تعمیر جاروبرقی سامسونگ

تعمیر جاروبرقی سامسونگ


تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل

دکتر آچار خدماتی با کیفیت و عالی برای تعمیر جاروبرقی در تهران ارائه می کند، متخصصان دکتر آچار با دوره های آموزشی پیشرفته ای که دیده اند می توانند به راحتی با مهارت و تجربه خود تعمیر جاروبرقی سامسونگ را انجام می دهند.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ
تعمیر جاروبرقی سامسونگ

تعمیر جاروبرقی ساسونگ همراه با گارانتی

متخصصان دکتر آچار همراه با تعمیری که انجام می دهند علاوه بر هزینه کم، گارانتی 365 روزه هم ارائه می کنند که به همین خاطر نظر مشتریان را به خود جلب کرده است و باعث می شود مشتریان با خیال آسوده و راحت تعمیر را به ما سپارند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر جاروبرقی سامسونگ چقدر طول می کشد؟

مدت زمان تعمیر جاروبرقی سامسونگ شما با توجه به مشکلی که دستگاه دارد متفاوت است، معمولاً جاروبرقی طی چند ساعت در منزل تعمیر می شود. ✔️
 جاروبرقی سامسونگ خود را چه زمانی برای تعمیر کنیم؟ اگر عملکرد جاروبرقی سامسونگ تان دچار اختلال شده است آن را تعمیر کنید. ✔️
 چرا تعمیر جاروبرقی را به تکنسین های دکتر آچار بسپاریم؟ تکنسین های دکتر آچار افراد متخصص و آموزش دیده ای هستند که تعمیرات جاروبرقی تان را با استفاده از به روز ترین متدهای روز دنیا و جدید ترین ابزار تعمیر می کنند. ✔️

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در محل

در هنگام خرابی دستگاه شما جا به جایی آن کار دشواری می باشد و به این منظور همه مردم در هنگام خرابی لوازم خانگی خود به فکر جایی وسیله ای که خراب شده می باشند و هزینه جا به جایی هم یکی دیگر از مسائل مورد توجه می باشد.

متخصصان ما کار شما را خیلی آسان تر کرده اند و تعمیری که برای جاروبرقی شما انجام می دهند در محل می باشد و تعمیری با کیفیت را هم ارائه می کنند.

عیب یابی جاروبرقی سامسونگ

عیب یابی باید با دانش و مهارت انجام گیرد زیرا باید مشکل به درستی پیدا شود تا برای تعمیر آن اقدام نمایید، اگر تعمیر را به دست کسی که مهارت زیادی ندارد بسپارید ممکن است عیب یابی به درستی انجام نشود و به قطعات دیگر آسیب وارد شود مشکل بزرگ تری ایجاد شود.

متخصصان دکتر آچار در عیب یابی جاروبرقی سامسونگ از تخصص بالایی برخوردار می باشند و پس از عیب یابی و پیدا کردن مشکل برای تعمیر آن اقدام می نمایند.

تعمیر جاروبرقی سامسونگسرویس جاروبرقی سامسونگ

تعمیر جاروبرقی بسیار دشوار می باشد و مسئله ای که زیاد مورد توجه قرار می گیرد هزینه تعمیر آن می باشد، زیرا در تعمیری که انجام می شود از قطعات با کیفیت باید استفاده شود.

هزینه خرید جاروبرقی امروزه بسیار بالا می باشد و نمی توان در هنگامی که جاروبرقی خراب شد آن را به راحتی تعویض کنید، برای جلوگیری از این اتفاق باید هر چند وقت یکبار برای تعمیر آن اقدام نمایید که اگر مشکل بسیار کوچکی هم در جاروبرقی سامسونگ وجود داشت رفع شود و به مشکل بزرگ تری تبدیل نشود.

هنگامی که مشکلی در جاروبرقی سامسونگ خود مشاهده کردید سریعا در اسرع وقت برای تعمیر آن اقدام نمایید و سرویس جاروبرقی سامسونگ خود را به متخصصان و تکنسین های حرفه ای بسپارید.

نمایندگی جاروبرقی سامسونگ در تهران

تعمیرگاه دکتر آچار به عنوان نمایندگی جاروبرقی سامسونگ در تهران در خدمت شما همشهریان عزیز و گرامی است تا تعمیرات جاروبرقی سامسونگ شما را در کوتاه ترین زمان ممکن در محل و منزل انجام دهد.

هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ

امروزه شرایط اقتصادی زیاد مناسب نمی باشد و هزینه برای هر چیزی زیاد می باشد، هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ می باشد، یکی از مسائلی که برای متخصصان دکتر آچار مهم می باشد این است که آن ها به تعمیر قطعات آسیب دیده توجه می کنند نه به تعویض آن ها و این مسئله موجب می شود که هزینه تعمیر کاهش پیدا کند.

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

متخصصان ما در تمامی نقاط تهران تعمیرات جاروبرقی سامسونگ را انجام می دهند و خدماتی با کیفیت ارائه می کنند و گارانتی 365 روزه برای تعمیر به شما ارائه می کنند تا با خیال آسوده تعمیر جاروبرقی خود را به آن ها بسپارید، هنگامی که جاروبرقی سامسونگ شما به مشکل برخورد برای استفاده و بهره مند شدن از خدمات کافیت با متخصصان ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ
تعمیر جاروبرقی سامسونگ

تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ در دکتر آچار

از آنجایی که تعمیرکاران فراوانی در تهران برای تعمیر جاروبرقی وجود دارند به همین دلیل باید در انتخاب تعمیرکار و تکنسین تعمیرات دقت کرد، تعمیرکاران حرفه ای دکتر آچار قادرند که جاروبرقی شما در هر مدل و نوعی که باشند آن را تعمیر کرده و ایرادات آن را برطرف نمایند.

شما مشتری عزیز در هر ساعتی از شبانه روز و در هر روزی از هفته که با مجموعه خدماتی دکتر آچار تماس بگیرید میتوانید خدمات مدنظر خود را دریافت نمایید کارشناسان تعمیراتی ما در کمتر از ساعتی در محل شما حضور پیدا میکنند و جاروبرقی سامسونگ شما را در محل کار و یا منزل شما تعمیر می کنند.

مزایای استفاده از خدمات مجموعه دکتر آچار

زمانی که شما با خرابی جاروبرقی سامسونگ خود مواجه می شوید برای تعمیر آن هزاران راه حل به ذهن تان می رسد و باید تصمیم بگیرید که از چه مرکزی درخواست کمک کنید تا ویژگی های برتری داشته باشد.

هنگامی که با مرکز تعمیرات دکتر آچار تماس میگیرید از مزیت های زیر بهره مند می شوید:

 • مشاوره رایگان کارشناسان هنگام تماس اولیه
 • راه های ارتباطی آسان و دسترسی و پاسخگویی شبانه روزی به درخواست ها و داشتن فرم درخواست آنلاین تکنسین در وب سایت
 • اعزام کمتر از یک ساعت تعمیرکار به محل
 • عیب یابی دقیق و سریع و تعمیر دستگاه در محل
 • گارانتی تعمیر با ارائه فاکتور
 • هزینه های مقرون به صرفه و با توجه به نرخ مصوب اتحادیه
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در صورت تعویض قطعات
 • اولویت تعمیر قطعات بجای تعویض قطعات
 • کیفیت تعمیرات بالا توسط تعمیرکاران حرفه ای و دوره دیده

چند مشکل متداول در جاروبرقی سامسونگ

حال زمان آن رسیده است که به برخی مشکلات جاروبرقی بپردازیم و برای حل این ایرادات راه حل های خوبی را ارائه دهیم:

تعمیر جاروبرقی سامسونگ
تعمیر جاروبرقی سامسونگ

زمانی که جاروبرقی روشن نمی شود

در این لحظه باید ابتدا پریز برق را کنترل کرد که میتوان با یک فازمتر پریز را چک کرد که اگر ولتاژ پایین باشد و یا نوسان داشته باشد به دلیل ایمنی بالاتر جاروبرقی روشن نمی شود که باید سیم و پریز را همیشه بررسی کرد در بعضی مواقع ممکن است ایراد از کلید خاموش روشن جاروبرقی سامسونگ باشد که باید توسط یک تعمیرکار ماهر چک شود.

بوی سوختگی و دود از جاروبرقی سامسونگ می آید

دلایل زیادی میتواند در این مورد نقش داشته باشد ولی در مجموع هر مسدودی که به جاروبرقی فشار بیاورد باعث می شود بوی دود و سوختگی از دستگاه بیاید.

که اولین کاری که باید هنگام مشاهده چنین اتفاقی انجام داد این است که سریع جاروبرقی را خاموش کنید و با یک مرکز خدمات قوی مانند دکتر آچار تماس بگیرید.

زمانی که جاروبرقی مکش خوبی ندارد

هنگامی که جاروبرقی مکش ضعیفی دارد علت هایی از جمله نیم سوز بودن و یا خرابی در بلبرینگ جاروبرقی دارد. گاهی هم ممکن است پره های جاروبرقی گیر کرده باشند و گاهی بهتر است ابتدا کیسه جاروبرقی را کنترل کنید که خالی باشد و فیلترهای جاروبرقی را بررسی کنید که با این اقدامات میتوانید مکش جاروبرقی را بهبود ببخشید.

دلیل خاموش شدن جاروبرقی

گاهی جاروبرقی زمانی که خیلی داغ شود و یا خود ترموستات داغ شود و یا آشغالی در لوله جاروبرقی گیر کرده باشد و همچنین پر بودن کیسه میتواند همگی عواملی بر خاموش شدن یهویی جاروبرقی سامسونگ باشد.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ
تعمیر جاروبرقی سامسونگ

داغ شدن بیش از حد جاروبرقی

یکی از مشکلات متداولی که ممکن است با آن روبه رو شوید این است که جاروبرقی شما داغ می شود، این مشکل می تواند علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی نیز باشد، این داغ شدن می تواند آسیب زیادی بر روی قطعات داخلی جاروبرقی ایجاد کند بنابراین بهتر است زمانی که با این مشکل مواجه می شوید سریعا با مجموعه دکتر آچار تماس گرفته و درخواست تعمیر کنید.

خرابی در اتصالات داخلی یا خارجی

زمانی که به صورت مداوم از جاروبرقی استفاده می کنید جاروبرقی در معرض حرکت زیاد و جا به جایی قرار می گیرد بنابراین ممکن است اتصالات داخلی یا خارجی آن دچار خرابی شود، که تعمیر این اتصالات نیاز به دانش فنی دارد بنابراین برای تعمیر باید از افراد متخصص کمک بگیرید، تعمیر دسته جاروبرقی سامسونگ را به تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

نکاتی برای بهبود کارایی و طول عمر جاروبرقی سامسونگ

 • از جاروبرقی هیچ وقت برای جمع کردن آب استفاده نکنید، پاکت جاروبرقی را قبل از اینکه کاملاً پر بشه عوض کنید و سعی کنید از پاکت های یکبار مصرف استفاده کنید.
 • برای اینکه جاروبرقی را جا به جا کنید حتماً از دسته جاروبرقی استفاده کنید سعی کنید دستگاه را دنبال خودتون نکشید.
 • زمانی که از جاروبرقی استفاده می کنید سیم برق را نکشید.
 • جاروبرقی را به‌ صورت سالانه یا دوره ای سرویس کنید.
 • برس جاروبرقی را مرتب تمیز کنید و کرک های چسبیده به آن را جدا کنید.
 • اگر تایم طولانی و یا مساحت زیادی را قرار است نظافت کنید به ‌طور مداوم از روشن نگه داشتن جاروبرقی خودداری کنید.
 • دستگاه را به صورت ناگهانی از برق نکشید و یا به این طرف و آن طرف نکشید زیرا اینکار باعث آسیب زدن به پرده جاروبرقی میشود.
 • هرگز آشغال های بزرگ را با جاروبرقی جمع آوری نکنید زیرا باعث مسدود شدن لوله و خرطومی می شود.
 • همیشه از مسدود نبودن سر لوله جاروبرقی مطمئن باشید.
 • هرگز برای خاموش و روشن کردن جاروبرقی از پا استفاده نکنید زیرا باعث شکسته شدن کلید پاور شده و شما را با مشکل مواجه می کند.
 • کیسه جاروبرقی را به‌ صورت مرتب خالی کنید و حتی الامکان از کیسه های کاغذی استفاده کنید

  تعمیر جاروبرقی سامسونگ
  تعمیر جاروبرقی سامسونگ

بررسی دقیق و فنی صدای زیاد جاروبرقی سامسونگ

بلبرینگ های جاروبرقی در اثر گذشت زمان خشک می شود و صدای غیر عادی همراه دارد و همچنین شکستگی های پروانه موتور با برخورد به بدنه موتور ایجاد صدا میکند.

و گاهی یک جسم سخت از کیسه جاروبرقی عبور می کند و به بدنه موتور ضربه وارد می کند.

چرا موتور جاروبرقی سامسونگ یکسره کار میکند؟

زمانی که موتور جاروبرقی یکسره کار می کند علت آن می تواند سرویس نکردن و بررسی نکردن دیمر دستگاه است، زمانی که میخواهید مدت کوتاه از جاروبرقی استفاده کنید از دیمر درجه آخر و در مدت زمان طولانی از دیمر درجه پایین تر استفاده کنید تا عمر دستگاه را افزایش دهید.

نچرخیدن برس جاروبرقی سامسونگ چه مشکلی ایجاد میکند؟

زمانی که برس جاروبرقی نمی چرخد باعث می شود که برای اینکه بتواند آشغال های موجود در سطح را جمع آوری کند انرژی بیشتری را بکار بگیرد و فشار بیشتری به موتور وارد می شود.

برای حل این مشکل شما باید هر چند وقت یکبار با قیچی و یا وسیله ای نوک تیز پرزها و کرک ها را از برس جدا کنید تا تمیز شود.

علت خرابی سیم جمع کن جاروبرقی سامسونگ

اگر سیم جمع کن جاروبرقی کارش را به‌ خوبی انجام نمی دهد یا کامل بیرون نمی آید و یا خود به خود جمع می شود دچار مشکل شده است و ایراد از یکی از قطعات سیم جمع کن یعنی ترمز، شفت و فنر و قرقره و پایه می باشد.

که برای حل این مشکل باید از تکنسین های دکتر آچار کمک بگیرید تا آنها بتوانند در صورت نیاز یکی از تعمیرات مربوط به سیم جمع کن که شامل تعویض فنر، جوشکاری پلاستیک شفت، تعویض و بازسازی پلاتین های سیم جمع کن و… را انجام دهند.

برای اینکه از خرابی زودهنگام سیم جمع کن جلوگیری کنید باید از بیرون کشیدن سیم تا انتها خودداری کنید و بهتر است حداقل تا نیم متر مانده به انتها سیم که با یک برچسب قرمز رنگ مشخص می کنید بیشتر بیرون نکشید و مراقب آن باشید.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ
تعمیر جاروبرقی سامسونگ

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در شمال تهران

خرابی جاروبرقی سامسونگ مثل هر برند دیگری ممکن است برای جاروبرقی سامسونگ شما نیز پیش بیاید و اگر شما در شمال تهران هستید می توانید تعمیر جاروبرقی سامسونگ در شمال تهران را به متخصصان دکتر آچار بسپارید و متخصصان ما در اسرع وقت برای تعمیر به محل شما اعزام می شوند.

در هر کجای شمال تهران که هستید می توانید جهت تعمیرات با ما تماس بگیرید.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در غرب تهران

جاروبرقی سامسونگ از بهترین و با کیفیت ترین برند هایی می باشد که برای خرید بسیار مناسب می باشد و تعمیر آن هم آسان می باشد، زیرا با توجه به برندی که دارد قطعاتش به راحتی پیدا می شود و تعمیر به درستی انجام می شود.

در تمام محله های غرب تهران خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ می دهیم و اگر در این محله ها هستید با ما در تماس باشید.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ
تعمیر جاروبرقی سامسونگ

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در جنوب تهران

اگر در جنوب تهران سکونت دارید نگران تعمیرات جاروبرقی سامسونگ خود نباشید تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر جاروبرقی شما در محل اقدام خواهند کرد.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در شرق تهران

تکنسین های تعمیر جاروبرقی سامسونگ در شرق تهران جاروبرقی سامسونگ شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

تعمیر جاروبرقی سامسونگمزیت های دکتر آچار جهت دریافت خدمات تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

 • ارائه بهترین خدمات تعمیرات لوازم خانگی
 • ارائه خدمات تعمیرات لوازم با بالا ترین سرعت
 • عیب یابی دقیق
 • ارائه خدمات تعمیرات گسترده در تهران
 • استفاده از قطعات جانبی اصل و اورجینال
 • اعزام تعمیرکاران آموزش دیده
 • ارائه خدمات 24 ساعته
 • با سابقه کاری درخشان
 • ارائه گارانتی جهت تعمیرات لوازم خانگی
 • تعمیر انواع لوازم خانگی با برند های مختلف

خدمات مجموعه دکتر آچار جهت تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

مجموعه دکتر آچار انواع جاروبرقی سامسونگ را با دقت کامل و دانش بالا انجام می دهد، این شرکت حرفه ای به صورت 24 ساعته و همه روز در حال خدمات رسانی است و قطعات جانبی اصلی را با ضمانت جهت تعمیر استفاده می کند، در صورت نیاز می توانید با این شرکت به شماره  02188444021  تماس بگیرید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. YASR 2 سال قبل

  چه سایت قشنگی دارین

 2. مسعود عظیمی 2 سال قبل

  عالی در یک کلام

 3. عزیز راستاد 2 سال قبل

  درود برشما و سپاس به دليل پاسخگويي و وظيفه شناسيتون

 4. عیسی شکیبا 2 سال قبل

  پشتیبانی و مشتری مداری عالی

 5. حبیب الله فاطمی 2 سال قبل

  عالی و پیشنهاد میشه

 6. حامد زارعی 1 سال قبل

  دست مریضاد استاد

 7. علیرضا فتاحی 1 سال قبل

  حساب توییتری هم دارید؟

 8. حسینعلی سبحانی 1 سال قبل

  خیلی ممنون از توضیحاتون خوبتون

 9. اسماعیل کریمی 1 سال قبل

  متشکرم

 10. نادر شهبازی 1 سال قبل

  تعمیرکارتون فوق العاده حرفه ای بود خواستم ازتون تشکر کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید