تعمیر جاروبرقی در اندرزگو

تعمیر جاروبرقی در اندرزگو


در عصر جدید دستگاه های جاروبرقی کم صداتر تولید شده و به تدریج جاروبرقی هایی معرفی شدند که حتی بدون سوخت موتور هم می توانستند آب را پمپاژ کنند، با این حال، هر مدل جاروبرقی، اعم از صنعتی، نیمه صنعتی یا خانگی، به دلایل خاصی در معرض آسیب است، عیب یابی و تعمیر جاروبرقی که دارای ایراد فنی است باید توسط متخصص جاروبرقی بررسی شود، در صورتی که ساکن اندرزگو هستید، دکتر آچار با ارائه تعمیر جاروبرقی در اندرزگو آماده خدمت گذاری به شما می باشد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

گاهی ممکن است که مواردی برای جاروبرقی پیش بیاید، بروز ایرادها ریشه در ایرادهای فنی یا مکانیکی داشته باشد، از جمله مشکلات رایجی که بسیاری از کاربران از آن شکایت دارند عبارتند از: خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی، بوی سوختن، روشن نشدن دستگاه، مکش کم یا حجم زیاد و …. هر یک از این ایرادات می تواند در اثر عدم توجه در هنگام استفاده از دستگاه جاروبرقی یا در اثر گذشت زمان به خاطر فرسودگی دستگاه باشد.

توصیه می شود که انجام تعمیرات جاروبرقی خود را در منزل توسط تکنسین متخصصی که قطعات جاروبرقی را می شناسد، عیب یابی و تعمیر کنید.

تعمیر جاروبرقی در اندرزگو

گاهی اوقات ممکن است که جاروبرقی شما با ایراد معیوب شدن قطعهٔ بلبرینگ دستگاه جاروبرقی روبرو بشود و شما خرابی بلبرینگ را مشاهده کنید که از متداول ترین مواردی است که ممکن است برای جاروبرقی شما به وجود بیاید، هویدا گشتن این ایراد در دستگاه احتمال دارد که به دلیل فرسودگی این قطعه و یا عدم تعویض فیلتر هوا رخ دهد.

تعمیر جاروبرقی در اندرزگو
تعمیر جاروبرقی در اندرزگو

آسیب دیدن قطعهٔ بلبرینگ نشانه های آشکاری از وجود مشکل در این قسمت دارد، هنگامی تعمیرکاران مجرب و حرفه ایی می توانند متوجه شوند که آیا زمان تعویض بلبرینگ فرا رسیده است، ابتدا قاب دستگاه را برداشته و آن را می چرخانند، در صورتی که چرخش آن با صدای غیرعادی همراه باشد یا به شدت بچرخد باید تعمیر یا تعویض شود.

در کل، اگر هنگام روشن کردن جاروبرقی متوجه کاهش در عدم یک مکش خوب یا سر و صدای زیادی شدید، احتمالا بلبرینگ آن آسیب دیده است، در این صورت کارشناسان برای تعویض بلبرینگ، قاب دستگاه را به طور کامل باز کرده و موتور را خارج کرده، پس از آن موتور باید باز شود و با برداشتن کلکتور یاتاقان های آسیب دیده جدا شده و با قطعات جدید جایگزین و تعویض صورت بگیرد.

علت داغ کردن جاروبرقی چیست؟

کارشناسان تعمیر جاروبرقی در منطقه اندرزگو تهران دلیل بروز این ایراد را روشن ماندن زیاد جاروبرقی بیان می کنند، برخی از اوقات جاروبرقی برای تمیز کردن محیط بیش از حد روشن می ماند و موتور جاروبرقی تحت فشار زیادی قرار می گیرد، گاهی اوقات، برخی از افراد هنگام جاروبرقی به تایم استفاده از این دستگاه بی توجه می شوند و جاروبرقی برای دقایقی طولانی روشن می ماند.

قابل ذکر می باشد که دلیل کثیف بودن فیلتر جاروبرقی هم سبب گرم شدن می شود و با چک کردن فیلتر جاروبرقی و پاک کردن کثیفی می توانید مشکل گرمای بیش از حد را حل کنید، برای رفع این ایراد می توانید فیلتر را تمیز کرده، بهتر است که دوباره در جایگاه درست قرار بدهید زیرا این خود می تواند عاملی برای ایجاد اختلال در عملکرد باشد، در برخی موارد دیگر بروز ایراد در قسمت قطعهٔ فن دستگاه جاروبرقی می تواند سبب داغ شدن دستگاه بشود.

تعمیر جاروبرقی در اندرزگو
تعمیر جاروبرقی در اندرزگو

تعمیر جاروبرقی در اندرزگو در منزل

برای اینکه جاروبرقی شما را در منزل تان به راحتی تعمیر بکنند، شما می توانید با یکی از شعب دکتر آچار از جمله شعبه اندرزگو که در نزدیکی محلهٔ شماست تماس بگیرید و تقاضای کمک داشته باشید که تا شما را در امر تعمیرات دستگاه جاروبرقی در منزل همراهی بکنند و در اولین فرصت در یک زمان بسیار کوتاه این کار را انجام بدهند.

تعمیر جاروبرقی در اندرزگو در محل

تعمیر جاروبرقی در محل برای بسیاری از خانواده ها بسیار خوشایند است، نگران هزینه حمل و نقل دستگاه و تلف شدن وقت و زمان برای انجام این کار هستند.

البته در مواقعی که این دستگاه در منزل نباشد، مشکلات اضافی کثیف ماند منزل و باید با دست تمیز کنند و نمی توانند به خوبی گرد و غبار و کثیفی را از منزل خارج کنند.

احتمال دارد که در هنگام جابه جایی لوازم با صدمه دیدن آن مواجه بشوید، کاربران همیشه می خواهند که دستگاه خراب شدن جاروبرقی خود را جلوی چشم خود تعمیر کنند، این باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود، بنابراین کادر دکتر آچار با داشتن کارشناسان مجرب با توجه به این نگرانی مشکل را حل می کند، گروه تعمیرات توانست در محل توسط تیمی مجرب و تکنسین های ماهر تعمیر جاروبرقی و مشکل آن را برطرف کند و دیگر لازم نیست به عواقب انتقال توجه داشته باشید وشما می توانید با خیال راحت دستگاه جاروبرقی را در محل به سادگی تعمیر کنند.

تعمیر جاروبرقی در اندرزگو
تعمیر جاروبرقی در اندرزگو

هزینه تعمیر جاروبرقی در اندرزگو

یکی از موارد نگران کننده برای کسانی که نیاز به کمک تعمیرکار دارند این است که نمی دانند هزینه تعمیر لوازم خانگی چقدر است و همین امر انتخاب کردن تکنسین ها را سخت می کند، دانستن هزینه تعمیر جاروبرقی در محل به شما کمک می کند تا از شر این سردرگمی خلاص شوید که هر تعمیر قیمت متفاوتی را به شما ارائه می دهد و بستگی به قطعهٔ خراب شده این دستگاه دارد.

پس بدون آن که دستگاه جاروبرقی شما مورد عیب یابی قرار نگیرد که نمی توان نرخ مصوبی برای تعمیرات آن بیان کرد، همچنین نمی توان نرخ ثابتی را برای قیمت قطعات یدکی در نظر گرفت، متاسفانه قیمت ها ثبات ندارند، ولیکن برای به دست آوردن برآورد هزینه تعمیر جاروبرقی در اندرزگو می توانید با کارشناسان مشاوره نمایید.

کلام آخر

هر زمان که جاروبرقی شما با ایراد روبرو شد و در مکش و قدرت تمیز کردنش، خاموش و روشن شدن و… مشکلی به وجود آمد می توانید به دکتر آچار تماس حاصل کنید زیرا با مهارتی که دارند به راحتی می توانند معایب جاروبرقی شما را تشخیص داده و بدون صدمه زدن به قطعات دیگر مشکل اصلی را برطرف نمایند، با اطمینان خاطر کار را به این گروه بسپارید و دیگر نگران خرابی دستگاه خود نباشید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 2
  1. امیرحسین قاسمی 2 هفته قبل

    سلام شما خدمات نصب لوازم خانگی هم انجام میدید؟

  2. محسن شکری 1 هفته قبل

    کارشناستون رایگان مارو راهنمایی کردن و مشکل دستگاهمونو خودمون حل کردیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید