تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس

تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس


دستگاه ماشین لباسشویی یکی از لوازم مهم در آشپزخانه های امروزی است که در صورت نبودش و پیدایش ایراد در عملکردش می تواند اختلال در امور کارها ایجاد بکند. برای پیشگیری کردن از اتلاف انرژی و هزینه ها و هم چنین خسارات وارده می توانید برای انجام کلیه ی امور مرتبط با تعمیر دستگاه ماشین لباسشویی در هر برندی با متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس دکتر آچار در ارتباط باشید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

راهکار روشن نشدن ماشین لباسشویی

هر زمان که متوجه شدید که درب دستگاه ماشین لباسشویی شما قفل شده و قرار است عملیات شستشو را آغاز کند ولی این اتفاق نمی افتد و چرخشی در دیگ صورت نمی گیرد.

در این مواقع می تواند پیدایش ایراد در قسمت موتور دستگاه ماشین لباسشویی باشد و احتمال دارد که موتور دستگاه سوخته باشد و یا این که  موتور دستگاه از کار افتاده باشد.

در برخی از این موارد پیدایش این ایراد می تواند به علت معیوب شدن قطعه ی میکروسوئیچ درب دستگاه ماشین لباسشویی باشد.

این قطعه موظف به بسته شدن درب دستگاه ماشین لباسشویی است و در مواقعی که این قطعه خراب بشود و با مشکلاتی روبرو بشود دیگر درب دستگاه ماشین لباسسشویی شما قفل نخواهد شد.

در این زمان بهتر است که اقدام به تعویض این قطعه نمود که این کار بهتر است توسط کارشناسان متخصصی هم چون دکتر آچار صورت بگیرد.

از دلایل دیگر مشاهده کردن این ایراد می تواند به خاطر برق ورودی باشد، بهتر است برق ورودی دستگاه را چک کرد، گاهی احتمال دارد که با معیوب شدن قطعه ی پریز این مشکل نمایان گشته که با تعویض کردن این قطعه می توانید ایراد را برطرف نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس
تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس

تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس

همان طور که می دانید دستگاه ماشین لباسشویی از لوازم مهم خانه ها محسوب می شود، برای این که دستگاه ماشین لباسشویی شما دارای دوام و عمر طولانی تری باشد.

بهتر است در امر خراب شدنش توجه بسیار داشت که از افراد متخصص برای رفع این ایرادات کمک گرفت تا در آینده از پرداخت هزینه های گزاف در امان باشید و هم چنین مشکلی برای دستگاه ماشین لباسشویی شما به وجود نیاید.

علت باقی ماندن پودر در مخزن دستگاه ماشین لباسشویی چیست؟

در برخی از موارد اتفاق افتاده است که آب به داخل دستگاه ماشین لباسشویی وارد نمی شود و پودر در داخل مخزن باقی مانده است، در این مرحله ابتدا باید اطمینان پیدا کنید که قفل درب دستگاه درست است و درب دستگاه بسته شده است.

اگر درب دستگاه قفل نشده باشد، مشکل به دلیل تخلیه آب نیست و باید مشکل را در اجزای استارت، قطعات دیگر  و عملکرد برد مورد بررسی قرار داد، ولی در این مواقع بیشترین احتمال به خاطر پیدایش ایراد در  قطعه ی  شیر برقی است.

یکی از قطعات اصلی ماشین لباسشویی که می توان پر اهمیت دانست همین قطعه ی شیر برقی می باشد که متشکل شده از فنر، میله استوانه ای، ظرف پلاستیکی و دیافراگم تشکیل شده است.

مدل این قطعه ی شیرهای برقی در دستگاه ماشین لباسشویی بسته به مدل ها و برندهای مختلف با یکدیگر اختلاف دارند، خرابی های مربوط به خرابی شیر برقی فقط باید توسط متخصص تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس بررسی و تعمیر شود.

تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس در محل

اگر در محدوده ی شرق تهران زندگی می کنید و دستگاه ماشین لباسشویی شما با مشکل روبرو شده است و نگران پیدا کردن تعمیر کار در محله ی تهرانپارس هستید اصلاً نگران نباشید کار شناسان ماهر دکتر آچار  با اطلاع رسانی در اولین فرصت وارد عمل خواهند شد.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس

هر زمان که با خرابی دستگاه ماشین لباسشویی روبرو می شوید به غیر از پیدا کردن تعمیر کار خوب دانستن هزینه ی تعمیرات هم مهم می باشد.

با حضور متخصصین در محل و بررسی دستگاه ماشین لباسشویی شما می توانند هزینه را بر آورد کنند، این هزینه ی تعمیرات بستگی به قطعه ایی که خراب شده است و هم چنین آیا این قطعه ی مغیوب شده قابل تعمیر است یا خیر ؟

در صورت انجام تعمیرات هزینه ی تعمیرات دریافت شده و در غیر این صورت اگر بنا به دلایلی باید قطعه ی آسیب دیده را تعویض کرد هزینه ی قطعه ی جدید  که جایگزین شده است را باید تخمین زد.

همه ی این هزینه های و هزینه ی ایاب و ذهاب افراد متخصص می تواند هزینه ی تعمیر ماشین لباسشویی شما باشد.

ولی تعمیر کاران دکتر آچار تلاش بر این دارند که اگر قطعه ی آسیب دیده قابل تعمیر باشد تصمیم بر تعمیر می گیرند  و در غیر این صورت اقدام به تعویض می نمایند.

تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس
تعمیر ماشین لباسشویی در تهرانپارس

تعمیر ماشین لباسشویی در منزل

با اطلاع رسانی به تعمیر کاران دکتر آچار در کمترین زمان ممکن در اسرع وقت در منزل حضور پیدا کرده و اقدامات لازم را برای انجام تعمیرات ماشین لباسشویی شما انجام خواهند داد و دیگر نیازی به جا به جایی لوازم خراب شدن وجود ندارد و به راحتی بدون انتقال دادن در منزل تعمیرات صورت می گیرد.

علت صدای زیاد ماشین لباسشویی

در هنگام شنیده شدن صدای ناهنجار و یا صدای زیاد دستگاه ماشین لباسشویی بهتر است توجه داشته باشید که تولید صدا از کدام قسمت می باشد.

که در مرحله ابتدایی بهتر است که این صدا را در قطعه ی پمپ کنکاش کنید ولی اگر تولید صدا با لرزش هم راه بود احتمال دارد که ایراد در قسمت کمک فنرها باشد که نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد.

سخن نهایی

احتمال دارد در حین کار کردن با دستگاه ماشین لباسشویی خود با اختلالاتی در عملکردش روبرو بشوید ولی با وجود کارشناسان دکتر آچار دیگر نگران خرابی دستگاه ماشین لباسشویی خود نباشید.

زیرا با یک تماس شما تعمیرکاران حرفه ایی این گروه در محل حضور پیدا کرده و تمامی ایرادات را در کمترین زمان ممکن رفع خواهند کرد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
  1. امیر مددی 1 سال قبل

    درخواست تکنسین بدیم از تعمیرگاه تون چند روز طول میکشه که تکنسین ها اعزام بشن؟

  2. حمیدرضا زاهدی 11 ماه قبل

    تعمیر در محل یکی از بهترین امتیازیای تعمیرگاه تونه

  3. علی اکبر امین 8 ماه قبل

    درجه یک بود این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید