تعمیر آبگرمکن سینجر

تعمیر آبگرمکن سینجر


تعمیرات آبگرمکن سینجر

آبگرمکن یکی از وسایل پر استفاده خانه ها در همه فصل های سال می باشد و از آن برای گرم کردن آب منازل استفاده می شود، اگر از آن به مدت زیاد استفاده کنید، احتمال فرسودگی و یا خرابی در آن وجود دارد که اصلاً جای نگرانی نیست، این مطلب را تا انتها دنبال کنید تا در رابطه با تعمیر آبگرمکن سینجر اطلاعاتی را کسب کنید.

هنگامی که آبگرمکن سینجر فرسوده و یا خراب میشود شما نیاز به تعمیر آبگرمکن سینجر دارید، اگر که تعمیرات صورت نگیرد تعویضات میشود.

تعمیر آبگرمکن سینجر

تعمیر آبگرمکن سینجر و مزایای آن

از مهم ترین مزایای آبگرمکن دیواری می توان به صرفه جویی در انرژی اشاره کرد، آبگرمکن های دیواری مانند تمام وسیله ها و دستگاه های دیگر ممکن است در کارش به مشکل برخورد کند و این اتفاق ها کاملاً عادی است.

اگر برای تعمیر آن دیر اقدام کنید ممکن است خطرات زیادی به همراه داشته باشد و همچنین خسارات هایی به قسمت های دیگر دستگاه وارد شود.

مشکلات متعدد آبگرمکن سینجر

اغلب مشکلاتی که برای آبگرمکن به وجود می آید عبارت است از:

 • جرقه نزدن آبگرمکن
 • خاموش شدن شعله آبگرمکن
 • نوسان دمای آب
 • تنظیم نشدن دمای آب
 • گرم نشدن آب
 • بیش از حد گرم شدن آب

تصور کنید که از باشگاه یا از سره کار آمده اید و هنگام دوش گرفتن در حمام، یک دفعه آبگرمکنتان خاموش شود، در این هنگام آب سرد میشود و این مشکل بسیار آزار دهنده است.

تعمیر آبگرمکن سینجر

تعمیر آبگرمکن سینجر و دلایل خاموشی آن

 • خرابی واشر دیافراگم آبگرمکن
 • خرابی و مشکل ترموکوپل
 • ارتفاع بالای شمعک
 • نقص در مشعل آبگرمکن
 • افت فشار گاز ورودی، افت فشار آب ورودی

خدتان فقط در صورتی میتوانید آبگرمکنتان را عیب یابی کنید که تخصصی در این زمینه داشته باشید، با احتیاط کامل میتوانید یک سری از مشکلات را بررسی کنید و بعد آن را به یک تعمیرکار و یا نتخصص حرفه ای بسپارید تا مشکلتان را برایتان به راحتی حل کنند.

تعمیر آبگرمکن سینجر

دلایل گرم نشدن آب آبگرمکن سینجر

 • در فصول سرد سال ممکن است لوله ها یخ ببندند.
 • عدم تامین حداقل جریان ورودی میتواند باعث گرم نشدن آب شود.
 • شاید آبگرمکن دیواری را در دمای پایین تنظیم کرده باشید.
 • اگر سنسور دمایی آبگرم کن مشکل داشته باشد میتواند باعث ایجاد مشکل شود.

مشکلات دیگر آبگرمکن سینجر و تعمیر آن

اگر فشار آب کم شد این اتفاقی است که هر از مدتی ممکن است با آن مواجه شوید، علت اصلی کم شدن فشار آب گرم خروجی، رسوب گرفتن لوله‌ های آن و آبگرمکن است.

هنگامی که آب آن بیش از حد گرم می شود ممکن است آبگرمکن سینجر روی دمای خیلی بالا تنظیم شده باشد، عملکرد سنسور دمایی را بررسی کنید و ممکن است علت گرم شدن بیش از حد آب در آبگرمکن سینجر، گرفتگی فیلتر باشد.

دمای آبگرمکن سینجر اگر دمای آب را به درستی تنظیم نمیکند مشکلش می تواند از مسدود بودن دریچه خروجی آب باشد، فشار آب ورودی کم شده باشد و داخل محفظه احتراق را چک کنید تا جسم خارجی در آن نباشد، مبدل حرارتی ترک خورده یا کثیف شده باشد.

تعمیر آبگرمکن سینجر

تعمیر آبگرمکن سینجر در تهران

تعمیر تمامی این موارد نیازمند تخصص و تجربه است و همانطور که گفته شد بهتر است که تعمیر آبگرمکن در محل را به یک متخصص و یا تعمیرکار حرفه ای بسپارید تا نه به دستگاهتان فشاری وارد شود و هم در عمر مفید دستگاه و هم کارکرد آن در آینده لطمه ای ایجاد نشود.

همچنین باید بدانید با سرویس کردن دوره ای آبگرمکن سینجر خود تاثیر بسیار زیادی در عمر مفید آن می گذارید و آبگرمکن کم تر به تعمیر نیاز پیدا می کند و هزینه های اضافی شما برای تعمیر آبگرمکن سینجر کاهش پیدا میکند.

برای تعمیر آبگرمکن سینجر در هر کجای تهران که هستید، میتوانید با ما تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید، ما از بهترین و مجرب ترین متخصصان و تعمیرکاران بر خورداری

تمامی کارکنان ما در دکتر آچار، با سرعت و دقت بالا و همچنین هزینه منصفانه، تعمیر آبگرکمن سینجر شما را انجام میدهند.

تعمیر آبگرمکن سینجر

تعمیر آبگرمکن سینجر در محل

مرکز دکتر آچار به دلیل وجود هزینه های زیاد جهت جا به جایی لوازم خانگی و احتمال آسیب دیدن دستگاه حین جا به جایی خدمات تعمیرات آبگرمکن سینجر را در منزل شما ارائه می دهد.

سرویس آبگرمکن سینجر

انجام سرویس آبگرمکن سینجر هر 6 ماه یک بار از بروز مشکل پیشگیری کرده و از هزینه های اضافی جلوگیری می کند، سرویس آبگرمکن شامل اسید شویی آبگرمکن و رسوب زدایی آبگرمکن است که نیاز به تجربه دارد بنابراین باید توسط افراد مجرب انجام شود به این جهت لازم است از یک تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی کمک بگیرید.

تعمیر آبگرمکن سینجر با گارانتی

مرکز دکتر آچار در قبال کلیه خدمات تعمیر آبگرمکن سینجر که توسط تعمیرکاران متخصص انجام می شود به شما مشتریان عزیز گارانتی 1 ساله ارائه می دهد تا با خیال راح و بدون نگرانی از بابت خرابی مجدد این مجموعه را انتخاب کنید.

تعمیر آبگرمکن سینجر

هزینه تعمیر آبگرمکن سینجر

هزینه کلیه خدماتی که مرکز دکتر آچار ارائه می دهد اعم از تعمیر آبگرمکن سینجر طبق نرخ مصوب اتحادیه تعمیرگاه لوازم خانگی است، اما این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد که این عوامل شامل نوع خرابی آبگرمکن سینجره، مدت زمانی که صرف تعمیرات می شود، میزان خرابی ، نیاز به تعویض قطعه و میزان سختی تعمیرات می شود.

 به طور کلی تعمیرکاران مرکز دکتر آچار با تعمیر قطعه خرابی به جای تعویض سعی در کاهش هزینه ها برای شما مشتریان عزیز دارند، برای اطلاع بیشتر از نرخ هزینه تعمیر آبگرمکن سینجر می توانید با شماره 02188444021 تماس بگیرید.

مشکلات رایج آبگرمکن سینجر

یک سری مشکلات و ایرادات در آبگرمکن سینجر به وجود می آید که علت آن می تواند گذشت زمان و نگهداری نادرست از دستگاه باشد که می خواهیم این مشکلات را در ادامه مطرح کنیم:

 • گرم نکردن آب مصرفی
 • گرم کردن زیاد آب مصرفی
 • خاموش و روشن شدن آبگرمکن حین انجام کار
 • روشن نشدن آبگرمکن سینجر
 • کاهش فشار آب مصرفی
 • نشتی آب از دستگاه آبگرمکن سینجر

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 11
 1. عبدالرضا مهدوی 2 سال قبل

  دمتون گرم یه دونه اید

 2. عباس مهدوی 1 سال قبل

  میخوایم برای جهیزیه لوازم خانگی بخریم بین برندهای جی پلاس و اسنوا و پاکشوما موندیم

 3. یوسف فروتن 1 سال قبل

  متن جامع و کاملی بود کلی از مشکلات را متوجه شدم

 4. کاظم کریمی 1 سال قبل

  عالی در یک کلام

 5. عباس نامور 1 سال قبل

  فکر نمیکردم نات اکتیو باشه که بود

 6. عبدالله جمشیدی 1 سال قبل

  ایول ?

 7. رامین غلامی 1 سال قبل

  عالیه و همچیش بینظیره

 8. سیدمحمد فتاحی 1 سال قبل

  واقعا ارزش وقت گذاشتن داشت

 9. علی رضا رضا 1 سال قبل

  با سلام شما بهترینید والسلام

 10. آتنا نصری 1 سال قبل

  میشه لطفا بگید دلیل خاموش شدن دائمی آبگرمکن سینجر چی هست؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   سلام و عرض ادب خدمت شما مواردی از جمله خرابی ترموکوپل، ایراد در واشر دیافراگم، مشکل در مشعل آبگرمکن، کاهش فشار آب یا گاز ورودی و بالا رفتن ارتفاع شمعک از دلایل خاموش شدن آبگرمکن سینجر هستند، جهت برطرف کردن مشکل از تکنسین های دکتر آچار کمک بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید