تعمیر پکیج بوتان در کرج

تعمیر پکیج بوتان در کرج


دستگاه های پکیج هر چند که در برندها و کیفیت ها عالی تولید شده اند ولی باز هم احتمال دارد که در حین کار کردن با معایبی روبرو شود که در این زمان حضور متخصصان تعمیر پکیج بوتان در کرج دکتر آچار الزامی است که می توانند شما را یاری کنند.

دستگاه های پکیج دارای دو مدل زمینی و دیواری می باشد که با توجه به نوع مصارف هر کدام که با شرایط شما هم خوانی داشته باشد را می توانید خریداری نمایید.

دستگاه پکیج از قطعاتی تشکیل شده است که عملکردش را اجرا می کند که برد و پمپ و… از قطعات اصلی و مهم می باشند که با وجود جزیی ترین مشکل در این قطعات اختلال در آن به وجود می آید و نیازمند تعمیر پکیج می باشد.

تعمیر پکیج بوتان در کرج

به نظر شما چه عواملی بر معیوب شدن قطعهٔ پمپ پکیج موثر واقع می شود که در صورت رعایت آنها موثر در پکیج نبوده تا موجب معیوب نشدن قطعهٔ پمپ پکیج نشود استفاده کردن برای دراز مدت سبب معیوب شدن قطعهٔ پمپ شده که با سرویس به موقع می توان از آن پیشگیری کرد و تا ملزم به تعمیرات پمپ پکیج نباشید.

یکی دیگر نکاتی که سبب تولید ایراد در پمپ پکیج می شود این است که کار کردن پمپ بدون آب مشکل ساز است، همیشه بهتر است قبل از راه اندازی دستگاه آن را بررسی کنید تا بعد از آن مجبور به تعمیر پمپ پکیج نشوید البته عدم برگشت گرما به صورت روان نیز موجب ایجاد ایراد در کارکرد پمپ پکیج دیواری می شود که برای این منظور باید پمپ پکیج دیواری تعمیر شود.

همچنین در صورت وجود نکاتی مثل راه اندازی و نصب صحیح پکیج را توجه داشته باشید، قابل ذکر می باشد که ممکن است نیازی به تعمیر پمپ پکیج به دیوار نباشد اگر پکیج شما بعد از بازدید و تعمیر پمپ دچار اشکالاتی در عملکرد دیگری شد می توانید به تکنسین ها ی دکتر آچار مراجعه کنید.

تعمیر پکیج بوتان در کرج
تعمیر پکیج بوتان در کرج

 عملکرد پکیج در تابستان و زمستان چگونه می تواند باشد؟

 در این متن بیان خواهیم کرد که عملکرد پکیج در زمستان و تابستان را به شما ارائه خواهیم داد:

پکیج در فصل زمستان موظف بوده تا دو کار را همزمان انجام دهد، یک مرحله تامین کردن آب گرم حمام، توالت، ماشین ظرفشویی و… بنابراین، برای اینکه بتواند نیازهای هر دو بخش را برآورده کند، باید دائم در حال فعالیت باشد به این طریق عملکرد پکیج در زمستان طراحی شده که دائم روشن است و با همراهی پمپ آب گرم را به رادیاتورها انتقال داده و با باز شدن شیر آب در حمام یا هر جای دیگر، برد الکترونیک دستور قطع آب را می دهد به شیر سه طرفه می رسد و از انتقال آب به رادیاتورها جلوگیری می کند.

در مرحلهٔ بعدی آب را به محل مورد نظر منتقل کرده و به محض قطع شدن آب، شیر سه طرفه را جدا کرده و آب را به سمت شوفاژ می برد ولیکن زمانی که در حالت تابستانی قرار دارد پکیج همیشه روی شمعک قرار دارد و وقتی آب را باز می کنید پکیج روشن می شود و با کمک شیر آب گرم را به بیرون منتقل می کند.

عملکرد های پکیج فن دار و بدون فن چگونه است؟

پکیج های فن دار از انواع پکیج های دیواری از وجود فن برخوردارند این پکیج به غیر از انتشار گازهای سمی و مضر، اکسیژن مورد نیاز دستگاه پکیج بوتان را تامین می کنند این دستگاه ها برای به دست آوردن هوای مورد نیاز در هوای آزاد تامین و به دستگاه مکنده انتقال داده شده است.

هم چنین پکیج ها دارای یک دودکش دو طرفه است که اجازهٔ خروج دود را به دستگاه داده و برای دودکش با دیواره داخلی و دیواره خارجی، قطر دیواره داخلی کمتر از دیوار دیگر است با توجه به این دو جداره به غیر از این که هوای مورد نیاز برای پمپاژ وارد می شود، بلکه دود نیز از دستگاه بیرون می رود توجه کنید که پکیج های فن نباید در مقابل باد مستقیم باشند در این مواقع پکیج خاموش می شوند.

عملکرد پکیج ها بدون فن این گونه می باشد که دستگاه های پکیج بدون فن به قول معروف از فن برخوردار نبوده و به همین دلیل توانایی های پکیج فن دار را ندارد در اصل پکیج هایی که فن ندارند از اکسیژن محیط برای احتراق استفاده می کند.

آموزش عیب یابی پکیج بوتان در کرج

گاهی اوقات دمای پمپ پایین آمده و درست کار نمی کند در بعضی از موارد قطعهٔ پمپ پکیج نتوانسته عملکرد خوبی داشته باشد و کار کند و در برخی موارد دمای آن کم خواهد شد.

 دلیل این ایراد تجمع کثیفی در پمپ پکیج به مرور زمان است که برای تعمیر پمپ پکیج در این صورت باید شستشو و سپس به موقع تصفیه شود.

 در برخی از موارد قطعهٔ پمپ به طور کلی کار نمی کند این احتمال وجود دارد که دستگاه پکیج بوتان شما کار کند اما پمپ به هیچ وجه کار نمی کند.

 دلیل نمایان گشتن این ایراد می تواند به خاطر نصب نادرست پمپ پکیج باشد یعنی پکیج به درستی نصب نشده باشد.

 هنگامی که این اشکالات در دستگاه پکیج بوتان ظاهر می گردد، تنها راه رفع پمپ پکیج این است که پمپ را باز کرده و در جای خود بگذارید.

 دستگاه پکیج به طور دائم کار می کند زمانی که این ایراد را دارید اطلاع داشته باشید که عیب از برد پکیج است یا تنظیمات پمپ خراب شده است.

 انجام دادن تعمیرات برای قطعهٔ پمپ پکیج دیواری بوتان در صورت آسیب دیدگی برد می باشد، قطعات باید با آمپرمتر چک بشود و هر گونه خرابی تعویض شود یا اقدام تعویض به طور کامل بشود.

 از طرف دیگر، برای تعمیر پمپ پکیج در مواقعی که تنظیمات آن خراب شده، توصیه می شود آن را به حالت اولیه خود برگردانید.

موارد دیگر این که با وجود نشتی آب از دستگاه پکیج تان که باید فوراً عیب یابی بشود.

مورد آخر این که شنیده شدن سر و صداهای ناهنجار از پمپ که باید در ابتدای کار عملیات هواگیری را انجام داد تا بتوان عیب ظاهر شده را برطرف نمود.

بهتر است که همیشه اجرای عملیات تعمیرات دستگاه پکیج بوتان  را به دست افراد کاردان و با تجربه  مانند دکتر آچار بسپارید  تا با کیفیت عالی همانند روزهای اول دستگاه پکیج  بوتان شما کار بکند.

تعمیر پکیج بوتان در کرج
تعمیر پکیج بوتان در کرج

 تعمیر پکیج بوتان در کرج در محل

اگر به تازگی در شهر کرج سکونت یافته اید و با خراب شدن دستگاه پکیج بوتان روبرو هستید مژده می دهیم که نیازی به انتقال دادن این دستگاه نیست زیرا تکنسین های دکتر آچار آمادهٔ ارائهٔ خدمات تعمیرات در محل هستند تا شما هم در وقت خود و هم در هزینهٔ انتقال دادن صرفه جویی کنید.

تعمیر پکیج بوتان در کرج در منزل

اگر در شهر کرج ساکن هستید و با خراب شدن دستگاه پکیج بوتان روبرو شده اید و آن را در منزل با حضور خودتان و در کنار تعمیر کاران اقدام به تعمیرات کنید در اولین فرصت با کارشناسان دکتر آچار ارتباط برقرار کنید.

هزینه تعمیر پکیج بوتان در کرج

هزینهٔ تعمیرات دستگاه پکیج بوتان نامعلوم می باشد یعنی مقدار مشخصی نیست زیرا با توجه به میزان آسیبی که به قطعه وارد می شود وقطعه خراب شده و این که آیا قطعه قابلیت تعمیر را دارد یا خیر وگرنه باید اقدام به تعویض بشود که این موارد می تواند در هزینه ها نقش داشته باشد باید در مرحلهٔ اول دستگاه عیب یابی بشود.

نتیجه گیری

با حضور به موقع کارشناسان دکتر آچار می توانید دستگاه پکیج بوتان خود را عیب یابی کرده و مشکل به وجود آمده را مشخص کرده و هر گونه اقدامی که لازم می باشد را اجرایی خواهند کرد.

همان طور که می دانید قطعات برد و پمپ از قطعات مهم و اصلی دستگاه پکیج بوتان می باشد که نیازمند مراقبت های خاصی بوده تا کمتر در معرض صدمات و آسیب ها قرار بگیرد تا دستگاه پکیج تان کمتر نیاز به تعمیر کاران داشته باشد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 1
  1. کریم نجفی 3 هفته قبل

    یکی از بهترین ها هستید حرفه ای و موفق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید