ارور ماشین لباسشویی اسنوا

ارور ماشین لباسشویی اسنوا


ماشین لباسشویی اسنوا از لوازم خانگی باکیفیت ایرانی است که ممکن است به هر دلیلی دچار ایراد و خرابی شود، گاهی اوقات مشکلات و ایرادات لباسشویی اسنوا از طریق ارور نمایش داده می شوند، در این مقاله دکتر آچار به معرفی انواع ارور ماشین لباسشویی اسنوا+روش حل مشکل های آن می پردازیم.

در صورتی که لباسشویی اسنوای تان به هر دلیلی دچار ایراد و خرابی شده است می توانید تعمیرات لباسشویی تان را به تکنسین ها و تعمیرکاران مجموعه دکتر آچار بسپارید.

ارور ماشین لباسشویی اسنوا
ارور ماشین لباسشویی اسنوا

انواع ارور ماشین لباسشویی اسنوا +روش حل مشکل

ارور 0E لباسشویی اسنوا

زمانی که مسیر تخلیه آب دچار مشکل می شود این ارور بر روی صفحه نمایش لباسشویی اسنوا مشاهده می شود.

رفع ارور 0E

جهت رفع این ارور شیلنگ تخلیه و پمپ تخلیه آب را بررسی کنید.

ارور IE لباسشویی اسنوا

زمانی که لباسشویی اسنوا در ورود آب و آبگیری دچار مشکل می شود این ارور بر روی صفحه نمایش، نشان داده می شود، بسته بودن شیر آب، انسداد فیلتر ورودی آب، خرابی شیر برقی، کار کردن پمپ تخلیه حین آبگیری، ایراد و خرابی در قطعه هیدرواستات (سنسور سطح آب)، عدم بررسی سطح آب توسط برد از مهم ترین نمایش این ارور محسوب می شوند.

رفع ارور IE

از وصل بودن شیر آب لباسشویی مطمئن شوید، انسداد فیلتر ورودی آب را برطرف کرده و در صورت نیاز فیلتر لباسشئیی را تعویض کنید، در صورتی که شیر برقی، سنسورها، پمپ تخلیه دچار ایراد و خرابی باشند نیاز به تعویض دارند.

ارور E2 لباسشویی اسنوا

در صورتی که هیدروستات برای قطع شدن شیر برقی فرمان صادر نکند، این ارور بر روی صفحه نمایش لباسشویی اسنوا نشان داده می شود.

رفع ارور E2

بررسی، تعمیر و تعویض شیربرقی معیوب و هیدروستات و برقراری اتصال بین فیش های هیدروستات از مهم ترین روش های رفع ارور معرفی می شود.

ارور ماشین لباسشویی اسنوا
ارور ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E03 لباسشویی اسنوا

زمانی که دمای آب داخل درام افزایش پیدا می کند، این ارور بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی اسنوا مشاهده می شود.

رفع ارور E03

سنسور حرارتی ماشین لباسشویی را بررسی و تنظیم کنید.

ارور E4 ماشین لباسشویی اسنوا

زمانی که ماشین لباسشویی اسنوا دچار نشتی و آبریزش می شود این ارور بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی اسنوا نشان داده می شود.

رفع ارور E4

لوله تخلیه لباسشویی را بررسی کنید که نشتی نداشته باشد، از عدم نشتی اتصالات زیر لباسشویی مطمئن شوید، لوله ورودی آب دستگاه را بررسی کرده و از عدم نشتی آن مطمئن شوید.

ارور E5 لباسشویی اسنوا

در صورتی که ولتاژ لباسشویی اسنوا دچار مشکل شود و یا لباسی بین درام و لاستیک دور درب گیر کند این ارور بر روی صفحه نمایش لباسشویی مشاهده می شود.

ایراد و خرابی در برد الکترونیکی ماشین لباسشویی از دیگر دلایل این ارور محسوب می شوند.

رفع ارور E5

در صورتی که لباس ها بین لاستیک درب و درام گیر کرده باشند باید لباس ها را خارج کرده و به صورت یکنواخت داخل دستگاه پخش کنید، ولتاژ دستگاه را بررسی کرده و برد الکترونیکی دستگاه را تعمیر و در صورت نیاز تعویض کنید.

ارور E6 لباسشویی اسنوا

این ارور به دلایل مختلفی از جمله گیر کردن لباس ها بین درام و لاستیک دور درب، اتصال کوتاه در دستگاه، ایراد و خرابی در موتور ماشین لباسشویی، اشکال در سوکت و سیم کشی ها، ایراد و خرابی موتور، رله و برد الکترونیکی بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی اسنوا نمایش داده می شود.

رفع ارور E6

در صورتی که ارور E6 را روی صفحه نمایش دستگاه تان مشاهده کردید، توصیه می شود حتماً رفع مشکل را به تکنسین های ماهر و مجرب دکتر آچار بسپارید.

ممکن است دستگاه به تعمیر و تعویض قطعاتی همچون موتور، رله، برد و… نیاز داشته باشد.

ارور ماشین لباسشویی اسنوا
ارور ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E7 لباسشویی اسنوا

در صورتی که موتور در خلاف جهت اصلی حرکت کند و یا به درستی کار نکند این ارور بر روی صفحه نمایش لباسشویی اسنوا نمایش داده می شود، ایراد و خرابی در موتور از جمله سوختن موتور یا خرابی برد از مهم ترین دلایل این ارور معرفی می شوند.

رفع ارور E7

در صورتی که موتور لباسشویی بر خلاف جهت می چرخد و یا حرکت نمی کند در سریع ترین زمان ممکن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

در صورتی که موتور خراب شده باشد باید تعمیر شده و در صورت سوختگی به تعویض نیاز دارد، در صورت خرابی یا اتصال کوتاه برد مدار موتور ضروری است که برد تعویض شود.

ارور E8 لباسشویی اسنوا

زمانی که موتور ماشین لباسشویی دچار ایراد و خرابی می شود این ارور بر روی صفحه نمایش دستگاه نشان داده می شود، از کار افتادن موتور، اتصال نادرست سیم کشی های موتور و… و خرابی برد الکترونیکی از مهم ترین دلایل این ارور محسوب می شوند.

رفع ارور E8

در صورتی که موتور لباسشویی خراب شده باشد به تعمیر و تعویض نیاز دارد، علاوه بر موتور از سلامت برد الکترونیکی مطمئن شوید، در صورتی که سیم کشی ها به بررسی بیشتر نیاز داشته باشند لازم است که توسط تکنسین بررسی شده و تعویض شوند.

ارور E9 لباسشویی اسنوا

زمانی که هیدرواستات ماشین لباسشویی خراب می شود و یا برد دچار اتصالی و خرابی می شود این ارور در صفحه نمایش لباسشویی اسنوا مشاهده می شود.

رفع ارور E9

در صورتی که این ارور به دلیل ایراد و خرابی در برد مشاهده شود ضروری است که برد بررسی، تعمیر و در صورت نیاز تعویض شود، تعمیر هیدرواستات از دیگر روش های رفع ارور E9 معرفی می شود.

ارور ماشین لباسشویی اسنوا
ارور ماشین لباسشویی اسنوا

ارور H2 لباسشویی اسنوا

ایراد و خرابی در ترموستات لباسشویی های قدیمی یا ترمیستور لباسشویی های جدید از مهم ترین دلایل نمایش این ارور مشاهده می شود.

رفع ارور H2

جهت رفع رفع ارور H2 نیاز است که ترموستات یا ترمیستور لباسشویی تعمیر و در صورت نیاز تعویض شوند.

ارور UE لباسشویی اسنوا

عدم توازن لباس ها در ماشین لباسشویی اسنوا مهم ترین دلایل این ارور محسوب می شود، در صورتی که لباسشویی تراز نباشد و یا لباس ها دچار پیچ خوردگی و گره شده باشند و در یک سمت درام قرار بگیرند توازن دستگاه بهم خورده و این ارور نمایش داده می شود.

رفع ارور UE

جهت رفع این ارور کافی است که لباسشویی را متوقف کرده و لباس ها را داخل درام پخش کنید، از تراز بودن پایه های لباسشویی مطمئن شوید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید