تعمیر دستگاه جاروبرقی در واوان

تعمیر دستگاه جاروبرقی در واوان


اگر خودتان از مهارت و حرفه ایی بودن در تعمیرات دستگاه جاروبرقی بهره ایی نمی برید بهتر است که در حین خراب شدن دستگاه جاروبرقی تان اصلاً هیچ گونه اقدامی را انجام ندهید و کار را به افراد حرفه ایی تعمیر دستگاه جاروبرقی در واوان بسپارید تا با مشکلات بزرگ در روزهای آتی روبرو نشوید.

خراب شدن دستگاه جاروبرقی شما می تواند به عوامل متناوبی بستگی داشته باشد. گاهی احتمال دارد که بروز مشکلات و معایب دستگاه جاروبرقی شما به خاطر استفاده های مداوم و پی در پی از این دستگاه جاروبرقی، گیر کردن راه خروجی دستگاه جاروبرقی، پر شدن کیسه ی جاروبرقی، پیدایش ایراد در قطعات بلبرینگ های دستگاه جاروبرقی، سیم پیچی، اتصالات و… پیش بیاید.

آموزش شناسایی قطعات تشکیل دهنده ی دستگاه جاروبرقی

برای این که آموزش تعمیر موتور جاروبرقی آشنا بشوید در مرحله ی ابتدایی باید قطعات و اجزای موتور جاروبرقی را بشناسیم و به نحوه ی عملکرد این دستگاه و قطعاتش آشنا باشید:

قطعه ی بلبرینگ در موتور دستگاه جاروبرقی، موظف به این است که برای حفظ پایداری موتور کلکتور دو یاتاقان در موتور قرار داده شده است که هر زمان این قطعات بلبرینگ ها معیوب بشود سبب افزودن صدای دستگاه جاروبرقی می شود.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

قطعه یدیگر که نامش کلکتوراست، وظیفه اش این است که کلکتور صفحه ای دوار می باشد که به واسطه ی میله ای نازک در داخل یاتاقان ها ثابت می شود.

تعمیر دستگاه جاروبرقی در واوان
تعمیر دستگاه جاروبرقی در واوان

نام قطعه ی دیگر قسمت سیم پیچی موتور است، سیم پیچ موتور سبب مغناطیس شدن و به حرکت در آمدن قطعه ی کلکتور  و چرخش آن می شود.

بنابراین با اتصال برق با ایجاد حالت آهن ربایی سبب ایجاد چرخش و به حرکت در آمدن این قطعه می شود.

وجود قطعه ی دیگری که زغال دستگاه جاروبرقی نام دارد، در اتصال برق به قطعه ی کلکتور نقش دارد، قطعه ی زغال قادر به جرقه زدن موتور در دستگاه جاروبرقی می باشد.

قطعه ی دیگر به نام پروانه در دستگاه جاروبرقی وجود دارد، این قطعه در موتور دستگاه جاروبرقی نقش ایجاد مکش در جاروبرقی را دارد.

قابلیت مکش را داراست، شکسته شدن قطعه ی پروانه و یا جابه جای این قطعه ی پروانه ممکن است دلیلی برای کاهش مکش دستگاه جاروبرقی شود.

از قطعات دیگر دستگاه جاروبرقی می توان قطعه ی سنسور یا ترموستات را نام برد که نحوه ی عملکردش به این گونه می باشد.

قادر است که از داغ شدن موتور پیش گیری کند و هر زمان که شاهد بالا رفتن دمای دستگاه جاروبرقی بودید این قابلیت را دارد که بتواند برق دستگاه را قطع کند.

اکنون که قطعات را شناختیم می توانیم آموزش تعمیر دستگاه جاروبرقی را برای شما عزیزان شرح بدهیم.

تعمیر دستگاه جاروبرقی در واوان

زمانی که شما شاهد چنین موارد در عملکرد دستگاه جاروبرقی خود بودید بهتر است که اطلاع داشته باشید دستگاه جاروبرقی شما به افراد تعمیر کار نیاز دارد.

یکی از نشانه هایی که هشداری برای تعمیر موتور جاروبرقی شما وجود دارد کاهش مکش است، معمولاً نقص در موتور جاروبرقی سبب ایجاد مکش کمتر و کاهش راندمان این دستگاه است.

در موارد دیگری که مانند مشاهده کردن بوی سوختگی از دستگاه جاروبرقی هستید، سریع دستگاه را از برق جدا کرده و با نزدیک ترین مرکز تعمیر موتور جاروبرقی در تعمیر دستگاه جاروبرقی در واوان توسط دکتر آچار تماس حاصل کنید.

هر لحظه اگر بوی سوختگی دستگاه جاروبرقی را حس کردید باید اقدام به تعمیر موتور جاروبرقی بکنید.

شنیده شدن صدای زیاد موتور دستگاه جاروبرقی، یکی از موارد دیگری است که زمان تعمیر موتور دستگاه جاروبرقی را ندا می دهد.

گاهی اوقات ممکن است احساس کنید صدای جاروبرقی زیاد است، ممکن است که یکی از قطعات موتور دستگاه جاروبرقی آسیب دیده و نیاز به تعمیر دارد. با زیاد شدن صدا بهتر است با کارشناسان تعمیر دستگاه جاروبرقی در واوان دکتر آچار ارتباط برقرار کنید.

در برخی از موارد شما شاهد خاموش شدن یهویی دستگاه در زمان استفاده از آن هستید که اطمینان بر این است که علتی که سبب خاموش شدن یهویی دستگاه جاروبرقی می شود قطعه ی موتور آن است.

تعمیر دستگاه جاروبرقی در واوان
تعمیر دستگاه جاروبرقی در واوان

تعمیر دستگاه جاروبرقی در واوان در منزل

با حضور کارشناسان معتبر و حرفه ایی دکتر آچار در تعمیر دستگاه جاروبرقی در واوان دیگر نیازی به انتقال دادن دستگاه جاروبرقی خراب شما به تعمیر گاه نیست.

بنابراین معایب دستگاه جاروبرقی شما را در همان منزل تان برطرف خواهند کرد و در کوتاه ترین زمان ممکن  می توانند به همه ی امورات مرتبط به تعمیرات این دستگاه بپردازند.

تعمیر دستگاه جاروبرقی در واوان در محل

افرادی که در محدوده ی واوان زندگی می کنند در زمان خراب شدن دستگاه جاروبرقی شان هیچ نگران برطرف کردن معایب آن نباشند.

زیرا  دکتر آچار در تعمیر دستگاه جاروبرقی در واوان با اطلاع رسانی شما در محل حاضر شده و خدمات خود را به درستی و خوبی ارائه می دهد.

هزینه ی تعمیر دستگاه جاروبرقی در واوان

هر زمان که دستگاه جاروبرقی شما با ایراد روبرو می شود در مرحله ی ابتدایی باید توسط کارشناسان عیب یابی شده و قطعه ی معیوب شده را شناسایی کنند و در این جاست که وارد مرحله ی جدیدی از محاسبه ی  هزینه های قرار می گیرید که هزینه ها با توجه به تعمیرات قطعه ی آسیب دیده و یا جایگزین شدن قطعه ی جدید محاسبه می شود.

 در تعمیر دستگاه جاروبرقی در واوان هزینه ها توسط تعمیر کاران دکتر آچار بسیار منصفانه بررسی شده و ارزیابی می شود.

نتیجه ی نهایی

در بیان مطالب بالا شما کاربران عزیز را مطلع و آگاه ساخته ایم که چگونه با مشکلات و مواردی که در حین کار کردن برای دستگاه جاروبرقی شما به وجود می آید با آن مقابله کنید و از چه راهکارهایی برای رفع این موانع به وجود آمده استفاده بکنید.

 دکتر آچار در تعمیر دستگاه جاروبرقی در واوان به راحتی می تواند تمامی مشکلات نمایان گشته در دستگاه جاروبرقی تان را برطرف کند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. رضا جمالی 11 ماه قبل

  واقعا لذت بردم از مرام تعمیرکارتون و کار حرفه ایش

 2. احمد اخوان 11 ماه قبل

  هزینه تعمیرات تان نرخ مشخصی دارد؟

 3. کریم شعبانی 2 هفته قبل

  میشه از مطالب وبلاگتون توی سایتم بذارم؟

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   بله با ذکر منبع بلامانع است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید