تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا


ماشین لباسشویی از لوازم خانگی پر کاربرد در منازل است، که استفاده زیاد و عدم توجه به مراقبت و نگهداری از آن امکان آسیب و خرابی آن را افزایش می دهد، ضمن اینکه ماشین لباسشویی دستگاهی مکانیکی و الکترونیکی است که هم زمان با آب و برق کار می کند و خرابی در آن طبیعی است، اگرچه سامسونگ برندی معروف و شناخته شده است اما ممکن لباسشویی این برند به هر دلیلی دچار مشکل و خرابی شود.

پیشنهاد می کنیم در صورتی که ماشین لباسشویی سامسونگ تان دچار ایراد خرابی شده است و عملکرد آن با اختلال رو به رو شده برای تعمیرات لباسشویی در تهران با شرکت دکتر آچار تماس گرفته و از تکنسین های این مرکز کمک بگیرید.

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا

ماشین لباسشویی درب از بالا یکی از انواع ماشین لباسشویی های سامسونگ است که ممکن است عملکردش به هر دلیلی با اختلال رو به رو شود، در صورتی که قطعه از از لباسشویی درب از بالای سامسونگ تان خراب شده و آسیب دیده آن را به تعمیرکاران مرکز ما نشان داده و تعمیرش را به آن ها بسپارید، تکنسین های مرکز دکتر آچار افراد متخصص و مجربی هستند که هر ساله در دوره های آموزشی لوازم خانگی به ویژه ماشین لباسشویی درب از بالا شرکت میکنند.

تکنسین های مرکز دکتر آچار با بهره گیری از جدید ترین متد های تعمیراتی و استفاده از ابزار به روز و پیشرفته به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا می پردازند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با دکترآچار

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا در محل

حمل و نقل ماشین لباسشویی از منرل به تعمیرگاه کار سختی است و علاوه بر اینکه نیاز به هزینه حمل و نقل دارد نیاز به صرف زمان زیادی دارد، از این رو تکنسین های این مرکز اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی در محل می کنند، با این امکان در زمان و هزینه تان صرفه جویی شده و می توانید بر عملکرد تکنسین نظارت داشته باشید.

سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا

یکی از مهم ترین اقداماتی که می توان برای پیدا کردن ایرادات و خرابی های پنهان و کوچک که منجر به ایرادات بزرگتر می شوند سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ است، سرویس باید توسط سرویس کار متخصص انجام شده و به صورت دوره ای و منظم باشد، در سرویس ارورها برطرف شده و مشکلات پنهانی ماشین لباسشویی سامسونگ حل می شوند، سرویس موجب بهبود کاربری ماشین لباسشویی شده و طول عمر ماشین لباسشویی را افزایش می دهد، ضمن اینکه از خرابی و آسیب های بیشتر جلوگیری می کند.

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا
تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا

گارانتی تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا

کلیه خدماتی را که تکنسین های مرکز دکتر آچار در زمینه ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا انجام می دهند، دارای گارانتی 12 ماهه کتبی هستند که در پایان کار ارائه می شوند تا خیال مشتریان از بابت کار آسوده باشد، ضمانت نامه کتبی به معنی این است که در صورت گارانتی داشتن از شرکت ما اگر لباسشویی تان تا 12 ماه دوباره خراب شود تکنسین بدون دریافت هزینه مجدد مشکل را برطرف کرده و لباسشویی تان را تعمیر می کند.

هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا

عوامل بسیار زیادی از جمله مشکل لباسشویی، شدت مشکل، قطعه ای که تعویض می شود، اجرت تکنسین و… در هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا موثر هستند، اما به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات در مجموعه ما نباشید چرا که هزینه تعمیرات در این مجموعه مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملا منصفانه می باشد.

عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا

توصیه می شود عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا را به تکنسین های متخصص و مجرب بسپارید تا با بهره گیری از سابقه کاری شان و بهترین و دقیق ترین ابزار تشخیصی به عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ بپردازند، کمک از این تکنسین ها موجب برطرف شدن مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن با کم ترین هزینه خواهد بود.

عیب یابی ماشین لباسشویی را به افراد بدون تخصص نسپارید چرا که با این کار مشکل اصلی لباسشویی پیدا نشده و دستگاه تان دچار مشکلات دیگری خواهد شد.

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا
تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا

مشکلات رایج لباسشویی سامسونگ درب از بالا

 • آب درون ماشین لباسشویی پر نمی شود و یا به آرامی پر می شود.
 • در برخی مواقع ماشین لباسشویی حین کار و انجام برنامه متوقف می شود.
 • لرزش ماشین لباسشویی سامسونگ حین کار کرد
 • نچرخید دیک ماشین لباسشویی به درستی
 • وجود نشتی آب از ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا
 • سر ریز شدن آب از ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا
 • نچرخیدن ماشین لباسشویی سطلی سامسونگ و یا انجام ندادن برنامه مشخص شده
 • قفل نشدن درب ماشین لباسشویی به درستی
 • عدم تخلیه آب از ماشین لباسشویی
 • ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا برنامه مشخص شده را اجراء نمی کند.
تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا
تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا

در مقاله تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا می خواهیم به بررسی ایرادات و آسیب های احتمالی در این نوع ماشین لباسشویی بپردازیم:

 • چرا ماشین لباسشویی آب را تخلیه نمی کند؟

انسداد شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی به وسیله اشیا و پرزهای لباس ها از مهم ترین علت های تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی درب از بالا میباشد، دستمال کاغذی، جوراب، گیره سر و… از اشیایی هستند که موجب گرفتگی و مسدود شدن شیلنگ تخلیه می شوند.

ایراد و خرابی در پمپ تخلیه و نشتی شیلنگ از دیگر علت های عدم تخلیه اب ماشین لباسشویی است که برای برطرف کردن آن می توانید ماشین لباسشویی را بدون لبایس روشن کرده و مشکل را بررسی کنید، در صورتی که آب تخلیه نمی شود، شیلنگ را بررسی کنید که سالم باشد، خم شدن شیلنگ پشت لباسشویی به تخلیه نشدن آب لباسشویی کمک می کند، در صورتی که مشکل عدم تحلیه آب ماشین لباسشویی برطرف نشد مشکل را به کمک تکنسین برطرف کنید.

 • علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی ؟

دستگاه را بیش از ظرفیتی که دارد از لباس پر نکنید، این کار موجب فشار آمدن به لباسشویی و نچرخیدن دیگ و حتی خاموش شدن لباسشویی می شود، مشکل در پمپ یا موتور لباسشویی می تواند در نچرخیدن دیگ موثر باشد، موتور لباسشویی به چرخیدن دیگ کمک می کند و شستشوی لباس ها را بر عهده دارد، همچنین ایراد و خرابی قسمت کلاچ گیربکس بر اثر استفاده نادرست یا بیش از حد باعث نچرخیدن دیگ و سبد لباسشویی است، در صورتی که موتور یا کلاچ گیربکس خراب شده اند تعمیر آن را به تکنسین بسپارید.

 • چرا در حین کار صدای زیادی از ماشین لباسشویی درب از بالا می شنویم؟

در صورتی که لباسشویی حین کار صدای زیادی دارد و می لرزد احتمالا تراز نیست، برای رفع مشکل دستگاه را تراز کنید، خرابی و آسیب در قطعه بلبرینگ از دیگر دلایل صدای زیاد لباسشویی است که باید توسط تکنسین های دکتر آچار  بررسی شوند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. داوود مرادخانی 2 سال قبل

  خدا پدر و مادرتونو بیامرزه پیرمون در اومده بود تکنسین تو نیم ساعت درستش کرد

 2. حامد رشیدی 2 سال قبل

  بعضی ها جانماز آب میکشن اما بدون تعریف و تمجید از خودتون کارو انجام داد وتعمیرات شما حرف نداشت

 3. علی بختیاری 2 سال قبل

  عالی در یک کلام

 4. ناصر ایزدی 2 سال قبل

  پیشنهاد میدم تبلیغات تلوزیونی بدید وقتی انقدر کارتون درسته

 5. کاظم شهبازی 1 سال قبل

  آدرس دفترتون کجاست

 6. غلام ابراهیمی 1 سال قبل

  مرسی

 7. علی باهنر 1 سال قبل

  چه سایت قشنگی دارین

 8. حیدر کشانی 1 سال قبل

  باورتون میشه 600 هزار تومان دادم یه شرکت دیگه فقط نگاه کرد و رفت اما تکنسین شما با 400 تومان مشکل را حل کرد

 9. رمضان قاسمی 1 سال قبل

  اکانت اینستا هم دارید؟

 10. کریم فلاح 1 سال قبل

  تعمیرات را با کمترین قیمت برام انجام دادند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید