تعمیر یخچال در غرب تهران

تعمیر یخچال در غرب تهران


یخچال از وسایل ضروری خانه می با شد و احتمال خرابی آن هم بسیار است، در زمانی که یخچال شما خراب شده و نیاز به تعمیرات دارد، می توانید از تعمیرکاران ماهر یخچال در غرب تهران کمک بگیرید و تعمیر یخچال در محل را به آن ها بسپارید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

به دلیل اینکه لوازم برقی بسیار گران است، اگر زمانی نیاز به تعمیرات داشته باشد باید از افراد متخصص کمک گرفت تا مشکلی در تعمیرات یخچال شما پیش نیاید.

تعمیر یخچال در غرب تهران

در صورت مشاهده ی هر کدام از این مشکلات می توانید با متخصصین ماهر تعمیر یخچال در غرب تهران تماس بگیرید تا با تجربیات خاص خود بتوانند مشکل را به راحتی برایتان برطرف کنند.

سرویس یخچال در غرب تهران

سرویس یخچال در غرب تهران از مهم ترین خدماتی است که توسط تکنسین های دکتر آچار انجام می شود، سرویس یخچال در غرب تهران می تواند موجب بهبود عملکرد یخچال شده و طول عمر یخچال را افزایش دهد، در خدمات سرویس تکنسین عیوب پنهان دستگاه را پیدا کرده و آن ها را بر طرف می کند.

تعمیر یخچال در غرب تهران
تعمیر یخچال در غرب تهران

تعمیر یخچال در غرب تهران در محل

از آن جایی که حمل و نقل لوازم خانگی از جمله یخچال از منزل به تعمیرگاه کارسختی است و نیاز به پرداخت هزینه حمل و نقل دارد، تکنسین های دکتر آچار در غرب تهران تعمیرات یخچال را در محل و منزل انجام می دهند، با این امکان نیازی به مراجعه به تعمیرگاه نخواهید داشت، در زمان و هزینه های تان صرفه جویی شده و می توانید به صورت مستقیم عملکرد تکنسین را نظارت کنید.

تعمیرگاه دکتر آچار

در صورت عدم تخصص و دانش کافی در رابطه با تعمیرات یخچال از دستکاری آن پرهیز کنید، بررسی و تعمیر یخچال در غرب تهران را تکنسین های تعمیرگاه دکتر آچار بسپارید.

مرکز دکتر آچار تعمیرگاهی مجاز و معتبر در شهر تهران است که دارای شعب مختلفی میباشد، این مجموعه از طریق همکاری با تکنسین های متخصص و آموزش دیده به ارائه انواع خدمات از جمله نصب، سرویس و تعمیر یخچال در غرب تهران میپردازد.

چرا تعمیر یخچال خود در غرب تهران را به دکتر آچار بسپاریم؟

 1. همکاری با تکنسین های متخصص

تکنسین هایی که در تعمیرگاه دکتر آچار به فعالیت میپردازند افراد متخصص و آموزش دیده ای هستند که سابقه درخشان نیز داشته و با به کارگیری دانش و مهارت خود به برطرف کردن مشکلات و تعمیر یخچال در برندها و انواع مختلف میپردازند.

 1. مشاوره رایگان

پیش از درخواست تکنسین از مجموعه دکتر از طریق تماس با شماره 02188444021 با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید، در صورتی که مشکل یخچال تان توسط خودتان امکان پذیر باشد توسط تکنسین ها راهنمایی شده و در غیر این صورت میتوانید درخواست تکنسین بدهید.

تعمیر یخچال در غرب تهران
تعمیر یخچال در غرب تهران
 1. تعمیر در محل

از مهم ترین مزایای تعمیرگاه دکتر آچار تعمیر یخچال در محل است، با این امکان نیازی به حمل و نقل یخچال به تعمیرگاه وجود ندارد بنابراین هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد.

در این روش میتوانید از نزدیک عملکرد تکنسین را بررسی کرده و از تعمیراتی که بر روی یخچال اعمال میشود مطلع شوید.

 1. اعزام تکنسین به منزل

با توجه به وضعیت بیماری کرونا تکنسین ها با رعایت کامل پروتکل ها اعزام میشوند، همچنین از ابزار مناسب و متدهای جدید تعمیرات استفاده میکنند.

 1. گارانتی خدمات

تمامی خدماتی که توسط تکنسین های مجموعه انجام میشوند دارای گارانتی 12 ماهه هستند، با این امکان دیگر نگران بروز مجدد مشکل نخواهید شد چرا که تکنسین ها موظف اند در صورت بروز مشکل مجدد، مشکل را به صورت رایگان برطرف کنند.

 1. هزینه منصفانه

دقت کنید که هزینه تعمیرات در مجموعه دکتر آچار بسته به عواملی همچون برند و مدل یخچال و خدمات ارائه شده متغیر است، با این حال نگران هزینه تعمیر نباشید چرا که هزینه های این مجموعه مطابق با نرخ اتحادیه بوده و کاملاً منصفانه میباشد.

تعمیر یخچال در غرب تهران
تعمیر یخچال در غرب تهران
 1. تعویض قطعات اصل و اورجینال

تعمیر قطعات در تعمیرگاه دکتر آچار اولویت تکنسین ها میباشد، در صورتی که قطعه ای در یخچال مشتری غیرقابل تعمیر باشد تکنسین اقدام به تعویض آن میکند، تکنسین از قطعات اصل و اورجینال استفاده میکند.

مشکلات رایج یخچال که ممکن است با آن مواجه شوید:

 • خرابی لاستیک درب یخچال

از مشکلات شایع خرابی یخچال ها، خراب شدن لاستیک درب یخچال ها است، گاهی احتمال دارد با خوب قرار نگرفتن لاستیک درب یخچال بسته نشود، که این دلایلی دارد مانند خرابی لولای در و یا لاستیک درب دچار پارگی شده باشد که باید با تعمیرکاران یخچال تماس بگیرید تا مشکل را برطرف کنند.

 • روشن نشدن یخچال فریزر

گاهی ممکن است که خرابی در قسمت های دیگر یخچال باشد، یخچال روشن نشود که مشکل جدی است و از طرف دیگر چون مواد غذایی که در داخل یخچال قرار دارد خیلی زود ممکن است فاسد شود به همین دلیل سرعت عمل تعمیرکاران یخچال از مهمترین دلایلی برتری یک تعمیر کار است که در اسرع وقت نیاز شما را برآورده کند تا وسایل درون یخچال شما دچار خرابی نشود.

این خرابی در یخچال ممکن است در قسمت اتصال برق باشد که شما می توانید با بررسی کردن فیوز برق و پریز مشکل را برطرف کرد ولی گاهی این خرابی اشکال در برد الکترونیکی و یا قسمت های دیگر باشد و انجام این کارهای تخصصی باید توسط افراد ماهر انجام بشود.

تعمیر یخچال در غرب تهران
تعمیر یخچال در غرب تهران
 • خنک نکردن یخچال

زمانی که یخچال شما خوب خنک نکند دارای چند دلیل است، در زمان قرار دادن غذای های داغ باید به این نکته توجه داشته باشید که اجازه دهید غذاها خنک بشود بعداً آن را در داخل یخچال قرار دهید، دستگاه یخچال شما نباید در مکان گرم قرار بگیرد، و در هنگام قرار دادن در آشپزخانه از دیوار در فاصله ی معینی قرار بگیرد تا هوا در جریان باشد، گاهی هم احتمال خرابی رله استارت یخچال باشد.

شما در صورت هر گونه مشکل در یخچال خود می توانید با تعمیرکاران ما تماس بگیرید و تعمیر یخچال در غرب تهران در اسرع وقت مشکلات یخچال شما را بررسی کرده و آن را برطرف کنند.

در صورت نمایان شدن مشکلات نظیر روشن نشدن یخچال، برق داشتن بدنه ی یخچال، سرمای کافی نداشتن دستگاه، یکسره شدن دستگاه و بدون ایست کار کردن در یخچال شما باید با متخصصان تعمیر یخچال در غرب تهران تماس بگیرید تا مشکل را بررسی کنند.

امروزه به دلیل پیچیدگی یخچال ها کار تعمیر آنها ساده نیست و برای تعمیرات باید از افراد فنی و ماهر کمک گرفت شما میتوانید تعمیر را به متخصصان تعمیر یخچال در غرب تهران بسپارید.

تعمیر یخچال در غرب تهران
تعمیر یخچال در غرب تهران

برای ارتباط با شما در چه ساعاتی تماس بگیریم؟

خدمات ما به صورت 24 ساعته است و توجه داشته باشید که نمایندگی های معتبر تعطیلی ندارند و شما میتوانید برای تعمیر یخچال در هر ساعتی از شبانه روز حتی روز های تعطیل با شماره 02188444021 با ما در ارتباط باشید.

اگر از خدمات راضی نباشیم چه باید کرد؟

یکی از بزرگترین هدف های ما رضایت مشتریان عزیزمان از خدمات ارائه شده است از همین رو ما بعد از ارائه خدمات به شما گارانتی 12 ماهه در نظر گرفته ایم، اگر باز هم مشکلی در رابطه با خدمات ارائه شده داشتید، مشکل شما از طریق واحد پشتیبانی ما رسیدگی خواهد شد.

چرا گاهی در کف یخچال آب را مشاهده می کنید؟

در یخچال ها یک سیستمی در آن وجود دارد که با توجه به این صفحه ی خنک کننده رطوبت داخل یخچال را جذب می کند و برای اینکه این مقدار برفک زیاد نشود توسط سیستم یخچال هر چند وقت یکبار در زمان متوقف شدن کار یخچال این برفک ها آب می شود، آب برفک ها بعد از آب شدن توسط موتور یخچال بخار شده ولی در زمانی که این عملیات به درستی انجام نشود باعث جمع شدن آب در کف یخچال و جا میوه ایی می شود و این نشانه ی اشکال در سیستم یخچال است که باید افراد متخصص آن را برطرف کنند، این مشکل در صورت بسته شدن لوله تخلیه آب یخچال بروز می کند.

این را بدانید با سرویس کردن دستگاه یخچال خود در تایم زمانی مناسب از بازدهی خوبی برخوردار باشید، شما با توجه به نکاتی می توانید بر عمر یخچال خود بیفزایید:

نکات مهم در مورد یخچال

هرگز در داخل یخچال مواد گرم را قرار ندهید، برخلاف تصورات همه ی افراد اگر در داخل یخچال فضا پر باشد بهتر می توان از آن بهره ورداری کرد، زیرا این مواد غذایی نا خواسته گرما هوای ورودی یخچال را جذب کرده و از گردش این هوا مانع می شوند، هر چند وقت یکبار کویل های یخچال ها را بررسی کرده تا آنها را تمیز کنید، زیرا در گذشت زمان باعث شده این گردو غبار مانع از دفع گرما بشود، همیشه دمای یخچال را مناسب تنظیم کنید که این کار را با ترمومتر یخچال انجام می دهید، نکته مهم تنظیم درجه در 37 تا 40 درجه است نه اینکه نوع ترمومتر چیست و در کجا قرار دارد.

 • موتور یخچال

در زمانی که یخچال روشن باشد دلیل بر این که موتور یخچال به طور دائم روشن است نمی باشد، وقتی که یخچال نتواند مواد گرم داخل خود را به خوبی سرد نگه دارد باعث شده که موتورش زیاد روشن باشد، زمانی که این اتفاق بیفتد دلیل بر عملکرد نامناسب دستگاه یخچال شما می باشد، در این موقع اولین دلیل احتمال باز بودن در یخچال است، زیرا این مورد باعث شده که هوای گرم وارد یخچال شده و فضای داخل را گرم کرده و موتور آن زیاد روشن می ماند.

 • کثیفی کندانسور یخچال

یکی دیگر از دلایل کثیف شدن سیم پیچ های کندانسور یخچال است، باید عوامل را بررسی کرد تا به نتیجه مناسبی برای تعمیر یخچال گرفته بشود.

تعمیر یخچال در غرب تهران
تعمیر یخچال در غرب تهران
 • صدای زیاد یخچال

گاهی احتمال دارد صدای زیادی از یخچال به گوش بیاید، دلیل این صدا بخاطر صدای موتور فن اوپراتوراست، البته اگر سرویس های سالانه را به موقع انجام داده باشین این اشکال کمتر پیش می آید، گاهی هم این مشکل بخاطر برفک های به وجود آمده در یخچال باعث تولید این صدای زیاد می شود.

 • برق دار بودن بدنه یخچال

ممکن است که در بعضی مواقع شاهد برق دار بودن بدنه ی یخچال باشید، که در این مورد احتمال معیوب شدن سیم های رابط می باشد، یا اینکه سرپیچ لامپ درون یخچال ممکن است به بدنه اتصالی بدهد و در بدنه برق را ایجاد کند.

هزینه تعمیر یخچال در غرب تهران

هزینه تعمیر یخچال در غرب تهران به عواملی از جمله برند یخچال، مدل آن، مشکل یخچال و… بستگی دارد، با این حال نگران هزینه تعمیر یخچال در غرب تهران نباشید، چرا که تمامی هزینه ها در مرکز دکتر آچار طبق نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملا منصفانه هستند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. مرین هالک 2 سال قبل

  خسته نباشید تعمیر به خوبی انجام شد

 2. Faeze 2 سال قبل

  aaaaliii bood

 3. غلامحسین حاجی 2 سال قبل

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین

 4. محمدحسن حقیقی 2 سال قبل

  به دلیل نوسان برق لوازم خانگیمون سوخته بود همکارتون تعمیرات انجام داد خواستم تشکر کنم

 5. عبدالرضا عبدالهی 1 سال قبل

  واقعا گارانتی 1 ساله میدید تو ایران گارانتی 1 ساله میدونی یعنی چی من تو شک هستم

 6. بهرام نظری 1 سال قبل

  گروه واتساپی هم دارید؟

 7. سمیرا حسینی 2 ماه قبل

  سلام شارژ گاز هم انجام می دید در منزل؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   عرض و ادب بله شارژ گاز یخچال هم در منزل انجام می شود

 8. نادر تقوی 2 ماه قبل

  سلام علت داغ شدن بیش از حد موتور یخچال چیه؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر ایراد در بخش کمپرسور و اعمال فشار زیاد به آن، کم شدن میزان گاز مبرد، عدم کارکرد درست کندانسور و عدم اعمال تنظیمات صحیح ترموستات می توانند از دلایل داغ شدن بیش از حد موتور یخچال باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید