تعمیر جاروبرقی در تهرانپارس

تعمیر جاروبرقی در تهرانپارس


دستگاه جاروبرقی در برندهای متفاوت و با کیفیت های مختلفی در بازارها موجود می باشد. در عصر جدید دستگاه جاروبرقی به عنوان یکی از نیازهای هر خانه ای تبدیل شده است و جایگاه ویژه ایی دارد و هر فردی حداقل یه نمونه از یک برند را دارا هستند. در مقاله تعمیر جاروبرقی در تهرانپارس شما را با تعمیرات تخصصی جاروبرقی آشنا می کنیم.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

کاربردش به این گونه می باشد که با ایجاد اختلاف فشار، می تواند قدرت تمیز کردن را پیدا کند و خانه و محل کار ما را تمیز و مرتب بکند و عاری از هر گونه گرد و غبار بشود.

شاید با این شرایط کنونی که در زندگی ها حاکم می باشد و حجمی از آلودگی هوا و افراد شاغل و پر مشغله، نتوان بهداشت را بدون وسیله ای مانند جاروبرقی حفظ کرد.

ولی شماها شاهد هستید که جاروبرقی های مختلف ممکن است سطوح مختلف را تمیز کنند، تعمیر جاروبرقی و عیب یابی نیز کار تخصصی محسوب می شود که نیاز به تجربه دارد.

تعمیر جاروبرقی در تهرانپارس
تعمیر جاروبرقی در تهرانپارس

تعمیر جاروبرقی در تهرانپارس

دلیل خاموش شدن دستگاه جاروبرقی

از متداول ترین مواردی که احتمال دارد یکی از مصرف کنندگان در حین استفاده از دستگاه جاروبرقی با آن روبرو بشوند یهویی و ناگهانی خاموش شدن دستگاه جاروبرقی، پر شدن کیسه ی جاروبرقی بیش از حد مجاز است که به دلیل وجود این موارد می تواند دستگاه جاروبرقی شما یهویی خاموش بشود.

علت پیدایش این ایراد هم می تواند در اثرداغ شدن بیش از حد قطعه ی ترموستات، گرم شدن قطعه ی موتور دستگاه جاروبرقی، مسدود شدن لوله های دستگاه جاروبرقی، قطع شدن سیم برق و اتصالات، هنگامی که قطعه ی فیلتر دستگاه جاروبرقی خیلی کثیف شده باشد.

سوختن و نیم سوز شدن موتور دستگاه جاروبرقی هم می تواند دخالت داشته باشد که این امر نمایان می گردد.

رایج ترین علت خراب شدن و صدمه دیدن دستگاه جاروبرقی کدامند؟

یکی از شایع ترین دلایل صدمه دیدن و معیوب شدن قطعات دستگاه جاروبرقی عدم مراقبت است، اطلاع داشته باشید که اگر چه جاروبرقی وسیله ای برای نظافت کردن محیط است، اما باید تمیز شود.

 تمیز نگه نداشتن دستگاه باعث ورود گرد و غبار به موتور و آسیب دیدن آن می شود و هم چنین اگر برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار بگیرد، باعث شکست شود.

اگر قرار است برای ساعت های زیادی از دستگاه جاروبرقی استفاده بکنید، بهتر است که برای خنک شدن دستگاه وقت صرف کنید و اجازه ی خنک شدن دهید.

 یکی دیگر از موارد مهم این است که مراقبت  فیزیکی دستگاه را به خوبی انجام دهید، اگر از جمله کسانی هستید که در حین جارو کردن، بدون توجه و عجله جاروبرقی را به جلو و عقب می‌کشید.

توجه داشته باشید که ضربه زدن به آن یا کوبیدن آن می‌تواند عمر آن را کاهش دهد و در این زمینه نقش داشته باشد و به قسمت‌های داخلی آن صدمه وارد بکند.

توجه داشته باشید که دستگاه جاروبرقی شما از چه نوع قابلیت هایی بر خوردار است، برای نمونه، اگر دستگاه جاروبرقی شما این قابلیت را ندارد که بتواند آب را جمع آوری کند پس نیازی نیست که این کار را با آن انجام بدهید، هرگز این کار را انجام ندهید زیرا به قطعات داخلی صدمه می زنید.

 به شما توصیه می کنیم که حتماً قبل از استفاده از دستگاه، دفترچه راهنما را مطالعه کنید و از قابیلت ها و عملکردهای دستگاه جاروبرقی خود مطلع بشوید قبل از این که به آن آسیبی برسانید.

کارایی قطعه ی ترموستات دستگاه جاروبرقی

عملکرد این قطعه در دستگاه جاروبرقی به گونه ایی می باشد که مانند یک سنسور حرارتی عمل کرده  که با حس کردن داغ شدن دستگاه جاروبرقی  وارد عمل خواهد شد و دستگاه جاروبرقی را فوراً خاموش کرده و از رسیدن آسیب به آن پیش گیری خواهد کرد.

کارایی فیلتر در دستگاه جاروبرقی

دستگاه های جاروبرقی دارای دو نوع فیلتر هستند که یکی از این فیلتر ها در داخل بدنه قرار دارد و از ورود گرد و خاک جلوگیری می کند و دیگری در قسمت بیرونی بدنه ی دستگاه جاروبرقی قرار دارد که موظف می باشد از پخش ذرات در فضای خانه جلوگیری کند که نیاز است هر چند وقت عملیات تعویض فیلتر صورت بگیرد.

تعمیر جاروبرقی در تهرانپارس
تعمیر جاروبرقی در تهرانپارس

تعمیر جاروبرقی در تهرانپارس در محل

اگر در در تهرانپارس زندگی می کنید به راحتی به تکنسین های ماهر و حرفه ایی دکتر آچار دسترسی دارید و می توانید با یک تماس آن ها را آگاه کنید که چه مشکلی پیش آمده و با حضور به موقع این تیم متخصص مشکل را به راحتی حل کنید.

تعمیر جاروبرقی در تهرانپارس در منزل

در هنگام خراب شدن دستگاه جاروبرقی خود شاید استرس این را داشته باشید که چگونه و چطور این وسیله ی معیوب شده را به مکانی برای انجام تعمیرات ببرید.

ولی اگر ساکن تهرانچارس در شرق تهران هستید دیگر نیازی به این کار نیست و می توانید با اطلاع رسانی به گروه متخصص دکتر آچار این ایراد را در هر زمینه ایی که به وجود آمده است در منزل خود رفع نمایید.

هزینه تعمیر جاروبرقی در تهرانپارس

همان طور که می دانید این هزینه های بستگی به قطعه ایی که صدمه دیده دارد و این که برای سیستم جاروبرقی شما چه ایرادی پیش آمده که با بررسی افراد کارشناس و پس از عیب یابی دستگاه و مشخص شدن قطعه ی آسیب دیده می توان هزینه را مشخص کرد و در صورت نیاز ابتدا عمل تعمیرات و اگر با انجام تعمیرات مشکل حل نشود باید اقدام به تعویض قطعه نمود.

نتیجه گیری

برای این که بتوانید در آینده ایی نه چندان دور از پرداخت هزینه های زیاد و خراب شدن های متوالی دستگاه جاروبرقی خود در امان باشید و خراب شدن یه قطعه ی کوچک باعث خرابی و صدمه زدن به قطعات دیگر نباشد.

بهتر است که با متخصصین حرفه ایی مانند دکتر آچار در تهرانپارس در ارتباط باشید و از آن ها کمک بخواهید تا حلال مشکلات پیش آمده باشند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
  1. غلامرضا اسکندری 11 ماه قبل

    ارورهای لوازممون رو با مقاله هاتون درست کردیم

  2. عبدالرضا عباسی 11 ماه قبل

    درجه یک بود این مقاله

  3. جعفر طالقانی 8 ماه قبل

    ما که مشتری دائمی شما هستیم ولی شما کارتون خیلی درسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید