تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس


تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

جاروبرقی الکترولوکس جزو جاروبرقی های پر فروش امروزه بازار است، همان طور که می دانید ما تمامی خدمات مربوط به نصب، سرویس و تعمیر جاروبرقی الکترولوکس را انجام می دهیم، اگر نیاز به بیشتر دانستن درباره تعمیر جاروبرقی دارید، این متن را تا انتها دنبال کنید.

میله یک شرکت سوئدی و چندملیتی است است که جاروبرقی آن با به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا ساخته شده است و در بین مصرف کنندگان و مشتریان بسیار محبوب است و اگر شما هم قصد خرید یک جاروبرقی خوب را دارید، جاروبرقی الکترولوکس را به شما پیشنهاد می کنیم، اما اگر به دنبال تعمیر جاروبرقی الکترولوکس هستید این مطلب را تا آخر بخوانید.

تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در محل

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در محل

شرکت دکتر آچارا ارائه کننده خدمات تعمیرات جاروبرقی به صورت در محل می باشد، به این شکل که با تماس شما با مجموعه، کارشناسان ما تکنسینی مجرب را به محل شما اعزام خواهند کرد.

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در منزل

دریافت کردن خدمات تعمیر در منزل موجب می شود تا نیازی برای مراجعه حضوری شما به پیش تعمیرکار نباشد و به این ترتیب در زمان و هزینه ها صرفه جویی می شود، همچنین می توانید بر امور انجام شده توسط تکنسین نظارت کنید و دیگر اینکه جاروبرقی را پس از تست از صحت عملکرد تحویل بگیرید.

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس با گارانتی

در صورتی که نیاز به تعمیر جاروبرقی الکترولوکس داشتید، می توانید با شماره های مجموعه ما تماس بگیرید تا همکاران ما در دکتر آچار با هماهنگی شما تکنیسنی حرفه ای به محلتان اعزام کنند.

دکتر آچار یکی از بهترین نمایندگی های تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در تهران می باشد و تمامی خدماتی که به شما مشتریان عزیز ارائه می شود دارای گارانتی 6 ماهه یا 365 روزه است، پس با خیال راحت کار تعمیر جاروبرقی الکترولوکس خود را به تعمیرکاران نمایندگی الکترولوکس دکتر آچار بسپارید.

نمایندگی جاروبرقی الکترولوکس در تهران

مرکز دکتر آچار یکی از معتبر ترین نمایندگی های جارو برقی الکترولوکس در تهران است که بهترین خدمات مربوط به جارو برقی الکترولوکس را ارائه می دهد و تمام این خدمات توسط افراد متخصص انجام می شود.

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

علت روشن نشدن جارو برقی الکترو لوکس چیست؟

بهتر است در این موقع اتصال برق جاروبرقی را چک کنید و سوئیچ روشن و خاموش را چک کنید، در صورت نبود مشکل در این موارد بهتر با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.
دلیل کاهش مکش جارو برقی الکترو لوکس چیست؟ ابتدا باید فیلتر ها و مخزن گرد و غبار جارو برقی را بررسی کنید و از تمیز بودن آن مطمئن شوید در صورتی که مشکل ادامه دار بود از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.
مرکز دکتر آچار چه خدماتی مربوط به جارو برقی الکترو لوکس ارائه می دهد؟ کلیه خدمات اعم از خدمات سرویس، تعمیر و تعمیر جاروبرقی الکترولوکس قدیمی را ارائه می دهد.
تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

راهنمای نگهداری از جاروبرقی الکترولوکس

همان طور می دانید، نگهداری از جاروبرقی باعث می شود که شما نیازی به تعمیر جاروبرقی الکترولوکس خود پیدا نکنید و همچنین عمر آن افزایش پیدا کند و از خرابی ها و ایرادات متعدد در جاروبرقی حین انجام کار جلوگیری شود.

اولین راهی که به شما پیشنهاد می کنیم، بررسی و خواندن دفترچه راهنما جاروبرقی الکترولوکستان می باشد، اکثر مصرف کنندگان از وسایل برقی مطالعه نمودن دفترچه راهنما را نادیده می گیرند، اما توجه داشته باشید که نگهداری کامل و صحیح یک جاروبرقی الکترولوکس را فقط می توانید در دفترچه راهنمای آن پیدا کنید.

برخی از این راهنمایی های نگهداری عبارت است از:

 • تمیز کردن فیلتر های جاروبرقی
 • حذف هر گونه انسداد در جاروبرقی
 • خارج کردن هر گونه گرفتگی در غلتک جاروبرقی
 • تخیله جاروبرقی به طور منظم بعد از هر بار استفاده
 • مراقبت از سیم و لوله در هنگام استفاده از جاروبرقی
 • و…

نکاتی برای حفظ جاروبرقی:

 • دقت در جارو کشیدن
 • تمیز نگه داشتن جاروبرقی
 • درست چسباندن کیسه جاروبرقی
 • جلوگیری از یشدن سیم جاروبرقی
 • جلوگیری از گرمای بیش از حد جاروبرقی
 • مطالعه دفترچه راهنما درباره تمیزی کردن جاروبرقی
 • و…
تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

سرویس جاروبرقی الکترولوکس

سرویس جاروبرقی اقدامی می باشد که در صورت انجام آن می توان عمر مفید دستگاه را اضافه کرد، در طی سرویس جاروبرقی قطعات آن بررسی می شوند و اقداماتی همچون تعویض فیلتر و یا تعمیر قطعات در صورت لزوم انجام شود.

با انجام سرویس جاروبرقی الکترولوکس وسط سرویس کار ماهر، اقدامات لازم انجام می شود و به این ترتیب از عمیق شدن ایرادات و هزینه های اضافی جهت تعمیرات در آینده پیشگیری می شود.

خدمات پس از فروش جاروبرقی الکترولوکس

در مجموعه تعمیراتی دکتر آچار شما می توانید پس از آنکه جاروبرقی الکترولوکس خود را خریداری نموده اید و حتی زمانی که گارانتی آن تمام شد و یا مفقود شد از خدمات تعمیراتی جاروبرقی الکترولوکس دکتر آچار استفاده کنید.

شما با تماس با این مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس می دانید که برای شما به بهترین شکل تعمیرات را انجام می دهند و در صورت نیاز به تعویض قطعه از قطعات اورجینال و اصل استفاده می کنند و تعمیرات خود را گارانتی کرده و این ضمانت را بصورت کتبی به شما ارائه می دهند.

ویژگی های دکتر آچار در ارائه خدمات تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

 • ارائه خدمات با نرخ اتحادیه
 • تعمیرات با ضمانت نامه کتبی 365 روزه
 • استفاده از قطعات اصل واورجینال در تعویض قطعات
 • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی
 • همکاری با تکنسین های آموزش دیده و متخصص در حوزه خود
 • سرعت بالای ارائه خدمات سرویس و تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس
 • شعبه های متعدد در سرتاسر مناطق تهران
تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

مشکلات رایج و متداول جاروبرقی الکترولوکس

در این بخش می خواهیم برخی از مشکلات جاروبرقی الکترولوکس را بررسی کنیم و برای حل آنها راهکارهایی را ارائه بدهیم.

چرا جاروبرقی الکترولوکس صدای زیادی دارد؟

گاهی برای شما پیش آمده است که صدای جاروبرقی تان زیاد شده و یا غیر عادی شده است. که این مورد یکی از عمده ترین مسایل است که دلیل های زیادی دارد مانند خراب شدن بلبرینگ ها و یا شکستن پروانه موتور و یا وجود یک جسم خارجی که داخل موتور گیر کرده و همچنین خرابی در قسمت کلکتور و یا خارج شدن موتور از جای اصلی خود که قاب جاروبرقی است.

که برای تعمیر جاروبرقی الکترولوکس باید هر یک از این موارد ذکر شده را بررسی کرد تا عیب دستگاه مشخص شود.

بلبرینگ های جاروبرقی بعد از مدتی که کار می کنند و به مرور زمان خشک می شوند و ایجاد صدا می کنند که باید در صورت خراب شدن تعویض شوند.

پروانه جاروبرقی الکترولوکس هم در اثر خشک شدن پلاستیک و همچنین برخورد با بدنه میتواند شکسته شود و ایجاد صداهای ناهنجاری را بکند.

گاهی نیز ممکن است از داخل پاکت جاروبرقی الکترولوکس و یا همان کیسه جسمی خارج شود و به موتور برخورد کند که باز هم صدایی را ایجاد می کند.

برخی اوقات با تمام شدن ذغال و یا کوچک شدن آنها کلکتور آسیب می بیند و صداهای زیادی را بوجود می آورد.

چرا جاروبرقی الکترولوکس روشن نمی شود

زمانی که جاروبرقی روشن نمی شود ممکن است ایراد از پریز برق و یا دو شاخه باشد که اتصال را برقرار نمی کند و یا ممکن است کیسه جاروبرقی الکترولوکس پر باشد و یا ایرادی در دکمه خاموش و روشن بوجود آمده باشد و در نهایت احتمال سوختن موتور جاروبرقی وجود دارد که باید تمام این موارد توسط تکنسین های حرفه ای دکتر آچار بررسی شود و علت را پیدا کنند و دستگاه را تعمیر کنند.

علت سوختن موتور جاروبرقی الکترولوکس

دلایل زیادی وجود دارد که موتور جاروبرقی بسوزد و همچنین علائمی وجود دارد که نشان می دهد موتور جاروبرقی الکترولوکس در حال سوختن است.

زمانی که بوی سوختگی می آید ممکن است یکی از دلایل سوختن موتور باشد و یا شیء گیر کرده و یا سیم کشی دچار ایراد شده که بوی سوختگی می دهد.

مورد دیگر که نشانه سوختن موتور است گرمای بیش از اندازه جاروبرقی الکترولوکس است هنگامی که مدت زمان طولانی از دستگاه استفاده می کنید دستگاه داغ می شود که باید برای جلوگیری از این مورد هر ده دقیقه به دستگاه استراحت بدهید و یا ممکن است ترموستات دستگاه بصورت خودکار دستگاه را خاموش کرده که از سوختن موتور جلوگیری کند و بعد از خنک شدن دستگاه دوباره جاروبرقی روشن می شود و یا ممکن است راه تهویه هوا بسته شده باشد که موتور جاروبرقی داغ شده و باعث سوختن موتور می شود.

از دیگر علائم سوختن موتور مکش نداشتن جاروبرقی الکترولوکس است زمانی که قدرت دستگاه کم است در حالی که با آخرین قدرت در حال کار است یعنی موتور در حال سوختن است در این لحظه باید فیلتر و خرطومی را چک کرد که دچار انسداد نشده باشد و یا کیسه جاروبرقی الکترولوکس پر نباشد اگر همه این موارد در حالت نرمالی بودند ولی باز هم مکش نداشت موتور مشکل دارد.

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس
تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی الکترولوکس

گاهی پیش می آید که دستگاه شما بصورت ناگهانی خاموش می شود علت این امر داغ شدن و گرم شدن بیش از اندازه جاروبرقی است اغلب جاروبرقی ها دارای سنسوری هستند که سنسور اندازه گیری ایمنی هستند یعنی زمانی که دستگاه بیش از حد گرم می شود بصورت خودکار دستگاه را خاموش می کند و این مورد بسیار خوب و با کارایی است زیرا زمانی که فرد حواسش نباشد که چند دقیقه است که در حال استفاده از دستگاه است این سنسور از سوختن موتور جلوگیری می کند.

خراب شدن چرخ های جاروبرقی الکترولوکس

وقتی که جاروبرقی شما بخوبی حرکت نمی کند و کشیده نمی شود یعنی چرخ های آن آسیب دیده اند که ممکن است در اثر گذشت زمان هم آنها خراب شوند که در صورت خرابی آنها باید تعویض شوند تا با حرکت های نا مناسب به بدنه جاروبرقی آسیب وارد نشود.

علت بوی سوختگی در جاروبرقی الکترولوکس

برخی مواقع پیش آمده است که بوی سوختگی از جاوربرقی متوجه می شوید این مشکل می تواند از پر بودن کیسه دستگاه و یا پارگی تسمه جاروبرقی و یا سوختن موتور و یا نیم سوز شدن آن باشد که در این لحظه باید سریعا دستگاه را خاموش کنید و با یک متخصص تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در مجموعه دکتر آچار تماس بگیرید.

علت خرابی فن موتور جاروبرقی الکترولوکس

یکی از موارد مهم در جاروبرقی فن آن است زمانی که دستگاه داغ می شود باید فن موتور را بررسی کرد که برای این کار باید درب جاروبرقی را باز کنید و دستگاه را روشن کنید و ببینید که فن کار می کند یا خیر؟ که اگر عملکرد فن درست نباشد موتور بخوبی خنک نمی شود و دستگاه داغ شده و عمر دستگاه کاهش می یابد.

نکات کلیدی و مهم در رابطه با کیسه جاروبرقی الکترولوکس

جاوربرقی های امروزی و بخصوص جاروبرقی های الکترولوکس دارای دو نوع کیسه و یا پاکت هستند: کیسه های یکبار مصرف و کیسه های دائمی و پارچه ای.

که میخواهیم این ها را بررسی کنیم از آنجایی که پاکت های یکبار مصرف دارای درپوش و فیلتراسیون هستند و میتوانید درب آنرا ببندید تا گرد و غبار خارج نشود و همچنین چند لایه بودن کیسه های یکبار مصرف باعث می شود که ذرات به بیرون راهی نداشته باشند و بعد از پر شدن خیلی راحت دور انداخته شوند.

ولی کیسه های دائمی برای استفاده مجدد دردسرهای زیادی دارند برای تمیز کردن آن و خالی کردنش باعث میشود گرد وغبار به هوا بلند شود و آلودگی ایجاد کند.

و همچنین زمانی که از کیسه های یک بار مصرف استفاده می کنیم ذرات گرد ها و خاک ها وارد موتور جاروبرقی الکترولوکس نمی شوند و مکش جاروبرقی هم بیشتر میشوند و فیلتر ها را هم کمتر کثیف می کنند.

رفع ایراد سیم جمع کن جاروبرقی الکترولوکس

زمانی که سیم جمع کن جاروبرقی گیر می کند باید سریعا تعمیر شود در این بخش شما را با عیب یابی آن آشنا می کنیم.

گاهی خراب شدن سیم جمع کن بخاطر وجود گرد و غبار در مسیر سیم است که باید آنرا تمیز کنید. که اگر باز هم مشکل رفع نشد باید قطعات سیم جمع کن یعنی قرقره، فیوز، ترمز و شاخک های فلزی را بررسی کنید.

که مهم ترین ایراد خرابی سیم جمع کن این است که شاخک های فلزی خراب شده اند که باید آن ها را تعمیر کرد و گاهی ترمز سیم جمع کن با یک روغن کاری ساده روان تر شده و تعمیر می شوند.

در کل زمانی که سیم جمع کن به مشکل برخورد باید درب جارو را باز کنید و سیم جمع کن را بیرون بیاورید و پلاتین و سیم ها وو فنرها را بررسی کنید بخشی از سیم را روغن کاری کنید و از گرد و غبار و خاک تمیز کنید تا راحتتر حرکت کند و نکته مهم این است که سیم جاروبرقی الکترولوکس را هیچ گاه تا انتها بیرون نکشید تا دچار قطعی نشود.

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس
تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

نکات مهم و کلیدی در هنگام استفاده از جاروبرقی الکترولوکس

برای اینکه بتوانید از جاوربرقی بخوبی استفاده کنید بهتر است جایی که میخواهید دستگاه را قرار دهید کنار بخاری و یا شوفاژ نباشد و جای مناسبی را برایش در نظر بگیرید.

بعد از هر بار استفاده از جاروبرقی الکترولوکس آنرا تمیز کنید و دور از دسترس کودکان قرار دهیم.

هیچ وقت اجسام نوک تیز و خورده شیشه را بار جاروبرقی نکشید زیرا اینکار به لوله و کیسه دستگاه آسیب وارد می کند.

اگر جاروبرقی شما قابلیت کشیدن آب را ندارد هرگز برای جمع آوری آب از جاروبرقی تان استفاده نکنید زیرا این کار به موتور صدمه جدی وارد می کند.

سعی کنید حداکثر 20 دقیقه از دستگاه استفاده نکنید زیرا به جاروبرقی الکترولوکس فشار وارد میشود.

از جاروبرقی های خانگی برای متراژ های زیاد و بیرون از منزل و صنعتی استفاده نکنید، هرگز سیم جاروبرقی را اگر کوتاه است نکشید و از یک رابط استفاده کنید زیرا باعث خرابی و پاره شدن سیم میشود و خطرناک است.

سعی کنید همیشه نخ ها و موها و کرک های متصل به برس و غلتک های جاروبرقی را تمیز کنید چون به موتورصدمه میزند و قبل از اینکه کیسه کاملا پر شود آن را خالی کنید.

ذرات بسیار ریز و گرد و خاک های ساختمانی که بسیار پودری هستند را با جاروبرقی جمع آوری نکنید زیرا آسیب زیادی را به دستگاه می زند.

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در تمامی مناطق تهران

برای تعمیر جاروبرقی الکترولوکس خود در محل، فرقی ندارد که در کدام منطقه تهران هستید، فقط کافیست تا با شماره های ما تماس بگیرید تا همکاران و با همکاران ما در دکتر آچار هماهنگی های لازم را در رابطه با تعمیر جاروبرقی الکترولوکس خود کنید.

تعمیرکاران و متخصصان ما تعمیر جاروبرقی در محل را در کمترین زمان ممکن در محل برایتان انجام می دهند، تعمیر جاروبرقی الکترولو کس شما در کمترین زمان ممکن و با منصفانه ترین هزینه و بهترین بازخورد انجام خواهد شد.

فرقی ندارد که در چه ساعتی از شبانه روز و چه روزی در ایام هفته نیازی به تعمیر جاروبرقی الکترولوکس دارید، خدمات نصب، سرویس و تعمیرات ما به صورت 24 ساعته و در تمامی ایام حتی روز های تعطیل برای شما مشتریان عزیز صورت خواهد گرفت.

هزینه تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

قیمت امور تعمیر جاروبرقی الکترولوکس به مواردی همچون نوع و علت خرابی آن، خدمات ارائه شده توسط تکنسین و نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات دارد، ضمنا کلیه خدمات ارائه شده توسط مجموعه دکتر آچار منصفانه و با نرخ اتحادیه محاسبه خواهند شد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. Mahdis 2 سال قبل

  خیلی عالی بود

 2. مجتبی مقدم 2 سال قبل

  مطلب عالی بود

 3. حبیب رحمانیان 2 سال قبل

  اینا فوق العادن

 4. غلامحسین تهرانی 1 سال قبل

  ایول ?

 5. محمود فرجی 1 سال قبل

  مطلب خوبی بود

 6. ابوالقاسم عرب 1 سال قبل

  با خوندن همین مطلب مشکلم حل شد

 7. بهمن صادقی 1 سال قبل

  از همه نظر عالیه

 8. حبیب خوئینی ها 1 سال قبل

  چقد خوبین شما

 9. احمد ترامشلو 5 ماه قبل

  سلام وقتون بخیر روغن کاری موتور جاروبرقی انجام می دید؟

  1. دکتر آچار 5 ماه قبل

   سلام و عرض ادب، بله تعمیرکاران مرکز دکتر آچار همه خدمات مربوط به موتور جاروبرقی را نیز انجام می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید