تعمیر پکیج ال جی

تعمیر پکیج ال جی


دستگاه پکیج که امروز جایگزین خوبی برای استفاده از دستگاه آبگرمکن برای تولید آب گرم مصرفی می باشد و هم چنین این دستگاه های جدید پکیج توانسته اند در تولید گرمایش هم نقش داشته داشته باشند و از لحاظ فضای اشغال شده در منازل مساحت بسیار کمی را گرفته و به راحتی می توانند در خواست افراد را در آب گرم مصرفی و تولید گرما برطرف نماید. در مقاله تعمیر پکیج ال جی شما را با تعمیرات پکیج آشنا می کنیم.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

این دستگاه های پکیج در برندهای متفاوتی در بازارها موجود می باشد که برند ال جی یکی از این موارد خواهد بود که احتمال دارد با گذشت زمان و استفاده های مکرر این دستگاه با مشکلاتی روبرو بشود که شما را نیازمند افراد تعمیر کار بکند.

تعمیر پکیج ال جی
تعمیر پکیج ال جی

تعمیر پکیج ال جی

در صورتی که پکیج ال جی تان به هر دلیلی دچار ایراد و خرابی شده است، با تکنسین های دکتر آچار تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به محل اعزام شده و تعمیر پکیج ال جی را انجام دهند، تکنسین های مرکز خدماتی دکتر آچار افراد مجرب و آموزش دیده ای هستند که تعمیرات پکیج ال جی را استفاده از جدید ترین متدهای تعمیراتی روز دنیا و با استفاده از ابزار جدید و پیشرفته انجام می دهند.

نصب پکیج  ال جی

از آن جایی که پکیج یکی از حساس ترین لوازم خانگی است و دارای قطعات حساسی می باشد، توصیه می شود نصب آن را به تکنسین های ماهر و مجرب دکتر آچار بسپارید تا خیال تان از بابت امنیت آن آسوده شود.

تعمیر پکیج در تهران ال جی

مجموعه دکتر آچار از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب تهران به ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی می پردازد، این مجموعه در تمامی مناطق 22 گانه تهران دارای شعبه می باشد.

سرویس پکیج ال جی

از دیگر اقدامات تخصصی که در مجموعه دکتر آچار انجام می شود سرویس پکیج است، سرویس پکیج به منظور بهبود عملکرد و افزایش طول عمر دستگاه به صورت منظم و توسط سرویس کاران متخصص و مجرب مجموعه دکتر آچار انجام می شود.

عیب یابی پکیج ال جی

عیب یابی پکیج ال جی یکی از مهم ترین مراحل تعمیرات این دستگاه است که ضروری است توسط تکنسین های مجرب و متخصص انجام شود، در صورتی که عیب یابی توسط افراد بدون تخصص انجام شود مشکلات برطرف نشده و امکان بروز مشکلات جدی تری وجود دارد، در نتیجه توصیه می شود عیب یابی پکیج ال جی تان را به تکنسین های مجرب و آموزش دیده دکتر آچار بسپارید.

تعمیر پکیج ال جی
تعمیر پکیج ال جی

تعمیر قطعات یا تعویض قطعات

ممکن است برای شما هم این سوال پیش بیاید که در صورت خرابی پکیج بهتر است که قطعات آن تعمیر شود یا تعویض؟ با این که تعمیر قطعات معیوب اولویت تکنسین های دکتر آچار است اما در صورتی که قطعه ای غیر قابل تعمیر باشد و یا تکنسین تشخیص دهد تعمیر آن بهتر از تعویض آن است، قطعات را با رضایت مشتری تعویض کرده و از قطعات اصل استفاده می کند.

گارانتی تعمیر پکیج

کلیه خدماتی که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار انجام می شود دارای گارانتی های 12 ماهه هستند که پس از تعمیرات به صورت کتبی تقدیم مشتریان گرامی می شوند.

تعمیر پکیج در منزل

از آن جایی که افراد کارشناس دکتر آچار در منزل شما با یک تماس تلفنی حضور پیدا خواهند کرد به راحتی در محل تمامی امورات مرتبط به تعمیرات دستگاه پکیج ال جی را انجام خواهند داد و با اطلاع رسانی شما در منزل تان حضور پیدا کرده و پس از عیب یابی دستگاه پکیج تان ایرادها ی پیش آمده را رفع خواهند کرد.

تعمیر پکیج ال جی در محل

هر زمان که افراد کاربر گرامی با خراب شدن دستگاه پکیج ال جی خود روبرو می شوند بیشتر نگران این موضوع خواهند شد که چگونه یک تعمیر کار لایق و وقت شناس را در کنار تجربه داشتن افراد تعمیر کار را پیدا کنند که به راحتی تعمیرات دستگاه پکیج ال جی در کمترین زمان ممکن انجام بدهند.

که ما به شما پیشنهاد می کنیم از کارشناسان با تجربه و ماهر دکتر آچار کمک بگیرید تا در اسرع وقت با یک تماس شما در محل حضور پیدا کنند و مشکلات دستگاه پکیج ال جی شما را رفع نمایند.

تعمیر پکیج ال جی
تعمیر پکیج ال جی

آموزش تعمیر پکیج ال جی

گاهی ممکن است با مشکلاتی مانند گرم نشدن رادیاتورهای دستگاه پکیج ال جی روبرو بشوید که نیاز به بازدید دستگاه از طریق متخصصین تعمیر پکیج ال جی خواهید بود.

هر زمان که شروع استفاده از گرمایش دستگاه برای گرم نگه داشتن خانه به بیشترین حد خود می رسد که این زمان شروع فصل سرما می باشد.

در ضمن اگر هر یک از رادیاتورها به درستی کار نکنند و گرمایش خوبی را نداشته باشند به نظرتان احساس می کنید که ایراد می تواند در کدام قسمت باشد؟

باید چکار کنیم؟ دلایل بروز این ایراد می تواند بعد از انجام بررسی دقیق عملکرد دستگاه پکیج ال جی و رادیاتورها مشخص می شد.

مواردی از جمله نوع ضعیف رادیاتورها، وجود مشکل کم بود آب در مدار گرمایش دستگاه پکیج تان، نادرست بودن دودکش، وجود نقص در قسمت قطعه ی سنسور مدار گرمایش یا عدم تشخیص میزان گرمایش ظرفیت حرارتی پایین دستگاه نسبت به متراژ و تقاضای گرمایش ساختمان، شیرهای برگشت رادیاتور یا شیرهای برگشت زیر دستگاه پکیج تان کاملاً باز نیستند.

وجود نقص در لوله کشی مدار گرمایش، مانند اندازه لوله بیش از حد طولانی بودن و نامتناسب در سایز لوله ها، هوا داشتن مدار رادیاتور می تواند از دلایل اصلی گرم نشدن رادیاتورها باشد.

در چنین زمان که با چنین ایرادهایی مواجه می شوید بهتر است که از یک تعمیر کار تعمیر پکیج ال جی زیر نظر تکنسین حرفه ای از ملزومات کار می باشد.

آموزش علت انفجاری روشن شدن دستگاه پکیج ال جی

گاهی اتفاق افتاده است که شما با حالت انفجاری روشن شدن دستگاه پکیج تان روبرو شده باشید که در این مواقع باید متوجه بشوید که دستگاه پکیج حتماً با موانعی روبرو شده است که بهتر است توسط متخصصین مورد بررسی قرار بگیرد.

علت روشن شدن انفجاری دستگاه پکیج ال جی می تواند به خاطرکم و زیاد شدن تنظیمات فشار گاز طبیعی  دستگاه تان، در مواقعی که  قطعه ی الکترود جرقه زن اکسید شده باشد.

در زمانی که برای دستگاه پکیج تان از یک دود کش نامتناسب استفاده کرده باشید و یا این که قطعه ی دود کش دستگاه با ایراد مواجه شده باشد.

در مواقعی که دستگاه پکیج تان با افت ولتاژ برق روبرو می شود  شما احتمال دارد که شاهد انفجاری شدن دستگاه پکیج تان باشید.

 بهتر است که در امر نگه داری  از دستگاه پکیج تان و طریقه مصرف و استفاده کردن از آن کوشا و ماهر باشید تا دستگاه پکیج تان کمتر با مشکلات روبرو بشود.

تعمیر پکیج ال جی
تعمیر پکیج ال جی

آموزش طرق مختلف انجام سرویس های دستگاه پکیج ال جی

در زمانی که به یک تعمیرکار دستگاه پکیج ال جی اطلاع رسانی می شود و از آن ها درخواست می شود که برای انجام تعمیرات به منزل شما بیآیند و فقط قسمت های خاصی از پکیج ال جی شما را تعویض یا بررسی می کند.

باید بدانید که او کار خود را به درستی انجام نداده است در این زمان است که باید توجه بیشتری به این امر داشته باشید.

انجام دادن عملیات سرویس دستگاه پکیج کامل به این شرح می باشد که تمام قسمت های دستگاه پکیج تان را  باز و بررسی کند، بعد از انجام امورات در محل نصب شده شود.

بهتر است که همه ی قطعات دستگاه پکیج ال جی به خوبی شسته شوند، برای شستشوی لوله ها اسید توسط پمپی که به دیواره متصل است به داخل مخزن می ریزند و از طریق لوله دیگری به بیرون از مخزن هدایت می شود و رسوب خارج شده را با آب شسته و سپس روکش بسته بندی دستگاه پکیج تان وصل می شود.

 در طرق و راه کار موارد دیگر بهتر است که قطعه ی مخزن یا مبدل را بیرون آورده و با مواد رسوب زدا بشویید و در صورتی که رسوبات پاک نشد روی شعله قرار دهید و با ضربه به مخزن بزنید سپس با آب بشویید و در جای خود نصب کنید.

 در زمانی که از این ماده شیمیایی استفاده می کنید باید برای رعایت نکات ایمنی و کمتر آسیب دیدن از ماسک و دستکش استفاده کنید زیرا برای سلامتی مضر است.

بنابراین برای تعمیر پکیج دیواری ال جی و شستشوی آن بهتر است به کارشناسان متخصص و یا مراکز تتعمیر پکیج ال جی همانند کارشناسان متخصص دکتر آچاراطلاع رسانی بشود.

تعمیر پکیج ال جی
تعمیر پکیج ال جی

در چه مواقعی دستگاه پکیج ال جی شما به تعمیر کار نیاز دارد؟

توجه داشته باشید که در هنگام نصب کردن دستگاه پکیج ال جی به نکات ایمنی استفاده از دستگاه پکیج تان بی اهمیت و بی توجه باشید، در دراز مدت مشکلات و ایرادهایی را در دستگاه پکیج تان مشاهده خواهید کرد.

این دستگاه با نمایش خطاهای رخ داده به عیب یابی کمک می کند، بروز هر یک از کدهای خطا می تواند بیان گر یک ایراد در دستگاه پکیج تان باشد، با نمایان شدن کد های  خطا از جمله  خطای E1 که بیان گر  مشکل در تشکیل شعله ی دستگاه پکیج است.

خطای HE بیان گر مشکل در ضد یخ و خطای E7 بیان گر  مشکل در قطعه ی سنسور که عملکردش به گونه ی  تشخیص دمای آب مدار گرمایش پکیج است.

در این مواقع بهترین تصمیم این است که تعمیر پکیج ال جی را به تعمیرکار متخصص بسپارید، چون که اگر تعمیرکار در تشخیص و رفع ایرادات مهارت نداشته باشد هزینه های هنگفتی را به شما تحمیل خواهد کرد.

در چه مواقعی کمتر به تعمیرکار تعمیر پکیج ال جی نیازمند خواهید شد؟

بهتر است که به درجه حرارت دستگاه پکیج تان توجه داشته باشید و در زمان انجام تنظیمات درجه ی حرارت  دستگاه پکیج تان را تا آخرین درجه افزایش ندهید.

برای جلوگیری از سوختن برد حتماً از دستگاه محافظ برق استفاده کنید، در صورت مشاهده ی افت فشار دستگاه پکیج تان گه گاهی حتماً با متخصصین تعمیر پکیج ال جی در دکتر آچار  تماس بگیرید.

در صورتی که دستگاه پکیج شما مجهز به سسیستم فن نباشد باید به این موضوع توجه داشته باشید که نصب کلاهک برای دستگاه تان در پشت بام ضروری می باشد، بسیار مهم است که بدانید که در بالای دستگاه پکیج هیچ چیزی را قرار ندهید.

در نهایت برای دو سال یکبار عملیات اسید شویی توسط سرویس کاران انجام دهید، اجازه ندهید که دستگاه پکیج به زودی خراب شده و با مشکلات روبرو بشود.

نصب کلیدها و به ویژه فیلترهای برگشتی در قسمت رادیاتورها ی دستگاه پکیج می توانند کمک زیادی بکند، انجام تنظیمات شعله دستگاه پکیج  و بسته بندی و کنترل کیفیت دودکش را از سرویسکاران با تجربه خواهان باشید.

تعمیر پکیج ال جی
تعمیر پکیج ال جی

هزینه ی تعمیر پکیج ال جی

در زمانی که با خرابی دستگاه پکیج روبرو می شوید به طور حتم شما با پرداخت یک سری هزینه ها روبرو خواهید شد که این مبلغ می تواند شامل هزینه های ایاب و ذهاب  افراد متخصص و هم چنین اگر قطعه ایی آسیب دیده باشد.

در مواردی که آن قطعه قابلیت تعمیرات را داشته باشد عملیات تعمیر انجام شده و هزینه ی آن برآورد خواهد شد ولی در مواردی که تعمیر نشود باید قطعه ی جدید را جایگزین قطعه ی صدمه دیده گردد، هزینه ها طیق این موارد محاسبه خواهد گشت.

سخن آخر

دستگاه پکیج ال جی یکی از برندهایی است که در بازارها موجود می باشد و با توجه به کیفیت و مرغوبیتی که دارد باز هم احتمال دارد که در اثر گذشت زمان با اختلالاتی در عملکردش روبرو بشوید که در این صورت توصیه می کنیم که حتماً از کارشناسان تعمیر پکیج ال جی دکتر آچار کمک گرفته بشود و در کوتاه ترین زمان ممکن اشکالات سیستم شما را رفع خواهند کرد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
  1. علی رضا جاوید 1 سال قبل

    من از اینکه لوازم خانگیمو برای تعمیر دست شما دادم راضیم به بقیه دوستان هم پیشنهاد می کنم

  2. علی محمد حمیدی 1 سال قبل

    یکی از قوی ترینایید در زمینه تعمرات لوازم خانگی تهران

  3. سیدعلی میری 2 هفته قبل

    سلام ببخشید پکیج های قدیمی هم تعمیر میکنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید