تعمیر لباسشویی شرق تهران

تعمیر لباسشویی شرق تهران


در هر زمانی که شاهد ایرادی در عملکرد دستگاه ماشین لباسشویی می شوید بهتر است که وقت را از دست ندهید و این نواقص را نادیده نگرفته و بی توجه نباشید و فوراً با تعمیر لباسشویی شرق تهران دکتر آچار تماس برقرار کنید.

اگر این نواقص برای مدت زمان طولانی همراه دستگاه ماشین لباسشویی شما باشد احتمال دارد که به قسمت های دیگر دستگاه صدمه وارد کند و احتمال دارد که با تعمیرات جواب نگیرید.

جهت تعمیر لباسشویی در تمام مناطق تهران به لینک زیر مراجعه کنید:

https://drachar.com/washing-machine-repair/

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

در هنگام نصب دستگاه ماشین لباسشویی توجه داشته که همه ی موارد مرتبط به نصب دستگاه با دقت انجام بشود زیرا هر گونه خطا باعث عواقب خطرناکی در آینده برای عملکرد دستگاه تان خواهد بود و احتمال این که خرابی ها گسترش پیدا کند بسیار زیاد است.

تعمیر لباسشویی شرق تهران
تعمیر لباسشویی شرق تهران

دکتر آچار خدمات مختلفی را ارائه خواهد داد که تعمیر لباسشویی شرق تهران یکی از خدماتش می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی در شرق تهران

هرگاه که شما بوی سوختگی را از دستگاه ماشین لباسشویی خود متوجه شدید این موضوع را باید جدی بگیرید و از مشکلات تلقی کنید.

اگر بی توجهی کنید به این موضوع احتمال دارد که در آینده ی نزدیک با هزینه های زیاد تعمیرات روبرو بشوید، در مرحله ی ابتدایی مشاهده ی این گونه مشکل باید سریعاً دستگاه ماشین لباسشویی را از برق بیرون آورده و بعد با تعمیر کاران تعمیر لباسشویی شرق تهران دکتر آچار تماس برقرار نمایید.

بروز این ایراد احتمال دارد بنا به دلایلی  هم چون وجود ساییدگی و یا معیوب شدن تسمه، خراب شدن قطعه ی برد و یا قطعه ی تایمر دستگاه ماشین لباسشویی، صدمه دیدن قطعه ی المنت و در نهایت سوختن لاستیک المنت دستگاه ماشین لباسشویی شما باشد که با حضور تکنسین های با تجربه می توانید عیوب پیش آمده را رفع کنید.

تعمیر موتور ماشین لباسشویی در شرق تهران

در مواقعی که با صدای موتور ماشین لباسشویی روبرو هستید ممکن است که اشکال در قسمت تسمه  باشد و در غیر این صورت می تواند به علت وجود قطعات بلبرینگ ها ی موتور دستگاه ماشین لباسشویی باشد که نیاز به تعویض دارد.

البته در برخی از موارد دستگاه ماشین لباسشویی آبگیری می کند ولی چرخش ندارد که بهتر است قطعاتی چون هیدرواستات، تایمر و برد احتمال دارد با مشکل روبرو شده و ایراد در این قطعات باشد.

ولی گاهی هم در اثر سوختن سیم پیچ ها و یا تمام شدن زغال های دستگاه ماشین لباسشویی باشد که بعد از عیب یابی دستگاه ماشین لباسشویی می توان با تعمیرات و یا تعویض قطعات ایرادها را برطرف نمود.

تعمیر لباسشویی شرق تهران
تعمیر لباسشویی شرق تهران

عملکرد قطعه ی برد دستگاه ماشین لباسشویی

قطعه ی برد ماشین لباسشویی یا در واقع برد الکترونیکی دستگاه ماشین لباسشویی یکی از قطعاتی است که همیشه در حال تحول و قابلیت برنامه ریزی دارد و مثل قطعاتی دیگر مانند قطعه ی تسمه ماشین لباسشویی به طور کامل خواص مکانیکی را دارا است.

بالا بودن مدل دستگاه ها موثر در قطعه ی برد آن که تخصصی تر و پیشرفته تر می باشد، این قسمت حساس که تشکیل شده از قطعاتی مانند فیوزها و خازن های ظریف می باشد.

قطعه ی برد موظف به اجرای دستورات وارد شده توسط شما کاربران از طریق دکمه شروع، تایمر و دکمه های دیگر است.

ضرورت تعمیر قطعه ی برد دستگاه ماشین لباسشویی، رفع ایرادات ماشین لباسشویی مرتبط با این قطعه، انجام دادن عمل ریست دستگاه ماشین لباسشویی رعایت عملکرد ضعیف آن و شباهت دیگر اقدامات در هر برند دیگری، به دلیل وظیفه و عملکرد این قطعه در دستگاه ماشین لباسشویی می باشد.

در صورت بروز هر گونه ایرادی و نواقص در قطعه ی برد، نه تنها کارکرد کل دستگاه قطع می شود، بلکه ممکن است سایر قسمت ها نیز آسیب ببینند، وجود نشتی آب در  دستگاه ماشین لباسشویی، مختل شدن اجرای برنامه شستشوی دستگاه ماشین لباسشویی و از مشکلاتی و معایب این چنینی می توان در هنگام  استفاده از دستگاه ماشین لباسشویی را مشاهده کرد.

در مواقعی که دستگاه ماشین لباسشویی شما با نمایش کدهای خطای بر روی صفحه ی نمای به شما هشدار می دهد بهتر است فوراً دستگاه را توسط تکنسین های با تجربه تعمیرات لباسشویی مورد بررسی قرار بدهید تا با مشکلات بزرگ تری در آینده با آن مواجه نشوید.

تعمیر لباسشویی شرق تهران
تعمیر لباسشویی شرق تهران

معیوب شدن قطعه ی برد الکترونیکی دستگاه ماشین لباسشویی در شرق تهران

می دانید که اجزای پانل خازن و فیوزهای از قطعات بسیار حساسی می باشند،  در این جا بارز  ترین  عوامل خرابی و نیازمند به تعمیرات قطعه ی برد ماشین لباسشویی همه ی برندها را مشاهده می کنید.

در زمان های تغییر برق دستگاه، زمانی که قطعه ی خازن ها دچار اتصالی شده و برد الکترونیکی می سوزد، بنا به دلایلی مانند خرابی قطعات داخلی آب وارد دستگاه شود.

احتمال این که سیم پیچ داخلی دچار اتصالی بشود و برد دوباره می سوزد، در زمان بروز این مسائل برخی موارد تعمیر برد ماشین لباسشویی دوو، برد ماشین لباسشویی کنوود و… فقط با انجام عملیات تعویض قطعاتی مانند خازن و فیوز انجام می پذیرد.

لیکن در برخی موارد همانند سوختن برد قطعه باید حتماً تعویض صورت بگیرد، صدمه دیدن این قطعه و عیب یابی آن گاهی در تعمیر سایر لوازم آشپزخانه مانند تعمیر یخچال در برندهای هایی مانند ال جی، ارج، کنوود و سایر برندها دیده می شود واین امر اختصاص به دستگاه ماشین لباسشویی ندارد.

سرویس ماشین لباسشویی شرق تهران

انجام دادن سرویس دستگاه ماشین لباسشویی یکی از خدماتی است که با انجام دادن این کار می توانید بر عمر مفید دستگاه بیفزایید و از کارهای با اهمیت و ضروری می باشد و در جهت بهبود عملکرد آن دستگاه موثر واقع شده است که به صورت دوره ایی صورت می گیرد.

گاهی ممکن است که شل شدن یک قطعه باعث  صدمه زدن به قطعات دیگر شده باشد که با انجام این کار می توانید این موضوع پیشگیری کنید.

با بررسی تمام عملکرد دستگاه  توسط تکنسین های با تجربه و هم چنین عملکرد تمامی قطعات می توان از پرداخت هزینه های گزاف جلوگیری نمود.

تعمیر لباسشویی شرق تهران
تعمیر لباسشویی شرق تهران

هزینه ی تعمیر لباسشویی شرق تهران

هر گاه لوازم برقی از جمله دستگاه ماشین لباسشویی شما با خرابی روبرو بشود پس بررسی عیوب قطعات آسیب دیده و شناسایی آن قطعه اقدامات اولیه برای رفع این ایراد و انجام عملیات تعمیر آغاز خواهد شد.

هزینه ها با توجه به تعمیر قطعه و یا تعویض قطعه و قرار دادن قطعه ی جدید در دستگاه ماشین لباسشویی خدمات را ارائه خواهند داد و تمامی این موارد محاسبه خواهد گشت.

اگر در منطقه ی شرق تهران زندگی می کنید و با خرابی دستگاه ماشین لباسشویی روبرو هستید با دکتر آچار در تعمیر ماشین لباسشویی شرق تهران تماس حاصل کنید.

تعمیر لباسشویی شرق تهران در محل

دکتر آچار برای جهت رفاه حال کاربران عزیز با هم کاری تکنسین های متبحر خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در محله ی شرق تهران سعی بر این دارد که خدماتی نظیر تعمیرات انواع ماشین های لباسشویی ایرانی  وخارجی در شرق تهران تجربه ی خوبی را ارائه نماید.

نتیجه گیری

با مشاهده ی هر گونه تغییرات در عملکرد دستگاه ماشین لباسشویی  می توانید به تکنسین های با تجربه و کار آزموده ی دکتر آچار در تعمیر لباسشویی شرق تهران اعتماد کنید.

دستگاه لباسشویی معیوب شده را تست کرده و عیوب آن را مشخص کرده تا اقدامات اولیه برای تمامی امور مرتبط با تعمیرات را برای شما انجام بدهند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 5
 1. امید ایزدی 1 سال قبل

  ما که مشتری دائمی شما هستیم ولی شما کارتون خیلی درسته

 2. شهرام کیانی 1 سال قبل

  کارشناستون رایگان مارو راهنمایی کردن و مشکل دستگاهمونو خودمون حل کردیم

 3. اسماعیل شریعتی 1 سال قبل

  درخواست تکنسین بدیم از تعمیرگاه تون چند روز طول میکشه که تکنسین ها اعزام بشن؟

 4. ساناز صمدی 2 ماه قبل

  سلام چرا ماشین لباسشویی خیلی آهسته آبگیری می کنه دلیلش چیه؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام و عرض ادب لطفا فیلتر ماشین لباسشویی رو بررسی کنید ممکنه فیلتر دچار انسداد شده باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید