تعمیر یخچال وستل

تعمیر یخچال وستل


یخچال ها در برندهای متفاوت تولید شده که یکی از آنها برند وستل می باشد که دارای کیفیت بالایی است ولی به هر حال در اثر گذشت زمان امکان دارد که برخی از قطعات دچار مشکل و اختلال در عملکرد شده که توصیه شد حتماً از متخصین تعمیرات یخچال دکتر آچار برای تعمیر یخچال وستل کمک بگیرید تا ناجی شما برای حل معایب به وجود آمده در یخچال وستل باشند.

امکان دارد که برخی از مواقع یخچال روشن نشود و یا این که صداهایی در هنگام کار کردن توجه شما را جلب بکند و… در این مواقع بهتر است که در ابتدای امر علت را جویا بشوید.

تعمیر یخچال وستل

برخی از مشکلات برای یخچال وستل بسیار رایج بوده در این مطالب موارد شایع را مطرح می کنیم:

 • مورد اول این که یخچال به اندازه کافی خنک نمی شود.

عوامل مختلف در مورد خنک نشدن یخچال شامل:

 1. یکی از این موارد قطعهٔ ترموستات است.
 2. مورد دوم گاز نداشتن که ممکن است دراثر کمبود گاز و یا وجود نشتی گاز به وجود می آید.
 3. مورد سوم معیوب شدن قطعهٔ فن در یخچال وستل می باشد.
 4.  مورد چهارم این که لاستیک درب یخچال وستل خراب شده است.
 5. مورد پنجم این که ایراد در قسمت کمپرسور یخچال است.

 با تماس با تکنسین ها ی دکتر آچار و بررسی این موارد علت سرمای کم را معلوم می کنید، شایان ذکر است ایراد اصلی تکنسین های دکتر آچارقطعهٔ ترموستات و وجود نشت گاز است.

 • یخچال وستل از کار افتاده است

هر زمان که یخچال روشن نشود، احتمالاً یخچال به برق وصل نیست، یا این که دوشاخه یا کابل آسیب دیده باشد. این احتمال هم وجود دارد که قطعهٔ ترموستات یخچال ایراد پیدا کرده باشد.

گاهی اوقات هم امکان دارد که قطعهٔ برد یخچال وستل صدمه دیده است یا کمپرسور یخچال آسیب دیده است در صورتی که قطعهٔ کمپرسور از کار افتاده باشد، ممکن است به خاطر صدمه دیدن قطعهٔ رله یا اضافه بار کمپرسور باشد.

 همهٔ این عوامل به واسطهٔ یک تعمیرکار بررسی و خدمات مورد نیاز اجرا می شود.

 • تعمیر یخچال وستل
  تعمیر یخچال وستل

  داغی بیشتر از حد مجاز در موتور کمپرسور یخچال وستل

 همان طور که می دانید گرمای به وجود آمده به خاطر موتور کمپرسورها است ولیکن با گرم شدن بیشتر از حد مجاز کمپرسور و با تولید شدن گرما در نزدیکی کمپرسور و چون فن تهویه وجود ندارد سبب شده که احتیاج به انجام تعمیرات موتور یخچال وستل خود و کمپرسور دارید زیرا در این موقع یخچال وستل صدمه دیده متوقف می شود.

 •  آلودگی موتور کمپرسور یخچال وستل

از عوامل موثر دراز کار افتادن کمپرسور می شود آلودگی موتور را نام برد با حضور کثیفی و گرد و غبار، گرد و می باشد موتور کمپرسور فقط نیاز به روغن و گاز دارد و به موارد دیگری احتیاجی ندارد.

 •  عدم روغن کاری در کمپرسور یخچال وستل

بهتر است اطلاع داشته باشید که انجام شدن روغن کاری در برای کمپرسور خیلی اهمیت دارد در صورت عدم بی توجهی بر روی عملکرد کمپرسور موثر واقع خواهد شد وسبب ایجاد گرمای بیش از شده و در پایان امر کمپرسور شما در اثر گرم شدن بیش از حد موتور آسیب می بیند.

 • فعال سازی کمپرسور یخچال وستل

 هر زمان که با خاموش شدن کمپرسور روبرو می شوید و از کار افتاد، ممکن است ایراد از برد کنترل کمپرسور باشد مفهوم این است که فشار کمپرسور خیلی زیاد است و کمپرسورها نیاز به تعمیر و نگهداری دارند و برای تجربه فشار صحیح باید سرویس شوند.

بهتر است فشار دستگاه خود را بررسی کنید، گاهی اوقات کافی است کمپرسور و قطعات آن را تمیز کرده و از آن مراقبت کنید.

 زمان شارژ گاز یخچال وستل چه زمانی است؟

 امکان دارد که با مشکلاتی نظیر وجود لوله های پشت یخچال و یا سوراخ شدن کمپرسور در اثر فرسودگی نشتی و گاز یخچال تمام می شود.

 اگر یخچال شما مانند گذشته خنک نمی شود یا برعکس بسیار گرم شده است یا بوی فساد را در آن استشمام می کنید بی شک در یخچال وستل نشت گاز وجود دارد و برای شارژ مجدد گاز، اقدام بشود.

همچنین اگر شک دارید که یخچال شما خالی است یا گاز نشتی دارد، برای رفع شک می توانید کندانسور یخچال را لمس کنید وقتی که دما سرد است و یخچال کار می کند مفهوم این است که یخچال نشتی گاز دارد چون که با در جریان بودن گاز در لوله های کندانسور و دمای بدنه کندانسور باید گرم باشد.

فقط علامتی که نشان دهندهٔ نبود گاز است سردی کندانسور نمی تواند باشد، بلکه می تواند یکی از مهم ترین نشانه های آن باشد در مواقعی که آمدن صدا از یخچال ادامه دارد در صورتی که یخچال خاموش است باز هم مقداری گاز در یخچال فریزر بوده ولی قطعاً گاز تمام شده و باید شارژ شود.

صدای بلند و ناهنجار یخچال وستل

در برخی موارد مشکل صدای زیاد یخچال وستل تقصیر شماست و باید به نکات عیب یابی زیر توجه کنید آگاه باشید که عوامل ایجاد صدای غیرعادی در یخچال بارزترین موارد بوده امکان دارد به خاطر تماس پره های فن اواپراتور با یخ زدگی یا در اثر کثیف شدن فن ها به دلیل عدم سرویس دهی گذر زمان باشد.

پس توجه داشته باشید که یکی از مهم ترین دلایل این مشکل در یخچال شما توانسته به خاطر موتور یخچال باشد. موتور یخچال فریزر به دلیل فرسودگی یا عدم روغن کاری گذشت زمان می تواند سر و صدای زیادی ایجاد کند.

انجام دادن سرویس فن و یخچال وستل

برای این که گاز مبرد خنک بشود، هوای اتاق از طریق لوله های کندانسور “کویل” جریان می یابد تا گرما را به بیرون منتقل کند در اثر یک دوره طولانی با تجمع گرد و غبار هوای اتاق در قسمت قطعهٔ کندانسور و فن کندانسور می کند هنگامی که گرد و غبار بیش از حد وجود داشته باشد، خازن دیگر نمی تواند عملکرد تاثیر گذاری داشته باشد تاکید می شود که فطعهٔ کندانسور باید هر سال تمیز شود توجه داشته باشید که به انجام دادن سرویس سالانه با حضور متخصصین اهمیت بدهید.

تعمیر یخچال وستل
تعمیر یخچال وستل

تعمیر یخچال وستل در منزل

دکتر آچار دارای خدمات تعمیر یخچال وستل در منزل هستند و هر زمان که شما با کارشناسان این گروه برای انجام خدمات و بررسی مشکلات به وجود آمده یخچال وستل شما را همراهی خواهند کرد.

بیشتر افراد تمایل دارند که تعمیرات در منزل و با حضور خودشان در کنار افراد متخصص سرویس کار صورت بگیرد بنابراین انتخاب کردن دکتر آچار بهترین گزینه خواهد بود.

تعمیر یخچال وستل در محل

اگر در محل خود به دنبال تعمیر کار خوب هستید به شما دکتر آچار را معرفی کرده تا بهترین خدمات را برای تعمیر یخچال وستل در یافت نمایید به همین دلیل اصلاً نگران خراب شدن یخچال وستل خود نباشید زیرا کارشناسان با صبر و حوصله دستگاه را در محل عیب یابی می کنند وبا هر گونه اقدامی که لازم می باشد برای شما انجام می دهند.

هزینه تعمیر یخچال وستل

 پرداختی هزینهٔ شما برای انجام شدن تعمیر یخچال وستل به شرایط و خراب شدن قطعات یخچال وستل دارد زیرا ممکن اسن یک یا چند قطعه خراب شده باشد و یا این که بررسی بشود که قطعه را می توان تعمیر کرد یا خیر چون برخی را نمی توان تعمیر کرد و باید اقدام به تعویض نمود همه این موارد به همراه ایاب و ذهاب و دستمزد افرا د سرویس کار مشخص کننده هزینهٔ شما خواهد بود.

نتیجه گیری

بهتر است با تمامی معایب به وجود آمده برای یخچال وستل آشنا باشید تا به هنگام بروز عیب بتوانید راه کار رفع این موارد را بدانید در غیر این صورت اگر در تخصص خودتان نمی باشد بهتر است از افراد کارشناس ماهر دکتر آچار کمک بگیرید تا با تخصصی که دارند کار را با کیفیت برای شما انجام بدهند وگاهی اوقات ممکن است که مشکلات ساده نباشد و با پیچیدگی زیادی که دارد در توان شما نیست.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. جلال کرمی 3 هفته قبل

  سلام خواستم به دوستان بگم که ضمانت این مرکز واقعیه و اصلا فکر نمیکردم که واقعی باشه

  1. دکتر آچار 3 هفته قبل

   ممنون از لطف شما

 2. محمدحسین مرادخانی 2 هفته قبل

  خواستم از آقا یزدانی بابت کار خوبشون تشکر کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید