تعمیر جاروبرقی سام

تعمیر جاروبرقی سام


تعمیر جاروبرقی سام امری تخصصی است و حتماً باید توسط تعمیرکار آموزش دیده تعمیر شود که این امر تنها با شرکت دکتر آچار محقق می ‌شود اگر جاروبرقی شما به مشکل برخورده است و می خواهید از خدمات بی‌نظیر تکنسین‌های ما بهره مند شوید و نیاز به تعمیرکار تعمیر جاروبرقی سام دارید همین حالا با ما تماس حاصل نمایید.

تعمیر جاروبرقی سام در تهران

در هر منطقه‌ای از شهر تهران که هستید کافی است برای استفاده از خدمات با این مجموعه تماس بگیرید تا تیم حرفه‌ای و باتجربه خود را در سریع‌ترین زمان ممکن اعزام و تعمیر جاروبرقی سام شما را باکیفیت بالا انجام دهند.

تعمیر جاروبرقی سام در محل

اگر نیاز به دریافت خدمات تعمیر تخصصی و یا سرویس برای جاروبرقی سام خود دارید نیاز به مراجعه حضوری به تعمیرگاه نیست تنها با یک تماس تلفنی تعمیرکار و تکنسین جاروبرقی به محل شما جهت تعمیر و سرویس اعزام می ‌شود و بدون دردسر تعمیر و سرویس دستگاه شما انجام خواهد شد.

تعمیر جاروبرقی سام
تعمیر جاروبرقی سام

هزینه تعمیر جاروبرقی سام

در مورد هزینه‌هایی که شما مشتریان عزیز باید برای تعمیر جاروبرقی متقبل بشوید چند مورد تأثیرگذار خواهد بود این هزینه وابسته به خرابی بخش موردنظر می ‌باشد.

بدین معنی که قطعه معیوب قابل تعمیر است یا به طور کلی باید تعویض شود اما یکی از دلایلی که شما را به انتخاب شرکت دکتر آچار ترغیب می ‌کند این است که تکنسین تعمیرات جاروبرقی این شرکت این اطمینان را به شما خواهد داد.

که تا آنجایی که امکان دارد و در کیفیت کار تأثیر منفی نداشته باشد، جهت کمتر شدن هزینه شما قطعه را با صبر و حوصله تعمیر می ‌نماید و در صورت تعویض از قطعه اصل و اورجینال استفاده می ‌کند.

سرویس جاروبرقی سام

سرویس کردن هر چند مدت یک‌بار جاروبرقی باعث کارایی بهتر دستگاه شده و در بعضی از موارد از خراب شدن آن نیز جلوگیری می ‌نماید زیرا سرویس کردن و تمیز کردن فیلترها باعث می ‌شود به موتور دستگاه فشار نیاید و عمر دستگاه نیز افزایش یابد.

عیب‌یابی جاروبرقی سام

تکنسین‌های دکتر آچار در سریع‌ترین زمان ممکن به صورت دقیق محل مشکل را مشخص می ‌کنند و عیب‌یابی جاروبرقی را به طور کامل انجام می ‌دهند و قطعه با بهترین کیفیت تعمیر و یا تعویض خواهد شد.

زیرا عیب‌یابی جاروبرقی سام از تخصص‌های این شرکت می ‌باشد و اگر عیب‌یابی دقیق نباشد و تعمیر به صورت اشتباه انجام شود ممکن است هزینه‌های زیادی در پی داشته باشد.

تعمیر جاروبرقی سام
تعمیر جاروبرقی سام

برخی از مشکلات جاروبرقی

 •  علت روشن نشدن جاروبرقی

روشن نشدن جاروبرقی چند دلیل می ‌تواند داشته باشد که در ادامه آن‌ها را توضیح خواهیم داد:

 • ابتدا پریز برق را چک کنید که موردی نداشته باشد.
 • دوشاخه کاملاً داخل پریز باشد و شکل ظاهری دوشاخه عوض نشده باشد.
 • گاهی ممکن است لوله خرطومی درست به دستگاه متصل نشده باشد.
 • ممکن است کلید روشن /خاموش دستگاه خراب شده باشد برای فهمیدن این موضوع می ‌توانید با یک اهم‌متر امتحان کنید کار نکردن عقربه‌های اهم‌متر به منزله خرابی کلید روشن و خاموش بوده و در صورت سالم بودن این کلید در حالت روشن اهم‌متر عدد صفر و در حالت خاموش اهم‌متر بی نهایت را نمایش می ‌دهد.
 • در برخی از مدل های جاروبرقی‌ دستگاه با کلید روی بدنه دستگاه و برخی روی دسته روشن می‌ شود، و برخی دیگر هر دو کلید را دارد که ابتدا باید کلید روی بدنه و سپس کلید روی دسته را روشن نمایید.
 • در ساخت بعضی از جاروبرقی‌ها از رله استفاده شده و ممکن است رله سوخته باشد گاهی اوقات هم سیم‌های رابط رله و یا ساختمان روی آن صدمه دیده است.
 • معیوب بودن مدار موتور هم یکی از علت‌ها است.
 • در آخر نیز علت، سوختن موتور به طور کامل می ‌باشد که البته در بیشتر مواقع پس از نیم سوز شدن رخ خواهد داد.

علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی

ممکن است مشکل از اتصالات برق دستگاه باشد و یا پر بودن کیسه، کثیفی فیلتر و یا مسدود بودن لوله باعث داغ شدن دستگاه شده و جاروبرقی توسط ترموستات خاموش شده باشد.

تعمیر جاروبرقی سام
تعمیر جاروبرقی سام

چرا جاروبرقی بوی سوختگی می ‌دهد

ممکن است از بردهای دستگاه و یا از موتور آن باشد در این صورت حتماً با یک تکنسین تماس بگیرید.

علت کم شدن مکش جاروبرقی

اگر مکش جاروبرقی شما کم شده است اولین کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید کیسه پر نیست و سوراخ و پارگی‌ای در کیسه ایجاد نشده، درون محفظهٔ نگهدارندهٔ کیسه را چک کنید تا مطمئن شوید گرد و غبار از کیسه بیرون نریخته باشد.

اگر گرد و غبار داخل محفظهٔ نگهدارنده کیسه ریخته است، وقت آن است که کیسه را تعویض کنید چرا که کیسه سوراخ شده و یا پرشده است.

اگر یک جاروبرقی مدل بدون کیسه دارید، محفظهٔ نگه‌دارندهٔ آشغال را چک کنید که نیازی به خالی کردن نداشته باشد.

دوم جاروبرقی‌ها دارای چندین فیلتر می ‌باشند که ممکن است با گردوغبار مسدود شوند اگر این فیلترها مسدود شوند، مکش جاروبرقی شما به اندازه‌ای که باید قدرت داشته باشد.

نخواهد بود همهٔ فیلترهای جاروبرقی خود را چک کنید و اگر فیلترها قابل شستشو است آن‌ها را در بیاورید و با آب خالی بشویید آن‌ها را زیر آب بگیرید تا آبی که از فیلترها جاری می ‌شود آبی صاف و زلال بدون کثیفی باشد.

 

اطمینان یابید قبل از برگرداندن فیلترها به دستگاه برای استفاده آن‌ها کاملاً خشک شده باشند زیرا فیلتر خیس می‌ تواند باعث سوختگی موتور جاروبرقی شما شود اگر فیلتر مدل کاغذی باشد و یا جنسی که قابل شستشو نباشد شما باید با مراجعه به یکی از فروشگاه‌های محل خود خریداری کرده و آن را تعویض کنید.

سوم خرطوم و لوله‌ها را چک کنید بیشتر خرطومی‌ها به طور کامل جدا می‌ شوند در این صورت به راحتی می ‌توانید داخل خرطومی را چک کنید تا مانعی در آن نباشد همچنین وضعیت خرطومی را از نظر سالم بودن نیز چک کنید شاید جایی از خرطومی دچار پارگی و یا سوراخ شده باشد.

علت صدای غیرعادی و نابهنجار جاروبرقی

اگر بعد از روشن کردن جاروبرقی صدای بلند و نابهنجاری را می ‌شنوید ممکن است ایراد از فن، نشت هوا و یا موتور دستگاه باشد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 7
 1. رحیم اشرفی 11 ماه قبل

  مادرم از کارتون رضایت داشتن خدا خیرتون بده

 2. قربانعلی غفاری 11 ماه قبل

  خدماتی که در سرویس پکیج انجام می شود شامل چه مواردی است؟

 3. حمید قربانی 8 ماه قبل

  ارورهای لوازممون رو با مقاله هاتون درست کردیم

 4. مهناز معیری 5 ماه قبل

  سلام امروز موقع جاروکشیدن جاروبرقی سامم یه لحظه دستم بهش خورد متوجه شدم خیلی داغ تر از همیشه هست بعدش ترسیدم و جاروبرقی رو خاموش کردم به تعمیر نیاز داره؟

  1. دکتر آچار 5 ماه قبل

   با سلام و احترام
   در صورت داغ شدن جاروبرقی سام اون رو خاموش کرده و از برق بکشید سپس بعد از 30 دقیقه دوباره جاروبرقی رو تست کنید، در صورتی که مشکل برطرف نشد ممکن است مشکل از فن جاروبرقی باشد که باید هر چه سریع تر برای تعمیرات جاروبرقی سام اقدام کنید چرا که داغ شدن جاروبرقی می تواند موتور آن را در معرض خطر قرار دهد.

 5. نادیا ربیعی 2 ماه قبل

  سلام تعمیر جاروبرقی در جوادیه انجام می دید؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   عرض ادب و احترام بله تعمیرات در تمامی مناطق تهران و در منزل انجام می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید