنده این دستگاه می تواند ثابت بماند و در مواقعی که این کمک فنرها دچار آسیب بشوند باعث ایجاد لرزش و تکان خوردن دستگاه ماشین لباسشویی شما خواهد شد که برای برطرف کردن این لرزش باید اقدام به تعویض و یا تعمیر این کمک فنرها کرد.

می توانید این کار تعمیرات لباسشویی را با اطمینان خاطر به کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی آبسال مدل الگانس دکتر آچار بسپارید و دیگر نگران رفع این ایراد نباشید زیرا در کوتاه ترین زمان ممکن و با یک تماس شما در منزل حضور پیدا کرده و دستگاه را عیب یابی می کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال مدل الگانس
تعمیر ماشین لباسشویی آبسال مدل الگانس

علائم نیاز دستگاه ماشین لباسشویی آبسال مدل الگانس به رسوب زدایی

وجود رسوبات در داخل دستگاه ماشین لباسشویی آبسال مدل الگانس شما تشکیل شده است، می تواند در اثر گذشت زمان و پس از چندین بار شستشو در داخل دیگ یا داخل لاستیک اطراف در تشکیل می شود.

در صورتی که دو ماه یک بار عملیات رسوب زدایی را در دستگاه ماشین لباسشویی را اجرا کنید، شاهد چنین اتفاقی نخواهید بود.

به غیر از مشکل ایجاد رسوبات در داخل دستگاه ماشین لباسشویی آبسال، باکتری ها و قارچ ها نیز تشکیل شده و در این قسمت رشد خواهند کرد.

این موضوع  می تواند دلیلی برای بروز بیماری های پوستی در افراد حساس، مشکلات سلامتی و هم چنین بیماری در کودکان و نوزادان بشود، به همین دلیل از اهمیت خاصی برخوردار است.

 در پایان انجام رسوب زدایی و جرم دستگاه ماشین لباسشویی آبسال شما می تواند بر عملکرد درست آن تاثیر گذار باشد و باعث کاهش عملکرد دستگاه ماشین لباسشویی می شود.

کثیفی و آلودگی باقی مانده لباس های شما در داخل دستگاه ماشین لباسشویی آبسال می تواند باعث تولید و تکثیر باکتری ها و قارچ ها در دستگاه ماشین لباسشویی می شود.

در این مواقع شما شاهد بوی بدی از درون دستگاه ماشین لباسشویی خواهید بود که در این صورت، عملکرد دستگاه ماشین لباسشویی آبسال شما به خوبی قبل نخواهد بود و دیگر قادر به تمیز کردن لباس های کثیفی که به داخل دستگاه ماشین لباسشویی ریخته می شود نخواهد بود.

نمایان شدن این گونه علائم ها در دستگاه ماشین لباسشویی آبسال می تواند نشانه ی وجود رسوبات آهکی در ماشین لباسشویی آگاه می کند و شما را ملزم به رسوب زدایی و تمیز کردن ماشین لباسشویی می کند.

ولیکن پیشنهاد ما به شما این است که اجازه ندهید کارتا به این جا پیش برود و عملیات رسوب زدایی لباس های خود را هر دو ماه یا حتی هر ماه انجام دهید.

 مراحل رسوب زدایی  دستگاه ماشین لباسشویی با محلول خانگی  از طریق دو راه قابل اجرا می باشد.

دو روش برای رسوب زدایی ماشین لباسشویی وجود دارد. برای اجرا کردن روش ابتدایی  این راه کار که با  محلول جوش شیرین، سرکه و آب داغ انجام می شود را بیان می کنیم.

 این مواد را به سادگی می توانید تهیه کنید و در بسیاری از خانه ها یافت می شوند.

در ابتدا ی کار یک فنجان جوش شیرین و آب را در دیگ خالی دستگاه ماشین لباسشویی آبسال مدل الگانس  بریزید و سپس دو فنجان سرکه به آن اضافه کنید.

بعد از این مرحله با انتخاب برنامه شستشوی معمولی اجازه بدهید که چرخه شستشو به طور کامل اجرا و به پایان برسد، پس از اتمام برنامه ی شستشو، در را باز کرده و با اسفنج دیگ و دیواره های آن را تمیز کنید.

 هم چنین درب دستگاه ماشین لباسشویی آبسال را با اسفنج تمیز کرده تا این قسمت را عاری از وجود میکروب و قارچ بنمایید.

به این ترتیب رسوب زدایی داخل ماشین لباسشویی و لاستیک دور درب به درستی صورت می گیرد.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال مدل الگانس
تعمیر ماشین لباسشویی آبسال مدل الگانس

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال مدل الگانس در محل

هنگامی که با معیوب شدن شدن قطعه ایی از دستگاه ماشین لباسشویی آبسال روبرو می شوید بیشتر نگران پیدا کردن یک تعمیر گاه حرفه ایی و با تجربه می باشید.

ولی اصلاً نگران انجام تعمیرات نباشید تکنسین های ماهر دکتر آچار با یک تماس و اطلاع رسانی شما در محل حضور پیدا کرده و بدون انتقال دارد دستگاه ماشین لباسشویی در محل اقدام به تعمیر این دستگاه خواهند نمود.

هزینه ی انجام تعمیر ماشین لباسشویی آبسال مدل الگانس

هزینه های با توجه به این که که کدام یک از این قطعات با ایراد روبرو شده باشد با هم متفاوت می باشد و این که آیا قطعه ایی دچار خرابی شده و قابل تعمیر است و یا این که نیاز به تعویض قطعه دارد با هم اختلاف دارد و تمامی موارد در نظر گرفته شده تا هزینه ی تعمیرات بر آورد بشود.

کلام نهایی

به هر حال با گذشت زمان و استفاده های مکرر از دستگاه ماشین لباسشویی آبسال مدل الگانس ممکن است که در برخی از عملکرد هایش با مشکلاتی روبرو بشود و نتواند کار خود را به درستی اجرا کند و نیازمند انجام تعمیرات بشود که به شما دکتر آچار با متخصصین حرفه اش را توصیه می کنیم که با خیالی آسوده کار را به آن ها بسپارید، توجه داشته باشید این مدل لباسشویی آبسال مدل الگانس هست نه برند الگانس اگر نیاز به تعمیر محصولات الگانس دارید به نمایندگی الگانس مراجعه کنید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. علی محمد شمس 11 ماه قبل

  خواستم از تعمیرکار خوبتون آقای شایسته تشکر کنم، کارشون عالی بود واقعا

 2. سیدعلی طهماسبی 11 ماه قبل

  خواستم تشکر کنم از شما و کارشناسان خوب مرکز دکتر آچار بخاطر اهمیتی که برای زمان مشتریان قائل هستید

 3. زهرا زارع 4 هفته قبل

  دلیل تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی آبسال مدل الگانس چیه؟ خیلی وقته استفاده کردم خوب بوده ولی الان تخلیه نمیکنه آب رو

  1. دکتر آچار 4 هفته قبل

   سلام و عرض ادب گرفتگی شیلنگ پمپ تخلیه، ایراد و خرابی در تایمر و برد الکترونیکی از دلایل تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی تان می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید