معایب ماشین لباسشویی اسنوا

معایب ماشین لباسشویی اسنوا


معایب ماشین لباسشویی اسنوا و بررسی کیفیت آن

دستگاه ماشین لباسشویی اسنوا یکی دیگر از برندهایی است که در بازارها موجود می باشد و دارای کیفیت و مرغوبیت مختص برند خود می باشد.

این دستگاه ماشین لباسشویی اسنوا در طرح و مدل های بی نظیری در دست تولید می باشد که افراد مصرف کننده از آن خریداری می کنند.

به هر حال دستگاه ماشین لباسشویی در هر برند و هر مدلی که باشد باز هم احتمال دارد که در اثر گذشت زمان و استفاده های مکرر با مشکلاتی روبرو بشود و نیازمند تعمیر کاران بشود که در این مواقع توصیه می کنیم با کارشناسان حرفه ایی در تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران توسط تعمیرگاه دکتر آچار تماس حاصل فرمایید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

در عصر امروز به دلیل وجود قیمت های بالای برندهای متفاوت دیگر در بازارها و گران بودن برند های خارجی دستگاه ماشین لباسشویی بیشتر افراد به دنبال ماشین لباسشویی خوب و با کیفیت ایرانی باشند که دستگاه ماشین لباسشویی اسنوا نسبت به دیگر برندها در بازارها از نظر قیمتی قابل قبول تر می باشد.

که در زمان خرید می توانید به مدل و نوع این دستگاه ماشین لباسشویی اسنوا توجه داشته باشید و از پیشرفته ترین مدلش خریداری  کنید.

دستگاه ماشین لباسشویی اسنوا یکی از برندهای ماشین لباسشویی می باشد که مانند دیگر لوازم در صورت خراب شدن نیازمند تعمیر کاران می باشد که در این مواقع بهترین کار ارتباط برقرار کردن با گروه با تجربه ی دکتر آچار می باشد.

معایب ماشین لباسشویی اسنوا
معایب ماشین لباسشویی اسنوا

معایب ماشین لباسشویی اسنوا چیست؟

گاهی در زمان استفاده کردن از دستگاه ماشین لباسشویی اسنوا احتمال دارد که با موارد رایجی چون روشن نشدن دستگاه ماشین لباسشویی، وجود نشتی و خروج آب از دستگاه ماشین لباسشویی، گرم نکردن آب دستگاه ماشین لباسشویی اسنوا، نداشتن چرخش و تخلیه نکردن آب در این دستگاه اتفاق بیفتد که بهتر است توسط کارشناسان با تجربه مورد بررسی قرار بگیرد.

درست است که دستگاه ماشین لباسشویی اسنوا دارای مزایایی است ولی در مقابل می تواند این دستگاه از معایبی هم برخوردار باشد که شامل:

بعد از یک مدت طولانی که از این دستگاه ماشین لباسشویی اسنوا استفاده بشود بعضی از دکمه های آن احتمال دارد که از کار بیفتد، اگر بخواهیم عمر مفید دستگاه ماشین لباسشویی را در نظر بگیریم می توان بیان کرد که عمر این دستگاه های ماشین لباسشویی اسنوا به نسبت محدود می باشد.

از دیگر معایب ماشین لباسشویی اسنوا عدم ارائه برخی از قابلیت هایی که ممکن است بر روی برخی از دستگاه های ماشین لباسشویی با برندهای متفاوت باشد  دیگر  در حیطه ی این دستگاه ماشین لباسشویی نخواهد بود.

از دیگر معایب ماشین لباسشویی اسنوا قطع ناگهانی که منجر به خاموش شدن دستگاه ماشین لباسشویی می شود، یا اینکه نتواند آبگیری را به طور کامل انجام بدهد اگر از افرادی که دانش این کار را نداشته باشند کمک بگیرید کار بسیار سخت خواهد شد و دیگر به راحتی نمی توان عیب دستگاه را ارزیابی نمود.

از دیگر معایب ماشین لباسشویی اسنوا می توان فاقد بودن این دستگاه را از قابلیت بخارشو بودن در هنگام شستشوی لباس ها، همچنین فاقد لوله های ورودی آب گرم و آب سرد می باشد.

معایب ماشین لباسشویی اسنوا
معایب ماشین لباسشویی اسنوا

از دیگر معایب ماشین لباسشویی اسنوا که برخی از افراد به آن توجه داشتند کیفیت جنس بدنه ی دستگاه ماشین لباسشویی اسنوا و همچنین قطعات بیرونی دستگاه ماشین لباسشویی اسنوا که  خیلی جالب نیست.

ولی باید بدانید که این دستگاه ماشین لباسشویی با  این برند را نباید با برندهای خارجی مورد مقایسه قرار داد. در زمان خرید اگر قیمت دستگاه برای شما اهمیت دارد بهتر است که این دستگاه ماشین لباسشویی را خریداری کنید.

زیرا قیمت پایین تری به نسبت دیگر برندها دارد ولی در بین برندهای ایرانی تنها نقطه ضعف این ماشین لباسشویی اسنوا  پایین تر بودن قیمت آن می باشد.

ولی هم اکنون در بازارهای امروزی دستگاه های ماشین لباسشویی اسنوا هایی تولید شده است که دارای پیشرفت هایی بسیار بوده و از کیفیت بهتری برخوردار هستند و قابلیت های جدیدی را در اختیار دارند که توانسته رضایت مصرف کنندگان را جلب بکند.

ماشین لباسشویی اسنوا فاقد قابلیت بخارشو است و لوله های ورودی آب گرم و آب سرد ندارد، که این معایب از اصلی ترین عیب های این دستگاه است اما این ماشین لباسشویی نیز مانند هر کالایی به مرور زمان دچار برخی از مشکلات می شود که می تواند این ایرادات به صورت مکرر اتفاق بیفتد که در ادامه به این معایب می پردازیم اما قابل ذکر است که تمام این مشکلات قابل حل است و می توانید برای حل این مشکلات با مجموعه دکتر آچار تماس بگیرید.

معایب ماشین لباسشویی اسنوا
معایب ماشین لباسشویی اسنوا

کار نکردن دکمه های ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی اسنوا بعد از استفاده طولانی به مرور زمان دکمه های آن دچار خرابی می شود و به سختی دکمه های آن کار می کنند، در بیشتر مواقع زمانی که ماشین لباسشویی کار می کند دیگر دکمه خاموش شدن آن کار نمی کند که این امر از بزرگ‌ ترین معایب ماشین لباسشویی اسنوا است.

خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی اسنوا

از معایب دیگر ماشین لباسشویی اسنوا می توان به قطع شدن و یا خاموش شدن ناگهانی دستگاه اشاره کرد که در هنگام کار کردن ماشین لباسشویی به صورت ناگهانی دستگاه خاموش می شود.

معایب ماشین لباسشویی اسنوا
معایب ماشین لباسشویی اسنوا

برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی هنگام کار کردن

یکی از معایب ماشین لباسشویی اسنوا برق داشتن بدنه این دستگاه است، که بدنه در برخی مواقع هنگام کار کردن از خودش برق تولید می کند، همچنین هنگام نزدیک شدن به بدنه دستگاه احساس برق گرفتگی می کنید،  که این عمل بسیار خطرناک است بنابراین باید هر چه سریع تر نسبت به رفع این مشکل اقدام کنید، این اتفاق بیشتر زمانی ایجاد می شود که موتور نیم سوز و با سوخته است از خودش برق تولید می کند و این برق را به بیرون می راند پس باید موتور را مورد بررسی قرار دهیم.

چرخش هنگام آبگیری ماشین لباسشویی

در برخی از مواقع چرخش هنگام آبگیری ماشین لباسشویی اتفاق نمی افتد و به خوبی انجام نمی شود، بنابراین لباسشویی هنگام شستشو و یا آبگیری از کار می افتد و می ایستد، چرخش نیمه کاره باقی می ماند، این اتفاق زمانی که لباس بیش از حد است و آب کافی نیست اتفاق می افتد که در این صور آب زیادی اضافه می شود و در نتیجه محفظه سنگین می شود در نتیجه چرخش به خوبی انجام نمی شود.

سر و صدا و لرزش ماشین لباسشویی اسنوا

در برخی از مواقع لباسشویی دارای مشکل لرزش است که سر و صدای زیادی ایجاد می کند و آزار دهنده است، باعث حرکت کردن دستگاه شده و به لباسشویی آسیب می زند، از عوامل ایجاد سر و صدا ماشین می توان به خرابی نگهدارنده دیگ، پایه لباسشویی ، خرابی پاتاق ها و .. اشاره کرد که از مهم ترین معایب ماشین لباسشویی اسنوا است.

نظریه های افراد مصرف کننده در مورد دستگاه ماشین لباسشویی اسنوا

هر دستگاه با هر برند و هر کیفیتی که باشد در بین افراد مصرف کننده که قرار میگیرد می تواند مورد نقد و بررسی قرار بگیرد و می تواند دارای یک سری خصوصیات برتر نسبت به بقیه ی لوازم در برندهای متفاوت باشد و یا اینکه یا دارای معایبی که نمی تواند نظر افراد مصرف کننده را جلب بکند.

ماشین دستگاه ماشین لباسشویی اسنوا  هم برخی از افراد مصرف کننده معتقد می باشند که که از لحاظ کیفیت شست وشو  و خشک کن می تواند بسیار قوی باشد ولی بعضی دیگر از افراد مصرف کننده از وجود صدای بلند دستگاه ماشین لباسشویی ناراضی هستند.

معایب ماشین لباسشویی اسنوا
معایب ماشین لباسشویی اسنوا

کیفیت برتر دستگاه ماشین لباسشویی اسنوا در نوع با تسمه یا بدون تسمه

در مدل دستگاه های ماشین لباسشویی که از وجود تسمه ساقط می باشند هیچ گونه ایی اتصال تسمه در آن نمی باشد،  کارایی موتور دستگاه ماشین لباسشویی به واسطه ی سیستم پیچ بزرگ و به طور مستقیم نیرو را به قطعه ی شفت دستگاه ماشین لباسشویی وارد می کند و در لرزش کمتر دستگاه ماشین لباسشویی قابل محسوس خواهد بود.

البته قابل ذکر می باشد که از معایب ماشین لباسشویی اسنوا تسمه ایی این است که باعث از بین رفتن بخش انرژی در قسمت بین موتور در اثر اصطکاک، که تسمه به سختی حرکت دارد. ولی در عوض دستگاه های ماشین لباسشویی اسنوا با توجه به تکنولوژی پیشرفته ایی که است در مدل بدون تسمه در نداشتن و کاهش سر و صدای موتور تاثیر گذار خواهد بود.

دستگاه ماشین لباسشویی اسنوا از لحاظ کیفیت موتور

اگر بخواهید با توجه به کیفیت دستگاه ماشین لباسشویی بهتر است که در ابتدای کار به بررسی موتور آن بپردازیم تا ببینیم که چگونه قطعه ایی می باشد، قطعه ی موتور دستگاه ماشین لباسشویی اسنوا در رده ی تولید سری های رده ی اول در کشور کره جنوبی ساخته شده است، ولی به دنبال تحریمات در کشور چین قرار گرفت.

معایب ماشین لباسشویی اسنوا
معایب ماشین لباسشویی اسنوا

نتیجه برای معایب ماشین لباسشویی اسنوا

بهتر است خریداران هنگام انتخاب ماشین لباسشویی اسنوا معایب ماشین لباسشویی اسنوا را نیز بررسی کنند تا بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند، در واقع آگاهی کاملی از عملکرد دستگاه داشته باشند تا بتوانند هوشمندانه عمل کنند، اما این نکته نیز مهم است که لباسشویی وسیله ای پر مصرف است که با گذشت زمان به سرویس و تعویض احتیاج دارد.

هر زمانی که شاهد اختلالی در عملکرد دستگاه ماشین لباسشویی اسنوا بودید می توانید با کارشناسان دکتر آچار ارتباط برقرار کنید.

برای تعمیر ماشین لباسشویی در تمام برندها روی لینک روبرو کلیک کنید :

https://drachar.com/washing-machine-repair

 

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 24
 1. غلام رضا 2 سال قبل

  نمیدونم این مارکی که دارم قابل تعمیر هست یا نه تماس میگیرم ببینم چی میشه

 2. فرهاد کاکاوند 2 سال قبل

  چه سایت قشنگی دارین

 3. کریم راستاد 2 سال قبل

  مقالاتتون عالین واقعا!

 4. ایمان زارع 2 سال قبل

  گل گفتید دست مریضاد

 5. علی محمد نجفی 2 سال قبل

  پیشنهاد میدم تبلیغات تلوزیونی بدید وقتی انقدر کارتون درسته

 6. کاظم نوروزی 2 سال قبل

  نویسنده این متن کیه؟

 7. غلامحسین حیدری 2 سال قبل

  دمتون گرم

  1. سعید 8 ماه قبل

   حالم به هم خورد که انقدر خودتون از خودتون تعریف کردید. ماشین لباسشویی نقدا خریدیم، نصاب اومد دید خرابه. چند روزه نه میگن کی پولمونو پس میدن، یا کی ماشین لباسشویی رو عوض میکنن. اگر میخواین از زندگی سیر بشین اسنوا رو انتخاب کنین.

   1. دکتر آچار 8 ماه قبل

    سلام کاربر عزیز
    ما تعمیرکار لوازم خانگی هستیم نه فروشنده و هیچ ارتباطی با شرکت تولید کننده نداریم لطفا اگر موردی هست با شرکت مدنظر در ارتباط باشید

 8. یوسف نعمتی 1 سال قبل

  واقعا گارانتی 1 ساله میدید تو ایران گارانتی 1 ساله میدونی یعنی چی من تو شک هستم

 9. عباسعلی اشکان 1 سال قبل

  خدمات خوب و عالی دارند و من راضی هستم

  1. حامی 4 ماه قبل

   پول تان را خواستید دور بریزید اسنوا بخرید
   یکی از مشکلات آن این است که تایمرش با زمان یکی نیست بعد ۷ باز دید گفتن تایمرش با ساعت یکی نیست شاید ۱۰ دقیقه بیشتر یا تا ۴۰ دقیقه بیشتر خاموش بشه
   هرچی هم زنگ زدیم کارشناس فرستادن ولی فاید نداشته حالا خود دانید
   ضمناً هنگام خرید حتما سوال کنید میگن ۱۴ دقیقه خاموش میشه
   کلا حرف بزنیم میگن کالای ایرانی همینه
   قسطش تمام نشده دو تا قطعه عوض کردن

 10. ابراهیم شجاعی 1 سال قبل

  تعمیرکار تو خونمونه و کارا داره خوب پیش میره گفتم تا تموم نشده تشکر کنم

  1. داود داودی 1 سال قبل

   سلام متاسفانه ماشین لباسشویی اسنوا خوب خشک نمیکنه لباسها خیس و باید زمان زیادی بیرون هوا بخوره تا خشک بشه حتی در این فصل 12 ساعت زمان برده با شرکت مربوطه هم چندین بار تماس گرفتم اما فایده ایی نداشته

   1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

    سلام لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید همکاران راهنماییتون میکنن

 11. مهلا شادکام 1 سال قبل

  ارور E4 در ماشین لباسشویی اسنوا چیست؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   عرض ادب و احترام این ارور به معنی نشتی در ماشین لباسشویی است، شیلنگ و لوله تخلیه را بررسی کنید که پاره و شکسته نباشند

 12. بهنوش 11 ماه قبل

  لباسشویی من زمانی زیادی در تایم ۱۱ دقیقه کار میکنه علتش چیه؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 11 ماه قبل

   سلام ایراد در اتصالات برقی، هیدروستات و برد الکترونیکی از مهم ترین دلایل این مشکل هستند

 13. roza shiri 10 ماه قبل

  سلام ببخشید من لباس شویی اسنوا مدل۸۴۶۱۶خریدم به ماهه نصب کردم چندبار اول خوب بود ولی الان صداش زیاده زنگ زدم نمایندگی هم اومد ولی بازم هم مشکل و داره

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 10 ماه قبل

   سلام کاربر گرامی سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ بپرسید همکاران ما جواب سوال شما را خواهند داد

 14. مریم 8 ماه قبل

  خدمات عالی و درجه یک

 15. عباس نعمتی بدربانی 4 ماه قبل

  سلام و تشکر از مطالب خوب شما
  اصطکاک درست و اصطحکاک نادرست است.
  ممنون

 16. پردیس رضایی 2 ماه قبل

  خرید ماشین لباسشویی اسنوا، یک انتخاب خوب است. این برند مشهور برای کیفیت و کارایی برترش شناخته می‌شود. اسنوا دارای قدرت شستشو و تکنولوژی‌های نوینی است که لباس‌هایتان را به بهترین شکل ممکن تمیز می‌کند. همچنین، عمر طولانی و قطعات قابل تعویض از دیگر ویژگی‌های این ماشین لباسشویی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید