تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک


تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در محل

دستگاه جاروبرقی برای تمیز کردن منازل بیشترین کاربرد را دارد و باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید و خوب مراقبت نکردن از این دستگاه می تواند باعث نیاز داشتن به تعمیر جاروبرقی پاناسونیک و ایجاد مشکلاتی در امور کارهای منزل باشد.

هر گاه علائمی از دستگاه جاروبرقی پاناسونیک خود دیدید بهترین کار خاموش کردن دستگاه و قطع ادامه ی کار با دستگاه می باشد تا علت را بتوانید جویا شوید و برای رفع آن اقدام کنید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

گارانتی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

کلیه خدماتی که توسط تکنسین های دکتر آچار در منزل انجام می شوند دارای گارانتی 12 ماهه هستند که به صورت کتبی تقدیم مشتریان گرامی می شوند.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک

دکتر آچار به عنوان تعمیرگاه مجاز نمایندگی تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک در خدمت همشهریان عزیز و گرامی می باشد، این مجموعه به ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیر جاروبرقی پاناسونیک می پردازد.

تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک را به کدام تعمیرگاه بسپاریم؟  تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک را به تعمیرگاه دکتر آچار که مجموعه ای با مجوز رسمی است که دارای گارانتی 12 ماهه می باشد.
تعمیر جاروبرقی پاناسونیک چه مدت زمانی طول می کشد؟ تعمیر جاروبرقی پاناسونیک با توجه به نوع مشکلی که دستگاه دارد از چند دقیقه تا چند ساعت طول می کشد.
هزینه تعمیر جاروبرقی پاناسونیک چقدر است؟ هزینه تعمیر جاروبرقی پاناسونیک با توجه به نوع خرابی، شدت خرابی و زمانی که تکنسین برای تعمیرات صرف می کند متفاوت است.
تعمیر جاروبرقی پاناسونیک
تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

عیب یابی جاروبرقی پاناسونیک

عیب یابی از مهم تربن مراحل تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک است که ضروری است توسط تکنسین های متخصص و آموزش دیده انجام شود، در صورتی که عیب یابی جاروبرقی توسط افراد بدون تخصص انجام شود، احتمال بروز مشکلات جدی در دستگاه وجود دارد.

تعمیر جاروبرقی در تهران

اگر از جاروبرقی خود به صورتی صحیح نگهداری و مراقبت نکنید احتمال خرابی آن وجود دارد، جاروبرقی از بهترین لوازم نظافت منزل و از بین برد گرد و غبار است که ایراد و خرابی در آن میتواند فرایند نظافت منزلتان را دچار اختلال کند.

بسیار از ساکنین شهر تهران برای تعمیر جاروبرقی خود به دنبال تعمیرگاهی قابل اعتماد و معتبر هستند که سرویس و تعمیر لوازم خانگی شان از جمله تعمیر جاروبرقی را برایشان انجام دهد، دکتر آچار نمایندگی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شهر تهران است که در مدت زمان کوتاهی به بررسی و رفع ایراد این دستگاه میپردازد.

تعمیر جاروبرقی در محل و منزل

دکتر آچار تعمیرگاه مجاز و معتبری در شهر تهران است که به تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در محل میپردازد، تکنسین های این مجموعه افراد متخصص و آموزش دیده ای هستند که با بهترین ابزار به عیب یابی دقیق و تعمیر جاروبرقی پاناسونیک میپردازند.

تعمیر جاروبرقی در منزل از حمل و نقل بیهوده جاروبرقی به تعمیرگاه و پرداخت هزینه های حمل و نقل جلوگیری میکند.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک توسط دکتر آچار

در صورت بروز هر گونه مشکل برای جاروبرقی پاناسونیک با همکاران ما در دکتر آچار تماس بگیرید و توصیه می شود از هر گونه دستکاری کردن دستگاه جاروبرقی خودداری کنید و مشکل کوچک را به مشکلات بزرگتر تبدیل نکنید.

دکتر آچار به صورت 24 ساعته در تمامی نواحی تهران حتی ایام تعطیل خدمت رسانی می کند، تعمیرات پاناسونیک را به تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک
تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

سرویس جاروبرقی پاناسونیک

سرویس جاروبرقی پاناسونیک از مهم ترین خدماتی است که توسط تکنسین های دکتر آچار انجام می شود، در صورتی که سرویس این دستگاه در زمان معین انجام شود، علاوه بر اینکه عملکرد دستگاه بهبود پیدا می کند، نیاز کمتری به تعمیرات پیدا کرده و طول عمر دستگاه تان افزایش پیدا خواهد کرد.

نحوه تماس با مرکز دکتر آچار و درخواست تکنسین

برای درخواست تکنسین از تعمیرگاه دکتر آچار میتوانید از طریق تماس با شماره های درج شده در سایت و پر کردن فرم موجود در سایت اقدام کنید.

پس از ثبت درخواست شما از طرف شرکت با شما تماس گرفته میشود و ساعت حضور تکنسین در منزلتان توسط شما تعیین میشود.

تکنسین در بازه زمانی بسیار کوتاه (یک ساعته یا کمتر) اعزام میشود.

پس از رفع مشکلات دستگاه و تعمیر جاروبرقی پاناسونیک به افراد فاکتور و ضمانت نامه 12 ماهه تقدیم میشود.

هزینه تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

با توجه به افزایش روز به روز قیمت جاروبرقی بسیاری از افراد نگران هزینه تعمیر این دستگاه هستند، هزینه تعمیر جاروبرقی پاناسونیک به نوع خرابی و خدماتی که توسط تکنسین انجام میشود بستگی دارد، توجه کنید که تعمیر جاروبرقی خود را حتما به نمایندگی بسپارید چرا که در نمایندگی ها و مراکز معتبر همچون دکتر آچار تمامی هزینه تعمیرات مطابق نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملاً منصفانه هستند.

اولویت تکنسین های مجموعه دکتر آچار تعمیر جارو برقی پاناسونیک است، در صورتی که قطعه ای در دستگاهتان نیاز به تعویض داشته باشد تکنسین های مجموعه با رضایت مشتری اقدام به تعویض آن کرده و تنها از قطعات اصل و اورجینال که دارای 12 ماه گارانتی میباشد استفاده میکند.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک
تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

مشکلات رایج جاروبرقی پاناسونیک

دلیل روشن نشدن جاروبرقی

گاهی در زمانی که قرار است از جاروبرقی برای تمیز کردن منزل استفاده کنید با روشن نشدن دستگاه رو به رو خواهید شد که از دلایل مهم این مشکل می تواند اشکال در سیم برق جاروبرقی و یا دکمه ی خاموش و روشن دستگاه باشد، که قطعی سیم باعث قطع و وصل شدن برق جاروبرقی خواهد شد.

برای این که این مشکل پیش نیاید باید در نگهداری سیم کوشا باشید و در محل گرم و شعله ی مستقیم قرار ندهید و اگر مشکل در قسمت دکمه ی روشن و خاموش باشد در صورتی که با تعمیرات برطرف نخواهد شد باید اقدام به تعویض دکمه ی جاروبرقی کنید.

خاموشی ناگهانی جاروبرقی

یکی از مواردی که در جاروبرقی ممکن است اتفاق بیفتد احتمال یهویی خاموش شدن دستگاه است، احتمال دارد که در حین کار یهویی خاموش و روشن شود که این خیلی نگران کننده نمی باشد ولی اگر خاموش شود و دیگر روشن نشود با این مسائل فرق دارد،.

دلایلی نظیر داغ کردن موتور، پر شدن کیسه ی جاروبرقی بیش از حد طبیعی، قطعی در سیم برقی جاروبرقی، و گیر کردن چیزی در داخل جاروبرقی ممکن است باشد، از دلایل شایع این مشکل می باشد.

معیوب بودن پروانه ی دستگاه، خرابی در قسمت بلبرینگ ها می باشد و اگر در حین کار کردن سر و صدا و لرزش در قسمت های دیگر ایجاد می شود، ممکن است که لاستیک های نگهدارنده ها مشکل پیدا کرده و این قطعه از لرزش موتور جلوگیری می کند در صورت بروز مشکل می توانید اقدام به تعویض لاستیک ها بکنید.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک
تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

دلیل لرزش جاروبرقی پاناسونیک چیست؟

ممکن است زمانی که نگهدارنده های لاستیک موتور شل یا خراب شوند، جاروبرقی پاناسونیک هنگام کار بلرزد، نگهدارنده ها را بررسی کنید اگر شل بودند آن ها را محکم کرده و اگر خراب شده بودند آن ها را تعویض کنید.

دلیل کم شدن مکش جاروبرقی پاناسونیک چیست؟

نیم سوز شدن موتور جاروبرقی یکی از مهم ترین دلایل کاهش مکش این دستگاه است، کیسه جاروبرقی را بررسی کنید که پر نشده باشد، پر بودن بیش از حد کیسه جاروبرقی و گیر کردن آشغال در لوله خرطومی جاروبرقی از دیگر دلایل کاهش مکش این دستگاه هستند.

کثیف بودن فیلتر جاروبرقی را نیز میتوانیم از دیگر دلایل کاهش مکش جاروبرقی پاناسونیک بدانیم، همه فیلترهای جاروبرقی را بررسی کرده و در صورتی که قابل شستشو هستند آن ها را شسته و در غیر این صورت فیلترهای جاروبرقی را تعویض کنید.

دلیل داغ شدن جاروبرقی پاناسونیک در حین کار

استفاده طولانی مدت و یکسره از جاروبرقی پاناسونیک موجب داغ شدن موتور و آسیب های جدی این قطعه میشود، دقت کنید که از این دستگاه بیش از حد کار نکشید، ممکن است کثیف بودن فیلتر جاروبرقی از دیگر دلایل داغ شدن بدنه جاروبرقی باشد، در صورتی که امکان تمیز کردن فیلتر وجود دارد، آن را تمیز کرده و در غیر این صورت فیلتر دستگاهتان ر تعویض کنید.

ایراد و خرابی فن جاروبرقی از دیگر دلایل داغ شدن این دستگاه است، تعمیر فن جاروبرقی پاناسونیک را به تکنسین های حرفه ای بسپارید، گاهی نیاز است که قاب جاروبرقی پاناسونیک از جا خارج شده و سپس دستگاه تعمیر شود که این کار نیاز به تخصص و مهارت تکنسین دارد.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک
تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

دلیل صدای بیش از حد جاروبرقی پاناسونیک چیست؟

گیر کردن وسیله ای در مسیر مکش جاروبرقی اولین و مهم ترین علت صدای زیاد و عجیب غریب جاروبرقی پاناسونیک است، ورود گرد و خاک به موتور جاروبرقی و نشستن بر روی موتور از دیگر دلایل صدای بیش از حد این دستگاه است، ایراد و خرابی در موتور جاروبرقی از دیگر دلایل مهم سر و صدای زیاد و عجیب این دستگاه است.

دلیل کار کردن موتور جاروبرقی پاناسونیک به صورت مداوم چیست؟

دقت کنید که دیمر را به صورت مداوم روی درجه آخر نگذارید، قرار دادن دیمر به صورت مداوم روی درجه آخر باعث یکسره شدن موتور جاروبرقی میشود، از سالم بودن کلید روشن و خاموش جاروبرقی مطمئن باشید.

دلیل منظم کار نکردن جاروبرقی پاناسونیک چیست؟

ایراد و خرابی در زغال ها و تیغه های این دستگاه از مهم ترین دلایل نامنظم کار کردن این دستگاه است، نیم سوز شدن آرمیچر جاروبرقی از دیگر دلایل منظم کار نکردن این دستگاه است، تعمیر و تعویض این قطعات را به تکنسین های متخصص و آموزش دیده بسپارید.

مشکل کار نکردن دکمهٔ پاور و یا سیم جمع کن جاروبرقی پاناسونیک چیست؟

اگر سیم جمع کن جاروبرقی پاناسونیک تان دچار ایراد و خرابی شده برای بر طرف کردن آن در قدم اول میتوانید قاب بالایی دستگاه را باز کنید تا در صورت گیر بودن دکمه ها آزاد شوند و سیم جمع کن دوباره کار کند.

بوی سوختگی جاروبرقی پاناسونیک

در این مورد هم موارد متعددی نقش دارد، ولی بیشترین مورد می تواند فشار آمدن به موتور جاروبرقی باشد که باعث دیده شدن بو و دود موتور جاروبرقی است و در اخر احتمال سوختگی موتور جاروبرقی است، در صورت مشاهده کردن این مشکلات بو و دود از موتور جاروبرقی فوراً دستگاه را از برق کشیده و با متخصصین جاروبرقی پاناسونیک تماس گرفته و مشکل دستگاه را بیان کرده تا کارهای لازم برای تعمیرات جاروبرقی شما انجام شود.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک
تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

نمایندگی جاروبرقی پاناسونیک

دکتر آچار مجموعه ای مجاز و معتبر و نمایندگی جارو برقی پاناسونیک در تهران است که دارای مجوزهای رسمی بوده و کاملا مجاز و معتبر می باشد.

نکاتی در مورد استفاده ی صحیح از جاروبرقی پاناسونیک

اگر حس کردید گرفتگی در لوله های جاروبرقی پیش آمده حتماً آن را بررسی کنید زیرا با وجود گرفتگی در حین کار باعث شده تا به دستگاه فشار وارد آمده، کیسه ی جاروبرقی را همیشه پس از پر شدن تخلیه کنید، در سال چند بار فیلتر دستگاه را تمیز و بشویید، اگر قرار است که برای مدت طولانی از جاروبرقی استفاده کنید حتماً در بین ساعات مصرفی به دستگاه برای مدت 20 دقیقه استراحت دهید تا از فشار آمدن به موتور جلوگیری بشود.

نکاتی برای خرید جاروبرقی

 • دستگاه حتماً دارای مکش فوق العاده ایی باشد.
 • در زمانی که جاروبرقی خیلی داغ می شود دارای سیستم خنک کننده ی موتور باشد.
 • برای جابه جایی بهتر دستگاه در حین جارو کردن در زیر جاروبرقی 4 تا چرخ داشته باشد.
 • گنجایش زیاد و حجم بیشتر برای جمع کردن آشغال های بیشتر مناسب است.
 • توجه داشته باشید طول سیم برق دستگاه بلند (حدود 5 متر) باشد.
 • در زمان کار کردن دستگاه صدای بلندی نداشته باشد.
نمایندگی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک
نمایندگی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

تامین  قطعات لازم و مورد نیاز

دکتر آچار نمایندگی مجاز خدمات تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک است و برای جهت رفاه بیشتر مشتریان تامین قطعات اورجینال و فابریک مورد نیاز در هنگام ارائه خدمات تعمیرات را به عهده گرفته است، شما همی می توانید به صورت شخصی قطعات را خریداری فرمایید اما این مجموعه به هیچ عنوان ضمانت نمی دهد در این صورت و ممکن است قطعه سالم نبوده و باعث عدم عملکرد صحیح جارو برقی شود و دستگاه تعمیر شده به هیچ عنوان گارانتی خدمات تعمیراتی دریافت نمی کند.

در صورت بروز مشکل مجدد

معمولا ایراد و مشکلی ایجاد نمی شود به همین دلیل دکتر آچار تمام برای تمام خدمات خود ضمانت نامه قرار داده است اما در صوت بروز مشکل مجدد خدمات تعمیرات جاروبرقی به صورت رایگان انجام می شود.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک
نمایندگی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شمال تهران

خرابی جاروبرقی پاناسونیک مثل هر برند دیگری ممکن است برای جاروبرقی پاناسونیک شما نیز پیش بیاید و اگر شما در شمال تهران هستید می توانید تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شمال تهران را به متخصصان دکتر آچار بسپارید و متخصصان ما در اسرع وقت برای تعمیر به محل شما اعزام می شوند.

در هر کجای شمال تهران که هستید می توانید جهت تعمیرات با ما تماس بگیرید.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در غرب تهران

جاروبرقی پاناسونیک از بهترین و با کیفیت ترین برند هایی می باشد که برای خرید بسیار مناسب می باشد و تعمیر آن هم آسان می باشد، زیرا با توجه به برندی که دارد قطعاتش به راحتی پیدا می شود و تعمیر به درستی انجام می شود.

در تمام محله های شمال تهران خدمات تعمیر جاروبرقی پاناسونیک می دهیم و اگر در این محله ها هستید با ما در تماس باشید.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک
نمایندگی تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در جنوب تهران

اگر در جنوب تهران سکونت دارید نگران تعمیرات جارو برقی پاناسونیک خود نباشید تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر جاروبرقی شما در محل اقدام خواهند کرد.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شرق تهران

تکنسین های تعمیر جاروبرقی پاناسونیک در شرق تهران جاروبرقی پاناسونیک شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

سخن پایانی

در صورتی که برای تعمیر جارو برقی پاناسونیک تان در هر یک از مناطق تهران از شرق تا غرب، از شمال تا جنوب به تکنسین نیاز داشتید میتوانید تعمیرات جاروبرقی پاناسونیک تان را به تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 12
 1. سللطان 2 سال قبل

  نویسنده این متن کیه؟

 2. ابراهیم ناصری 2 سال قبل

  باورتون میشه 600 هزار تومان دادم یه شرکت دیگه فقط نگاه کرد و رفت اما تکنسین شما با 400 تومان مشکل را حل کرد

 3. محمدحسن دهقانی 2 سال قبل

  باورتون میشه از یه شرکت دیگه اومدن 3 تومان قیمت دادن همکار شما با 800 تومان مشکل را حل کرد

 4. احسان علیزاده 2 سال قبل

  واقعا عالیه قیمتشم از همه جا بهتره

 5. حبیب الله بردبار 1 سال قبل

  aaaaliii bood

 6. غلامحسین باستانی 1 سال قبل

  با اجازتون بازنشر شد

 7. محمدتقی علیزاده 1 سال قبل

  دستخوش

 8. کریم کشاورز 1 سال قبل

  ما آخر نفهمیدیم تعمیرات لوازم خانگی را چطور گارانتی میکنید؟

 9. علی مقدم 1 سال قبل

  شیر مادر حلالتون تکنسین اومد تو نیم ساعت تعمیرات را انجام داد با قیمت کم رقیبتون 6 برابر قیمت داده بود

 10. حامد نظری 1 سال قبل

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنینم چجوری باهاتون ارتباط بر قرار کنم

 11. آذر کامیار 1 سال قبل

  سلام من جاروبرقی پاناسونیک دارم، اما برس جاروم خوب نمیچرخه دلیلش چی هست ؟ قابل تعمیر هست یا نه؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   سلام وقت شما بخیر معمولا نچرخیدن برس جاروبرقی به دلیل انسداد کمربند و کمربند درایو هست، در صورتی که هر یک از این قطعات دچار ایراد و خرابی شده باشند لازم است که تعویض شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید