تعمیر ماشین لباسشویی در پونک

تعمیر ماشین لباسشویی در پونک


تعمیر ماشین لباسشویی در پونک

تعویض ماشین لباسشویی بهتر است یا تعمیر آن:

برای این که ماشین لباسشویی خودتان را تعمیر کنید یا آن را عوض کنید باید به هزینه تعمیرات آن و همچنین سن دستگاه خود توجه کنید، طول عمر یک ماشین لباسشویی به شکل میانگین تقریباً 10 سال است.

تکنسین‌های دکتر آچار توانایی این را دارند که هر مشکل دستگاه شما را تعمیر کنند و باعث زیاد شدن طول عمر ماشین لباسشویی شما شوند در نتیجه در هزینه‌هایی که شما باید کنید صرفه جویی حاصل می‌شود، با این حال اگر عمر میانگین دستگاه شما تمام شده است خوب است آن را عوض کنید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

علت روشن نشدن لباسشویی و نحوه تعمیر ماشین لباسشویی:

برای پیدا کردن علت مشکل، اول باید توجه کنیم که دستگاه از نوع الکتریکی است یا مکانیکی.

دلایلی مانند برد الکترونیکی، خازن برق ورودی، سیم کشی، دوشاخه برق و موتور دستگاه در ماشین لباسشویی اتومات و الکترونیکی احتمال دارد موجب شود که ماشین لباسشویی روشن نشود.

و دلایلی مانند تایمر، خازن، سیم کشی، دوشاخه برق و موتور در ماشین لباسشویی‌های مکانیکی احتمال دارد باعث به وجود آمدن این مشکل شوند.

برای این که بررسی‌ها با دقت تر باشند تکنسین‌ها و تعمیرکاران لباسشویی دکتر آچار می‌توانند از ماشین لباسشویی بازدید کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی در پونک
تعمیر ماشین لباسشویی در پونک

دلیل کار نکردن لباسشویی و تعمیرات لباسشویی در محل:

اگر دستگاه شما روشن می‌شود ولی شروع به کار کردن نمی‌کند احتمال دارد یکی از قطعه‌های زیر آسیب دیده باشند:

 • خراب شدن میکروسوئیچ قفل درب ماشین
 • زبانه درب دستگاه شکسته شده است
 • خراب شدن پمپ تخلیه دستگاه و باقی ماندن آب در ماشین
 • برد الکتریکی خراب شده است و فرمان شروع به کار صادر نمی‌شود
 • خراب شدن دکمه روشن/خاموش
 • ذغال های موتور خراب شده است

برای این که ماشین لباسشویی عیب یابی شود و سپس تعمیر شود باید هر کدام از قطعه‌های که ذکر شده به شکل جداگانه بررسی شوند تا مشکل مشخص شود.

چه زمانی به تعمیرکار نیاز است؟

 • لباسشویی لباس‌ها را خشک نمی‌کند
 • دکمه‌های دستگاه ایراد دارند و کار نمی‌کنند
 • دیگ ماشین لباسشویی نمی‌چرخد
 • لباسشویی سر و صدای غیر عادی و بلندی دارد
 • وقتی ماشین روشن شد برنامه آن شروع نشود و کار نکند
 • درب دستگاه بسته نمی‌شود و لاستیک دور درب خراب شده است
 • آب ماشین خالی نمی‌شود
 • و بدنه ماشین لباسشویی دارای برق است

تعمیر و نگهداری منظم ماشین لباسشویی را جدی بگیرید و به آن توجه داشته باشید.

درست است که ماشین لباسشویی‌هایی که مدرن هستند توانایی این را دارند برای سال‌ها کار کنند ولی بعضی از قطعه های آن به تعمیر کردن و نگهداری منظم نیاز دارد.

اگر شما خودتان نمی‌توانید دستگاه تان را چک کنید، از تعمیرکاران و تکنسین‌های تعمیر ماشین لباسشویی در پونک دکتر آچار بخواهید این کار را برای شما سالی یک بار انجام دهند.

دقت کنید اگر دستگاه شما در مکانی قرار دارد که دمای آن پایین است، در فصل سرما شلنگ‌ها را از شیر آب جدا کنید و همچنین آب داخل را خالی کنید تا آب یخ نزند و مشکلی به وجود نیاید.

رعایت کردن نکته‌های زیر باعث می‌شود دستگاه خود را تعمیر نکنید:

پیش از این که مشکل ماشین لباسشویی را بخواهیم بر طرف کنیم، باید به نکته‌هایی بپردازیم که موجب می‌شود به تعمیرکار کمتر نیاز داشته باشیم، این جمله را بسیار شنیده‌ایم که می‌گوید: پیشگیری بهتر از درمان است، پس دقت کنید.

 • برای شستن لباس‌ها از شوینده‌هایی استفاده کنیم که اصل و اورجینال باشد.
 • تنها از یک شوینده که همه منظوره می‌باشد بهره بگیرید.
 • استفاده کردن از شوینده‌هایی که متفاوت است موجب می‌شود که قطعه‌ها پوسته شوند و بعد از آن باید آن‌ها را جرم گیری کنید.
 • سختی آب منزل شما موجب می‌شود که قطعه‌های دستگاه دچار رسوب و کثیفی شوند.
 • حتماً از فیلتر استفاده کنید تا سختی آب را از بین ببرد و قطعات دستگاه شما کثیف نشوند.
 • حجم زیاد به داخل ماشین نریزید و همچنین به صورت مکرر از آن استفاده نکنید.

اگر از خدمات راضی نباشیم چه کنیم؟ آیا بعد از تعمیر ماشین گارانتی داده می‌شود؟

یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین هدف‌های شرکت دکتر آچار رضایت مشتریان است به همین دلیل بعد از تعمیر و ارائه خدمت به شما عزیزان، یک گارانتی 12 ماهه به شما داده می‌شود و اگر باز هم مشکلی در مورد خدمت داشتید، این مشکل از طریق واحد پشتیبانی رسیدگی خواهد شد.

تعمیر ماشین لباسشویی در پونک
تعمیر ماشین لباسشویی در پونک

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در پونک چقدر است؟

برای برآورد کردن دقیق هزینه‌ها باید به نوع دستگاه، دلیل خراب شدن آن، نیاز داشتن دستگاه به تعوض قطعه و مواردی مشابه توجه شود.

تکنسین و تعمیرکاران دکتر آچار پس از بررسی کردن ماشین لباسشویی هزینه را خدمت شما عرض می‌کنند، ما کم‌ترین و مناسب‌ترین هزینه‌ها برای شما با توجه به اوضاع اقتصادی در نظر گرفته‌ایم.

زمان مراجعه تعمیرکار به منزل ما در چه ساعاتی از روز است؟

زمانی که شما درخواستی را برای تعمیر ثبت کنید بعد از هماهنگی با شما و در زمانی که شما خواستار باشید تعمیرکاران ما به محل اعزام می‌شوند.

علائم خراب شدن لباسشویی را، کوچک یا بزرگ، جدی بگیرید:

علامت و نشانه‌های خرابی دستگاه با توجه به قطعه‌ای که دچار آسیب شده است تفاوت دارد، چیزی که حائز اهمیت است این است که به مشکلی که به وجود می‌آید باید سریع رسیدگی شود.

اگر دستگاه شما دارای نشتی است، تکان زیاد دارد، لکهٔ روغن روی لباس‌ها می‌گذارد، آب را گرم نمی‌کند یا این که مرحله خشک کن آن کار نمی‌کند، شما باید از یک تعمیرکار حرفه‌ای یاری بطلبید.

خدمات گسترده دکتر آچار، تعمیر کردن لباسشویی یا تعویض قطعات آن:

شرکت دکتر آچار با داشتن تعمیرکارانی که شناخت و آگاهی بسیاری دربارهٔ سیستم ماشین دارند، می توانند همهٔ مشکل‌های دستگاه شما را برطرف کنند و اگر لازم شد قطعه‌های اورجینال و اصلی را به جای قطعه‌های خراب به کار ببرند، بعضی از خدمات شرکت دکتر آچار به شرح زیر است:

 تعمیر واشر لباسشویی:

تعمیر کردن لاستیک دور درب (واشر) معمولاً قابل انجام نیست و در بسیاری از موارد باید آن را عوض کرد، یکی از رایج‌ترین اتفاقاتی که برای این قطعه می افتد سوراخ شدن یا پارگی است که در این شرایط فقط می‌توان آن را عوض کرد.

مشکلات دیگری که برای این قطعه به وجود می‌آید کپک زدن و سیاه شدن است، کپک زدن می‌تواند بوی بدی را در لباس‌ها به وجود آورد و باعث به وجود آمدن حساسیت در بین افراد شود و سیاه شدن این قطعه در آخر شما را مجبور می‌کند که آن را عوض کنید.

اگر بعد از هربار شستشو این قطعه را تمیز کنید به حفظ کردن سلامت آن کمک زیادی کرده‌اید.

 •  تعمیر یاتاقان لباسشویی:

تعمیر کردن یاتاقان دستگاه و یا عوض کردن آن از خدماتی است که دکتر آچار ارائه می‌دهد، سر و صدای خیلی زیاد در زمان کار کردن دستگاه و وجود لکهٔ روغنی روی بعضی از لباس‌ها نشانهٔ این است که یاتاقان مشکل پیدا کرده است.

 • تعمیر لرزش لباسشویی:

لرزش داشتن دستگاه یا تکان‌های زیاد و شدید احتمال دارد فقط به دلیل خطای کاربر باشد، برای مثال احتمال دارد در دیگ دستگاه خیلی زیاد یا خیلی کم لباس ریخته باشید.

 همچنین احتمال دارد که ماشین لباسشویی تراز نباشد و به همین خاطر شدیداً دچار تکان می‌شود، با این حال می تواند دارای اشکال فنی هم باشد که در این شرایط باید از تعمیرکار کمک بگیرید.

 •  تعمیر قفل لباسشویی:

تعمیر کردن قفل دستگاه و یا عوض کردن آن از جمله کارهایی است که باید آن را یک متخصص و یک تعمیر کار ماهر انجام دهد، اگر درب دستگاه بعد از تمام شدن شستشو باز نمی‌شود قفل دستگاه ایراد پیدا کرده است.

ممکن است زبانه درب خراب شده باشد و از فعال شدن قفل ممانعت کند، تعمیرکار دکتر آچار پس از بررسی کردن آن می‌تواند آن را تعمیر یا تعویض کند.

 تعمیر خازن لباسشویی:

خازن دستگاه بسیار حائز اهمیت است و خراب شدن آن می‌تواند برای شما دردسر به وجود آورد، علائمی که نشانه دهندهٔ خراب شدن خازن است عبارت‌اند از:

عدم کار خشک کن، ایجاد سر و صدای زیاد در زمان کار، گرم شدن بیش از حد، خوب تمیز نشدن لباس‌ها، پیشنهاد ما این است برای بررسی و تعمیر کردن این قطعه از یک تعمیرکار مجرب کمک بگیرید.

در آخر:

ماشین لباسشویی یکی از وسایل ضروری در هر خانه است و در صورت نبودن آن دردسرهایی به وجود می‌آید پس در نگهداری آن کوشا باشید و در صورت دیدن هر نشانه‌ای حتی کوچک اقدام به سرویس و تعمیر آن کنید.

شرکت دکتر آچار این کار را با تعمیرکاران و تکنسین‌های ماهر و آموزش دیدهٔ خود به نحو احسن انجام می‌دهد و با گارانتی که به شما می‌دهد خیال شما را آسوده می‌کند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. مهرداد شکری 1 سال قبل

  آب کولر گازی ام باید مثل آب کولر آبی تخلیه بشه؟

 2. میثم حمیدی 11 ماه قبل

  نصب ماشین لباسشویی در نسیم شهر تهران هم انجام میدن تکنسین ها؟

 3. هادی علوی 8 ماه قبل

  خیلی سایت خوبی دارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید