تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرج

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرج


دکتر آچار با در دسترس داشتن افراد با تجربه ایی که توانسته هر گونه تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرج را با افتخار خدمات لازم را مهیا می کند.

یکی از برندهای معتبر محصولات برقی در ایران سامسونگ می باشد کاربران به خاطر وجود کیفیت و کارایی از جاروبرقی های سامسونگ کمک می گیرند. سامسونگ در این دستگاه الکتریکی از بردهای الکترونیکی پیشرفته برای افزایش کیفیت و کاهش مصرف انرژی استفاده می کند اما گاهی به خاطر معیوب شدن این قطعه الکترونیکی نیاز به تعمیر جاروبرقی سامسونگ دارید.

 برد الکترونیکی یکی از قطعات مهم در جاروبرقی سامسونگ می باشد بردها موظف به پردازش سفارشات در جاروبرقی است و عملکردی مانند مغز دستگاه را دارد جزیی ترین اشکالات در این صفحات موجب شده تا در عملکرد جاروبرقی اختلال به وجود بیاید در بسیاری از موارد علت اصلی مشکلات فنی جاروبرقی ها خرابی برد الکترونیکی است.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرج

با یک سری از شواهد می توان متوجه بشوید که برد دستگاه صدمه دیده و نیاز به تعمیرات دارد همان طور که برد الکترونیکی در جاروبرقی سامسونگ در صورت آسیب دیدگی و تعمیر نشدن، ضروری ترین قطعهٔ درون جاروبرقی است در که همهٔ کارکردهای جاروبرقی را با اختلال مواجه می کند دلایل متعددی توانسته نقش در سوختن و صدمه به قطعات برد الکترونیکی شود.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرج
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرج

مواردی مثل ولتاژ برق بالا یا بسیار پایین، مشکلات الکتریکی، زیاد از جاروبرقی استفاده کردن، وارد شدن نم به داخل دستگاه و … است.

 1. جاروبرقی به خاطر معیوب شدن قطعه برد الکترونیکی روشن نمی شود یکی از علل های مهم روشن نشدن جاروبرقی خرابی برد الکترونیک است از مشکلات برجسته ایی که مشاهده می کنید به منظور برطرف نمودن ایراد در مزحلهٔ اول تمام قسمت های دستگاه را بررسی کنید بهتر است از وجود برق در دستگاه جاروبرقی اطمینان حاصل بشود وارد مرحلهٔ بررسی ولتاژ برق ورودی و ترایاک شده هر زمان که جریان الکتریکی مشاهده می شود باید از کارشناسان متخصص برای تعمیر برد در خواست کنید.

2. جاروبرقی سامسونگ در زمان اجرای عملکردش یهویی خاموش می شود از ضروری ترین علل های خاموش شدن یهوی جاروبرقی در زمان روشن بودن معیوب شدن قطعهٔ خازن ها و آی سی برد الکترونیک می باشد با توج به این وضعیت باید اقدام به تعویض خازن ها و آی سی ها شوند یکی از علل ها عبور ولتاژ بیش از اندازه معین به برد و فشار وارد شده به موتور جاروبرقی است این رخ داد باعث گرم شدن بیش از اندازه معین شده قطعات موتور یا برد الکترونیکی شده و باعث خاموش شدن یهویی جاروبرقی سامسونگ در زمان انجام دادن کار می شود.

3. خرابی سوئیچ سرعت جاروبرقی سامسونگ از مشکلات عمده می باشد هنگامی که سوئیچ سرعت جاروبرقی کارایی لازم را ندارد، بهتر است که مواردی چون جریان و ولتاژ ورودی روی برد دستگاه را چک شود از موارد مهم در بروز این ایراد مختل شدن مقاومت هاست در چنین مواردی، جریان ورودی کلیدها باید با استفاده از اهم متر بررسی شود.

4. معیوب شدن صفحهٔ نمایشگر جاروبرقی سامسونگ از مشکلات بازر است هنگامی که نمایشگر جاروبرقی آسیب می بیند، داده های خروجی از برد روی صفحه مشاهده نخواهد شد یا با وقفه نمایش داده می شود با ید در نظر داشته باشید که نمایشگر دارای اتصالات مهم خازن ها و مقاومت ها است، در صورتی که به هر یک از آنها صدمه ایی وارد بشود می تواند اجرای برنامهٔ نمایشگر جاروبرقی را تحت تاثیر قرار می دهد.

5. چرخه جاروبرقی را کم یا زیاد نکنید عدم تطابق قدرت مکش جاروبرقی های سامسونگ بسته به عوامل متعددی تفاوت دارد با معیوب شدن قطعهٔ پتانسیومترها، صدمه دیدن خازن ها و اتصال مقاومت ها و دیودهای که در برد قرار دارد مواردی هستند که در مکش جاروبرقی موثر واقع شده باید توجه داشت لوله خرطومی و لوله تلسکوپی و همچنین کیسه بازدید شود.

6. موتور جاروبرقی سامسونگ دستگاه را خاموش نمی کند دائم کار کردن جاروبرقی یکی از شایع ترین ایرادها است که امکان دارد در هنگام استفاده از این دستگاه پیش بیاید.

 به طور عمده این مشکل بنا به دو علت صورت می گیرد. هنگامی که جاروبرقی روشن کرده، احتمال دارد به خاطر کم یا زیاد بودن قدرت مکش جاروبرقی، دستگاه از کار بیفتد از علل های دیگر صدمه دیدن پتانسیومتر است که با تعویض این قطعه در بردهای الکترونیکی برطرف می گردد.

7. کلیدهای جرقه ای از عوامل شایعی است که در زمان کار کردن با جاروبرقی آن را مشاهده می کنید زمان کاربرد کلید جرقه می زند این پدیده زمانی اتفاق می افتد که خازن های استفاده شده در برد الکترونیکی ایراد داشته باشند.

چند نکته برای طول عمر مفید جاروبرقی سامسونگ

برای افزودن عمر مفید جاروبرقی باید از دستگاه به درستی استفاده کرد ضروری ترین نکته های نگهداری جاروبرقی شامل مواردی چون:

 باید توجه داشته باشید که فیلترها و کیسه جاروبرقی را هر از گاهی چک کنید که تمیز باشد در صورت لزوم باید فیلتر و کیسه جاروبرقی را تعویض کنید.

برای پیشگیری ازصدمات مرتبط با نوسانات برق توصیه می شود که حتماً از محافظ برق استفاده کنید.

تاکید می شود که برای تمیز کردن شن و ماسه هرگز از جاروبرقی کمک نگیرید.

 هرگز سطوح مرطوب را با جاروبرقی تمیز نکنید این باعث سوختن موتور جاروبرقی می شود.

همیشه باید جاروبرقی را با یک پارچه مرطوب تمیز کنید و بدان اهمیت بدهید.

بهتر است اطلاع داشته باشید که استفاده از پارچه خیس به موتور دستگاه آسیب می رساند.

در صورتی که نشانه های مثل کاسته شدن مکش جاروبرقی، بوی سوختگی و روشن نشدن جاروبرقی را مشاهده می کنید بهتر است اقدام به تعمیر موتور جاروبرقی نمایید.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرج
تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرج

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرج در محل

تعمیرات در محل یکی از ضروری ترین خدماتی است که یک نمایندگی باید برای کاربران بتواند مهیا کند در شهر بزرگ کرج به خاطر داشتن جمعیت زیاد خیابان های بسیار شلوغی و پر رفت و آمدی دارد فقط لازم است شما اراده کنید در هر ساعت از شبانه روز گوشی را بردارید و با دکتر آچار تماس بگیرید تا در کمتر از دو ساعت تعمیرکاران و تکنسین های تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرج در محل سکونت شما حاضر شده و خدمات تعمیر را به شما ارائه دهند.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرج در منزل

در صورتی که با معیوب شدن قطعهٔ برد در جاروبرقی سامسونگ مواجه شدید بهتر است برای دریافت کردن خدمات دکتر آچار در کرج در منزل فقط کافی است که با شماره های تماس این کادر ارتباط برقرار کرده تا مشکل به وجود آمده را رفع کنند.

هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرج

هزینهٔ تعمیر ات جاروبرقی سامسونگ کرج بسته به نوع صدمات و ایراد به وجود آمده و برند دستگاه متفاوت است برخی مواقع تنها راه تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرج یا مدل های دیگر، انجام شدن تعویض قطعات است.

جایگزین کردن قطعات در حین انجام دادن تعمیرات جاروبرقی سامسونگ هزینه ای جدا از قیمت دستگاه دارد و با توجه به قیمت خرید امروز در بازار مورد بررسی قرار می گیرد تعمیر جاروبرقی سامسونگ در کرج و سایر برندها قبل از شروع به کار با شما مشورت کرده و هزینه قطعه را بیان کرده تا جلب رضایت شما را نسبت به تعویض قطعات و تعمیر جاروبرقی کرج دریافت کند.

نتیجه گیری

جاروبرقی سامسونگ با داشتن کیفیت برتر باز هم امکان دارد که در زمان کار کردنش با اختلالاتی مواجه می شود که نیازمند حضور افراد ماهری همانند دکتر آچار می شوید

متوجه شدید که برد از قطعات مهم و اصلی در جاروبرقی است و با صدمه دیدن این قطعه عملکردهای جاروبرقی با مشکل روبرو می شود.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 2
  1. علیرضا شکری 2 هفته قبل

    اجاق گازی که مدام شعله ش گر میگیره چه مشکلی داره؟

  2. غلامعلی خانی 2 هفته قبل

    جاروبرقی از کار افتاده رو تعمیر کارتون خیلی درست تو یه ربع تعمیر کرد عین قبل کار میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید