تعمیر جاروبرقی در پونک

تعمیر جاروبرقی در پونک


دستگاه جاروبرقی در برندهای زیادی در بازارها موجود می باشد که هر کدام دارای مشخصه ی ویژه ی مختص به خود را دارا هستند و در زمان خرید کردن این دستگاه باید به قدر مکش و کارایی آن توجه داشته باشید حتماً در زمان معیوب شدن این دستگاه از افراد متخصص تعمیر جاروبرقی در پونک کمک بگیرید.

 احتمال دارد که در حین کار کردن با این دستگاه شما با نداشتن قدرت مکش، صداهای ناهنجار موتور، روشن نشدن دستگاه جاروبرقی، خاموش شدن یهویی دستگاه جاروبرقی و… روبرو بشوید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر جاروبرقی در پونک

گاهی ممکن است که در حین استفاده از دستگاه جاروبرقی متوجه یک سری از صداهای ناهنجار بشوید که احتمال دارد دستگاه جاروبرقی ناگهان صدای بلند و غیرعادی بدهد.

در مرحله ی ابتدایی دلیلش می تواند به خاطر ورود جسم تیز به موتور باشد، در این صورت قطعات پروانه و کلکتور موتور با این جسم برخورد کرده و صدای زیادی ایجاد می کنند.

در این صورت فوراً باید دستگاه جاروبرقی را از برق بیرون آورده و برای تعمیر جاروبرقی در پونک با دکتر آچار تماس بگیرید.

در مواقعی که صدای تولید شده یک صدای قوی و غیرعادی در دستگاه جاروبرقی باشد و به تدریج در مدت چند روز یا چند هفته در دستگاه ایجاد شود، احتمال بسیار زیاد برای فرسوده شدن قطعه ی بلبرینگ دستگاه جاروبرقی وجود دارد که فوراً باید دستگاه جاروبرقی را تعمیر کنید.

اگر خیلی سریع اقدامات لازم را در جهت برطرف کردن ایراد انجام بدهید هزینه ی تعمیر جاروبرقی خیلی کمتر است.

اگر صدای دستگاه جاروبرقی را نادیده بگیرید به زودی با سوختن موتور و روشن نشدن جاروبرقی مواجه خواهید شد.

تعمیر جاروبرقی در پونک
تعمیر جاروبرقی در پونک

راه برطرف کردن کمبود مکش دستگاه جاروبرقی

کاهش قدرت مکش دستگاه جاروبرقی می تواند بر اثر وجود علت های بسیار ساده ایی باشد، با انجام دادن سرویس دوره ای در موعد مقرر و به موقع می توانید قدرت مکش را تا 70 درصد افزایش دهد.

ناگفته نماند که در بعضی از موارد هم احتمال دارد که علتش صدمه دیدن سیم پیچ موتور و کار نکردن موتور با توان بسیار قدرتمند خود نیز مواجه باشید که در این صورت موتور باید اقدام به تعویض موتور گردد.

انجام سرویس های دوره ایی دستگاه جاروبرقی شامل تعویض یا شستشوی فیلترهای داخلی و خارجی موتور، تعویض پاکت و تعویض پاکت جدید و… برای تعمیر جاروبرقی و رفع مکش کم آن اگر در محدوده ی پونک قرار دارید می توانید همین الان با تعمیر جاروبرقی در پونک دکتر آچار تماس بگیرید.

چند توصیه ی مهم در امر خرید دستگاه جاروبرقی

قبل از انجام عمل خرید دستگاه جاروبرقی از سالم بودن فروشگاه و گارانتی دستگاه اطمینان پیدا کنید که فروشگاه معتبری باشد.

تحرک و انعطاف پذیری دستگاه جاروبرقی را در حال کار کرد مورد نقد و بررسی قرار بدهید.

در قسمت قطعه ی برس دستگاه جارو برقی که برای استفاده در طرفین دیوارها مورد استفاده قرار می گیرد را چک کنید.
به دسته ی دستگاه جاروبرقی توجه داشته باشید که باید قابلیت تنظیم ارتفاع برای استفاده افراد مختلف با توجه به قد افراد را دارا باشد.

در بعضی از مدل های دستگاه جاروبرقی ها چند منظوره هستند و قابلیت های دیگری را به نسبت دستگاه های جاروبرقی دیگر را دارد مانند، تمیز کردن سطوح مرطوب و جمع آوری آب که یک نوع از این گونه هاست.

اگر تصمیم گرفته اید که دستگاه جاروبرقی هوشمند را خریداری کنید به قسمت های مختلف خانه را در نظر بگیرید که استفاده از  این مدل دستگاه های جاروبرقی ها برای تمیز کردن بعضی از گوشه های خانه کارایی لازم را ندارند و متناسب نیستند.

به قدرت و توان مصرفی دستگاه جاروبرقی دقت داشته باشید، توجه داشته باشید که دستگاه جاروبرقی با مصرف برق کم و قدرت موتور مناسب را از بازار تهیه کنید.

از موارد مهم دیگر توجه داشتن به موتور و قدرت دستگاه جاروبرقی است، موتور جاروبرقی بسیار مهم است، اگر در مکان های بزرگی هستید که نیاز به استفاده پی در پی دستگاه جاروبرقی در فاصله ی زمانی کوتاه دارید، بهتر است که  یک دستگاه جاروبرقی با قدرت عالی و حجم مخزن بالایی را برای خود تهیه بنمایید.

اندازه ی دستگاه جاروبرقی به حجم مخزن آن بستگی دارد، با توجه به محل استفاده جاروبرقی بخرید.

دستگاه های جاروبرقی مدرن امروزی که روشن/خاموش می شوند و مکش خود را از دسته قابل تنظیم می باشد، این را باید بدانید که هر زمان با خراب شدنش همراه بشوید، هزینه تعویض آن ها بیشتر از مدل مربوطه است.

از موارد دیگری که می تواند بسیار مهم باشد مارک جاروبرقی است، توجه داشته باشید که از برندهای بی کیفیت خودداری کنید.

همان طور که می دانید دستگاه جاروبرقی یک وسیله الکترونیکی است و احتمال خراب شدنش وجود دارد، از این که در زمان خراب شدن بتوانید قطعاتش را تهیه کنید اطلاع داشته باشید.

تعمیر جاروبرقی در پونک
تعمیر جاروبرقی در پونک

تعمیر جاروبرقی در پونک در منزل

هنگامی که شاهد خرابی دستگاه جاروبرقی خود می باشید بهتر است که به شما پیشنهاد بدهیم که دیگران نگران برطرف کردن عیوب پیش آمده ی دستگاه جاروبرقی خود نباشید از دکتر آچار کمک بخواهید که در اولین فرصت با اطلاع رسانی شما در منزل  شما آماده ی ارائه ی خدمات شما خواهند بود.

تعمیر جاروبرقی در پونک در محل

اگر ساکن منطقه ی پونک هستید و دستگاه جاروبرقی شما دچار مشکلاتی در عملکردش شده است می توانید با یک تماس با دکتر آچار و اطلاع رسانی به کادر همیشه فعال این گروه منتظر ارائه خدمات آن ها باشید زیرا در کمترین زمان ممکن در محل حضور پیدا کرده  و دستگاه را مورد عیب یابی قرار می دهند.

هزینه ی تعمیر جاروبرقی در پونک

همان طور که می دانید هزینه های بستگی به یک سری از موارد دارد که با جمع بندی همه ی این موارد می توان هزینه ها را مشخص کرد.

زمانی که دستگاه جاروبرقی شما توسط کارشناسان مورد بازبینی قرار می گیرد ابتدا مشخص می گردد که کدام یک از این قطعات دچار آسیب دیدگی شده است و در صورتی که با تعمیرات مشکل برطرف می گردد همین کار را اجرا خواهند کرد.

ولی در برخی از موارد با تعمیرات رفع نمی گردد و نیاز به تعویض قطعه است که قطعه ی جدید را باید توسط متخصصین جایگزین نمود که تمامی این هزینه ها با هزینه ی ایاب و ذهاب افراد متخصص و تعویض قطعه و یا تعمیر آن محاسبه می گردد و تاکید می کنیم که از افراد دکتر آچار کمک بگیرید تا خدمات بهتری را  با هزینه های کمتری به شما ارائه بدهند.

سخن پایانی

انجام تعمیرات دستگاه جاروبرقی از موارد تخصصی می باشد که در صورت انجام نشدن به موقع این امر ممکن است که شما را دچار پرداخت هزینه های گزافی در آینده بکند و در مورد انجام تعمیرات موتور دستگاه جاروبرقی، انجام تعمیرات مسلماً به صرفه تر از تعویض موتور می باشد که در این صورت دکتر آچار را به شما پیشنهاد می دهیم.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
  1. محمدتقی فتحی 1 سال قبل

    خداقوت بهتون میگم تیم خوب دکتر آچار

  2. سعید مرادی 1 سال قبل

    میشه از مطالب وبلاگتون توی سایتم بذارم؟

  3. ابوالقاسم شمس 1 سال قبل

    چند تا تکنسین اومدن خونمون ولی نتونستن مشکل خاموش شدن لباسشویی رو برطرف کنن، تکنسین شما خیلی سریع اومد و مشکل رو حل کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید